Opinie o P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. w Tomaszów Mazowiecki

Najgorsza firma w której pracowałem każą cały czas naginać czas pracy. Cały czas obcinają wyplate za nie wiadomo za co. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)na maxa

Młody

Mam jechać po auto i zaczynać pracować . Podrzuć więcej info o co chodzi. Może warto ' darować' sobie robotę w tej firmie?

Darek

Bardzo dobra praca dla początkujących, jak ktoś lubi jeździć np. Tak jak ja. Oczywiście taki siofer z wieloletnim stażem nie przyjdzie do tej firmy, bo taki nie będzie robił za grosze, taki Ci krzyknie 500zl za dzień, a najlepiej przyjść, odpalić silnik i wrócić do domu. Nie wiem skąd wzięła się taka dość kiepska opinia o tej firmie, ja nic do nich nie mam, jestem osobiście z Gdańska i żadnych minusów nie odczułem, dostajesz awizacje, jasne informacje co i jak, pobierasz kontener i lecisz praca wręcz wymarzona, taki kierowca jak ja, który wcześniej jeździł na solówce w dystrybucji I nosił skrzynki z piwem, bo palety z towarem trzeba było ręcznie rozkładać i układać na sklepie to będzie szanował każdą praktycznie robotę na zestawie, naprawdę nie dziwię się, że przychodzi śmierdzący dziad i na taką firmę psioczy niewiadomo za co. Firma wg. Mnie bardzo godna polecenia i polecam ją każdemu, świeżo upieczonym kierowcom jak i kobietom, jedziesz, ryglujesz, odryglujesz i tyle. A jak Ci nie pasuje to idź na solówkę i za te same pieniadze targaj jak ja targałem nadszarpując sobie kręgosłup i zdrowie ogólne. Pozdrawiam.

@Darek

Taka ludzka mentalność, że część pracowników w naszym państwie oczekuje wynagrodzeń za nic. No ale dość pozytywne masz zdanie na temat pracy kierowcy, chciałbym spróbować ale interesuje mnie wyłącznie umowa o pracę. Realne oczekiwania na tym stanowisku? Bo na stronie nic nie ma o tym mimo że napisali jakie mają wymagania.

Mania Nowy wpis

Widziałam, że ktoś polecał pracę dla świeżakow jak i kobiet. Mnie właśnie praca jako kierowca interesuje. Potrzebują teraz w ogóle kogoś do pracy? Bo ofert w internecie nie ma :(. Podpowiecie jak wygląda wdrożenie nowego pracownika? Bo chyba jakieś jest, skoro świeżakow też zatrudniają.

Benek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 25 dni.

Mam pytanie odnośnie aut, jaka jest przewaga na firmie aut z automatem czy manual ?

Darek

@Darek

To ile dniówki ma osoba bez doświadczenia? A kobiety też tu zatrudniają jako kierowców czy na inne stanowiska bardziej? Masz jakieś stałe godziny pracy czy to wszystko zależy od trasy? Ciekawa jestem czy weekendy wolne macie.

Abc

@Darek Chyba Ci się firmy pomyliły bo w trans plus same chłodnie żadnego kontenera

Hanna
@Darek

No wiadomo, każdy ma inne wymagania i odczucia w pracy. Ale fajnie, że jest mowa o pracy dla świeżaków, którzy dopiero zaczynają. A jak ktoś właśnie dopiero zaczyna w branży, to tu dostanie umowę o pracę? Czy raczej zlecenie? A i na start dostaje się bliższe trasy, czy od razu wpadają nawet te najdalsze?

@Darek

O, to ciekawe, że praca jest polecana także kobietom. Ale jak ja jestem właśnie Świeżakiem, to zanim mnie tu zatrudnią, to wysyłają na jakieś badania lekarskie? Nie wiem, jak wygląda proces zatrudniania na takie posady, dlatego pytam. Trzeba mieć badania albo przejść na start jakiś egzamin, poza posiadaniem prawa jazdy ofc.?

Izabela

Ciekawi mnie czy dużo wzrosło wynagrodzenie koordynatora transportu, znalazłam ogłoszenie gdzie 3 lata temu dawali 3,5-4,5 tys, teraz można załapać się na minimum 6tys? Wymaganiem jest odporność na stres, ale jak bardzo jest to stresująca praca, będąc tydzień w domu nie dostaje się żadnych telefonów?

