Opinie o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Agat

Chcemy wybrać sie do Anglii z koleżanką przez agencje rządową która współpracuje z Staffline , praca na czas nieokreslony na magazynach do kompletowania zamówień etc. Niedaleko Notthingham , ktoś byl? Moze cos na ten temat powiedzieć? Aha, czy umowy podpisywaliscie przed wyjazdem czy na miejscu? Dziekuje bardzo ;)

Edyta

@Nowy Może rozwiniesz swoją opinię na temat pracy w firmie STAFFLINE RECRUITMENT? Widzę, że masz o firmie pozytywne zdanie, zatem zachęcam do podzielenia się szczegółami. A może ktoś chciałby podzielić się informacjami na temat samego procesu rekrutacji?

Edyta

@Tylek Jak użytkowniczka Anna napisała. Chciałabym Cię prosić o więcej informacji na temat pracy w STAFFLINE RECRUITMENT. Jakbyś ocenił swoją współpracę z firmą? Czy poleciłbyś pracę innym w tej firmie? Dlaczego? Liczę na odpowiedź z Twojej strony, gdyż konstruktywne opinie poparte konkretami są bardzo mile widziane.

Tylek

Firma moze byc tylka nie urywa

anna
@Tylek

a moze cos konkretniej

Magazynier

wszystkie informacje zostały mi udzielone,duża pomoc w wypisowaniu dokumentów.

czy pracowałem w kompletacji towarów(nie wiedziałem co to kompletacja,ale to jest to samo co komisjonowanie)

Edyta

@michu916, napisałeś, że wynagrodzenie było Ci wypłacane w formie tygodniówek. Było ono terminowe co w Twojej ocenie jest plusem STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Jakie jeszcze plusy współpracy możesz wymienić na tym forum? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat.

michu916

Trzeba zaiwaniać ale płaca na czas co tydzień(po przepracowanych pierwszych 2 tygodniach).Korpo jak korpo. JA pracowałem w Tesco w Snodland przez nich.

Tom_ek

Czy jedzie ktos do pracy w Tesco Thurrock termin startu 3.05?

Pracownik BYŁY

To jest najgorsza firma w Anglii ,nigdy nie wypłacają w 100 proc wypracowanych godzin ,wiecznie człowiek musi się prosić o pieniądze to jakas masakra.Panie i panowie z Staffline'u w firmie ABP nigdy nic nie wiedzą, kompletnie k.... nic ludzi traktują tragicznie ,przyjmują pracowników na parę dni i wypad kase mają bo ABP płaci za pracownika!!

ABP Doncaster
@Pracownik BYŁY

Pani Agnieszko Z., Proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd na temat rozliczeń oraz wypłacania wynagrodzeń za przepracowane godziny. Doskonale Pani wie, że problem powstał przez błędne dane, podane przez Panią. Oczywiste jest, że nikt nie zwalnia pracownika po dwóch dniach bez powodu. Pozdrawiamy

Opoka

Może ktoś powiedzieć jak z pracą w Tesco Thurrock???

UWAGA

Znajomi właśnie przyjechali do pracy Turrock Tesco. Zostali oszukani, lokum znalezione po jednej nocy na dworze. Mówimy tu o przeludnionym domu - 9 osób na ten moment śpi w salonie. W mieszkaniu nie ma pralki a ludzie spia na podlogach. Właściciele zbywaja ludzi A staffline bezuzyteczny umywa ręce. UWAZAJCIE !!!

Aroo93

Ja jadę z narzeczoną do Thurrock 8/02

@Aroo93

Hej bierzecie pokój to co oni polecają czy załatwiacie na własną rękę?

@Aroo93

Bo słyszałem i czytałem że są różne opinie o tych polecanych miejscowkach..

Aro93
@Pawel

Napisałem na email

@Aro93

Nie mam nic na mailu zerknij proszę czy poszło

Aro93
@Pawel

majoss79@wp.pl, sprawdź spam itp mój arkadiusz.kucab41@gmail.com

Pawel

Hej, Czy ktoś wybiera się z Was koledzy i koleżanki do TESCO Thurrock termin – 8.02.2018, jeżeli tak to będę wdzięczny o kontakt. Mój mail majoss79@wp.pl? I drugie pytanie do bardziej doświadczonych, dajcie znać jakie macie opinie o tej firmie?

Edyta

@Przemkorze, nie otrzymałeś żadnych reakcji na swój post. Rozumiem jednak, że jesteś już w miejscu zatrudnienia. Jak możesz ocenić warunki zatrudnienia i zakwaterowania? Twoje wszystkie spostrzeżenia będą pomocą dla osób, które rozważają współpracę z STAFFLINE RECRUITMENT LTD.

