Opinie o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

on

Witam Mam pytanie o prace poprzez Staflline Gliwice (pan prowadzoacy sie nie przedstawil) na magazynie ZARA w UK ( nie pamietam jaka miejscowosc), czy jest tam podobnie jak opisujecie prace w TESCO odnosnie stawek, dziwnych kar, zachowania przelozonych itd, ogolnie czy warto inwestowac w wyjazd i brac te 500 Funtów jak mi powiedzieli na te pierwsze 2 tyg pobytu? Z tego co mi powiedziano stawka 6,32 Funta netto bo wyjazd w pazdzierniku wiec nie przekroczy sie tego najnizszego progu podatkowego, no a pozniej to 6,32 brutto, przyjazd tez w srode a praca od poniedzialku. Odnosnie kar nikt na rozmowie nic mi nie mowil, niby wszedzie takie same stawki czy to Zara czy Tesco czy cos innego ale powedziane bylo ze w Zara troche mniej ale bez szczegołow... Orientuje sie ktos wiec czy warto?

wład

czy na prawde nie ma w tej firmie żadnych chetnych na soboty i niedziele ?? to ja ku....a robiąc kilka tyg.musze robic zasrane weekendy a tu ludzie marudzą ,że nie mają godzin i chcą pare groszy wiecej, to ja nie wiem?? ja nie potrzebuję ani nie chcę ,ale musze ? te dwa dni to jedyne co normalnie płacą w tej firmie ,ja od razu bez planu wysyłam sms ,ze nie interesuje mnie żadna praca w weekend (usunięte przez administratora) Jak to jest można sie zamienić czy coś?

?

Pozdrowienia dla tych, ktorzy mają robote w weekendy a raczej jej brak, kto pierwszy ten lepszy a reszta smieci wypierdalac na chate !

a

staffsyf :)

Magazynier

wszystkie informacje zostały mi udzielone,duża pomoc w wypisowaniu dokumentów.

czy pracowałem w kompletacji towarów(nie wiedziałem co to kompletacja,ale to jest to samo co komisjonowanie)

?

wyplaty sie nie doliczysz...a nawet jak cos nie tak to bd cie odsylac jeden do drugiego i nic nie odzyskasz ...

jaro

Ta firma nie powinna się nazywac, staffline gliwice, tylko zero w gliwicach!

- 2013-08-27 21:29:27 Na fresza wyrzucają tych, którzy nie ogarniają na groserce i mają z 70 kartonów na godzine. Fresz jest uznawany za karęTak piepszysz że się czytać nie da!!!!! Głupoty!!!!

fre

jak sa palety na freshu i sie jest sprytnym to mozna spac na myjce i sie swoje zrobi :) jak nie to nic sie nie da ...i lepiej tez spac :) wszystko zalezy jakie palety sa.... a tak to luz jest :) zero stresow

Jeśli

Jeśli, jeśli, jeśli....... 144/ h. a jak masz 143/ h bo przeważnie nie masz 144/h. To jesteś miesięcznie w plecy 400 zł. Licz się z tym że jesteś. Dlatego nie mówią o normach. A jak masz za wysoką to wyrzucają na fresha... to moje zdanie na ten temat i tyle. Za byty oddajesz pieniądze jak nie przepracujesz 3 miesięcy. Za ubrania jak coś zgubisz.

hata
@Jeśli

Zartujecie ze 145kartonow/h to duzo! :D z lekka reka 155to minumum .A w niemczech cisnelismy po 220i wiecej. Jak kto ma lewe rece to i nie zrobi nawet 120k/h . Kazdy chce zarobic ale jak sie patrzy zeby tylko nic nie robic i zarobic to potem tak jest.

