Opinie o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy The Perfect Match Detachering BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie The Perfect Match Detachering BV o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o The Perfect Match Detachering BV w Helmond

kkkkk

witam, ostalem propozycje pracy przy malowaniu samolotow w maastricht - jakies opinie na ten temat ???? warto jechac ?

Daria19

Powiem tak. Pracowałam w matchu 3 miesiące. Oczywiście obejmowała mnie wiekówka. Wiec (usunięte przez administratora) jak inni a nawet więcej a dostawałam mniej. Na domki nie miałam co narzekać bo były w porządku. Przynajmniej na Bakel. Jak ktoś normalny trafił na Ommel to masakra. Same ćpuny i laski dające (usunięte przez administratora) albo kradnące bo nie miały na jedzenie albo na ćpanie. W biurze robili w (usunięte przez administratora) Trzeba uważać jak idzie się do Bestu pracować w van loonie. Daja ci chip ktorego nr nie ma na liscie przy twoim nazwisku a pozniej sie okazuje ze nie bylo cie w pracy chociaz pracowales caly tydzien i nie dostajesz wyplaty. Czekanie na kierowców, a raczej na jednego. Mianowicie na Krzyśka. Koleś jest w (usunięte przez administratora) nieogarnięty a myśli że jest zajebisty i ma dużo do powiedzenia. Zarywał do każdej laski jaka pojawiła się w biurze, tylko zeby ją przelecieć i zostawić. Pamietam ze dalam mu kartke urlopowa a w biurze mu powiedzieli ze ma mi przekazac ze nie mam po co wracac bo nie ma pracy. Oczywiscie nie zostalam o tym poinformowana i bez sensu wrocilam. Po kilku dniach siedzenia w domku krzysiu powiedzial ze prace dla mnie znajdzie oczywiscie nie mialam wtedy nadal pojecia ze juz nie jestem tam zatrudniona. Dowiedzialam sie o tym po 2 tygodniach siedzenia na domku. Kolejny Damian. Czasami zdarzało mu się że nie wysłał eski do kilku osób a na drugi dzień ludzie byli zwalani z łóżek o 6 rano. W biurze jest albo był Adrian czy jak mu tam. Gosciu to zwykly frajer. Tylko Frank wyjechal na urlop to poczul wladze i zaczął zwalniać ludzi. To właśnie on mnie zwolnił i nie poinformował mnie o tym. A po urlopie jak juz siedzialam drugi tydzien to stwierdzil ze nie pracuje juz w matchu i ze mam sie wyprowadzic w ciagu jednego dnia. Tak robi match. Wysyla na urlop zeby na drugi dzien po powrocie do nl poinformowac kogos ze wlasnie zostal zwolniony. Jesli chodzi o ubezpieczenie to niby jest ale go nie ma. Wysylaja do pracy 2 dni w tyg zeby tylko zarobic na domek. Kierowcy za kazda osobe ktora zawiazą do pracy dostaja dziennie 5 euro. Jesli cos jeszcze chcecie wiedziec to piszcie.

Pawełek
@Daria19

pół roku mieszkałem na Ommel i fajnie było, prace miałem od poniedziałku do piątku i czasami dorabiałem w fabryce przypraw. Tygodniówki miałem na czas zwrot podatku dostałem. Mój wyjazd zaliczam do udanych. Jak się nie umie o siebie zadbać to biuro o ciebie nie zadba i nie będą za ciebie pilnować twoich spraw. Pozdro od chłopaków z Lublina

hali
@Daria19

Gabriela z biura wciska rzeczy których nie dała kierowcy nie doworzą papierów np z numerem konta bankowego musicie wszystkiego pilnować pracowałem na van loo best praca jako taka dobra ale mało godzin zarobki jakies 120e na tydzien wiec tyle co w polsce za domek placisz 86e na tydz plus ubezpieczenie 24 euro zadnej karty ubezpieczeniowej nie dostalem a pokrywa ona tylko 30%leczenia śmiech na sali dom ki na bakel w miare wyposażone ale nie polecam jechać sam ogolnie klotnie imprezy bicie talerzy krew na scianach wiec zalezy jak traficie moj wypad uwazam za srednio udany jesli macie prawo jazdy to lepiej mowcie ze nie bo wam dadza samochod i musicie go sprzatac kary daja co chwile za byle co porazka macie pytania dawajcie pozdro

VallkenSwaard
@hali

jeśli zastanawiasz się czy jechać do pracy przez to biuro odrazu lepiej zostań w Polsce, nie warto , ludzie muszą kraść bo nie mają za co żyć godzin tyle zeby na domek zarobić i na ubezpieczenie, nie prawda że jak zadbasz tak masz, domki skandal, praca jako taka, ale nie ma więcej niż 25 godzin, Pani Wioletta z biura wielka polka co polaków gnoi jak się da , nie mozesz byc chory odrazu wyrzycą cie z pracy, a jak nie za to dla statystyk, najgorsza agenca jaka jest na rynku , kradna pieniadze z ludzi robia co chcą uwazajcie, ja tez myslalem ze jakie tam opinie nie ma co wiezyc.. zostawiaja ludzi bez pieniedzy i karza sie wyprowadzic (usunięte przez administratora) i zlodzieje

maro

ja z dziewczyna jade :P

kasia

hej jedzie ktoś w sobotę albo niedziele do Holandii do Helmond do pracy na produkcji ?

