Opinie o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

byly

kiedys szlo zarobic i to dobrze... teraz to porazka ... :) nie polecam takiej pracy :) wiecej sie zarobi skrecajac dlugopisy..

Długookresowa i stabilna praca w ramach umowy cywilno-prawnej wynagrodzenie zależne od wyników w pracy (cztery przedziały płacowe od 11,35 zł aż do 25,68 zł. Zamiast długotrwała to powinno się znaleźć krótkotrwała Zamiast od 11,35 zł aż do 25,68 zł. Powinno być 11,35zł ale brutto z normą minimum 128 kart na 1 h czyli 8,30zł, na ręke na 1h. O innej stawce nie ma co możyć, ponieważ liczy się średnią tygodniową, a sobota to zwykły dzień pracy. Liczą także 7,5 h zamiast 8 h pracy, bo przerwe odliczają jak się pracuje na zlecenie to przecież przerw nie ma. Łatwo policzyć ile wyjdzie dniówka + dojazd. Zapomnij o większej stawce!!!! Norma to pic na wode, dzisiaj zrobisz, jutro nie zrobisz, a zapłacą średnią tygodniową, bezkarnie oszukują pracowników. Oczywiscie nie maż żadnych praw pracowniczych, czyli jesteś nikim bo tak masz na umowie. Kadra zarządzająca to same pustaki !!!! Po 2 h pracy podchodzi jakiś matoł z tej firmy i ci mówi spadaj do domu bo za małą masz norme, cały urok pracy na takiej umowie. Firma tesco powinna sie pozbyć takiego pośrednika pracy!!!!

ktos

az do krakowa ?? ha ha bo z gliwic i okolic juz nikt tam robic nie chce !!

leon

chciałbym się dowiedzieć jak jest na magazynach w Anglii jadąc przez Steffline? bo mam jutro do Krakowa jechać na rozmowę a mam ponad 200 km i chcę wiedzieć czy warto

Magazynier

wszystkie informacje zostały mi udzielone,duża pomoc w wypisowaniu dokumentów.

czy pracowałem w kompletacji towarów(nie wiedziałem co to kompletacja,ale to jest to samo co komisjonowanie)

jaaaaa

zawsze przyjmuja :)

st

[usunięte przez admina]! a ta nowa !! tragedia!! niedlugo sama bedzie pikowac bo nikt tam robic nie bedzie !!

P

Masz racje, wszystko co ta firma robi z ludźmi, to tylko opisać w gazecie!!!!! I to zrobię. Odradzam pracy w tej firmie.

Brechne

[usunięte przez admina]ludzi jak się da, wyplaty po calym miesiącu pracy po 900 zł. [usunięte przez admina]na normach wymyślaja sobie bajki. Ten co liczy te wypłaty to [usunięte przez admina] Firma spada na psy! Ludzie są wściekli i się zwalniają, może biuro weźmie się za robote i zrobi norme. Może ta koordynatorka?

Artur

Ktoś przyjeżdża w ten czwartek do warszawy na wspólną na jakięs spotkanie organizacyjne?

xxx

bylem [usunięte przez admina], w anglii i pracowalem w tesco. chcesz to jedz. ja tylko pisze jak bylo. a przekonasz sie sam,jak pojedziesz

zzz

xxx - 2013-05-29 09:13:31 Ja rowniez dalem sie nabrac.Czytalem opinie wczesniej,ale mowi zaryzykuje. praca 1/5 etetu,na dzien dobry kasuja od ciebie 350f,wywioza cie bardzo daleko zakladu,w ktorym masz pracowac,bardzo duze oplaty za hotel,w moim przypadku trzech w 1 pokoju.za kazdy dojazd musisz placic kierowcy,bo inaczej cie nie zawiezie.wszystko w ogole inaczej niz obiecywali w polsce.tylko ze w Anglii nie ma etatów ... sciemniasz i nigdzie nie jechales

xxx

gjf

Było milo ale sie skończyło ...

anty szymon

omijac [usunięte przez admina].. tyle mam do powiedzenia

tescowa

Żadnej konkretnej odpowiedzi nie umiecie mi udzielić?

stafflinowiec

Ledwo bo ledwo nie polecam

new

mam złożone cv w fast service ale nie moge znalez zadnej opinii w necie? czy ta firma tam jeszcze dziala?

ona :)

Szymon to ma (usunięte przez administratora) e na każdym departamencie w tesco i tez kilka poza tesco :)

unknown

Ciesze się że już tam nie pracuje. Pracowałem tam 6 miesiecy za 'dobrych czasów' na przelomie 2011/2012. Wszystkie negatywne opinie sa prawdziwe.

staffkiller

Pierwsza wypłata jest na zachętę buraku. Widać że masz mały staż pracy skoro nie znasz tych sztuczek marketingowych. Zasuwaj [usunięte przez moderatora].

Zostaw merytoryczną opinię o STAFFLINE RECRUITMENT LTD - Nottingham

• Jak się pracuje w STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Zobacz opinie na temat firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Kandydaci do pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAFFLINE RECRUITMENT LTD