Opinie o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

cinkusss

bylem tam pare lat wczensniej 4-5 i widze nic sie niezmienilo ( jestes robolem delikatnie mowiac), a co do kasy kolo 6 na reke dostaniesz i za to oplacisz wszystko utrzymasz sie i odlozysz sporo:P.

Latti

Pracuje w magazynie w Dagenham (Londyn) juz prawie rok. Stawki sie zaczynaja od 6.44. Za 95% jest jakies 7.50 a za 100% 8.60 i 9.67 za weekendowe dni. Nocki chyba 50 pi wiecej za godz. Zeby wyrobic norme trzeba sie troche nabiegac ale mozna to zrobic. NIe ma tu czegos takiego ze przyychodze do pracy i moze bede pracowac moze n ie. Shifty sa ustalone z gory 8 10 badz 12 godz dziennie jak kto lubi 6 dni w tygodniu. Przykladowo 6 dni pracujacych 8 godz 100% normy na lape masz jakies 320-330Ł. MIeszkanie jakies 60-90 zarcie 50-80 oszczednosc rzedu 150-200ł tygodniowo.

walia

chcialbym sie dowiedziec czy moze ktos sie wybiera do walii do llangefni do pakowania kurczakow??wie ktos cos wiecej o tej ofercie pracy i jak tam jest z mieszkaniem i ogolnie warunkami pracy??prosze o szybka odpowiedz

tragedia

bylem wpisany na grocery do pracy a podszed do mnie ten blondyn co ma wlosy na zelu jak jakis lalus i powiedzial takim wysokim glosem jak zolnierzzebym na fresza poszed a ja mowie mu ze na grocery na sucha zywnosc mnie zapisali to on do mnie zebym nie pyskowal tylko ubieraj sie na fresa bo do zwonlnienia pojdziesz i powiedzial ze nie ma czasu na jakies szkolenia bo on do roboty przychodzi zarobic a nie durne szkolenia robic odradzam!!

Magazynier

wszystkie informacje zostały mi udzielone,duża pomoc w wypisowaniu dokumentów.

czy pracowałem w kompletacji towarów(nie wiedziałem co to kompletacja,ale to jest to samo co komisjonowanie)

Po co innym każą przyjeżdżać? Na to pytanie jest prosta odpowiedź. Agencja pracy ma za zadanie zatrudniać pracowników, którzy będą pełnić funkcję wypełnienia etatu na dany okres. Każdego dnia menadżer firmy staffline dostaje zapotrzebowanie pracowników na dany dzień/zmianę i w przypadku braku określonej liczy pracowników firma ma nieprzyjemne rozmowy z kierownikiem zmiany. Zakładając, że zapotrzebowanie na dany dzień wynosi 20 pracowników, zawsze tych 2-3 pracowników wpisanych jest na listę w ramach bezpieczeństwa, w razie gdyby pracownik nie dotarł na miejsce, tak jak kolega wyżej.Watro jest przyjeżdżać wcześniej w celu wpisania się na listę obecności.

xyz
@-

kolego,a kto mi zapłaci za to,że jestem wcześniej,tzn.zaczynam prace o 14:00 to co mam już być w południe żeby się na listę wpisać,a po za tym skąd ty wiesz takie rzeczy?ha może jesteś z biura?

@xyz

Długo już pracuję w tej firmie i znam podstawowe działania w stosunku do agencji. Nikt Ci nie zapłaci więcej, poza tym czas liczy się od odbicia 1 kodu kreskowego, a więc o 14 na magazyn nie wchodzisz prawda? Sam widzisz jakie mamy warunki w Polsce i każdy trzyma się roboty aby mieć co wrzucić do garnka. Co ja się będę rozpisywał... trzeba znać gospodarkę magazynową, a nie być wyszkolonym z noszenia skrzynek i kartonów. Odwołają Cię raz, drugi to się nauczysz przychodzić wcześniej, chyba że mama Cię do roboty wygoniła i nie zależy Ci na tym. Pozdrawiam

jjjkkk

Nie polecam tej firmy ewidentnie wykorzystują ludzi do pracy. Czlowiek przyjedzie do pracy a oni go do domu wysyłają bo potrzebuja tylko pare osob oczywiscie zawsze tych samych.

