Opinie o Benmar w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Benmar. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Benmar o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benmar w Białystok

hmm

W Piszu kierownika NIE MA. Koniec kropka. Teoretycznie jest dwóch ale nawet razem nie pracują za jednego.

listonosz

Wez może lepiej papiery złóż na pocztę. Mniej się z worami naganiasz niż tutaj...

k

daj sobie spokój firma bez przyszłości praktycznie zero klientów ciągle zalegają za faktury i dumają którą firmę pierwszą spłacić a niema takiej której nie zalegają.Wpadnij tam i sam zobacz bywa że wieczorem jest kasjerka 1lub 2 na sklepie z wyłączonym światłem

k

jak wcześniej pisałem znam jednego pracownika (może kolega może koleżanka) niech kierownik (tylko z nazwy) kombinuje teraz jest tam taka chała że szkoda gadać towaru brak bo nie popłacone a kierownik (tylko z nazwy) kombinuje jak wycisnąć trochę grosza od klienta bo w kasie pustki a bricoman kasę łupie kierowniku (tylko z nazwy) weź się w końcu sam do roboty

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Benmar spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Majster bez piatej klepki

W Piszu wszyscy co byli cos warci już uciekli. Chociaż synek tatusia z uporem osła twierdzi że on sam ich zwolnił bo się do pracy nie nadawali. Dziwne ze u konkurencji przyjęli ich z otwartymi ramionami. Moim zdaniem dopóki steruje tam pan "yyyyyyyyyy...." będzie tylko gorzej - o ile gorzej być jeszcze może.

k

ja też byłem puchy i bałagan

k

obsługa jest ekstra bo jest parę osób co czają tematy chociażby czterech gości co pracowali w nomi jeden starszy i trzech trochę młodszych a teraz poczekasz na obsługę jeszcze dłużej bo z tego co wiem to będą tam zwalniać mam nadzieję że tych chłopaków zostawią bo będziemy czekać długo i nic nie załatwimy znam jednego pracownika i uwierz mi że od środka to wcale nie wygląda tak dobrze i słodko

ktos

a co sie dzieje ? ja jestem z białej byłem tam kilka razy obsłużono mnie extra jestem zadowolony i polecam wszystkim troche mała obsada jedyny minus że trzeba czasem poczekac na kogos bo jest zajęty innym klientem ale i moja kolej zawsze przyszła mogło by być ich tam wiecej ale ogólnie jest ok :)

k

a czy ktoś był w benmarze w białej podlaskiej tam to się dopiero dzieje

Zadowolona

A ja napiszę cos pozytywnego dla odmiany:) robię wlasnie remont i wybralam ten sklep ze wzgledu na ceny (dostalam najlepsze w Piszu, oczywiscie swoje wychodzilam:))i powiem wam ze takiej obslugi jak w piskim benmarze nie spotkalam nigdzie!!Pan (znam nazwisko ale oczywiscie nie podam) nie tylko potraktowal mnie powaznie i zainteresowal sie jak nalezy ale doradził naprawdę fachowo.Jesli jest jakies opoznienie w dostawie czy inny problem mam natychmiast telefon ze sklepu ze jest taka a taka sytuacja przepraszamy.To mi sie podoba a nie zwodzenie i obiecanki jak zazwyczaj w takich sytuacjach.

sia

Fachowców nie brakuje na rynki, tylko fachowcy są po to by zarabiać a nie dorabiać. Fachowiec - 3500-4500 netto/mc. Pozdrawiam

hmmm

Mam pytanie.Kto do jasnej cholery dobierał kierownictwo w tym markecie?!!I jakie były kryteria doboru?!!!Przecież tam kierownikiem jest jakas cha mska baba i kreci sie jeszcze jakis chłopulek ale jak zadasz konkretne pytanie to (bywam czasem bo jestem z branży) Pani przewaznie burczy cos pod nosem a ten chłopak (kierownik?) tez zdaje sie unikać rozmowy na fachowo zadane pytania i odwraca kota ogonem.Brakuje fachowców na rynku pracy?

