Opinie o "SOLD"S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "SOLD"S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "SOLD"S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SOLD"S.A. w Kraków

Obiektywny

Patrząc merytorycznie na wypowiedzi uważam że firma Sold jest niezla firmą jak w kazdej firmie sa jakies animozje ale firma się stara i czasami musi kogos zwolnić albo podjac byc moze niezrozumiale dla pracownika decyzje. Widzę że firma mocno rozwija monitoring wizyjny i patrole a wg mnie to jest przyszlosc firm ochroniarskich a nie czlowiek na czarno lub byle jak najtaniej. Firma wyróżnia się na tle innych innowacjami oraz rozwojem sztucznej inteligencji. Moim zdaniem za pare lat firmy ktore nie pójdą w technologie znikną z rynku. Tak wiec kierunek mają jak najbardziej sluszny.

Stanisław masz rację mają w cholere monitoringów wizyjnych na tych budowach nie ma ludzi tylko kamery a Sold ma ich w cholerę. Jeszcze podobmo w cholere osiedli mają. Rozwijają tylko patrole.

Zdecydowanie polecam. Wczesniej pra cowalem w firmie co ma w nazwie dzikie zwierze . Umowa podpisywana co miesiac , kasa tylko do reki i to w biurze. Wyplata zalezy od humoru szefa. Nieraz kilka razy trzeba bylo jechać. Szef wiecznie niezadowolony ze prosimy się o pieniądze z reszta swoje. Az to bylo upokarzające. Sold to dokladna odwrotnosc tego. Szczerze polecam. Oby wiecej takich firm.

Basia

Tez kiedyś pracowalam w Soldzie i bardzo sobie chwalilam. Kierownik w porzadku , wyplata na czas , ale w koncu przeszlam na emeryturę jednak firmę i ludzi wspominam bardzo miło.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "SOLD"S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dag

A te negatywy to pewnie za picie wylecieli bo wiem ze za picie to wyrzucają od razu.

Dag

A my pracowalidmy w zywcu na obiekcie i Sold nam wszystko płacił jak trzeba. Po roku przyszla inna firma i placi a z koperty noe placac zusu My się zgadzamy bo nie ma roboty . Ale gdzie jest Państwo szef (byly) mówił że placą xgyba 50 tys zusu a Ci tylko 5 tys za ta samą obsadę reszta pod stolem. Zastanawia mnie to dlaczego Panstwo nie dba o swoje interesy i promuje zatrudnianie na czarno???? Ale jak ktos napisal nawet w zusach i urzedach skarbowych siedza ludzie na czarno. Nikt tego noe sprawdza dlatego uczciwe firmy mają tak cieżko. A Sold naprawdę był w porzadku.

zbyszek

Ludzie!, bzdury tu piszą! Nie polecam!!!!

K
@zbyszek

Zbyszek Masz rację , mnie też oszukali za niecałe pół promila zabrali mi 300 zł.

m
@K

Więcej! zabrali z wypłaty!

Stanisław

Dzwoniłem dzisiaj do kierownika bo już dluzszy czas na pracę czekam. Powiedział , ze sam się o robote boi bo wchodzą im same monitoringi wizyjne. Mowił , że ochrony coraz mniej i wszyscy narzekają ze jest za droga niestety....

Duzo apartamentow nowych mają gdzie sie nie obejzy chyba ta ochrona nie ma sie tak źle. Kierownik mówił że bedzie jeszcze wiecej bo są jedyna firmą , ktora placi normalne stawki a nieduzo bierze od klienta. Małą lyżeczką a więcej...i wszystko jest na obiekcie.

Janek

Nie rozumiem ludzi co w kółko plują na firmę, ktora daje im utrzymanie. Jak tak zle czemu nie pójdą gdzieś indziej tylko plują jadem i pracują. Jak mi sie nie podoba to się zwalniam i idę gdzie jest dobrze. A tu niektorzy lata pracują i plują na firmę zamiast szukać nowej. Sold jest jak kazda inna normalna firma ochroniarska. A nawet lepsza bo na czas placi i co trzeba daje. W mojej poprzedniej za mundury chcieli pobierać opłaty dopiero jak ich postraszylem wyplacili mi wszystko.

Anastazja

@Zdzisław a to chyba masz tu długi czas pracy?

Jak mawiają firma bidna ale Solidna. Potwierdzam placą uczciwie , wszystko ok. Czego chciec wiecej? Szkoda tylko ze tak w technikę idą.

Też wiem, ze idą mocno w analizę obrazu i sztuczną inteligencję bo wiedzą, ze to jest przyszłość. W polaczeniu z dobrymi ludzmi ro dobry kierunek. Firma dobrze rokuje i nie kombinuje z zaniżaniem stawek minimalnych.. szacun dla Zarządu.

Jan
@Anonim

No nam podziekowali wprowadzili monitoring wizyjny. Tam gdzie byłi dwóch na zmianie jest jeden gdzie był jeden jest 12 godzin. Gdzie byly nocki nie ma już nic Tylko monitoring i patrole.

Jarek

Firma naprawdę dobra. Polecam bo robiłem w gorszych. Ja pracuje na osiedlu ale mieszkancy mysla o monitoringu bo ochrona kosztuje za duzo. Nie wien jak bedzie ale Sold ma taka uslugę i proponują kamery w nocy a w dzień my. Szkoda tylko bo godzin coraz mniej. Ale firma placi uczciwie i na czas. Polecam bo coraz mniej dobrych firm.

