Insurgo Consulting Ltd

Nottingham

Opinie o Insurgo Consulting Ltd

marcin szczepanski 2008-11-22 09:20:01
bardzo dobra obsługa, także w języku polskim, miłe panie :),
polecam, fachowa agencja, konkretna i pomocna
anonim 2008-12-31 06:50:02
Najgorsza agencja na jaką trafiłem ,złodziejska i są oczywiście wieczne problemy.Typowo angielski (usunięte przez moderatora) jest szefem ,dorobkiewicz ,jeśli masz wybór innej agencji nie zastanawiaj sie .A co do mieszkań wynajmowanych przez tą agencje -bez meblii w cenie luksusowego apartamentu!
jarek nabity w butelke 2009-01-05 20:02:16

Słowa kojarzące się z tą firmą to wałek:bo przyjechałem usłyszeć sorry.
Możliwość rozwoju tak oczywiście zwiedziłem kawałek anglii ale nie miała to być wycieczka lecz praca
Atmosfera i ludzie tam pracujący są beznadziejni wałkarze
Od jakiej stawki można negocjować pensję,mówimy tu tylko o stratach ,a suma zależy z jak daleka przyjechałeś
Najbardziej w tej firmie podobało mi się to że nikogo niebyło i nawet nie było komu naubliżać.Ludziska nie jedżcie z tej pwiedzmy firmy nigdzie ,bo tak jak ja przyjedziecie do firmy a tam wszyscy oczy w słup,ale mi wałek wykręcili i to na początku roku.Za chamstwo 5 gwiazdek.(usunięte przez moderatora)
pracownik 2009-01-07 20:55:56
Pracuje dla Insurgo juz jakis czas i jak na razie wszystko jest ok. Dom jest w porzadku, blisko pracy. Agencja dostarczyla lozka, sofy, lodowke i to chyba wystarczy. Na prawde nie rozumiem o co ta cala afera, przeciez zadko kiedy w anglii mozna dom w pelni umeblowany wynajac. Opamietajcie sie ludzie, idzcie popracowac do DKM-u to zobaczycie co to znaczy miec problemy z agencja...
zed 2016-04-21 18:55:34
tomaszko, to fakt Insurgo Consulting Ltd to dobra firma. Działają w UK, także aktualnie mało tu opinii od Polaków. widziałem niedawno jak szukali do pracy rzeźnika wykrawacza, to wiadomo trzeba było znać angielski jak i mieć 2 lata doświadczenia w zawodzie.
Zostaw swoją opinię o Insurgo Consulting Ltd - Nottingham
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insurgo Consulting Ltd