Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Administrator Nowy wpis

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Operator Maszyn można liczyć na 3700 . Czy to prawda?

Czy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Kolo22rr Nowy wpis

Niestety nie, tylko marny bonus co jakiś kwartał o ile nie dostałeś jakiegoś job chata.

Kl Nowy wpis

Pracowałem pół roku na magazynie w Reading pod Staffline. Przyznam szczerze, ze na poczatku wyrobienie normy rzędu 100% bylo dla mnie abstrakcja, ale po 3 miesiącach robiłem już 105-112% tygodniowo. Pracowałem dodatkowo na nocnej zmianie, a supervisorzy byli naprawdę spoko. Polacy, Czesi czy Rumuni. Jesli widzieli, ze ci na tej pracy zalezy i sie w miare starasz i nie robisz problemow, to nawet pomagali ;) Kwestia dogadania sie. Praca od 40 do nawet 60h tygodniowo w okresie overtime, ale wiadomo - wiecej godzin, wiecej kasy. Z wielka checia bym tam wrocil, ale nie wiem czy mnie przyjma juz 3 raz hahah

Ola

Witam, praca jest beznadziejna, mylą się z wypłatami, 12 godzin wykańcza, ponad 2000 ludzi i większość to muzułmanie... patologia się tam dzieje, na pickingu trzeba chodzić po 30 km nawet dziennie, gdy nie robisz targetów to stoją Ci nad głową i pośpieszają lub zwalniają, a targety wysokie

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

Piyrr

Witam mam pytanko odnośnie pracy w burlney w bahoo. Ile kosztuje wynajem pokoju i jak wygląda Praca jeśli chodzi o zarabia jest możliwość robienia dużej liczby godzin?

@Piyrr

Pokoj kosztuje w zaleznosci od lokalizacji i jakie masz warunki tak od 70 do 90 funi ze wszystkimi oplatami plus internet a co do pracy to zbierasz ciuchy jako picker lub je pakujesz jako packer zmiany są po 12 godz 3dni pracy 3dni wolne

Piter
@Ss

Opłata jest tygodniowa czy miesięczna za pokój. I czy jest możliwość robienia dużej i liczby godzin

@Piter

Opłate masz co tydzien na pokój a nadgodziny to mozesz miec po 3 miesiącach jak przerobisz

Weronika

Cześć, Znalazłam na olx ogłoszenie w sprawie pracy za granice do Wielkiej Brytanii ale mam stracha wyjechać, ponieważ nigdy nie byłam za granicą. Ktoś by poleciał??

@Weronika

Jak znasz angielski to ruszaj smiało poradzisz sobie bez problemu w pracy tak az bardzo tego angielskiego nie wymagają ale juz np załozyc konto w banku i numer nin to musisz sie umiec dogadac

Kasiaaa

Hey! Ktoś pracował, wie jak wygląda praca i zarobki? Zastanawiam się nad wyjazdem, jeśli również szukasz kogoś na wspólny wyjazd, odezwij się :)

Adrian L
@Kasiaaa

Hej ja też się zastanawiam i szukam osoby do wspólnego wyjazdu ;)

Gosia
@Kasiaaa

Hej, ja też bym chciała się wybrać. Odezwij się na Roxana666@wp.pl Jeśli jeszcze ktoś chce jechać w niedługim czasie czekam na @ Można ruszyć w kilka osób. Pozdrawiam i do usłyszenia :)

Karol

Ja jade 16 pazdziernika

Aska
@Karol

Hey Kasia, wyjazd masz już potwierdzony? Skąd jesteś?

