Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. w Gliwice

Natalka

Heeej jedzie ktoś do pracy w boohoo i ma termin rozpoczęcia pracy na 17.10.2019? Jak tak to dajcie znać to się zgadamy ja lecę z Krk

Niepewny

Witam Dostałem ofertę od Staffline do Boohoo w Burnley, mam wyjechac 01.10.2019 Ktos z Was jedzie rowniez w tym terminie? Trochę dygam, ze nie dam rady z jezykiem i sam na obczyznie.

Madzia
@Niepewny

Też najprawdopodobniej w raz z partnerem będziemy jechać w tym terminie. Chcesz to się odezwij : magdalena.cz@poczta.fm

@Madzia

Też jadę w październiku i szukam pokoju do wynajęcia macie coś ? ????

Madzia
@Natalka

Niestety jeszcze nie ????

Nok
@Niepewny

Ja mam zamiar jechac jednak mam problem z skontakowaniem się z koordynatorem. I nie wiem czy u nich tak zawsze,ktoś ma podobny problem ? Czy osobą z 27.09 udało się z pracą??

Ss
@Natalka

Na stronie spareroom są pokoje do wynajęcia u prywatnych właścicieli w dobrych cenach wystarczy wpisać miasto

Daga

Hej. Czy ktoś już jechał z tą firmą? Polecacie wyjazdy z nimi? Bo to różnie bywa z tymi agencjami i pośrednikami pracy.

Natalka

Jedzie ktoś 16.10 do pracy w boohoo ? Jak coś to napiszcie na meila ;) nataliak0702@onet.pl

Pakowacz

Wszyscy zainteresowani wchodzą do sali,każdy dostaje do wypełnienia formularz osobowy.W pierwszej jego części standardowe pytania typu imię i nazwisko data urodzenia itp.W dalszej części już pytanie np."co jadłeś dziś na śniadanie?"I tu trzeba wymienić kilka produktów po angielsku,potem proste działanie matematyczne no i czasem osoba prowadząca zada jakieś pytanie ale proste typu gdzie mieszkasz.To chyba tyle

Nie było dziwnych pytań

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Oiu

Czy jedzie ktoś do Bohoo 27.09.2019 roku? Jak tak to zostawcie maila, odezwę się Tez jadę

Kamcio
@Oiu

Wyjeżdżam razem z dziewczyną. Termin na 27.09. Odezwij się na e mail tonyjazzu87@gmail.com :) zgadamy się

Marko

Witam. Można jakieś opinie nr pracy w burnley (booho) dostałem ofertę pracy na magazynie. Przelot we własnym zakresie?jak kwaterunek?niby coś tam polecają ale wiadomo że lepiej na własną rękę szukać. Proszę o konkretne odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam.

Przyszły Thurryjczyk

Witam serdecznie, W połowie czerwca wybieram się do pracy na magazyn TESCO w Thurrock, czy jest tu ktoś, kto może troszkę opowiedzieć o warunkach mieszkalnych, pracy, wynagrodzeniu etc? Od razu zaznaczam, że mam doświadczenie w pracy na magazynie i nie zamierzam się opieprzać, wręcz przeciwnie, chcę robić jak najwięcej+nadgodziny, tutaj pracowałem nawet cały tydzień po 12h+sobota 9h z własnej woli. Z góry dziękuje i pozdrawiam,

@Przyszły Thurryjczyk

Wraz z dziewczyną jedziemy do TESCO ale w Didcot, mieszkanie załatwiliśmy sobie sami. Prace zaczynamy 13.06 Odezwę się jak jest po 1-2 tygodniach pracy ;)

Przyszły Thrurryjczyk
@dsh

O, to super. Zatem czekam na nowiny. ^^ Z mieszkaniem to poczekam, bo tak naprawdę będę jechał z "gołą d*", tylko mając jakieś pieniądze na start, więc nie dam rady opłacić mieszkania, choć domyślam się, że to najlepsze rozwiązanie. Odliczam zatem czas. : D

@Przyszły Thurryjczyk

mój syn się tam wybiera na początku czerwca, mieszkanie załatwił przez facebook, więc nie korzystał z propozycji agencji, jak coś będę wiedzieć to napiszę

Przyszły Thurryjczyk
@Anna

Dziękuję serdecznie, bardzo zależy mi na tych informacjach. :)

@Przyszły Thurryjczyk

Więc jesteśmy tu od 3 tygodni. Praca spoko. Chodzisz z skanerem na ręce, skanujesz produkty i potem je rozkładasz w wybranych miejscach. Idzie spokojnie wyjść 350F na rękę. Jak ktoś chce więcej informacji to zapraszam na mail. rocet12@tlen.pl

Oczywiście 350F tygodniowo :D

Marjare
@dsh

Hej. Wraz z koleżanką planuje jechać również do Tesco do Didcot. Czy mógłbyś podać mi swojego meila? Chciałabym kilka rzeczy się dowiedzieć. ;)

@Marjare

Mail podałem wyżej ale masz jeszcze raz: rocet12@o2.pl

Dorota69

Wybieram się wspólnie z mężem 10.10 możecie podpowiedzieć jakąś dobrą polską agencję na wynajem domu.

ola
@Dorota69

Czesc!pytanko a skad jedziecie i jak pozniej docieracie na miejsce??