@Izabela

Polecam bardzo przyjemna atmosfera, weekendy pod telefonem. Zarobki nie osiągalne w mieście, choroba psychiczna i chroniczne (usunięte przez administratora)gratis.

Kamila
@Były

Co to znaczy, że weekendy pod telefonem? Trzeba było pracować mimo dnia wolnego? Był za to jakiś dodatek chociaż?

@Kamila

Dodatek? Koordynator to sie cieszyć powinien że w ogóle ma zaszczyt pracować w TP, dodatkowe to możesz mieć tam najwyżej obowiązki.

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Serwisant?

Jestem zainteresowana pracą tutaj, bo trafiłam na ogłoszenie na posadę Specjalistka ds. obsługi floty samochodowej. Poza tym, że miel widziane jest prawo jazdy C+E, to niczego innego nie chcą od kandydatów. To jak firma wybiera finalnie pracownika? Jak nie trzeba spełniać wymagań, to kto ma większe szanse na zatrudnienie? Kto powie, że chce mniejszą pensję?? Albo kogo osobowość bardziej odpowiada szefowi?

KA

To ogłoszenie już dawno nie aktualne zatrudnili już dwie osoby

Masarnia

To jest tragedia za wszystko odciągają pracujesz (usunięte przez administratora) dzień i noc a robisz za darmo bo wszystko zabierają (usunięte przez administratora)kasę chorzy ludzie

Misiaczek

Ludzie wy wszyscy w tych negatywnych opiniach macie rację ...pracowałem tam miesiąc temu to była tragedia praca dzień i noc ciągle tylko byle wyckac człowieka do granic możliwości chodzi się zmęczonym głodnym i brudnym każa naginać czas pracy bo przecież jesteś królikiem doświadczalnym dają pracę z którą fizycznie w ciągu doby się nie wyrobisz a co dopiero w czasie pracy większość ludzi jeździ na tarczki czyli cyk za okno i dalej .... jak ktoś ma trochę rozumu to zrezygnuje bo przez tę firmę może dojść do tragedii wszystko robione na lewo ....za wszystko odciągają kasę nie ważne czy robisz dobrze czy źle ...śpisz jak króliczek bo ciągle trzeba być pod tel dlatego że trasy są wyznaczone z minuty na minutę ...weekend w domu zapomnijcie ..dwa razy w tyg przez dom nie ma co marzyć Masz tylko zapierniczac i nic nie gadać i do tego masz im dziękować .. Mało tego o prysznicu przez tydz dwa zależy kiedy łaskawie uda ci się na chwilkę zjechać do domu możesz zapomnieć bo na mopie nie staniesz dlaczego? A no dlatego że ustalają tak trasy by koczować pod marketami bądź magazynem koczujesz pod marketem masz szczęście dlaczego? Dostęp do jedzenia a tak to jedyne co masz to toy toy Brak szacunku do człowieka ... Telefon alarmowy całodobowy? Tak jest ale oni praktycznie nic nie wiedzą wszystko z neta Albo uspokajają i mówią oj tam proszę pana spokojnie I co tu jeszcze mówić (usunięte przez administratora) zero odpoczynku zero chwili wytchnienia Życie poza tym? Nie ma Jasne wiem jaka jest specyfika pracy kierowcy pracowałem już w międzynarodówce dojść długo ale to nie jest praca kierowcy a praca (usunięte przez administratora) Macie trochę rozumu? Nie chcecie tracić zdrowia ? Czasu? Kasy? Życia ? To od tej firmy trzymajcie się z daleka błagam

xyz
@Misiaczek

I zapomniałeś dodać, że pracuje 140 kierowców i każdy jest zmuszany do niewolnictwa chłopie idź do Ortopedy leczyć nogi bo na głowę jest już stanowczo za późno

Misiaczek
@xyz

Nie będę zniżal się do poziomu pana i z panem dyskutował napisałem całą prawdę jak jest u was zresztą nawet pracownicy którzy pracują tam kilka lat jak nikogo nie ma mówią prawdę wielu się Ciebie człowieku po prostu boi . Ja napisałem jak było dyskutował nie będę bo nawet tu widać że to panu najbardziej zależy na dyskusji a nie pracownika A tak pozatym nie jestem Arek więc nastąpiła mała wielka pomyłka widzę że nie tylko ja mam takie wrażenia po spotkaniu z waszą firma ? Także dla mnie temat zamknięty a i jeszcze jedno 140 kierowców? Szkoda że co chwilę nowi i tylko kilka starych kierowców co są już długo i czekają na emeryturę bądź się ciebie boją Na każdym aucie szukam kierowcy w internecie pełno ogłoszeń nie jest to dziwne? I pracownika to rozumieniem ale żeby pracodawca ukrywał się pod nickiem? Pozdrawiam