swork

Sprawa wygląda tak: W biurze: tak tak, grafik jest do ustalenia z menadżerem to tam sobie Pan ustawi jak chce. Rzeczywistość: (usunięte przez administratora) gdzie ten menadżer i czy jest ktoś taki ? ---------------------------------------------------------------------------------------------------- W biurze: 1800 netto na rękę to spokojnie Rzeczywistość: pracując 5 dni w tygodniu (40h) zapierdzielając jak wół z normą (145 kartonów/h w tygodniu) zarobisz te 1800, dlatego warto jest przychodzić do pracy w weekendy. 50 h tygodniowo najmniej trzeba przepracować i wyrabiać normę 144 żeby było to 2 tyś za miesiąc na rękę. Jeżeli chodzi o czas pracy to nigdzie sobie tego nie sprawdzisz, musisz im wierzyć na słowo bo do biura nie masz wstępu i ludzie na Ciebie patrzą jak na matoła po podstawówce, nie ważne czy masz magistra czy robisz doktorat z dziedziny marketingowej sieci handlowych. Jeżeli masz niebieski strój roboczy i żółtą kamizelkę z napisem "staffline" jesteś pomywaczem, ale ludzie pracujący tutaj tym się nie przejmują. Tescowi są lepiej traktowani a nas postrzegają jako margines społeczeństwa. Chociaż nie wszyscy, są też normalne osoby pracujące pod Tesco, ale jest to pół na pół. Kierownicy też niektórzy są w porządku. ale większość widzi Ciebie jako(usunięte przez administratora). Jeżeli chodzi o sprawdzanie normy po zmianie to lider grupy bierze z biura wydruki zazwyczaj pół godziny albo 10 minut przez zakończeniem pracy i nie możesz sobie sprawdzić ile miałeś na końcu. Czasami jest tak, że lider daje wydruk, którego za chwilę nie ma bo ktoś sobie przywłaszczył i nikogo to nie obchodzi, że nie wiesz jaką masz normę. Także nie bierzcie sobie do serca pracy 8 godzinnej, tylko trzeba już być 10 minut przed zakończeniem pracy aby się dowiedzieć jaką normę się wyrobiło. Tak prawdę mówiąc to nikt nie wie jaka jest stawka netto, ale z tego co słyszałem to zaczyna się od 8.55 netto w progu od 0 -128 na groserce i od 0 - 112 na freshu. Szkolenie absolutnie nie jest płatne i trwa 2 dni po 8 godzin dziennie. Skanery czasami mulą, tak że dopiero po 5 minutach się odwieszają. Przypuszczam, że to narzekanie jest tylko i wyłącznie ze strony leniów, którzy wyrabiają normę 110 na groserce, a takich jest multum. Wymiana akumulatorów trwa czasami 20-25 minut w zależności od tego, który akumulator zadziała bo może zdarzyć się tak, że dopiero 4 zadziała, ale tak rzadko się zdarza. Mało miejsca pomiędzy regałami sprawia, że robią się tam korki jak na Zakopiance, do tego dochodzą retrakarze. Towaru jest zawsze sporo, ale zdarza się tak, że stoją puste palety a mamy wziąć np 50 zgrzewek wody. Wtedy dzwonimy do retrakarza uzupełniającego i stoimy czasami pół godziny i czekamy, aż w końcu rezygnujemy. Czasami jest tak, że wywali nam ifoba a my stoimy na drugim końcu magazynu i wtedy musimy biec na wyspę, która znajduje się na drugim końcu magazynu aby go naładować. Jeżeli chodzi o sprawy skanerowe to każdy pomaga:ze staffline, fast serwisu, tesco. itp Folia do foliowania palet jest w kiepskim stanie, bardzo często zdarza się, że w momencie streczowania urywa się 15 razy i trzeba szukać końca za każdym razem. Natomiast jeśli już ktoś długo pracuje wie jak to zrobić i wie jaką folię do ręki wziąć. Jeżeli ktoś ma wszystko opanowane na perfekt i wjeżdża pod paletę za pierwszym razem i foliuje ją w minutę to wyrabia wysoką normę.

