Opinie o "SOLD"S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "SOLD"S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "SOLD"S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SOLD"S.A. w Kraków

Chlopaki z Rynku

Praca w Soldzie fajna szkoda tylko ze na Rynku mozna robic bo jak mi kierownik brak obiektow bo za duze stawki mam na Rynku 10zl i jak sie targi skonczyly bozinarodzeniowe to siedze w domu bez obiektu ze bedzie obiekt itp to tez szukamy innej roboty i polowa chlopakow z rynku co sa na rargach tez szukaja kazdemu juz sie powili konczy cierpliwosc

jaaaaaa

Ja nie narzekam dobrze mi się pracuje w tej firmie

Maksim

No tak, to jest przyjemność, fajna sprawa, ciesze się, że to doceniasz kolego, warto podchodzić do spraw normalnie

jaaaaaa

Jaka płaca taka praca. Jak płacą mi 4,50zł na godzinę to niech nie oczekują że nie będe spac w nocy. Życze włascicielom takich firm zeby zgnili z głodu kiedyś i sami musieli pracwac za takie stawki godzinowe i byli tak traktowani jak śmiecie dokladnie tak jak oni nas traktują.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "SOLD"S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

sebol1708

Praca w sold była ok. Pracowałem w tej firmie 5 miesięcy i można było wytrzymać. Dwa razy spoznili się z wypłatą. Byłem zatrudniony na umowę o pracę. Trzeba się upominać o swoje. Bo oni wymagają Ale jak coś mają zrobić dla pracownika to zapominają o swoich obowiązkach. Niech Państwowa Inspekcja Pracy ich skontroluje.

Mario

Ja też pracuje w tej firmie i nie narzekam zawsze sobie mogę dorobić do emerytki . Ja wykonuje polecenia to co mam robić , a kolegami na zmianie nie pijam piwek . Jeździ na kontrole pan który nie lubi jak się pije . Fajny z niego gostek taki konkretny . Kontroluje i to mi się w nim podoba . Facet mam jaja i zna się na rzeczy . W sumie firma spoko .

Bronko.

Dobrze w SOLDZIE TO BYLO ZA DYMKA.TERAZ JAK PRZYSZLI CI Z FENIKSA TO AMEN. ALE TO NIC BO FENIKS JUZ LEDWO DYSZY I TE WSZYSTKIE PRACUSIE Z BIURA BEDA PCHAC SIE DO SOLDU LACZNIE Z TYMI Z DYZURKI.TO WTEDY SOLD JUZ TEGO NIE PRZETRWA.BOZE CHRON SOLD PRZED TYMI Z FENIKSA!!!!!!!

Tom

Ja pracuje w tej firmie od roku wynagrodzenie w terminie . Ta firma jest spoko jak ktoś szanuje pracy to i zarabia . W przeciwieństwie do ściemniaczy którzy przychodzą na nocne zmiany aby się napić z kolegą piwka . Pozdrowienia dla byłych ściemniaczy i nierobów . :))))))

Borsuk.

Sold to dobra firma i nigdy nie polaczy sie feniksem ludzie tam to sa same lenie i nie ma co mowic takich bzdur o polaczeniu.Sold idzie naprzod a feniks tonie.

ex sold

oooooo widzę godnego przeciwnika...widać ktoś z kierownictwa się chyba włączył w dialog.Nie zdziwił bym się gdyby to był sam Pan Ł.C. Osobiście nie mam nic większego do mojego byłego kierownika.Postępuje tak jak nakazuje lojalność na tym stanowisku i pełnione funkcje.Co do uwagi o WYKSZTAŁCENIE pracowników,może nie każdego rodzica było stać na dalszą inwestycje w naukę. I to właśnie bolączka osób myślących tymi kategoriami,sami sobie przeczycie,traktujecie pracowników jak przysłowiowych "chłopków roztropków" nie zadając sobie nawet trudu rozmowy z kimkolwiek.Myślisz że mając z przodu mgr stawiasz się jako RASA PANÓW!!!!! zejdź człowieku na ziemie....A co do Feniksa,oooczywiście nie ma połączenia,tylko czemu to "oni" podejmują kluczowe decyzje?? Już się żegnam z tym forum,skończyłem i zapomniałem,dla ścisłości można pracować normalnie i zarabiać jak człowiek.Do ochrony na pewno nie wrócę,a na pewno nie do SOLD SA i fenikso-podobnych. Bywajcie zdrowo MAGISTRY /ŚMIECHU WARCI/

A kto was zmusza do pracowania w tej firmie za takie stawki?Idźcie sobie do innych firm a nie wylewajcie pomyj na SOLD SA.Trzebabyło się uczyć to byście byli prezesami i zarabiali kokosy.Nikt was do pracy za stawke nie zmuszał.A poza tym to Sold Sa nie połączył się z żadną firmą "która odradza się z popiołów"Najpierw sprawdźcie informacje a nie wierzcie w plotki o jakimś połączeniu firm.