aniuś
@kasia

tak ja mam jechać ale nie wiem co zrobić bo opinie mają nie najlepsze

Pracownik Produkcji

Rozmowa szybka i na temat panie w biurze miłe pytań nie było zamiast tego wypełniłam test czy sie nadaje do zakładu :)

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
kamila

Napisze krotkp w matchu jak sraczu

SMYK

jezeli ktos chce wyjechac do malowania samolotow w mastricht badz w fokerze,to niech zapomni o tej agencji. obiecuja po 3 miesiacach 8.5euro ,a po pol roku 10 euro. na rerke. ale tylko na obietnicach sie tylko konczy. zero poszanowania do pracownika [jestes tam bialym murzynem]praca nie w kazdy dzien. wegetujesz po kilka dni w domkach. za wszystko kary[nie umyty samochod,za duzo kilometrow przejechane-jak ktos auto dostanie na stan]. obiecuja ze moze podpiszesz kontrakt w hamburgu,ale to tez stek bzdur tam tez ponoc sie nie najlepiej dzieje.klucisz sie o swoje godziny.jak masz dobry miesiac to moze uda sie odlozyc 300euro[smiech na sali].

sam

firma dno

kika30

prosze o szybki kątakt gg 48823498

kika30

dostalam oferte pracy na produkcji jest moze tam ktos,jak jest z pracą codziennie jest?

Ewelina

Proszę o szybką odpowiedź GG 641278

Ewelina

Witam czy ktoś dostał ofertę pracy na produkcji i ma być w Holandii w Helmond już w sobotę lub niedziele? Jedziemy z chłopakiem i chcemy się dowiedzieć czy jest więcej osób do pracy.

Ptk

Nie rozumiem niektorych NEGATYWNYCH opin , m.in 'bylem tam 3 lata i bylo lipnie ' skoro byles/las tam 3 lata to chyba nie bylo az tak zle . Tez tam bylal bez szalu ale ujdzie .

Otis

Witam, dostałem telefon od jakiegos goscia i zapytal mnie jak bylo wczoraj w pracy , odpowiedzialem ze fajnie itd.. ze nosilem gruz do naczepy a on z teksem do mnie ze dzwonili do niego i powiedzieli ze za wolno pracowalem hahahahahahahahaha Ludzie prosze was... Omijajcie Perfect Match w Helmond!!

kiwe

ty pracowniczko (usunięte przez administratora) jakbys sie strula,zadowolona jestes bo chyba (usunięte przez administratora) w biurze kazdemu dawalaś....

michał

witam FIRMA do (usunięte przez administratora) słaba jak ktoś ma 3 dni w tyg i te wieczorne sms jutro wolne lub do pracy a rano tel ze jednak wolne ,to sukces a i jeszcze ten kierowca krzysiek pedał ma sie z kierownika a jest nikim ,dorwała się świnia do koryta i cwaniak uje ze ludzi po zwalnia jak mu ktoś podskoczy -cudze dziewczyny będzie podrywał

THKUHB

LUDZIE NAPRAWDE NIE PCHAJCIE SIE DO TEJ FIRMY!!!!!!!!!!!!!KLAMSTWO OSZUSTWO,MOZNA DOPROWADZIC SIE DO DEPRESJI!!!JA PRAWIE WYLĄDOWALAM W SZPITALU PRZEZ TYCH ZŁODZIEI...

tfy

Zajebisty z firmy match jest tylko i wylaczie kierowca-rysiek i krzysiek,na nich nicniemoge powiedziec.. a ogolnie firma-DNO!nikomu nie polecam naprawde nie pchajcie sie do matcha,zlodzieje,oszusci i wogole brak slow..

tftguhh

Dlaczego gnoje usuwaja niektore slowa??????bo matchowi wstyd!!i prawidlowo!!!!!

gtftfhuj

Pamietajcie ludzie jedno ze te komentarze ktore sa napisane w dobrej wierze,pisze to MATCH,bo o MATCHU jjeszcze nikt nic dobrego nied napisal i powiedzial bo to sa ZLODZIEJE,nie pakujcie sie w ta firme uwierzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ftgy

Ludzie przyjechali do matcha malowac samoloty,ale oni o tym nie wiedza ze tylko na tydzien czasu,taki jest match,,(usunięte przez administratora).to jest ni do opisania!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o The Perfect Match Detachering BV - Helmond

• Jak się pracuje w The Perfect Match Detachering BV?

Zobacz opinie na temat firmy The Perfect Match Detachering BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w The Perfect Match Detachering BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Perfect Match Detachering BV?

Kandydaci do pracy w The Perfect Match Detachering BV napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Perfect Match Detachering BV