viktor

Jestem ciekawy ile jest prawdy w tym co piszecie,(usunięte przez administratora) nie da się zrobić normy i zarobić ponad 2 tys zł netto? jestem przed przyjęciem, powiedzieli mi że bez większego wysiłku jest 1800zł netto a jak ktoś się przyłoży to ponad 2 tys zł netto. Piszecie o karach jeśli ktoś nie przyjdzie w weekend,ja na etapie rekrutacji zaznaczyłem że mam studia i powiedzieli że nie ma problemu z wolnymi weekendami. A za ubrania się nie płaci tylko potem oddaje. Więc co jest prawdą a co nie? bo już nie wiem kto ściemnia,firma czy ludzie piszą głupoty?

es

moze na twojej bo u mnie byl w niedziele rano ha ha

bzdura!!!!!

freshowiec - 2013-08-23 20:51:26 Powiem Wam tak,pracuje od dłuższego czasu, fakt faktem jest troche bałagan jak to się ma na umowach zlecenie.. Ale kasa się zgadza, trzeba sobie liczyć godziny i stawki żeby się potem nie zdziwić. Ogólnie wypłaty przy dobrej pracy 5-6 dni w tygodniu to wypłata rzędu 2-3 tyś, zależy od produktywności. Praca oczywiście nie jest dla leserów i leni, bo tacy zarobią grosze i później narzekają. Osoby które wiedzą po co przychodzą do pracy na pewno będą zadowolone tylko troche zimno na freshu :) i tyle z mojej strony. Ave Picking!Nikt tyle nie zarabia specjalnie tak piszesz by sciągnąc ludzi do pracy. To kłamstwo wielkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kozia dupa

Sam jesteś nobem. Grafik na blogu śmiechu warte, syf.

nosta

Grafik od wczoraj widnieje na stronie... (usunięte przez administratora) Skąd ta firma takie noobostwo bierze, ręce opadają. :)

jkl

bo bedzie jutro o 14:58 :) zebys nie mogl odmowic:):) albo zeby zarobili po 150 hi hi

obesrany

Dobra ty wyżej nie kituj, nikt tam tyle nie zarabia chyba że jakieś barany co(usunięte przez administratora) jak dzikie osły, żenada. A na tej zasranej stronie to niby jak się zalogować (usunięte przez administratora)co tam podać rozmiar majdów? Kto rozdaje hasła i loginy? Te z kodów do skanera nie pasują. A grafiku nadal nie ma, ciekawe jak ktoś ma odmówić do jutra do 15 skoro dzisiaj tego nie sprawdzi a jutro nie będzie miał możliwości.

freshowiec

andora

Ostrzegam przed wyjazdami do pracy w Reading w tesco przez agencje Staffline!!!!!!! która rekrutuje w Polsce.Zapewniają zakwaterowanie w hotelach typu ibis,Traveloge na dłuższy czas opłacając oczywiście co tydzień kase,a po przyjeździe okazuje się zupełnie co innego-Polaczek zbiera pieniądze w hotelu 177f i dowiadujemy się,że zakwaterowanie jest tylko na tydzień a potem radź sobie sam!.Co tydzień zjeżdża się nowa grupa 15 osób Polaków i tak zbierają kase. Przyjeżdżasz w środe w czwartek rozmowa o prace w tesco i dowiadujemy się,że dopiero od poniedziałku szkolenie 3dni do środy i do środy hotel-to po co już w środe kazali przyjeżdżać???? Żeby się nie okazało,żę po tym niby szkoleniu i tesco nam podziękują bo przecież co tydzien nowa ekipa się zjeżdża przez Staffline. Nie wierzcie tej agencji-oszukują i nie mówią na początku ludziom całej prawdy,wszystko dowiadujecie się na miejscu.Nie Polecam!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STAFFLINE RECRUITMENT LTD - Nottingham

• Jak się pracuje w STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Zobacz opinie na temat firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Kandydaci do pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAFFLINE RECRUITMENT LTD