zmęczony i zniechęcony PISZ

Nie chce mi się juz tu pracować... nie wiem juz o co tu chodzi... mam nadzieję że uda mi się znaleźć coś innego.WYMIĘKAM

Ludzie, jak piszecie takie rzeczy o Benmarze, to przynajmniej mówcie gdzie pracujecie. Nie w każdym markecie jest (usunięte przez administratora). W Białymstoku jest znośnie. Wiem, że w marketach poza nie jest dobrze (delikatnie powiedziane), ale dzieje się tak, bo tam ludzie są zatrudniani przez zewnętrzne firmy działające pod i na markę benmar. W Białymstoku jest dobrze, ale niestety coraz gorzej... A uciekać nie ma gdzie...

kotek

Moje nazwisko nie zaczyna się na "S" i nie zostałam zatrudniona po znajomości- ani tu, ani w żadnej innej firmie. Nie jestem przeciwko Wam, po prostu mam na co dzień inny obraz sytuacji. Wszystko też zależy od tego na jakich stanowiskach pracujemy i za co odpowiadamy, tak myślę. Dziwię się trochę, bo jeśli coś jest nie tak to może warto porozmawiać z kimś, kto jest za to odpowiedzialny. To najkrótsza droga i najbardziej skuteczna. Pozdrawiam.

hahaha!

Czy ktos placi za mozliwosc obiektywnej anonimowej wypowiedzi w internecie?Szczerze w to watpię.Pro-ludzkiej?Chyba zartujesz?Porozmawiaj z tymi ktorzy dzieki kreatywnosci wspieli się w firmie na sam szczyt.Nazwisko wszystkich kreatywnych zaczyna się na literkę "S" - jak nazwisko prezesa hehehe...Nepotyzm i minimalne zarobki to jest to co widzę na codzien.Pozdrawiam

kotek

Chwila, chwila... Czy ktoś Wam płaci za takie "anty" wypowiedzi?? Po pierwsze- nie ma drugiej tak pro-ludzkiej firmy jak Benmar! Tu wszyscy jesteśmy traktowani przez pracodawców z szacunkiem. Mamy wsparcie i możliwość rozwoju. Tylko, żeby się rozwijać- trzeba chcieć. A żeby zarabiać więcej wystarczy być kreatywnym i z chęcią wykonywać swoje obowiązki. Ot cała tajemnica. A w naszym województwie- np. moi znajomi zarabiają 1200-1500, Ci co mieli więcej szczęścia 1800-2000, za to swoje dzieci widują w weekendy. Pozdrawiam i proszę spójrzcie na to bardziej obiektywnie. Bo tu macie rewelacyjne warunki.

benrobolka

Zgadzam sie.Praca w tej firmie to lipaaaaa!!!!W ogloszeniu napisali "...b.atrakcyjne zarobki."Te atrakcyjne zarobki to 1500 na reke z mozliwoscia zabrania 300,- jak panu prezesowi cos sie nie spodoba.Zero motywacji.Tak wogole to pracownicy z nowego benmaru nie sa nawet zatrudnieni w benmarze tylko w firmie "x".Gdyby nie sytuacja na rynku pracy (najwieksze bezrobocie w regionie) ktora pracodawca perfidnie wykorzystuje juz bym odeszla....a pierwszy miesiac to byl oboz pracy.Szkoda pisac...

Żygadło

Nikomu nie polecam zaczynania pracy w firmie Benmar!!! Wykorzystują ludzi, w nowo otwartym sklepie ludzie pracowali cały misiąc bez umowy po 12 godzin włącznie z sobotami za jaki zarobek?? ZA marne 1500zł. CZYSTY [usunięte przez moderatora]!!!!! A najgorsze że wszystko było ukrywane do samego końca.

Zostaw merytoryczną opinię o Benmar - Białystok

• Jak się pracuje w Benmar?

Zobacz opinie na temat firmy Benmar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Benmar?

Benmar
2.7/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Ks. J. Popiełuszki 117
    15-657 Białystok