ferb

Siema. mam pytanie odnosnie zakwaterowania: pomagaja w znalezieniu itd ok ale czy beda sciagac z wynagrodzenia czy sam placisz? czy np na poczatku odrazu musisz wyskoczyc z jakas nie wiadomo jaka kasą? pozdrowki

wolny

Pracuje już kilka tygodni i ogólnie badziew. Nie da się wyrobić wiecej niż najnizszą stawke. Daja kary jak się zachoruje i nie przyjdzie do pracy, za zniszczony towar mój kumpel musiał też zapłacić. Mi dali jakieś niewyprane szmaty, które oni nazywają ubraniem roboczym. Ogólnie w tym temacie to sprawa dla Sanepidu.

@wolny

Inni pracownicy wyrabiający najwyższą stawkę to nadprzyrodzeni ludzie?

nic sie nie zmienilo, na freszu dalej pełno kolegów a na groscerce same kolesiostwo

R.

Czy sytuacja od 2012r. zmieniła się cokolwiek? Liczba negatywnych komentarzy nie nastraja optymistycznie. Czy ktoś się orientuje jak jest teraz?

xyz

PROSZE OMIJAĆ FIRMĘ "GO NEW" SZEROKIM ŁUKIEM, PRACA NIEWOLNICZA, WYZYSK NA PRACOWNIKACH, WSZELKIEGO RODZAJU MOBBING, PRACA PO 4-5H MAX 3-4X W TYGODNIU!! GO NEW TO NOWA NAZWA FIRMY STAFFLINE!!!! NIE DAJCIE SIĘ NACIĄGAĆ, POSZUKAJCIE NORMALNEJ PRACY, UMOWA ZLECENIE CZYLI ŚMIECIÓWKA GDZIE NAWET UBEZPIECZENIA WAM NIE GWARANTUJĄ!! BANDA ZŁODZIEJI I OSZUSTÓW!

kamil

dajcie znać co z ta pracą w staffline bo nieukrywając trochę się napaliłem na tą prace.to że praca może być niekoniecznie lekka mnie nie obchodzi bo na tyle jestem pracowity ze dam rade.chodzi mi czy da się tam zarobić bo coś słyszałem że obcinają godziny.dajcie ktoś znac bo niedługo mam wyjechać. mój mail kamillo_194@wp.pl serdecznie dziękuje

dom12345

(usunięte przez administratora)Czy rzeczywiscie tak wszystko pieknie załatwiają jak jest napisane w ogłoszeniu? Słyszałem że zakwaterowanie tylko na 2-tyg. a potem wypad, prawda to??

dom12345

3 tys na start poco tyle hajsu.

jo

jak nie masz 3tys zl na start to nawet nie jedz

dom12345

Był ktoś na tym spotkaniu w Gliwicach? Mówili coś ciekawego?? Dajcie znać, bo myśle sie tam wybrac do pracy jako pracownik magazynu.

beny

Też mam dylemat i jutro rano mam mieć spotkanie...Stawki napisane od 7 funtów brutto i pewnie na tym się kończy.... gdyby kurde dali chociaż te 9 funtów brutto to jeszcze by to było w miarę ale jak żyć za 7 funtow/h

laila
@beny

no własnie ja bym do roboty nie poszed za 12 funtow nawet

shamangalwin

Witam do mnie również dzwonili, że mam przyjechać w piątek do Gliwic, ktoś jedzie jutro? Niech napisze jak już będzie po rozmowach.

alan

wlasnie do mnie tez dzis dzwonili zebym jutro rano byl w gliwicach na rozmowie.ale z tego co czytam to juz sam nie wiem czy sie w to pakowac zwlaszcza jezeli to sa magazyny norbert-a dentressangle bo tam juz pracowalem. doradzcie cos ludzie jechac czy nie bo mam dylemat????

mona

właśnie dzisiaj do mnie dzwonili tez mam zaproszenie na juto do gliwic ciekawa jestem

Zostaw merytoryczną opinię o STAFFLINE RECRUITMENT LTD - Nottingham

• Jak się pracuje w STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Zobacz opinie na temat firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Kandydaci do pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAFFLINE RECRUITMENT LTD