@Kasiaaa

Pracowałem w magazynie Boohoo w Burnley ponad pół roku takze moge cos powiedziec na temat pracy i ogolnie warunków tam panujących jak by ktos chciał wiedziec

Zosia

Pracowałam w Boohoo przez Stafline dwa razy i uważam, że większość opinii jest krzywdząca. Boohoo to wielki magazyn i mase ludzi tam pracuje, wiec zawsze znajdzie sie ktoś niezadowolony i potem wylewa swoje zale. Byłam na różnych działa na pickowaniu, na repacku i wszedzie trzeba się napracować, jakoś terroru nie zaznałam. Może dlatego, że sama go nie siałam, jest nawet takie powiedzenie "kto się wiatr, ten zbiera burzę". Powiem Wam szczerze że praca na pickowniu nie jest dla wszystkich bo trzeba dużo chodzić. Smiało można pracować bez znajomości języka, na miejscu pomagaja, musiałes tadzik zle trafic. Ja znam angielski komunikatywnie i sama pomagałam innym w wypełanianiu dokumentów, w czasie pracy juz ten angeilski nie jest tak potrzebny. Prace mozna podjac bez NIN, u mnie tak było za pierwszym razem bo nie mialam po przyjezdzi. Nie bylo zadnych problemow z wyplatami. Zarabiałam od 350 do 450 funtów w zaleznosci ile mialam godzinw tygodniu. zmiany są po 12 godzin ale idzie się przyzwyczaić. Nawet mysle o ponownym wyjezdzie do Boohoo jak w kwietniu beda przyjecia. Mysle ze jezeli ktos sie nie nadaje do pracy w magazynie to niech nie jedzie, bo to nie jest lekka prac i potem narzeka. Pozdrawiam Zosia

zoopa z moozgu
@Zosia

Zgadzam sie, jeżdzę do Boohoo Burnley co rok otej porze. Kiedyś było różnie , głownie z kierownikami Boohoo, bo to Polaki albo ruski i myslom że im wszystko wolno. ALe juz sie skończyło i jest porzadek bo im zależy na ludziach. Nawet gwarancje godzin na pierwsze try miesiace dają, jak by roboty nie bylo. Wiec jak lecicie na 3 miechy to luz bo wypłata gewrantowana. Nie słuchajcie tych troli Bozenek bo tam nie byly i gadaja jak po malpce.

@zoopa z moozgu

To mowisz polecasz jechac do boohoo a jaka jest stawka godzinowa teraz ile jest rzeczy na godz do zebrania

@Zosia

A mozes napisac jak teraz jest na picku po wszystkich pietrach sie lata z wozkiem czy na jednym sie pickuje i ile jest rzeczy na godz do zebrania

zoopa z moozgu
@SS

Ja tam jeżdżę, dostałem od mojego vizora zUK nowe stawki własnie: • Days - 06:00 to 18:00 - £8.35p/h rising to £8.45 p/h following a probationary period • Nights - 18:00 to 06:00 - £8.50 p/h rising to £9.25 p/h following a probationary period Plus overtimy i mozesz robić na przeciwnych zmianch.

Ile jest przerw w ciągu tych 12 godzin i co ile są

@zoopa z moozgu

A teraz tez jedziesz czy juz jestes na miejscu a powiedz mi jeszcze jak jest z przerwami w ciagu 12 godz ile jest przerw i czy sie pikuje na jednym pietrze czy na wszystkich

A>J>C
@Ss

nie wiem jak w realu ale według oferty masz dwie, jedna 30min. i druga 15min.

Fury
@Zosia

na piku 130 itemków w ciągu godziny trzeba zebrać.

@Fury

A na jednym pietrze sie zbiera czy sie lata po wszystkich jak to jest

Kondon
@Km

Po wszystkich

Gierek
@Kondon

Z tego co wiem to pikuje sie na jednym pietrze a nie na wszystkich ,jak by bylo na wszystkich to norma jest kolo 70 sztuk na godz

An

Jaka jest stawka tam na godzine ?

