Opinie o Xaltum Sp. z o.o., sp. k. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Xaltum Sp. z o.o., sp. k.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Xaltum Sp. z o.o., sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xaltum Sp. z o.o., sp. k. w Poznań

Młodyprawnik

Kiedy dostaliście odpowiedź w sprawie pracy? Nie wiem czy mam do nic zadzwonić czy też nie. Jestem nadal zainteresowany a tu brak kontaktu z ich strony. @Pracodawca ?

xx

kontaktują się tylko z wybranymi kandydatami. oddzwonili po jakiś 11 dniach od rozmowy, że zapraszają na okres próbny, natomiast do mojej znajomej, która odbyła rozmowę 2 dni przede-mną nie oddzwonili wgl.

Specjalista/ka ds. kontaktu z klientem i sprzedaży produktów finansowych pracuje od poniedziałku do piątku czy w weekendy też? Znalazłam ogłoszenie i zabrakło mi trochę tej informacji, tam tylko jest napisane, że praca jest od 8 do 16, a to i tak nie jest najnowsze ogłoszenie, tylko jakieś z 2022 z października.

Chyba będę kandydować na stanowisko Specjalisty ds. relacji z klientem. Zastanawiają mnie jednak widełki, proponują 4-8k. Wydaje mi się ze chodzi głównie o tym umowy, jaki się wybierze. Dajcie znać czy się nie mylę i ewentualnie na jaką kwotę mógłbym liczyć pracując na umowie o prace :)

xx Nowy wpis

za moich czasów nawet prawnicy tyle tam nie zarabiali, nie wspominając o asystentach prawnych, sekretariacie, aplikantach ....

Niech ktoś da znać, jak zarobki. Aktualnie, bo tu widzę same oferty z 2022 z czerwca np. Kosztorysant budowlany O to mi chodzi stanowisko. Po nowym roku jak tam się zarabia, w porządku? Będę czekać, bo wolę najpierw wiedzieć, a potem ewentualnie wysyłać papiery czy pytać w ogóle o pracę, bo tak naprawdę to nie wiem czy szukają teraz. Mam nadzieję że tak.

xx Nowy wpis

jak jest ogłoszenie na olx to szukają. zazwyczaj te osoby są zatrudnione na b2b wiec ciężko powiedzieć odnośnie zarobków. niektórzy co odchodzili po roku wracali więc to musi o czymś świadczyć :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w firmie Xaltum Sp. z o.o., sp. k. są regularne szkolenia pracownicze?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Xaltum Sp. z o.o., sp. k. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

@Młodyprawnik

A to złożyłeś cv czy czekasz na wynik po rozmowie rekrutacyjnej? Firma zawsze daje feedback, niezależnie czy kogoś chcą czy też nie? Aplikowałeś mailowo?

Młodyprawnik

Widzę, że zniknęła moja odpowiedź. Jestem po rozmowie i myślę, że będę dzwonił do tej kancelarii. Jeżeli tak zachowują się do potencjalnych pracowników to nie mam pytań.

@Młodyprawnik

Mógłbyś wrócić tu i napisać, co było dalej? Zadzwoniłeś i upomniałeś się w swojej sprawie? Co kancelaria na to?

xx

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Xaltum Sp. z o.o., sp. k.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kosztorysant Budowlany?

Basia

Korzystałam dwukrotnie. profesjonalnie z zaskakująco dobrym wynikiem. Polecam.

Oluś

Na portalu z ogłoszeniami zobaczyłem że szukają młodszego prawnika asystenta działu prawnego. Można aplikować jak się jest jeszcze studentem ostatniego roku prawa? Można elastycznie dogadać się z grafikiem? Jakie jest tu do tego podejście?

Żart?

Atmosfera bardzo miła, pełna profeska. Allle.... szkolą ludzi po to żeby zwolnić z powodu "koronawirusa". Durne tłumaczenie. Szkoda tylko że miesiąc później szukają nowych pracowników na ich miejsce. Ogromna niesprawiedliwosc ze strony szefostwa i mydlenie oczu do ostatniej chwili. Dzięki xaltum, gdybym wiedziała że tak będzie w ogole nie podjęła bym z Wami współpracy.

jansz

Skorzystaliśmy z usług biura Xaltum w celu odzyskania od banków należnej się nam prowizji od pobranych kredytów. Współpraca z kierownictwem była bardzo miła,sprawna,szybka i rzetelna. Udało się nam odzyskać pieniądze bez tułania się po sądach. Polecamy Xaltum jeśli masz dość odmów ze strony banków a potrzebujesz szybkiej gotówki.

Monika G.

Szanowni Państwo, opinię mogę wystawić tylko jedną: pozytywną! Po wielomiesięcznym kontakcie, współpracy przy sprawie trudnej i bardzo emocjonalnej- efekt został osiągnięty na zadowalającym bardzo poziomie. Kontakt z Panią Prawnik wspaniały, przy każdej rozmowie temat wyczerpany, wytłumaczony i wszelkie prośby wysłuchane. Polecam współpracę z Xaltum. Ja osobiście dziękuję za poprowadzenie naszej sprawy w sposób rzeczowy, konkretny i profesjonalny.

krzys1978@buziaczek.pl

Firma Xaltum szybka i miła obsługa Skorzystałem Polecam 5+

Natalia
@krzys1978@buziaczek.pl

@krzys1978@buziaczek.pl Wspominasz o szybkiej realizacji usługi w Xaltum. A jak to wygląda cenowo?

Iwaśko

Nie polecam, ze względu na paskudną nekajacą reklamę na CB radiu! CB radio ma służyć kierowcy, a nie firmie uskuteczniającej sobie natrętną, cwaniacką, nękającą reklamę. Nie pozdrawiam!

Prezes

W trakcir rozmowy facet caly czas siedzial przed kompem. Nie spodziewam sie abym dostal pracę, ale nawet gdyby, na pewno nie zaakceptuje propozycji z uwagi na brak szacunku do rozmowcy. Standardy z lat 90tych

Łukasz
@Prezes

Ile czasu trwała sama rozmowa i na jakie pytania odpowiadałeś? Jakie warunki zatrudnienia Ci zaproponowano? Czekam na odpowiedź.

Mario

Jeszcze nie pracownik a już oceniamy firmę. To dobry pracodawca i wymagający!!

Prezes
@Mario

Zdaje się, ze proces rekrutacyjny takze mozna oceniać? Tak to niestety bywa, ze ludzie lubia byc traktowani jak ludzie

krzyś

.....szkoda, że nie ma wolnych etatów, takich firm jak piszecie to na lekarstwo....... mam rację

Czarek

Bardzo fajna firma, zarówno jako pracodawca, jak i jako pomoc poszkodowanym w wypadkach. Xaltum ma tez świetny system prowizyjny, plus za to ;)

Łukasz

Super pracodawca, zawsze pomocni jak miałem problem z klientem. Uczciwy i atrakcyjny system prowizyjny.

Natalia

Byłam na praktykach w xaltum i szczerze polecam! Mila atmosfera i profesjonalisci, ktorzy potrafia przekazac sporą wiedze! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za nauke :)

Joachim

Również mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Pracuję tutaj już pół roku i jest to świetna firma, nie ma z nimi żadnych problemów

Zostaw merytoryczną opinię o Xaltum Sp. z o.o., sp. k. - Poznań

• Jak się pracuje w Xaltum Sp. z o.o., sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Xaltum Sp. z o.o., sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Xaltum Sp. z o.o., sp. k.