Vandame

Siema ludzie ludziska wybiera sie ktos przez Staffline do Anglii jakos teraz we grudniu cos ktos

Przemkorze

Jedzie ktos do Tesco Snodland interview 24 listopada ? Jadę pierwszy raz i chce się dowiedzieć czy jest spoko czy nie albo jak ktos nowy i chce się skumać to dawać pisać fb Przemek Ruśnica

Edyta

@anonim rozumiem, że to w jaki sposób zostałaś potraktowana, spowodowało, że masz o STAFFLINE RECRUITMENT LTD negatywną opinię. Pod koniec swojego wpisu wspomniałaś, że będziesz się odwoływała. Możesz napisać jaki jest wynik podjętych przez Ciebie działań?

Zebb

Witam.Dzis rozmawialem jedna z pań z tej otóż agencji i na końcu naszej rozmowy poczułem się olany.Piszę tak ponieważ interesowala mnie praca beef trimmera.Na wstępie naszej rozmowy pani była bardzo zdziwiona skąd ja mam ten numer.Numer mialem z oficjalnej strony Staffline na Facebook-u.Numer byl dla oferty pracy dla pakowaczy a dla trimmera był numer stacjonarny.Na stacjonarny nie dzwonilem bo zapewne już biuro bylo zamkniete. Ale o co mi chodzi.Jak już rozmawialem z ta pania i ona mi objasniala jak wygląda rekrutaryzacja nagle rozmowę przerwało myslałem że straciłem zasięg ale był ok.Myślałem ze ta pani jeszcze zadzwoni ale bylem w błędzie. Jeżeli by tak miała wyglądać nasza współpraca to bardzo wam dziękuję ale skorzystam z innej agencji.

Cyborg

Z jakiej ?

Zebb

Z żadnej ????

@Zebb

Moim zdaniem firma staffline jest beznadziejna. Pracowałam w tej firmie miesiąc czasu i przyznam na początku było ok, lecz gdy trafiłam na rasistke to stafflina nic nie obchodziło moje traktowanie. Zostałam zwolniona wyrzucona bez żadnego poinformowania .. Po prostu zabrali mi klucz i wyprowadzili z firmy .. Nie rozumiem tego zachowania, nie rozumiem jak można traktować tak ludzi... Będę pisać odwołanie nie dlatego ze nie mam teraz pracy tylko dlatego że tak się ludzi nie traktuje.

Steffi.

Otrzymałam o Staffline ofertę do magazynu odzieżowego Boohoo w UK Heasandford Industrial Estate Widow Hill Road Burnley BB10 2BQ .Czy ktoś może z Was tam pracował. Powiedzcie mi czy warto, proszę. Pierwszy raz wyjeżdżam do pracy za granicę.

Maga
@Steffi.

Hej ja tez dostałam ta ofertę na 25 lipca ale muszę być już 24 jedziemy w cztery osoby :) jak coś to mój e-mail magdalena.2901@wp.pl

Cyborg
@Maga

I jak ta praca i mieszkanie ?

Szymon

Witam, wybiera się ktoś do Middlesbrough(ogłoszeni z wczoraj) może ktoś już tam były i może podzielić się opinią

Edyta

Forum jest poświęcone wymianie merytorycznych opinii na temat pracodawców, bardzo ważne, żebyście dodawali głównie takie komentarze. Będą one pomocą dla osób, chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat wybranej firmy. @Daria, co masz na myśli mówiąc, że firma STAFFLINE RECRUITMENT LTD jest porządna i rzeczowa?

Daria
@Edyta

@Edyta, nie wiem czego nie rozumiesz w okresleniach podanych przeze mnie? Rzeczowo - bez zbednego rozwlekania w czasie, kosmicznych formalnosci, same konkrety, a nie robienie ludzi w balona. Porzadna - szukalam pracy na dluzej, odradzono mi wybrana przeze mnie oferte z informacja ze praca nie jest caloroczna i znaleziono inna oferte. Mogli nic nie mowic i miec to w nosie, tak jak inne agencje. Byc moze temu ze nastawiono mnie na najgorsza ewentualnosc, milo sie zaskoczylam po przylocie ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o STAFFLINE RECRUITMENT LTD - Nottingham

• Jak się pracuje w STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Zobacz opinie na temat firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Kandydaci do pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAFFLINE RECRUITMENT LTD