Opinie o Domoklik w Warszawa

Domoklik sp. z o.o. jest nowopowstałym portalem nieruchomościowym z Wirtualnymi Wizytami.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domoklik w Warszawa

Dawid Nowy wpis

Nie mogę znaleźć ich strony internetowej ktoś pomoże ?

ela Nowy wpis

a ja uważam że fajnie że jest w internecie takja strona jak ich, łatwo znaleźć upragnione niueruchomości, mieszkania itd,. moim zdaniem, ciekawe czy jakiś ludzi do obsługi stronki może by potrzebowali.

Michał Nowy wpis

A ja zamówiłem u nich wirtualną wizytę i dzięki nim sprzedałem szybciej mieszkanko. Fotograf przyjechał, zrobił zdjęcia i po 2 dniach miałem gotowy link. Bez problemu, na uczciwych zasadach, umowa + fakturka. Zdecydowanie polecam jak ktoś chce w ten sposób zaprezentować mieszkanko!

jondu

Toi racja Domoklik ma kilka ciekawych ofert nieruchomości w swojej ofercie, mi osobiście bardzo spodobał się pomysł wirtualnej wizyty, bo nie trzeba fatygować się oglądać kilku mieszkań na żywo, można to czasem zrobić online i wybrać te najbardziej interesujące i dopiero umówić się na oglądanie. Mało która firma ma takie coś w swojej ofercie.

guzan Nowy wpis
@jondu

zgadzam się z Tobą @jondu. To niespotykane ale bardzo atrakcyjne i przydatne. Pomimo , że są jedną z bardzo wielu agencji nieruchomości w Warszawie to ta usługa ich niewątpliwie wyróżnia. Dzięki temu również ich agenci nieruchomości mają pewnie sporo większy ruch w swoim biznesie. Szapo ba dla tego kto wpadł na ten pomysł

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Domoklik? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
dejan

Domoklik posiada wiele bardzo ciekawych nieruchomości na terenie całej Warszawy. Oczywiście ze względu na swoje położenie w stolicy nie należą one do najtańszych , ale muszę przyznać , że mimo wszystko ceną nie odstraszają aż tak bardzo. Po za tym sama firma wydaje się być odpowiedzialnym i stabilnym partnerem w interesach

maciek

śmieszna nazwa w sumie jak na taką firmę - domoklik, niby torche internetowo, niby troche klasycznie... ale jednka stwarzają moim zdaniem profesjonalny i godny zaufania wizerunke, raczej jak patrze po stronie internetoej ich to wszytsko wydaje się być w porzadku, tylko ciekawe czy przed swietami rekrutują jeszcze.

niczek

Podbijam pytanko wyżej. Potrzebuję więcej wiarygodnych informacji na temat firmy domoklik. Czy miało ktoś w ostatnim czasie styczność z firmą?

dżonny

jak wygląda obecnie sytuacja w Domokliku? bo nikt nie odzywa się z konkretnym wpisem tu już od ponad dobrego roku...

jupik

'anty' może czas zgłosić Domoklik do jakiegoś odpowiedniego organu, skoro rzeczywiście tak sobie postępują

xxx

Żart, totalny żart... Trzymać się z daleka,

ILU

a niby po co ktoś miałby kopiować zdjęcia na portal? Przecież z czegoś takiego nie czerpie się korzyści. Domoklik nie pośredniczy w sprzedaży. Widocznie Agencja gdzie dało się ogłoszenie współpracuje z portalami i eksportuje na nie oferty.

anty

Złodziejska firma, korzystająca z wpisów na innych portalach z wynajmem mieszkań. Skopiowali z innego portalu mój wpis o wynajmie mieszkania, skopiowali zdjęcia, dodali swoje logo do nich i zamieścili na swoim portalu. Ogłoszenie (w portalu skąd ukradli ogłoszenie) nieaktualne od ponad roku, a ja cały czas dostaję od nich oferty wynajmu. Wysyłane do nich mail'e z prośbą o usunięcie ogłoszenia pozostały bez odpowiedzi. Telefon kontaktowy podany na ich stronie - nieaktualny. Widać, że nastawieni na zysk każdym sposobem. Szkoda na nich słów.

były

Kto pracuje w domokliku ten do łóżka robi siku

Domofan

A ja pracuje tam 2 lata i nie narzekam...Praca i płaca zależy od stanowiska.Umowy o dzieło posiadają tylko graficy, co jest normalne na rynku, bo wykonują stricte dzieło. Reszta w tym ja jesteśmy na normalnych etatach. Podwyżki wbrew temu co piszecie są., ale trzeba się wykazać. Jeśli zaś ktoś liczy na to, że nic dodatkowego nie robiąc, tłukąc tą samą pracę i mając wieczne pretensje dostanie podwyżkę, to rzeczywiście tak nie jest... A o nadgodzinach nie słyszałem, chyba, że tych dodatkowo płatnych za zrobienie dodatkowych wirtualnych dla chętnych.

Naciety

Niestety sie nacialem i zdecydowalem na prace... wykorzystuja ludzi, obiecuja gruszki na wierzbie.. zenada

rot

limehouse, to totalne 0. Brak zarządzania, kompetencji ... szkoda słów i strata czasu.

ślimehouse

nie życzę nikomu pracy w tej firmie, całkowity brak kompetencji na wszystkich szczeblach zarządzania

firma powstala z inicjatywy szefa hiszpana ( Jose ), potajemnie jako odrebna firma od agencji nieruchomosci Greenfields. Nie szanuja pracownikow, placa malo a wymagaja latania na kazde zawolanie o kazdej porze, ciagle nadgodziny za ktore nie placa - rowniez weekendy, obiecuja podwyzki, umowe o prace a nigdy do tego nie dochodzi, jedyne co podnosza to wymiar godzin pracy i niezadowolenie pracownikow. W razie czego latwo cie wyrzuca bo i tak nie szanuja ani twojej pracy ani ciebie. Nie polecam nikomu

straszne gnoje z tych hiszpanów

Sromo KLIK

Obiecują cuda na kiju, szkolenia i takie tam . i co?! jajco !!a o podwyżkach nawet nie mam mowy. (podobno nie są przewidziane w budżecie firmy) a sprzęt na którym się pracuje jest zajechany totalnie. nawet format nie pomaga!!!LUDZIE dajcie spokój chyba, że ktoś jest masochistą i lubi adrenalinę pod koniec miesiąca czy będzie umowa czy nie...;/

Zostaw merytoryczną opinię o Domoklik - Warszawa

Domoklik
2.1/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Szamocka 8 lok. IX PIĘTRO
    01-748 Warszawa