Opinie o Medicover w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medicover. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicover o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicover w Kielce

Stasiak

Upodlenie psychiczne ładnie zwane dziś mobbingiem pretensje do Ciebie o wszystko robienie z Ciebie idioty jalomuzna w postaci najniższej krajowej liderzy którzy mają się za bogów a są typowymi tepakami często bez szkoły bo i takie przypadki tam znam wybieranie na lidera po znajomości fikcyjne wewnętrzne rekrutację śmieszna firma śmieszni ludzie zawiść na każdym kroku jeśli wybieracie się tam na Rozmowę zastanowicie się dwa razy 90 procent opnii negatywnych o czymś świadczy!bo te pozytywne były pisane przez liderów na polecenie przełożonych szopka cyrk całe Medicover to właśnie najlepiej opiszą te słowa jest to moja prywatna opinia mająca na celu ostrzec potencjalnych pracowników

Karma

Misia, proponuje zapoznać się dogłębnie z określeniem "(usunięte przez administratora)". Uświadomię Cię tak ze swojej strony, iż to że Lider wymaga od zespołu wypełniania obowiązków do niego należnych od (usunięte przez administratora)jest delikatnie mówiąc dalekie. Tak się akurat składa, że również pracuje na dziale BO i nie zauważyłam stosowania mobbingu przez żadnego z Liderów .Czytając Twoja opinie mam wrażenie, że przez przypadek pomyliłaś firmę i osobę o której opinie chciałaś napisać. Osobiście nie zauważyłam w zespole BO żadnej " damy z humorami i wybujałym ego". Nikt nikogo nie nęka, nie zastrasza,nie ośmiesza. Liderzy wprowadzają do zespołu pozytywnie mobilizującą atmosferę, starają się żeby nikt nie czuł się wyalienowany .Wszyscy możemy mieć czasem gorszy dzień,ale nikt czy to Lider czy ktokolwiek z zespołu nie przenosi swoich problemów na innych pracowników. Liderzy zawsze są pomocni, w każdej sytuacji. Zawsze można zwrócić się do K. lub G. i NIGDY nie zostaniesz odesłana z kwitkiem.

Roman

Misia podobno pracowałaś 3 miesiące a tak doskonale znasz ścieżkę kariery lidera którego upokarzasz publicznie. Ta osoba na tym stanowisku nie jest od miesiąca a raczej od kilku lat,więc w ciągu 3 miesięcy wątpię abyś poznała cały życiorys. Proponuję nie chować się domu przed komputerem tylko wypowiedziec te same słowa na żywo. Zazdrościsz że dzwiewczyna coś w życiu osiągnęła??

Roman

Misia proponuję zapoznać się się art. 212 kodeksu karnego. W Polsce zniesławienie publiczne jest karalne.

Aktualność
Razem możemy więcej, czyli jak Fundacja Medicover wspiera Interwencyjne Ośrodki Preadopcyjne ->

Kto pyta nie błądzi.

Interesuje mnie infolinia ogólna jak tam się dostać? Czy może ktoś napisać ile wynoszą zarobki? Po ile godzin się pracuje? Czy to praca do studenta? Jaka atmosfera? I czy na prawdę takie zle opinie jak na dole piszą ma ta firma?

lola
@Kto pyta nie błądzi.

Trzeba złożyć CV zapewne. :) Z ogłoszenia. A czy to prawda co piszą ... trzeba sprawdzić samemu.

@Kto pyta nie błądzi.

Widzę, że ciekawi Cię praca w Medicover. Masz jakieś wykształcenie kierunkowe, lub jesteś w trakcie jego zdobywania? Ciekawi mnie w sumie też, czy pracodawca patrzy na to przy przeglądaniu CV kandydata. Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w Medicover!