Panowie nie psioczyc tylko szanować firmę, ktora daje Wam utrzymanie. Niedlugo nie bedziecie potrzebni sztuczna inteligencja Was zastapi i jest duzo tańsza. Na 90% budowach działają nowoczesne systemy kamer a nie jak kiedyś pradownicy ochrony. Kiedys na kazdej budowie był pracownik , teraz prawie na zadnej. Nikt nie chce płacić takich pieniedzy za taką pracę. Pracownik kosztije 4000 zł a On dostaje tylko dwa tysiące. Resztę zjada Państwo. Nawet firmy ktore zatrudniają na czarno nie beda konkurencyjne do systemów a jest tych firm trochę na rynku. Tak więc cieszcie się , ze jeszcze tą pracę macie bo naprawdę jest ciężko na rynku ...a bedzie jeszcze trudniej. Szanować robotę i pracodawców...(usunięte przez administratora) Rząd nienawidzi przedsiebiorców a lubi bezrobotnych i emerytów (swoj elektorat) ale jak wykonczy pracodawców kto bedzie placił podatki???? Ja Solda szanuje , bo trochę tam pracuje dbają o mundury, maseczki, plyny itp. Wyplaty na czas. Ale kierownik mówi , ze niedlugo kamery zastapią pracownikow....nawet On sie boi o robotę.

Gierek

Czytając te opinie to mi się chce śmiać że są jeszcze ludzie którzy pracują w takich firmach i za takie pieniądze ale mi ich nie żal bo sami sobie są winni nikt mi nie powie że to dobra firma ten Sold ciekawe czy pracując w niedziele czy święta macie płacone podwójne stawki ? Czy macie płacone premie i świąteczne nagrody ? Wątpię w to ! Ale cóż dopóki są ludzie którzy pracują i godzą się na to to tak będzie !

Kolodzejczyk

Męczą się ?

M
@Gierek

Zalóż firmę i płać podwójne stawki przyjdę do Ciebie

Obeznany
@Gierek

Powiem Wam Panowie ochroniarze, że Wasz czas się kończy. Nie o to chodzi , że Sold jest zły tylko poprzez ciągłe podnoszenie stawek minimalnych zatrudnianych jest coraz mniej pracowników ochrony. Wiem z pewnych źródeł , ze Sold i nie tylko sold zwolnił dużo pracowników. Na dzien dzisiejszy bardzo mocno idą w nowe technologie oraz monitoringi wizyjne. Kamery zastępują ludzi. I tak będzie. Już teraz trzeba się przekwalifikowywać nie narzekać, że mało płacą. Niedługo przestaną płacić i przestaną Was zatrudniać. Tak więc ochrona fizyczna wymiera bo jest za droga. Pracownicy chcą wiecej a klienci nie chcą płacić.w tej chwili wiele firm zatrudnia na czarno i płaci z koperty , kapelusza lub z pod stołu. Takie firmy jak Sold i inne które uczciwie płacą podatki nie mają szans z nieuczciwymi firmami a jest ich jak grzyby po deszczu. Tak więc szanujcie Solda jak jeszcze macie pracę bo to kwestia czasu. Na zachodzie już dawno tak jest ze tylko alarmy i patrole. Bo praca jest za droga i u nas tez tak bedzie. Tak wiec Panowie jeszcze chwila czasu i trzeba bedzie sie przebranzowic. Szkoda tylko emerytow bo mogli dorobić i nie umierać z głodu. A teraz nie będą mieli takich mozliwosci. Z resztą już emerytow nie zatrudniają bo się nie opłaca, bo od emerytow trzeba placić składki emerytalne co jest paradoksem. Tak wiec na pewno bedzie jeszcze gorzej w tej branży. Myślę , że firmom , które pójdą w technikę się uda i bedą funkcjonować. Natomiast te które zostaną z drogą ochroną fizyczną .padną..

Ktos

Z dniem 10.01.2020 kończę wspul pracę w soldzie

współpracę ...
@Ktos

piszcie bez błędów bo wstyd...

m.k

Witam, Całkiem na serio , firma super i szacun, że jeszcze się nie wyłożyła jak inne , muszą ieć dobre zarządzanie bo w dzisiejszych czasach to w tych firmach same (usunięte przez administratora) próbujące wydymać pracownika. A w Soldzie wszystko jest w porządku, mundury nawet dają nowe , maseczki , dezynfekcja naprawdę jestem pod wrażeniem bo przyszedłem z innej dużo gorszej firmy. Tak trzymać........Więcej takich firm......

Chłopaki z rynku

Z. Dniem 3.08.2020 zakończyłem swoją wspulpracę z soldem. S. A w Krakowie kierownik obiecywał itp trzymajcie. Się tam chłopaki z rynku

Anka

@Kris to firma z tego co widzę kompletnie nierozwojowa... Ale na początek do zdobycia doświadczenia chyba dobra?

Zostaw merytoryczną opinię o "SOLD"S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "SOLD"S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "SOLD"S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SOLD"S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 24 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"SOLD"S.A.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków