Opinie o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

ANTY DEBIL

CO ZA CIOTY WIECZNIE PŁACZĄCE TU PISZĄ !!!!!!!!!!!! QWA WYPIER....Ć JAK SIĘ NIE PODOBA!!! PIZD....I ANONIMOWE !!!!!!!! CIOTY MUSICIE BYĆ ŁADNIE NIEDOROZWINIĘCI ALBO TAK NAĆPANI ŻEBY JĘCZEĆ NA FORUM JAK TO JEST ŻLE. QWA ZNAJDŻ SOBIE INNA PRACĘ. MIAŁEM ZŁOŻYĆ TU PAPIERY DO PRACY ALE WOLE JUŻ CHYBA ZA 1500 W BIEDRONCE ROBIĆ NIŻ Z TAKIMI PROSTAKAMI . BOŻE CHROŃ DZIECI PRZED TAKIMI PUSTAKAMI

kamil

dostałaś tyle ale ile lodów zrobiłaś ?To chyba napisała Czarna która nie ma zac hamowań w obyciu .

nowa
@kamil

Ja pracuję tu od niedawna ,Firma ta specjalizuję się w produkcji sprzętu sportowego wysokiej jakości ,żadnych lodów tu nie produkują i na pewno nie podjęłabym pracy za 1500zł ,Pan pomylił sobie firmy.Jeżeli lubi Pan pracować w niskich temperaturach,to proszę poszukać sobie pracy w branży spożywczej np.HORTEX,ICE CREAM, POLLODY, BAMBINO LODY .Będą przyjmować na wiosnę ,już sprawdziłam oferty niektórych zakładów proponują 1500-1950 zł na rękę. Pozdrawiam Pana.

Roman ze SZ.

Wszyscy zainteresowani pracą w tej firmie nie mogą liczyć na więcej niż 1500 PLN netto .Ale pieniądze te rekompensują chaosu w organizacji pracy i molestowania młodych pracowników przez stare rury .Jednym słowem poza kilkoma starymi kablarzami płaconymi pod stałem przez Pana K. reszta ma przewalone . A jeszcze pani A z krainy czarów z elfem .

Pracownik pracowity

Na początek dostaniesz 3200 pln (brutto)

toja
@Pracownik pracowity

Chyba sobie jaja robisz. wiesz jaka będzie minimalna krajowa od Nowego Roku? 1750 zeta i na to możesz liczyć + 50 zl.

nowa
@toja

ja dostalam 2930 bruto

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
ex pracownik

Jak ktos szuka pracy to powiem krótko-wszystko tylko nie Polsport.Co do kablarzy to wszystko sie zgadza.Michałek z przekrajalni,Gienuś ze ślusarni oraz panowie Hubercik i Grzesiu to banda konfidentów na czele której stoi pucybut prezesa p.Zdzisek.Żałośnie niskie zarobki,chora atmosfera w pracy i prezes z pogardliwym podejściem do pracowników czynią z Polsportu miejsce które należy unikać.

Kamil

Kablarzy w tej firmie jest dużo zwłaszcza mechanik Z . myjący samochód prezesowi , pracownik przekrajalni obsługujący piłę M. , pisarka ślusarni pani A. oraz brygadzista lakierni .Nie brak tego ścierwa na stolarni i ślusarni . Organizacja pracy nie istnieje a pensje szkoda o nich mówić .Zainteresowanym ogłoszeniem o pracy nie polecam zatrudniać się w tej firmie .

zainteresowany

Ostatnio dużo pojawia się ogłoszeń o naborze do Polsportu .Proszę o info nt. warunków pracy ,zarobków ,organizacji pracy i atmosfery panującej w firmie . Z tego co do tej pory czytam na forum to nie wygląda to dobrze .

toja
@zainteresowany

odpowiadam; uważaj na kablarzy jest tego bez liku,o organizacji pracy to zapomnij bo takie pojęcie tam nie istnieje.wynagrodzenie-minimalna krajowa.

roman

Tak kabaret starszych panów i Alicji w krainie iluzji .

xxx

Polsport to zbiorowisko leworęcznych kretynów bez wyjątków.Zarobki? Raczej jałmużna a nie zarobki ale cioty są zadowolone bo robotę mają za którą daliby sie żywcem obedrzeć ze skóry bo nigdzie takich głąbów nie przyjmą.Tak nawiasem to aż dziwne że ta firma nie jest zakładem pracy chronionej.Emajt rajt Ajnsztajny ???

Romek

czy tam jest takie rozpasanie obyczajowe ja k piszecie na forum bo ja jestem zainteresowany .Pracuje tu jakiś czas ale żadna nie jest mną zainteresowana. Jak to mówią nie mam głowy do interesu ale man interes jak głowa .

Może w Kiekrzu to norma .Geje podnoszą głowę mój boże .

lakierniczek

Słyszałem że w tej firmie również zatrudniają kochających inaczej . Marcinek i kolega robili sobie dobrze w toalecie .

jack

Ktoś na forum napisał o zaprzęgach powozów konnych . Czy to znaczy że Polsport do transportu bliskiego stosuje siłę mięśni a nie maszyn !

@jack

Dokładnie tak kolego.Polsport to "średnowiecze" i jeśli szukasz pracy to lepiej omijaj tą firmę z daleka bo naprawdę szkoda czasu i nerwów.

robol

Polsport to bardzo dobry pracodawca.Wynagrodzenia są wypłacane w terminie i są sporo wyższe niż w innych firmach tej branży .Atmosfera panująca w zakładzie bardzo dobra , kadra zarządzającą miła i kompetentna .Praca jest zorganizowana na dobrym poziomie .Wyposażenie w park maszynowy bardzo zróżnicowane , ale nawet stare maszyny w pełni sprawne technicznie .Ocena ogólna bardzo pozytywna .

Że co
@robol

Napisz coś jeszcze jak wytrzeźwiejesz!

xx
@robol

Popieram opinię na temat firmy .Polsport to faktycznie bardzo dobry pracodawca. Oprócz zatrudniania własnych pracowników współpracuje chętnie z agencjami pracy tymczasowej i łowi w nich samorodne talenty które później zatrudnia na stałe .

obserwator

to nie mesjasz ale jakiś menel .

WTF
@obserwator

Pan o którym mowa został oddelegowany z Centrum Pomocy dla bezdomnych.Do jego zadań należy nadzór nad produkcją wiat dla bezdomnych oraz pozyskiwanie nowych źródeł surowców wtórnych (złomu),dlatego swoje poszukiwania prowadzi nawet w najbardziej odosobnionych miejscach na terenie zakładu.Teraz nic tylko czekać jak hordy bezzębnych,nieogolonych wąsaczy(razem z tymi z macierzy) najadą Polsport swoimi dwukołowymi pojazdami i wywiozą wszystko na silscrap.Za zarobiony kesz urządzą sobie libację na głównym placu magazynowym a za resztę kupią nowe ciuchy panu prezesowi.Będą pieśni i tańce do białego rana przy dźwiękach discopolo,kobiety dopadną w końcu młodych dupaczy a nalewki bedą sie lać strumieniami....ojdana,ojdana...

xx

A jak tam persona z rock opery Jesus Christ Superstar spacerujący po placu składowym z rękami w kieszeni i udający mesjasza .

amen

Verissimum est. Dominus vobiscum !!!

............

moc děkuji !!! jsi můj člověk

agencjusz

Czytając opinie nasuwają się słowa : Quam quisque novit artem, in hac se exerceat .OMNE IGNOTUM PRO MAGNIFICO EST. Obsequium amicos, vetitas odium parit . Dla osób znających łącinę wszystko jasne .

.....................................
@agencjusz

Aliena vtia in óculis habemus, a tergo nostra sunt. HANC PERSONAM INDUISTI, AGENDA EST !

taka sytuacja

Komedia,kabaret,parodia-to okreslenia ktore najbardziej pasuja do firmy Polsport.Chaos i dezorganizacja sa widoczne na każdym kroku.Pani z krainy czarów o ilorazie inteligencji małpy chodzi po zakladzie i wydaje polecenia burcząc coś pod nosem lub porozumiewajac sie z pracownikami za pomocą języka migowego gdzie bardzo czesto dochodzi do sytuacji wrecz groteskowych.Nowi pracownicy czesto wykorzystywani sa jako woły robocze w zaprzegach powozów konnych wyładowanych tonami stali lub jako tragarze samozwanczych majstrów z wąsem przyczesanym,maskującym wyszczerby,ledwo trzymajacych sie na nogach po wczorajszej libacji alkoholowej pod nocnym a kierownictwo wyzszego szczebla spaceruje od czasu do czasu po placu niczym po parku techniki sredniowiecznej przygladajac sie bezsilnie z załozonymi rekami i wyrazem zwatpienia na twarzy.

antybeksa
@taka sytuacja

ojej no rozpłacz się jeszcze, po co koleś jeszcze tam pracujesz, beczysz jak baba ,masz jaja i jesteś taki "zajebisty" to zwolnij się znajdź coś lepszego a nie użalaj się cały czas na forum

Czytelnik
@antybeksa

Bardzo dobrze ze pracownicy wyrażają swoje opinie na forum,w końcu do tego ono służy a takie "indywiduum" jak ty zapewne musi być nie lada "osobistością" polsportu albo chociaż za taką się uważać co potwierdzają twoje wpisy. PS. Ludzie piszcie opinie ponieważ są one bardzo przydatne dla osób poszukujących pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego - Bielsko

• Jak się pracuje w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Zobacz opinie na temat firmy Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego
2.5/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Wyzwolenia 59
    43-300 Bielsko