Rejestratorka Medyczna

Witam Wszystkich serdecznie. Chciałam się z Wami podzielić moimi wrażeniami po rozmowie o pracę w firmie Medicover w Kielcach. Muszę z przykrością stwierdzić, że było to najbardziej zmarnowane pół godziny mojego życia. Firma poszukiwała osoby na stanowisko rejestratorki medycznej. Ładnie brzmi, ale niestety nie jest to nic innego jak zwykłe call center. Kiedy weszłam do siedziby firmy od razu rzuciło mi się w oczy pełno boksów, w których siedzieli młodzi ludzie ze słuchawkami na uszach. Wiedziałam, że nie takiej pracy poszukuję, ale skoro już tam byłam postanowiłam posłuchać co nieco o pracy w tej firmie. To czego się dowiedziałam zwaliło mnie z nóg (dobrze, że siedziałam :P). Na początku „miła” Pani poinformowała mnie czym Medicover się zajmuje. Moja praca polegałaby na tym, że siedziałabym sobie przed komputerem, dzwoniliby do mnie ludzie i rejestrowałabym ich do lekarzy np. w Warszawie czy Krakowie, ale też nie tylko na tym. Ogólnie rzecz biorąc nic innego tylko siedzenie na słuchawce i odbieranie telefonów. Niby wszystko ładnie-fajnie, ale kiedy usłyszałam stawkę jaką proponują po prostu mnie zamurowało!!! W godzinach 7.00 – 12.00 i 16.00 – 21.00 stawka jest 10 zł brutto, a w godzinach 12.00 – 16.00 7,5 zł brutto!!! Patrząc na charakter tej pracy, rodzaj umowy jaką proponują (zlecenie) i ilość materiału jaki trzeba przyswoić, można powiedzieć, że jest to praca za darmo. Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że rozpoczynając pracę 8 lat temu też pracowała prawie za darmo i że przecież to są Kielce, więc czego ja się spodziewam. To, że ta Pani lubiła bawić się w wolontariat tak naprawdę mnie nie interesuje, ponieważ to jej sprawa, że dawała się wykorzystywać. Do mnie jakoś ten argument nie przemówił. Ja chciałabym zarobić chociaż najniższą krajową, a w tej firmie byłoby to możliwe chyba tylko wtedy, gdybym ciągle brała nadgodziny. O jakimkolwiek życiu rodzinnym mogłabym zapomnieć. To, że w Kielcach jest bardzo ciężko o pracę naprawdę nie oznacza, że można tak wykorzystywać młodych ludzi. Stawki, które mi zaproponowano, jak dla mnie są po prostu nie do przyjęcia. 5 i 7 zł na rękę dostawałam, kiedy dorabiałam sobie na studiach ok. 6 lat temu. Kiedy zauważyłam jaki rozmowa obrała kierunek, przestałam się po prostu starać. Wiem, że nie było to profesjonalne z mojej strony, ale wiedziałam już, że nie zwiążę przyszłości z tą firmą. Za to Pani, która ze mną rozmawiała, miałam wrażanie, że gdyby mogła to by ciskała we mnie piorunami. Nie wiedziałam, że kilka słów prawdy i pytań, może tak wyprowadzić z równowagi. Jak widać "odpowiednia" osoba na odpowiednim stanowisku :P Podsumowując, doszłam do wniosku, że praca w firmie Medicover jest nie dla mnie. Jeśli ktoś jest desperatem albo nudzi mu się w domu, niech się tam uda, może mu się spodoba. Na pewno nie jest to praca, którą można traktować jako stałe źródło utrzymania. Można to nazwać jako pracę bardzo dorywczą. Jestem pewna, że znajdą się osoby, które dobrze się odnajdują w call center i może ta praca by im przypadła do gustu, mnie niestety nie. Nie chcę nikogo zrazić, to są po prostu moje spostrzeżenia po rozmowie o pracę. Czas stracony, ale przynajmniej będzie się z czego pośmiać ze znajomymi :) Pozdrawiam Wszystkich poszukujących pracy i powodzenia.

Żadnych nadzwyczajnych. Normalna rozmowa.

Aktualność
„Zaczytani w Medicover” - trwa kolejna akcja dla pracowników

ono

co to to prawda, opinie jakimś cudem sie posypały pozytywne wiadomo dlaczego, ale tez słyszałem ze kazali je pisać, bo niby ktos taki glupi jest ze sie nie dowie jak tam jest, albo zacznie prace a jak mu sie nie bedzie podobalo to sie nie zwolni?

Śmieszek

Hej, ja pracuje tutaj ponad 3 lata. Rozpocząłem od infolinii jeszcze podczas studiów, aktualnie jest to dla mnie stała praca w innym (wewnętrznym) dziale. Kilku-miesięczny wyjazd za granicę nie był problem - bez problemu dogadałem się z firmą co do urlopu bezpłatnego. Przez te 3 lata dużo się zmieniło - podwyżki, szkolenia, ludzie odchodzą i przychodzą. Ja osobiście uważam, że praca ma dużo zalet i jak na rynek kielecki jest w porządku. Atutem jest elastyczny grafik - udało mi się pogodzić pracę ze studiami, kursami, wyjazdami (nawet za granicę!) i życiem codziennym. Ludzie w większości są mega pozytywni i przyjaźni. Dwukrotnie w ciągu roku jest robiony przegląd wynagrodzeń, a co miesiąc jest możliwość uzyskania premii. Więc jak tylko nie przychodzisz żeby "odbębnić" swoje to można wyciągnąć więcej niż minimalna. Oczywiście nadal uważam, że są to za małe pieniądze w stosunku do wiedzy, którą trzeba przyswoić, no ale mieszkamy w Kielcach - trzeba być realistą ;) są różne zespoły, więc też nie mam prawa wypowiadać się za wszystkich, bo różni są liderzy, ale byłem w 2-óch największych działach Call Center (infolinia i BO) i mam zdecydowanie pozytywne wrażenia. Poleciłem do pracy 2 osoby, jedna z nich pracuje już około roku i ani nie myślą póki co zmieniać pracy. Więc jak tylko będą prowadzone rekrutacje, zdecydowanie polecam przekonać się samemu! Zwłaszcza dział BO, bo lepszej liderki nie będziecie mieli ;) a ja postaram się Was wyszkolić żeby praca była łatwa i przyjemna :D

