Opinie o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STAFFLINE RECRUITMENT LTD. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STAFFLINE RECRUITMENT LTD w Nottingham

jedzie ktos na spotkanie w czwartek do staffline w gliwicach ?

gość

trzeba założyć :)))proponuje następnemu użytkownikowi wpisac swoją opinie pod nazwą go new

dd

a gdzie opinie o go new ???

a

istnieje tylko teraz nazywa sie ,,go new''

Magazynier

wszystkie informacje zostały mi udzielone,duża pomoc w wypisowaniu dokumentów.

czy pracowałem w kompletacji towarów(nie wiedziałem co to kompletacja,ale to jest to samo co komisjonowanie)

??

chyba nie ...

??

Istnieje jeszcze ta firma ?

głupio pytasz skąd wiem jakie jest twoje wykształcenie? bo jeśli byś jakieś posiadał to bys tam nie pracował hehe ,pewno często myślisz w domu co by tu zrobić by norma była wieksza a ze znajomymi gadacie tylko o paletach i ile spikowałeś ,no trudno.Twoje wiadomości o systemie konczą sie pewno na zawieszeniu skanera takze pomine ten temat,fajnie jeśli pracowaleś w takim systemie na zachodzie ,musiało to być dekadę temu a i tak nie ogarnąleś ,ze cie wyrzucili i naginasz za zlotówki,typowy polaczek ?pracowity,cichy,bez uwag alles klar,ja gut,ok,ok byle na piwo i lola zarobić,mylisz także pojecia magazynierem to ty jesteś bo ci tak napisali w biurze? jesteś pickerem i w de i uk tak samo,a z magazynierem musiałbyś się przeprosić.No nic nie ciągmy tego tematu bo jest bez sensu ,jednym sie podoba innym nie taki jest świat ,ze 100 ludzi 100 charakterów przepraszam jeśli cię uraziłem w jakiś sposób pozdrowionka

h676

A skad ty mozesz wiedziec kto jakie ma wyksztalcenie kolego ? Mi to kompletnie wisi kto co ma wazne zeby byl normalny i pracowity( anie nonstop narzeka jak to malo zarabia jak to jest zle -> Typowy polaczek . To samo jak ty to mowisz nie tylko sa mlodzi w firmie OK przepraszam cie bardzo skoro Firma na papierze ma ze masz robic 145k/h i ty sie na to godzisz to masz to robic a nie pierd. teraz ze sie nie da albo ze sa i starsi ! No to powiedz mi po (usunięte przez administratora) opowiadasz . Jak nie dajesz rady to sie zwolnij (albo i tak cie zwolnia , nie moja wina ze lewe rece sie ma i sie nie mysli) A tak pozatym to pracowalem na kilku i nie tylko PL (Bo i w Niemczech i Angli ) wiec nie rob z siebie madrego jak nim nie jestes. I jeszcze jedno nie tylko jako magazynier pracowalem wiec moge wiecej wiedziec niz nie jeden tutaj to mi nie opowiadaj glupot jaki ty to ogarniety jestes. Malo wiesz o tych systemach na magazynach wszystko to zalezy jak to jest prowadzone itd. I 145 to jest malo. TO tyle odemnie. Smiech

nie oceniaj ludzi ,robisz więcej twoja sprawa ,dla mnie mozesz i robic 500/h i mam to gdzies ,musisz pomyśleć ,że w firmie nie tylko są młodzi i głupi myslący ,ze 2000 za 6 dni,nocki i weekendy to kupa kasy,może dla ciebie tak jest ale nie narzucaj swojego dziwnego toku myślenia innym ,bo naprawde nie masz ani wykształcenia ani kompetencji by móc oceniać czy ktos robi dużo czy mało tym bardziej ,ze oprócz tej pracy inne magazyny widziałeś ewentualnie na zdjeciach także skąd ty masz jakikolwiek odnośnik czy to dużo czy mało to nie mam pojęcia,moim zdaniem wiele za dużo jak na ten system, organizację i leciwy sprzęt. magazyny mogłeś

?

Grafik można dopasować bo umowa zlecenie . L4 tylko po jakimś czasie jak nie zapomni się wypisać papierka a urlop bezpłatny :)

stafflinowiec

polecam, grafik można dostosować do swoich potrzeb

?

Kiedyś było fajnie :) kiedyś ....

MP

to daj namiary gdzie to załatwic ,jakie warunki itp? istnieje jakieś forum pracowników tesco lub staffline? ze znajomymi mamy zaklepany wyjazd w listopadzie do Niemiec,8E na godzine podstawa + premia,dodtek za normę(nie obowiązek ale każdy robi bo na cieplym jest 115/h a na zimnym 98/h + posiłek,dodatek 1,20Edo godziny!!!,(dodatek za chłodne) umowa o pracę,pierwsza z full socjalem ,mieszkanie za darmo,znamy angielski i niemiecki(3 osoby) obecnie tak się sklada ,ze pracujemy w tescu w gliwicach przez saffline no i jest jak jest,kazdy wie kto pracuje(ował) ,że to kpina ,nie jestesmy zmuszeni jechac tam jesli były by lepsze warunki w UK po prostu mamy sprawdzone by po prostu normalnie zarobić ,podaj warunki co i jak i gdzie?pozdro

jajajajaja

Zapraszam do UK do Snodland. robota pewna na dłuuuugi okres czasu, bardzo długi, nawet na lata, powaznie. mieszkanie zalatwione, transport do pracy też, robota ciężka, ale dobrze płatna i ludzie spoko, prócz ruskich, ale polacy i tak przewyższaja liczebnościa:d jak ktos ma dość polskiego systemu pracy, chce pracować i ma siły to snodland staffline tesco centrum dystrybucyjne czeka.

