Opinie o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Przyszły Thurryjczyk

Witam serdecznie, W połowie czerwca wybieram się do pracy na magazyn TESCO w Thurrock, czy jest tu ktoś, kto może troszkę opowiedzieć o warunkach mieszkalnych, pracy, wynagrodzeniu etc? Od razu zaznaczam, że mam doświadczenie w pracy na magazynie i nie zamierzam się opieprzać, wręcz przeciwnie, chcę robić jak najwięcej+nadgodziny, tutaj pracowałem nawet cały tydzień po 12h+sobota 9h z własnej woli. Z góry dziękuje i pozdrawiam,

Maria
@Przyszły Thurryjczyk

Szkoda, że - jak do tej pory - nikt nie zareagował na Twój wpis. Pracę miałeś rozpocząć w połowie czerwca, dlatego też byłabym wdzięczna, jakbyś powiedział mi coś na temat warunków pracy, jakie Ci zaoferowano. Czy masz tam bezproblemowy dostęp do bezpłatnej opieki medycznej?

Ryszard

Spoko agencja i myślę, że nie każdy nadaje się do pracy za granicą, stąd takie skargi.

Maks_

Jedzie ktoś do Natures Food Way na 31 maja ?

marcin

dobra agencja Lubię atmosferę w STAFFLINE RECRUITMENT LTD za: dobre

Magazynier

wszystkie informacje zostały mi udzielone,duża pomoc w wypisowaniu dokumentów.

czy pracowałem w kompletacji towarów(nie wiedziałem co to kompletacja,ale to jest to samo co komisjonowanie)

Nn

Czy wie ktos moze czy jest rekrutacja do magazynu boohoo burnley

Wybiera sie ktos teraz moze do boohoo do burnley na ,31 stycznia

Urszula1321xyz
@Nn

Ja na 06.02.19 kolezanka z corka byla i zachwalaly wiec teraz ja jade napisze potem jak jest i czy warto pozdrawiam

Tt
@Urszula1321xyz

Mozesz napisac jak tam jest w boohoo jak praca wyglada jak mieszkania

Kkk

Wybiera sie ktos do burnley do boohoo na 1 marca do pracy?

@Kkk

A ty kolego smigasz a na luty sie nie zalapales

xOLEGx

Jadę do boohoo, bylem 1,5 roku temu i ciekawe czy cos się zmienilo. Pracowałwm w PLT i mam andzieje ze tam znowubędę. Praca jak praca, fizyczna, wiec nie jest to robota dla słabych. Wypłata na czas zawsze, nawet przelew dostałem jak juz nie pracowałem, ponoc za urlop

Tt
@xOLEGx

Plt kolego juz nie ma w boohoo

Pedro

Bardzo dobra agencja. Polecam.

Istra
@Pedro

Ja też nie narzekałam i też polecam

Terror w boohoo

To nie jest ściema podobno tak pilnują żeby nic nikomu się nie stało a tak naprawdę poniżają pracowników ,to co się dzieje zakrawa na razie,to straszne ,nie spotkałem lub spotkałam się z takim traktowaniem ludzi ,każdy ma prawo do błędów i każdy ma prawo do godności to nie obozy pracy w Treblince ani w Auschwitz to magazyn ubrań,z poszanowaniem człowieka i jego godności ,bo tak naprawdę to ty pracujesz na staffline na boohoo tak właśnie ty i nikt inny i masz prawo do godnej pracy bez poniżania ,tym powinna zająć się odpowiednik prokuratury lub policji ,terroryzowanie pracowników ,wyszydzanie go gnębienie z względu że jest Polakiem to mu dowalimy to jest przestępstwo .i niech boohoo sobie to uświadomi

Adi

to sie leczy :p zglos sie do lekarza :p

Patryk

Jade do Burnley do Boohoo 4.10.2018. Mam pytanie: czy ktoś wynajmował pokój od Minihan Properties w Harle Syke lub od landlorda Stuarta, który ma dom na Bracewell Street? Poszukuję opinii na temat tych dwóch miejscówek :)

@Patryk

Widzę że nie przestraszył to ciebie, miej pracy hhhheheheheheheeh

Adrian
@Terror w boohoo

Co dokładnie chciałeś nam przekazać za pośrednictwem swojej opinii? Użytkownik ma prawo zapytać o opinię na temat danego miejsca. Nie jest to wystarczający powód do wzajemnych uszczypliwości. Jeśli chcesz podzielić się informacjami na temat pracy w firmie, zrób to proszę w sposób zrozumiały dla wszystkich użytkowników forum.