Iga

Czy koordynator transportu ma jakieś określone godziny pracy? Czytałam tu niżej komentarz, że się pracuje praktycznie w dzień i w nocy, no ja się nie piszę na takie coś, ale może to dotyczy tylko szeregowych pracowników? W ogóle przyjmują? Bo ja tylko zerknęłam na ofertę, którą trzy lata temu wstawili, i tam nic o tym nie ma.

Roman

Ile jest podstawy i ile niby ucinają? Jakieś powody w ogóle podają czemu zabierają część pensji?

Młody

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 19 października kilka aktualnych ofert pracy do firmy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Serwisant. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Pp

Witam jak polecacie tą firmę jako kierowca C+E warto iść?

Wici

Wszystkie negatywne komentarze są w pełni uzasadnione. Większość aut to szroty. Czas pracy całkowicie pomijany. Brak jakiego kolwiek szacunku dla kierowców . Za to wymagany szacunek dla Pana z kompleksami jest na całkiem wysokim poziomie. Potroncenia z pensji nie wiadomo na jakich zasadach. Ogólnie dno i pół metra mułu. Każdy zainteresowany pracą w tym (usunięte przez administratora) powinien się zastanowić. Na kraju są znacznie lepsze oferty

@Wici

Pan Fi..y wylał swoje frustracje i kubeł kłamstw ponieważ nie udało mu się zdobyć zaufania. Michał podciągnij ortografię chociaż troszeczeczkę. Co do kompleksów mylisz pojęcia a szacunek trzeba okazywać każdemu człowiekowi nie tylko pracodawcy

@Wici

Michał czy na 130 aut 50 sztuk w najnowszej kabinie Scania to też jest szrot według Ciebie czy dlatego tak oczerniasz bo nie dostąpiłeś zaszczytu przekazania takiego auta

Lidia
@Wici

Co to znaczy że czas pracy pomijany? :( Firma nie płaci całego wynagrodzenia? Nie ma w umowie regulacji, kiedy można potrącić kierowcy z pensji?

@Lidia

Jak ocenisz tą firme? Jesteś tam kierowcą?

Pjoter

Nie polecam. Ojciec pracował (męczył się) kilka miesięcy jako kierowca. Praca głównie w nocy… śpisz jak królik na miedzy. Nerwowa atmosfera… 410km pod chłodnią cały czas 24tony a norma wymagana jak w medze na lekko pod automotive na Holandie. Czyli jak przywieziesz 25 litrów to masz obcięcie z pensji. W dodatku nie przestrzegają czasu pracy. (usunięte przez administratora) Zaczynasz prace w niedziele wieczorem - kończysz w sobotę późnym popołudniem - (usunięte przez administratora)jak koń po westernie. W dodatku szef nie szanuje kompletnie kierowców. KOMPLETNIE! Zapomniał chyba „młody bóg”, że to oni tak naprawdę nabijają mu kabzę. Tabor zużyty… zarobki słabe…

@Pjoter

Az tak źle?

Bb

Warto iść do tej firmy jeździć? Jakie pieniądze? Auta są dobre? Jaki system tam jest pracy?

Dany

To prawda, że w tej firmie magnes magnesiarza magnesem pogania? Przyznawać się. Słyszałem, że kierowcy są okradani przy wypłatach na jednym z rozładunków mi jeden gość opowiadał. Jest ktoś kto może to potwierdzić lub zaprzeczyć co tam jeździ?

aaa

Niestety nie mogę potwierdzić zatrudniłem się w tej firmie pełen legal bez żadnych dodatków nawet gdyby chcieli kleić to nie mają do czego mają za młode auta. Stała pensja nie osiągalna obecnie w ruchu krajowym. Pracuję trzeci miesiąc i przedłużam umowę na następne trzy miesiące chciałbym na czas nieokreślony ale niestety nie dają dopiero trzecia umowa jest na czas nieokreślony. Co do obciążeń słyszałem,że gość jechał po narkotykach i coś dostał do płacenia ale chyba na własne życzenie

aaa

I jeszcze jedno nigdy nie pracowałem w firmie która tak terminowo płaci i nie dzieli na dziesięć tylko tak jak się umówili tak płacą wszystkim życzę aby tak na czas mieli kasę

@aaa

Widzę że ciebie na sztywnym holu trzeba wyciągać tak głęboko już wlazles nie osiągała stała pensja to jest tylko w tej firmie albo to jest twoja pierwsza praca w rzyciu albo słomka ci płaci za te komentarze

@Były

Na pewno holem mnie nie będą wyciągali bardziej Ciebie z Twojego poziomu inteligencji i znajomości ortografii ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz w Twoim wydaniu jak dużo kluczy zbierzesz to woźnym zostaniesz slomka nie musi płacić chyba że tobie tłuku

@aaa

Tłuk to ciebie zrobił parobku ???? idź zrób słomce laske jeszcze a pisał będę jak mi się podoba a woźnym to ty zostaniesz jak cię na dwóch kartach złapią w tym (usunięte przez administratora)ie

Dany
@aaa

Podczas rekrutacji podpisałem papier, że będę przestrzegał czasu jazdy i pracy, a po 10min. dostałem propozycję drugiej karty :D Ta "firma" jest żałosna. Zresztą same w niej kisie.

@Dany

Ty masz z deklem problem bo ci mózg już dawno wypłynął

śmiech na sali
@Dany

Wszystko co piszesz jest prawdą, a pod nickiem aaa to pewnie Pan Robert Słomka we własnej osobie. Nie polecam, jeździłem tam 2 lata. Jedyną prawdą jest to, że pieniądze są na czas. Ale naginanie czasu pracy i potrącenia z wypłat są na porządku dziennym.

Lidia
@śmiech na sali

I te potrącenia z wypłat często sie zdarzają? Niby za co? :/

Maro
@Dany

Cała prawda w skrócie. W (usunięte przez administratora) i na gaz. Czas pracy tam nie istnieje.

@Maro

Kłamco pospolity glisto obślizgła najpierw przestań chlać a potem miej pretensje do garbatego, że ma proste dzieci

Iwona
@Dany

Czyli koniec końców przyjąłeś tę propozycję, skoro widzę, że tu pracowałeś?

@XYZ

Ooo widzę szef się bulwersuje że ktoś prawdę mówi ? Haha

XYZ

były jesteś nie dowartościowanym małym człowiekiem masz problem sam ze sobą i zapamiętaj obślizgły złoczyńco nigdy nikogo ten człowiek nie okradł jeżeli masz dowody to je pokaż i przestań się ukrywać za Nickiem. Rzucę Ci rękawicę podaj pełne swoje namiary jak jesteś taki odważny jeżeli tego nie zrobisz masz słowo ustalę kim jesteś najprędzej jak to możliwe a całe szczęście że spór sądowy z Goworkiem się rozpoczyna i wielu tych niezadowolonych będzie miało duuuuuuuuuuuuży problem między innymi ty

@XYZ

A lewe karty na Ukraińców to co ? Obiecanie złotych gór i wyznaczanie tras na google a później gadanie że nie jeździsz tak jak oni chcą i z 10000km robi się 6 to co nie jest okradanie ? Chłopie powinni zamknąć tą firmę razem z właścicielem tylko układy ukladziki a czego ty nie podasz tylko piszesz xyz przecież właściciel jest taki wspaniały to nie powinien się ukrywać i powiedz co zrobisz jak ustalisz będziesz się chwalił tak jak kiedyś że masz tyle kasy że (usunięte przez administratora) ci mogą zrobić ? Co ? Czy mnie odwiedzisz proszę bardzo odwiedzaj tylko nie zapomnij że mieć hajs to nie znaczy wszystko a problem to możesz mieć jedynie ty nie ja :)

@Dany

Niby jaki kierowca ci to mówił? I co on sam z tym zrobił?

Mikołaj
@XYZ

Przecież mnie słomka okradł, nie wypłacił mi ani złotówki.

Mikołaj
@śmiech na sali

Tylko my wystrzeleni przez złomke wiemy co to za firma...

Halina
@Maro

Czas pracy nie istnieje? To ile mniej więcej godzin się pracuje dziennie? Da się to jakoś określić mniej więcej czy nie bardzo?

Trans Minus

Podkładziarze karzą jeździć nawet wtedy, gdy wychodzi czas pracy. "no bo od czego masz kartę Saszki?". Do tego (usunięte przez administratora) obcinanie pensji nie wiadomo za co, chociażby za to, że za dużo spaliłeś. 1000 powodów w minute znajdą za co tu jeszcze mogą ci nie wypłacić. Ah, szkoda nawet strzępić ryja. Omijać szerokim łukiem tych (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Trans Minus

To tak naprawdę po tych wszystkich obcięciach to ile pensji Ci zostaje?

Trans Minus
@Ewelina

Czy to ma znaczenie? Skoro na rekrutacji jesteś informowana, że przestrzegamy pilnie przepisów dotyczących czasów pracy oraz jazdy kierowcy, a jeszcze tego samego dnia co ruszysz w trasę spedytorek pyta czy nie pojedziesz jeszcze tutaj i tam, gdy masz już czas wykorzystany na 15h. Ogólnie po 4 załadunki i rozładunki dziennie. Praca dla głupich i mocnych. Dziękuję bardzo. Nie wspomnę o tym że jak już uda Ci się jakimś cudem położyć spać to co chwila masz telefony typu : poszukasz na parkingu takiego i takiego bo widzę że stoi obok a nie odbiera. W dupe mają że śpisz. Ukraina idealna do tej firmy.

@Trans Minus

Kłamstwo, owszem obciążają wtedy kierowca taki jak Trans Minus nawalony próbuje wjechać na teren magazynu i nim Policja przyjedzie to idzie w pola jak dziki taki odważny wtedy kiedy twarzy nie pokazuje.

Iwona
@XYZ

I to policja często tu takich właśnie kierowców łapie? Bo to dość spory problem dla firmy przecież

@Iwona

Ciekawa opinia czy wyprzedzanie na podwójnej ciągłej linii plus skrzyżowanie kilku pojazdów osobowych gdzie w jednym z nich siedzi Policjant po służbie który powiadamia odpowiednią jednostkę która podejmuje szeroko zakrojone działania łącznie z testami na narkotyki to jest problem firmy czy głupoty kierowcy?

xyx

Kłamstwo

@xyx

Eeee co? Co jest kłamstwem? :D Chyba ci się coś pomieszało, bo pytanie było o to jakie narzędzia firma daje. To może odpowiesz?

Stef
@Roman

Chyba komuś innemu pisał

ABCD

SZKODA SIĘ NAWET WYPOWIADAĆ O TEJ FIRMIE

FGH
@ABCD

Od 01.06.2017 pensje w tej firmie cholernie urosły do góry płaca powyżej 6000 zł.Nie wiem dlaczego ale szczera prawda dzisiaj odebrałem kasę za niecałe 11000 km 6600 na rękę to źle??

Ribi
@FGH

Kolego na kraju za tyle km wziąłeś taka kasę? I myślisz, ze Ci ktoś w to uwierzy? Lepiej powiedz ile km wyciales..

ciekawski
@FGH

FGH zdradź sposób na przejechanie 11000 km.

Niko
@ciekawski

Chodzi Ci że akurat w tej firmie czy w ogóle, chodzi oczywiście o transport, jak masz problem na legalu przejechać 11000 km po kraju w ciągu miesiąca to musisz być z tych "mi się należy "

To znaczy, jakie są zarobki dla kierowców Trans Plus? I jak w ogóle stan aut? Jest OK??

@Anna

Ile kilometrów tyle wypłaty Za uszkodzony towar i auto Ty płacisz No i praca 20 H/ dobę (usunięte przez administratora)

bodzio
@Anna

brak rekawiczek plynow wszystko musisz kupic sobie sam (usunięte przez administratora)

Robert
@bodzio

Nie wiem dlaczego kłamiesz od samego początku były płyny dezynfekcyjne,maseczki i rękawiczki ale pewnie będziesz miała tak samo odpłacone jak potrafisz wrednie kłamać

Mirek
@Robert

Czy tu jesteś właścicielem że tak ich bronisz

@Anna

stan aut , dobre (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.?

Kandydaci do pracy w P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.
2.4/5 Na podstawie 41 ocen.

P.H.U.T. TRANS PLUS Sp. J.