Nikita

A ja pracuję w medicover już ponad rok i też nie narzekam. Wprawdzie w back office więc nieco inna forma, ale polecam...atmosfera przyjazna i liderzy pomocni, szczególnie moja liderka :) zarobki mogłyby być wyższe, ale jest jeszcze czasem premia za wyniki więc nie ma tragedii. Spoko praca dla studentów, są dość elastyczni godzinowo.

leokadia

Zadziwiają mnie te opinie osób, które nie pracują tu od kilku lat a teraz im się przypomniało wyrzucić swoje żale. Mało wiarygodne. Ja odeszłam kilka miesięcy temu i tylko wyłącznie dlatego, że trafiła mi się praca za granicą. Ale nie potwierdzam nic z tego co piszą tu niektóre "wkurzone" osoby. Praca nie jest lekka to fakt i chyba niektórzy sobie po prostu z nią nie poradzili. Ale gdzie jest lekko? Nikt za op... nie nie płaci. Fajni ludzie, znana firma, nie żaden krzak. Kasa na czas. Lider jak każdy przełożony, wymagać musi. Pacjenci jak każdy klient różni. Zawsze się trafi maruda. Taka jest praca z ludźmi. Ja polecam. Nawet sama sobie, bo zdecyduję się na powrót a widzę, że mają ogłoszenia więc szukają ludzi.

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Medicover o opisanie nowej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Anonymus

Ta praca to porazka. Idz tam to bedziesz biedna, bedziesz robotem, a Twoi przelozeni to beda idioci. Ocena mowi sama za siebie o pracodawcy. Smiesza mnie komentarze typu" jestem zadowolona" , "polecilam kolezanke jest zadowolona". Macie ludzie minimalne poczucie wlasnej wartosci. MINIMALNE.

Wkurzona!!!!!!!!!!
@Anonymus

Zgadzam się w 100 %. Pracowałam tam w 2015 roku. Najgorsza praca w moim życiu. Liderka posiadająca 0 wiedzy i malujaca non stop paznokcie, mająca (usunięte przez administratora) wyżej niż(usunięte przez administratora). Oczywiście dostała pracę po "znajomości ". Nikt taki nademna nie będzie! Zero pomocy co było jej (usunięte przez administratora) obowiązkiem! Jeszcze zdziwiona że zrezygnowalam! Więcej pustych lal na stanowiskach proponuję!!!! Z tego co wiem nic się nie zmieniło. Zależy na jakiego trafisz lidera! Jedyny Facet który tam był liderem nadawał się na stanowisko. Zawsze miły, uśmiechnięty, pomocny i posiadający wiedzę!!!!!! Reszta to cyrk. Ty (usunięte przez administratora) A oni gadają o tym ile razy srali rano . Porażka. Każdy o tym mówił lecz nikt nie odezwał się głośno bojąc się o własny tyłek! Szanując się odeszłam....!