;)
@An

Przepraszam, ze nie na temat, szukam kontaktu z osobami chcącymi wyjechać tam do pracy, zawsze raźniej z kimś, mi przysłali mejla zwrotnego po zaaplikowaniu do pracy, gdzie piszą: DAYS (6:00 to 18:00): • £8.86 per hour • £8.96 per hour following a probationary period NIGHTS (18:00 to 6:00): • £9.02 per hour • £9.86 per hour following a probationary period

Kate
@;)

Zastanawiam sie nad praca i szukam towarzystwa :)

;)
@Kate

Cześć :) możesz podać swojego mejla to skontaktuję się z Tobą

Kim
@Kate

Też się zastanawiam nad wyjazdem, dostałam te same informacje w mailu, ale najpierw chcę dopytać agencję o parę szczegółów, bo w ciemno nie pojadę ;p i czekam aż mi odpiszą na maila...

aish
@;)

Hej , Ja tez złożyłam aplikacje i właśnie otrzymałam meila :)

Rafcio
@;)

witam Cię serdecznie. odzywam się w związku z Twoim komentarzem ponieważ też chcę wyjechać. odezwij się na manczev@gmail.com

hej hej

Może ktoś napisać cos o tej pracy w Bohoo i czy warto tam jechać??

san

Cześć, czy są tutaj jakieś dziewczyny, które podobnie jak ja, myślą o wyjeździe, ale nie mają osoby towarzyszącej? Jeśli tak to możecie wysłać wiadomość na maila pracaaa@onet.eu.

adamek9611
@san

Ja jestem chętny wyjechać nawet i jak będzie więcej osób to i autem mogę pojechać.

Olenka
@adamek9611

Nadal aktualne?

Wiktor

Jeżeli ktoś wybiera się do pracy do Manchesteru w okolicach 18.09, mam do sprzedania bilet z Katowic dobra cena - 200 zł. bagaż 20kg. orgnalna cena biletu 450 (z bagażem) kontakt przez olx (usunięte przez administratora)

Simona

Jak wygląda i na czym polega praca w Tesco magazyny?

Mikaela

Czy trzeba tam pracować na 2 zmiany tj. 6-18 i 18-6, czy można tylko na jedną?

Km

Witam czy ktos wybiera sie do magazynu Boohoo do Burnley albo juz tam jest i moze opisac prace tam .

Piter
@Km

Witam właśnie tez mam zamiar się wybrać

Wiktor

Czy jedzie ktoś do boohoo w terminie 11.08.2020 ? Chciałby się poznać? Smigielwiktor@wp.pl proszę o kontakt :)

Orbi

Witam , jedzie ktoś w dniach 13/04/2020 lub 20/04/2020 na magazyn pracować ? Jadę tam pierwszy raz , proszę o kontakt na e-mail : dawid12111@onet.pl

Orbi
@Orbi

magazynie odzieżowym Boohoo Burnley - Staffline

@Orbi

A to jedziesz do Burnley do magazynu Boohoo czy gdzie

Tadzik

Wie moze ktos czy jest rekrutacja do magazynu Boohoo w Burnley i jak tam wyglada ta praca

Edek

Nie musicie tutaj przez staflajna zalatwiac pracy wystarczy pojechac na miejsce i tam oni maja siedzibe przy magazynie i tam pojsc do nich i tyle

Wołodia
@Edek

Edek jesteś z Accrington może bo szukam z kim można tam dojeżdżać

Ss

Jak już chcesz wynajmować to najlepiej pokój bo chaty w do wynajęcia są gole bez niczego także jeszcze koszty umeblowania

TW

3 pokoje w mieszkaniu kompletnym - wszystkie za jednym razem

Natalka
@TW

Odpisz na meila

SS

Napisz cos wiecej o tej pracy czemu terror co tam sie dzieje

Staffline Team

Dzień dobry, Jest nam niezmiernie przykro, że zaistniał problem. Mając na uwadze poprawę jakości współpracy, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Staffline Team

@Staffline Team

Witam w jakim terminie są przyjęcia do magazynu boohoo

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.