monroom

pracowalem w róznych firmach i wiem z doswiadczenia że nie ma czegoś takiego jak dawanie książeczek,w jednej firmie szef sobie tak ubzdurał i trzymaj w sejfie na miejscu ,nawet dobre rozwiazanie ale utrzymało sie do wizyty pipu,i kazali nam odać i trzymać w szafkach, dokładnie chodzi o to książeczkę musisz mieć przy sobie w razie kontroli a nie na chopina bo firma swoje dostala i nie ma takiego prawa do przetrzymywania czy zażądania tego typu dokumentów,jak nie bedziesz ja mial to mandaty są po kilka stówek czasami a pewne jest ,że firma nie zaplaci:)tak jak pisze ktoś powyżej oni maja orzeczenia i to jest dla nich ,dla mnie drugi egzemplaz orzeczenia i książeczka!!!ja mam swoją w szafce i na pewno nie zmieni tego miejsca dopoki pracuję ,z wpisów powyzej naprawdę wynika ,ze ludzie są naprawdę tepi i naiwni,ciągle pieprzą tylko o normach i misjach a jak coś to zrobią wszystko co ktos każe,nie majac pojecia co robią i czy maja taki obowiązek a pózniej maja pretensje ,ze ktoś ich ma za zbaranialych idiotów :)Pzdr Grocery

?

"Pracodawca nie ma prawa domagać się przedstawienia mu książeczki. Wystarczającym dokumentem jest orzeczenie lekarskie wystawione na podstawie badania lekarskiego i wyników badań laboratoryjnych o braku przeciwwskazań, czasowym lub trwałym przeciwwskazaniu do wykonywania prac lub odbywania nauki zawodu. Takie orzeczenie wydawane jest w dwóch egzemplarzach: pracownikowi i pracodawcy. W czasie kontroli sanitarnej, podstawą do stwierdzenia, że pracownicy posiadają wymagane badania dla celów sanitarno-epidemiologicznych będą orzeczenia lekarskie, będące w posiadaniu pracodawcy - a nie książeczka badań dla celów sanitarno-epidemiologicznych." także dajcie se spokój ze swoimi porytymi pomysłami.

w

a dlaczego studenciku nie wzioleś sobie kredytu studenckiego zamiast pracowac..? ps.na umowie o prace też dajesz grafik i ci zmieniaja zmiany lub sie zamieniasz wszystko kwestia dogadania,oprócz tego wszystkie plusy normalnej umowy ,myslisz że ktoś tam idzie z przyjemności? cieszy jedynie fakt ,ze wiekszość ciagle szuka czegoś innego gdzies indziej i to dobra opcja ,zeby przeczekac tyle w temacie. jeśli chodzi o UK i miałby tam byc taki syf jak w gliwicach to wolę jechać do niemiec na szparagi (usunięte przez administratora) u mnie na zmianie (grocery)liderka fajna(usunięte przez administratora) bo ten (usunięte przez administratora) z groserki to szkoda słów ,jedno slowo tescowego i ma pelne gacie i pewno duzo prania w domu:))oprócz tego ciągle łazi i smęci jakby miał okres,nic ci nie załatwi ,nic nie wie ,po wszystko trzeba lazic do wizerów albo na wyspe ,zna sie jedynie na logowaniu do skanera,potrafi zresetowac i drukowac normy ,widac odpowiedni człowiek na odp.stanowisku hahahaha

piter

na umowie o prace nie mogłbym decydować w jakie dni chce pracować wiec nie do konca macie racje, mi pasuje idealnie, wybieram dni pod zajęcia na uczelni i wszystko gra a tym co zle to po co chodza do roboty zamiast sie zwolnic ... ?

a

tak wszystkich lepiej się zwolnić i iść gdzieś indziej bo tu z weekendami wychodzi sie jak 5 dni byle gdzie i bez takich jaj jak w tescu.

alec

(usunięte przez administratora) mać was też tak teraz często odwołują? To jest śmieszne. Mogłem (usunięte przez administratora) do TESCO podanie złożyć osobiście, ale (usunięte przez administratora) wolałem szybciej i teraz mam. Musz (usunięte przez administratora) pół roku w staffline i dopiero podanie mogę składać do TESCO. Największy błąd w moim życiu =D

Zostaw merytoryczną opinię o STAFFLINE RECRUITMENT LTD - Nottingham

• Jak się pracuje w STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Zobacz opinie na temat firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STAFFLINE RECRUITMENT LTD?

Kandydaci do pracy w STAFFLINE RECRUITMENT LTD napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STAFFLINE RECRUITMENT LTD