Igor

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

MOZESZ WIERZYC MOZESZ NIE

Aktualne warunki: 1. Rozmowa kwalifikacyjna miło sympatyczna , tworzenie atmosfery "wszyscy jesteśmy rodziną i przyjaciółmi tutaj" co w sumie zaczęło być regułą korpo. Na rozmowie był również poruszany temat dyspozycyjności. Przy odpowiedzi "mam pełną dyspozycyjność 7dni w tyg." padła informacja zwrotna, że chodzi właśnie o etat umowa zlecenie na 160h. Osoba z rozmowy wychodzi z pozytywnym podejściem. Firma również daje pozytywny wydźwięk, wrażenie profesjonalizmu i dobrej atmosfery. 2. Szkolenie płatne, 3 tygodnie- teoria przeplatana z słuchaniem starszych stażem pracowników oraz samodzielnych odbieraniem połączeń. Ogrom wiedzy medycznej , programy , system może trochę przytłoczyć. Trzeba jednak przyznać, iż większość osób jest bardzo pomocna a rozmowy na rozmowę nabiera się więcej wiedzy i pewności swoich słów. 3. Przychodzi moment podpisania umowy zlecenie z firmą w któryś dzień szkolenia -1tydzień. Na umowie stawka jest napisana jedynie w formie brutto 13,70zł. Nie ma wzmianki o stawce netto. Jest możliwość zaznaczenia czy osoba chce być ubezpieczona czy też nie. I tutaj zaczynają się schody, czyli informacje wcześniej owiane tajemnicą. Po przeliczeniu pieniędzy przy wypłacie okazuje się, iż osoba która a.zaznaczyła , że chce być ubezpieczona przy wypłacie dostaje stawkę NETTO 9,96ZŁ! b. osoba, która nie zaznaczyła że chce być ubezpieczona dostaje stawkę NETTO 10,25ZŁ! Gdzieś znika wywołanie wcześniej 11zł i powyżej NETTO... Wychodzi na to, że kwota odciągana za ubezpieczenie jest dość pokaźna i niech nawet tak będzie tylko czemu nikt nie podał tej informacji wcześniej ? Sami uznajcie czy jest to stawka adekwatna do wykonywanej pracy oraz do przyswajanego ogromu wiedzy. 4. Jeśli mowa o zakresie godzin , dopiero później wyszło na jaw ,że co do zakresu godzin dla nowych pracowników to co mogą zaproponować to zakres od 80 do 160 h na miesiąc. I tu bonus dodatkowy- nigdy nie wiesz ile godzin wyrobisz , bo to jest podany zakres godzin w którym gdzieś będziesz się mieścić w każdym miesiącu, każdy miesiąc to niespodzianka. Nie ma więc mowy o stabilnym zarabianiu stałej kwoty . No cóż, jeśli np. wynajmujesz mieszkanie , zawsze możesz powiedzieć właścicielowi mieszkania " Wie pan co , w tym miesiącu zrobiłam 90h i nie mam na czynsz, ale może w przyszłym się poszczęści i dostanę więcej godzin, kto wie kto wie" :) Nie musicie oceniać mojej wypowiedzi ani mnie atakować. Nie jest to pisane pod wpływem złości, chęci zemsty czy czego tam jeszcze. Uznaję, że warto aby inne osoby poznały te warunki. W tej opinii nie ma ani jednej zmyślonej treści . Tak wiem, że w tej firmie są osoby z długoletnim stażem dochodzącym nawet do kilkunastu lat. Doceniam, podziwiam i domyślam się , że ich stawka godzinowa-miesięczna przekracza wymieniony wyżej zakres w zł. Jednak w opinii oceniam sytuację osoby, która przychodzi do firmy i zaczyna od zera. Pozdrawiam wszystkich.

@MOZESZ WIERZYC MOZESZ NIE

A czy jest w ogóle szansa na umowę o pracę ??

N

Jest OK

Remik

Jakie warunki otrzymuje konsultant? Czy jeździ również w teren?

niknik
@Remik

a po co masz jezdzicc w teren?

Wiktor

Czy firma potrzebuje ludzi?

Iks

Fajna atmosfera, ale najbardziej opłaca się być Konsultanem info ogólnej , albo Liderem, bo postałe zarobki na średnich stanowiskach są nieopłacalne. Płaca konsultanta została zrownana z działami "tymi niby piętro wyżej". Dodatkowo konsultant ma możliwość wzięcia udziału z konkursach, dorobienia sobie nadgodzin + premia i wychodzi dużo więcej. Także jeśli ktoś chce zarobić to tylko infolinia podstawowa , jeśli chce się rozwijać za niższą kasę i dorobić na waciki to może awansowac do innych działów... Taka jest niestety prawda i polityka traktowania "tych" pracowników od dłuższego czasu

Hanna

@barba, czy pracę w Medicover można traktować jako tymczasową pracę jak i zarówno tę na stały etat? Czy w tej kwestii można ber problemu dogadać się z szefostwem firmy co do przepracowywanych godzin? @Kuba, owszem ciężko o pracę idealną i bez żadnych wad. Co zatem według Ciebie należy zmienić na plus w Medicover? Z Twojej opinii wnioskuję, że cenisz sobie tam pracę.

Kuba

Idealnych firm nie ma, jeśli coś nie funkcjonuje tak jak powinni to trzeba poprawiać a nie narzekać.

barba

Mój syn pracuje w tej firmie już 3 lata i jest bardzo zadowolony.polecił koleżankę która tez jest zadowolona. jego kolega po skończeniu studiów dostał umowę na stałe.

Hanna

@Monika, wnioskuję, że jesteś zainteresowana pracą na infolinii w Medicover. Czy pomimo braku reakcji na swoją prośbę, zdecydowałaś się na aplikowanie do tej firmy? Jeżeli tak, to każda Twoja uwaga z procesu rekrutacyjnego, w którym prawdopodobnie weźmiesz udział, będzie ważna dla osób, których interesuje praca w takim samym charakterze w Medicover.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicover - Kielce

• Jak się pracuje w Medicover?

Zobacz opinie na temat firmy Medicover tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 95.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicover?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 11 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Medicover?

Kandydaci do pracy w Medicover napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Medicover