Dejwid
@Dorota69

Szukaj prywatnie agencje zzeraja kupe kasy

Jan
@Dejwid

Czy agencja proponując zatrudnienie zapewnia także zakwaterowanie, czy raczej lepiej robić to we własnym zakresie. Rozumiem, ze nie polecasz agencji ze względów finansowych, ale czasem taka firma może znaleźć atrakcyjne mieszkanie w niskiej cenie. Jak wygląda pomoc koordynatora projektu i inne aspekty dotyczące zatrudnienia na miejscu? Napisz jeśli masz informacje na ten temat.

BoohooMan

Cześć, jestem studentem, pracowałem w Boohoo w okresie wakacyjnym, czyli przez 3 m-ce i jestem bardzo zadowolony. Zakwaterowanie u Pawła OK, akurat miałem blisko pracy, nawet załatwił, że zostałem odebrany z lotniska w Manchesterze. Nie powiem, jak jechałem to miałem obawy, właśnie przez opinie, ale teraz stwierdzam, że opinie piszą ci którym coś nie wyszło, a nie że praca jest zła. Owszem, trzeba się nachodzić i nie posiedzisz, no ale gdzie jest inaczej? Jeszcze tylko czekam za pieniędzmi za holidaya. Osobiści polecam tego pracodawcę. W przyszłym roku też planuję jechać do pracy na wakacje do Boohoo jeżeli będzie taka możliwość. Bądźcie ostrożni z czytaniem komentarzy, bo sam o mały włos nie pojechałbym...

Patryk
@BoohooMan

Dzięki za opinię. A czy w magazynie faktycznie jest dużo Polaków, czy to zależy od zmiany/terminu? No i czy spotkałeś się z jakimiś nieprzyjemnymi sytuacjami typu poniżanie, wyśmiewanie, itp. ?

Ind
@BoohooMan

Hej, rozważam właśnie wyjazd za granicę na chwilę i rozglądam się za jakimiś ciekawymi ofertami. Miałbyś chwilę żeby podzielić się ze mną kilkoma szczegółami dotyczącymi tego właśnie miejsca pracy? Też jestem studentką i może bliższa mi będzie Twoja perspektywa, bo na razie treść komentarzy napawa mnie przerażeniem i czuję się na maksa zniechęcona. Mógłbyś się odezwać na fb? India Dmytrasz Dzięki :)

@BoohooMan

czesc, ja tez w tym roku planuje wyjazd do pracy w okresie wakacyjnym. Jestes w stanie mi pomóc w zorganizowaniu wyjazdu, coś doradzić? :)

Filip
@BoohooMan

Cześć mogę wiedzieć w jakim okresie chciałbyś teraz lecieć

kszysiek i pawel
@BoohooMan

Zakwaterowanie u "pawła i krzyśka" polecam każdemu na wejściu płacisz za 2 tygodnie z góry + depozyt i po tygodniu okazuje sie że przyjeżdża "paweł i krzysiek( 2 byki po 120kg)" i mówią Ci że pieniądze które zapłaciłeś były na tydzień + opłata "lokatorska" której już nie odzyskasz, a jak ci się nie podoba to cytuję " Wypie****!!!". Praca ogólnie spoko 3 dni po 12h później 3 dni wolnego, możliwość nadgodzin(rumuny po 5dni 12h pracowali i 480f~ tygodniówki) Robota spoko zakwaterowanie to tylko we własnym zakresie

K_acper98

Hejka, czy ktoś wybiera się do pracy w bohoo pod koniec czerwca? Bo ja właśnie poważnie rozważam wyjazd ale trochę się obawiam pracy, bo opinie są podzielone ????

kacperooo32
@K_acper98

Właśnie sam jestem chętny na wyjazd, tylko mam obawy, juz nie jedna robota w ciemno w moim przypadku to jednak bajka nie była

Nn

Orientuje sie ktos czy jest nabor do magazynuu boohoo burnley na teraz jakos

Alojzy

Mam wiele zastrzeżeń co do pracy w boohoo. Po pierwsze, jeśli ktoś nie zna języka będzie mu ciężko się odnaleźć. Podczas interview nie było polskiego tłumacza. Od razu są też narzucane duże normy. Najlepiej już umieć wszystko na starcie ;) praca nie jest aż tak ciężka, ale atmosfera okropna. Nie dziwi więc duża rotacja. Nie liczy się dokładność tylko ilość. Mieszkania najlepiej szukać na własną rękę w Burnley i nie kierować się namiarami podanymi przez agencję, ponieważ warunki odbiegają od przyzwoitych standardów a na dodatek cena jest wygórowana.

Manio
@Alojzy

Zgadzam się z tobą.

Luk

Największy hardcore jaki przeżyłem... Praca jest mega wyczerpująca. 12h biegu z wózkiem.. Pracowałem tam 2 miesiące i schudlem 25 kg!! Najlepsze było uczucie jak wróciłeś do domu i polaleś zimną wodą nogi których i tak nie czuleś.... I łóżko. Wierzcie mi o nic innym nie będziecie marzyć....

Edix
@Luk

Chlopie, to ile t wazysz skoro schudles 25kg? wnisoek, ze nie malo, skoro schudles 25 wiec praca wyszla tobie tylko na zdrowie, heheh :p

Angolgary
@Luk

Przyjechali Polacy narobili kosmicznych norm i właśnie tak to się konczy

Adrian

Ta firma to jakaś ściema na Chopina zamknięte telefonu nikt nie odbiera ściema

Picker
@Adrian

Bo firma zmienila nazwe i lokalizacje ;) teraz to vital logistics na placu piastow

Wybiera sie ktos moze do boohoo do burnley na ,31 stycznia

siwa_794
@Nn

Witam, mamy z partnerem propozycje wyjazdu do boohoo ale dopiero na 6 luty. Będziesz jechal/jechała w tym terminie 31 stycznia? Odezwij się na sandrusia607@wp.pl jeśli byśmy mogli ewentualnie zaczerpnąć jakiś informacji na później pozdrawiam

@siwa_794

A jestescie zdecydowani juz na wyjzad czy jak bo pierwsza tura jest na 31 styczen a druga na 6 luty i w marcu tez ma byc

Anka
@siwa_794

Pracowałam w zeszłym roku i dostałam pozwolenie na powrót (bo jak chcesz wrócić, to sprawdzają, czy możesz). Jadę na 6go lutego, praca spoko, tylko chodzenia dużo. Więc jak nie lubicie dużo chodzić, to dajcie sobie spokoj. Do zobaczenia w Boohoo :)

Tt
@Anka

A powiedz jak cie sprawdzali czy mozesz wrocic do boohoo wysylali tam cos do boohoo

siwa_794
@Anka

7z chłodzeniem raczej nie ma problemu, sęk w tym że chcemy zarobić A nie jechać odpocząć A co gorsza balowac i rozwalac kasę dlatego trochę zniechęca nas system 3 dni pracy 3 dni wolne.. Anka możesz coś od siebie powiedzieć więcej?

Patimir
@Nn

My jesteśmy od wtorku . Jutro mamy pierwszy dzień pracy

@Patimir

Dajcie znac jak robota i jak mieszkanie

Kkk

Wybiera sie ktos na 1 marca do pracy?

@Kkk

To i na marzec sa przyjecia a gdzie dokladnie

sanderland
@Kkk

tak wybieram sie mieszkam w anglii w newcastel

Tt
@sanderland

To do boohoo do burnley sie wybierasz kolego

Wspomnienia

Praca jak praca. Raz lepiej. Raz gorzej. W DC Gliwice jest ok. Kto pracowal ten wie że można zarobić. Z liderami można sie dogadać, wiadomo nie wszyscy sie nadają na to stanowisko i to widać. Koordynator wyglada na nadetego buca, ale w gruncie rzeczy jest ok. Moje sugestie dla Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.: Nie wszyscy liderzy są w porządku wobec pracowników

BadBoy

Ja ze swej strony polecam prace w tesco magor , pracuje tu od lipca Pracuje miedzy 50 a 60 godzin tygodniowo i zarabiam 420-500 funtow Kumple w robocie mowia , ze teraz to sie zacznie zapiernicz dopiero i godzin bedzie full bo swieta itp Nikt nie goni , atmosfera spoko , placa co tydzien w piatek Zakwaterowanie spoko u Angeli

Ziggy
@BadBoy

Witam "Bad" kolego ;)Aaaaa masz namiary do tego Tesco magor?Dzieki pozdrawiam!

Alan Ford
@BadBoy

badboy mozesz opisac jak tam wyglada zakwaterowanie bo chce tam pojechac takze do angeli przyda sie kazda informacja pod wzgledam bagazu

Beth

Chciałby ktoś wspólnie wyjechać do pracy? :) Mój email to betheartlilac@gmail.com

Roman

Witam pracuje ktoś może w Birmingham w magazynie właśnie jakieś opinie? Mam możliwość wyjazdu 5 lis. ale mam lekkie obawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 288 ocen.

Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp z.o.o.