Adi
@Terror w boohoo

haha, pewnie sam siales terror :p pracuje w boohoo i terorystow nie widze :p

Patryk

Jest jeszcze wątek o polskim oddziale Staffline - tam ludzie częściej piszą ;) https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,321945

Terror w boohoo

Pamiętajcie jedno nieważne gdzie pracujecie w Wielkiej Brytanii ,macie swoje prawa jako pracownicy ,szukajcie w internecie prawników ,szukacie organizacji nie pozwólcie się poniżać,jesteśmy ludźmi nie zwierzętami,walczcie oswojenie ewentualnie wzywające policję aby był ślad tego,niebòjcie się ,pozdrawiam wszystkich ,pamiętajcie wszystko zależy od was,niech wiedzą że nas nie zastrasza

Terror w boohoo

Lepiej żebyście nie trafili do boohoo, patologia, razizm to pierwsze co się rzuca w oczy, staffline dobrze wywiązuje się z tej roboty, kasa na czas, i wszystko się zgadza, oprócz firmy boohoo gdzie się jest pracownikiem boohoo, gdzie Rumuni gnebia Polaków, a Polacy jak to Polacy i rodakom dopier...ą,takie numery podobne to terroryzmu jak w polskiej biedronce, możecie nie wierzyć, ale ja y co to dosiebie miejcie pretensje

Edyta

@Gab Dziękuję za wypowiedź. Czy możesz w takim razie jeszcze napisać coś na temat organizacji wyjazdu? Czy firma STAFFLINE RECRUITMENT pomagała, czy musiałeś sam wszystko zorganizować? Będę wdzięczna za te informacje. Pomoże na pewno ona wielu użytkownikom.

Gab

Cześć.Ja byłam w tamtym roku na wakacjach z Staffline w Tesco Thurrock i nie mogę powiedzieć, że było źle . Praca ciezka ale nie ma nic za darmo. Płacili na czas, owszem czasem były jakieś błedy w rozliczeniach ale wystarczyło pójść zgłosić i dostawało się brakujące pieniądze, więc nie ma co narzekać.

Edyta

@Pedro Dziękuję za wypowiedź, jednak jest ona bardzo ogólna. Chciałabym w związku z tym spytać, co konkretnie zasługuje na polecenie w pracy w firmie STAFFLINE RECRUITMENT. Jeśli mógłbyś się do tego odnieść i powiedzieć, to na pewno pomożesz tym wielu innym użytkownikom, którzy rozważają swoją aplikację do tej firmy.

Edyta

@anonymous Z tego co udało mi się zrozumieć, to miałeś okazję pracować w firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. W związku z tym, pozwól, że Cię poproszę o Twoją opinie na temat tej firmy. Jak Ci się pracowało? Czy poleciłbyś pracę w tej firmie? Jeśli tak - dlaczego? Tak samo, jeśli nie polecasz. Zachęcam Cię do odpowiedzi. Będzie ona na pewno wartościowa.

ricki123

oszukują mega lepiej niejedzie nie pokazują mieszkań tylko odrazu kasę biorĄ PRAWDZIWI ZŁODZIEJE SAMA FIRMA OKEJ ALE LUDZIE TO SZUJE MEGA I DWULICOWCY KASY TEN CO WYNNAJMUJE CI NIE ODDAJĄ ZŁODZIEJE NIE JEDZIE TAM ODRADZAM WARUNKI DO DUPY I DUPA NIE PIENIĄDZE NAWET 300F NIE ZAROBISZ DARUCIE SIĘ TE WYJAZDY NIEDAJCIE ZŁODZIEJĄ ZARABIAĆ

@ricki123

Mi kasę oddali i można zarobić tam 300 funtów tygodniowo

@Nowy

Hahaha, przecież oni pracę dają, a nie chaty wiec co Ty piszesz? samemu mogleś wynająć ;)

Edyta

@Agat Koniecznie daj nam znać i podziel się swoją opinią, jeśli zdecydujesz się na pracę z ramienia firmy STAFFLINE RECRUITMENT. Pozostałych pracowników, którzy mieli styczność z tym pracodawcą, zachęcam również do dzielenia się doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o STAFFLINE RECRUITMENT LTD - Nottingham

• Jak się pracuje w STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Zobacz opinie na temat firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Kandydaci do pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAFFLINE RECRUITMENT LTD