Yy
@ja

Połączyc sie nie połaczyl ale niestety ma tego samego właściciela i od przejecia firmy prz P.Kucharka zrobila sie lipa pozdrawiam

jakubos

5 zł/h zapyerdalasz po 400h miesiecznie zeby mieć 2 tyś zł i zero życia tylko yebac w tym pyerdolonym państwie

@jakubos

Podpisuję się pod tym obiema rękoma , szczera prawda tak było miałem tą przyjemność wtedy tam pracować na Brzasku

Pracowałem parę lat w w/w firmie i moje spostrzeżenia są następujące do puki prezesem i właścicielem był Pan Dymek było lepiej niż w niejednej firmie ochroniarskiej chociaż też były anomalie np. ktoś kto rozbił samochód służbowy oczywiście na służbie i to po spożyciu za kare wylądował na stanowisku kierowniczym Rafał S., jak ktoś kto kradł cement z budowy jeszcze wtedy gdy budowano tunel szybkiego tramwaju do dziś siedzi jako kierownik chodzi oczywiście o pana Bogdana H. tak się tam awansowało , a teraz od kumpli non stop słyszę że po połączeniu z Feniksem zrobił się totalny syf ludzi traktuje się jak śmieci

kapusniakk

Głodowe stawki godzinowe 4,5 zł na godzinę praca po 16h !

Jaaaaaa

16 godz dziennie pracy za 5 zł na godzinę !!! SZOK syf nie firma

BOLEK.

ZGADZAM SIĘ TYMI WPISAMI.S0LD TO TEŻ FIRMA KTÓRA OSZUKUJE PRACOWNIKÓW.UMOWY ŚMIECIOWE I ZAROBKI ŻENADA 4ZŁ NA GODZINĘ. OD NOWEGO ROKU 2016 MAM NADZIEJE ŻE TAKIE FIRMY JAK SOLD UPADNĄ.ZABRAĆ PEFRON I PO KŁOPOCIE!!! DOŚĆ TYCH WYZYSKIWACZY I OSZUSTÓW!!!

nie bac sie

ja tez wybieram sie do sadu art 22,281,18,94 kp troche czasu w sadzie nic nie boli a mozna duzo zyskac to tylko pracodawca traci miedzy innymi na policji dot koncesji ,odszkodowania,wyrownania placy,urlopu itd-a w sadzie pracy, nic sie nieplaci stawki oferowane przez sold sa ponizej godnosci

zleceniobiobiorca

umowa zlecenie tam gdzie powinna byc umowa o prace a wszystkie fakty przemawiaja za tym w firmie sold sa wszystkie warunki spelnione wiec [jeszcze pracownik/ ma racje ja tez ide do sadu z tymi art 22 i 281 kp a jak pracodawca dostanie pare razy kare po 30.000 zl to zmieni stosunek do pracownika i kiepska sytuacja firmy tego nie zmieni bo komornik da rade

jeszcze pracownik

w 100 procentach prawda co pisze ex-sold ja jeszcze czekam w tej firmie niewiem na co ale juz mam przygotowany pozew do sadu pracy wypisany przez prawnika art22kp i art281kp a w konsekwencji wyrownanie wyplaty plus nadgodziny plus za urlop -czas dziala na moja korzysc

xyz
@jeszcze pracownik

No witam wszystkich,mam tylko jedno pytanie,bo zapewne nie tylko ja spotkałem się z tym fenomenem...pracowałem w jednej firmie tzn Sold SA i jakie było moje wielkie zdziwienie jak po roku dostałem 3 /słownie trzy/ Pit-y!!!!????? myślałem że to jakaś pomyłka,ale po osobistej wizycie w firmie.... olśnienie :-) dowiedziałem się że "pracowałem" jeszcze w dwóch innych hahaha,a co już najbardziej mnie rozbawiło pokazano mi umowę " na świadczenie usług marketingowych dla firmy Y,nawet było to podpisane jakimś gryzmołem przypominającym niby mój podpis.... I oczywiście sprawa braku np 1 godziny do limitu miesięcznego,oczywiście bez zgody pracownika Pan kier wypisywał dzień urlopu.KPINA,OSZUSZCI...innych słów nie użyję bo zablokują wpis za wulgaryzmy,sami zrozumiecie co mam na myśli.Pozdrawiam Tych którzy wyzwolili się spod tego jarzma upokorzeń Firmy SOLD....

Zostaw merytoryczną opinię o "SOLD"S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "SOLD"S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "SOLD"S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SOLD"S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 24 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"SOLD"S.A.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków