Opinie o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

edek

zmusili Cię do podpisania umowy? czy też świadomie ją podpisałeś? Zawsze możesz się zwolnić jak Ci coś niepasuje.

IQ16

Som tu tacy??? som som som

ON

MOZE KTOS POWIEDZIEC JAKIE SĄ ZAROBKI W DZIALE PRODUKCJI W TEJ FIRMIE ???

@ON

Zarobki są takie ze po wypłacie mozna tylko usiąść i zapłakać.

IQ

Niech się wypowie jeszcze jakiś specjalista od włażenia w tyłek kierownictwu i.(usunięte przez administratora) współpracowników przełożonym,który dzięki swoim niebywałym zdolnością interpersonalnym pracuje od lat w Polsporcie (bo wiadomo ze kierownictwo lubi donosicieli) i który nigdy by nie zobaczył podwyżki gdyby nie ustawowy wzrost płacy minimalnej,a którego krew zalewa i zwieracze puszczają na myśl ze "bydło i debile z agencji"zarobią tyle samo tylko ze bez wazeliniarstwa i przemęczania się.Som tu tacy???

IQ15
@IQ

som

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
IQ

Hahaaha...Doktor pojechal po grzbiecie jakiemuś pomiotowi robiacemu "kariere" w Polsporcie bo ten łyknąl przynete i od razu wdał sie w dyskusje.Nastepny leszczyk dynda na haczyku.Jak mowi stare przysłowie "uderz w stół, a nożyce się odezwą"

psychol ;)
@IQ

przecież to cały czas ta sama osoba z wielkim bólem dupy i syndromem małego członka a zeby sobie to nadrobić,zwrócić na siebie uwagę i wyprostowac garba po którym skutecznie kazdy go jeb.. uzywa wielkich liter - typowy przykład problemów z rozwojem w dziecinstwie pewnie rówiesnicy nie chcieli sie z nim bawic lub był trzymany pod kluczem!!! oraz załoze sie ze zaraz odpisze na tego posta co to potwierdzi w 100 % oczywiscie całosc zakonczy niedorozwinietym smiechem cytuje" buhaha" powtarzajac kilkukrotnie co swiadczy iz problemy z dziecinstwa zostały do dzisiaj!!!

antyprzydupas antyfrajer

"DOKTOR" to dawaj nazwę tej maści co polecasz,bo widać że siedzisz w temacie (przydupasie i frajerze) buhahaha

Doktor
@antyprzydupas antyfrajer

I oto mamy pierwszy ciezki przypadek frajerka, tylko ze tutaj na masc juz jest za późno kolego.Są tu jeszcze jakieś przydupasy?

DOKTOREK
@Doktor

kolego sam piszesz cyt."polecam maść na ból dupy " CZYLI MUSISZ MIEĆ SPRAWDZONĄ NA WŁASNEJ DUPIE F R A J E R K U . I NIE STRESUJ SIĘ, BO PRÓBUJESZ ZABŁYSNĄĆ A SAM SIĘ POGRĄŻASZ. BUHAHAHA BUHAHAHA BUHAHAHAHA

wariat...

W tej całej wymianie zdań zmierzamy do konsensusu a mianowicie staje się wszystko jasne ze Ci tzw." bydło z agencji " odejdzie iż znajdzie te wymarzoną prace za 2000 zł bez świątków i niedziel a cała reszta przydupasów będzie dalej siedziała w polsporcie z bólem czterech liter ze ktoś napisał prawdę która w oczy kole.Nie wszyscy nowi to banda idiotów są tez fajne chłopaki znający się na robocie i nie bojący się jej,chodź widać ze nikt z nich za najniższa krajowa się zabijać nie będzie takie są realia-jaka płaca taka praca .Wy wszyscy uważacie to za narzekanie ale to forum własnie służy do wyrażania opinii a one akurat są trafione...

misiek

Proponuję mecz piłkarski a beczkę piwa dla zwycięzcy funduje Prezes .Sport łagodzi obyczaje .

bydło z agencji

No panowie to gdzie to spotkanie i jakie akcesoria są dopuszczalne do uzycia .

Nie wiem co inni sądzą na temat toczącej się tutaj wymiany poglądów ale osobiście uważam że styl wypowiedzi zaprezentowanych przez dyskutantów sięgnął dna .Jeżeli interlokutorzy mają coś do siebie to zróbcie sobie ustawkę pracownicy agencji,krytycy firmy kontra przydupasy wychwalające firmę i Pana Prezesa .

nieznajomy

Przyszło bydło przez agencję i się teraz wymądrza jak to źle i beznadziejnie, a prawda taka że sami nic lepszego znaleźć nie umiecie. Nie podoba się to wypad, nikt Was w tym zakładzie nie trzyma. Banda chorych popaprańców. Nie wszyscy, są też tacy którzy potrafią i chcą pracować. Nieliczni ... A reszta? Nabijają się ze starych pracowników, a ŻADEN nie ma umiejętności w połowie im dorównujących. Jest jak jest, najgorzej nie ma. Nie podoba się? Spadaj gdzieś, gdzie zarobisz i 3 koła jebiąc świątek, piątek i niedziela + nadgodziny. Tyle z mojej strony ... Spadać od kompów i pisania tych komentarzy na tak niskim poziomie (w sumie czego ja oczekuję? :D) i szukać lepszej roboty a nie narzekać!!!

johnie brawo
@nieznajomy

no nareszcie ktoś coś mądrego napisał

były agencjusz
@nieznajomy

Nie sądze aby ktoś sie wymadrzał na wyrost.To co zostało napisane na temat tej firmy to same fakty.Pracownicy z agencji przychodza i odchodza bo wiadomo ze tonacy nawet brzytwy sie chwyci ale nikt ogarniety nie zostaje tam na dluzej.Co innego starsi panowie w podeszlym wieku,dobijajacy emerytury,ich mozna zrozumiec,natomiast mlodsi pracownicy(30-40l) z kilku letnim stażem to niedojdy pocieszajace sie ze "najgorzej nie ma" dla ktorych Polsport okazał sie ostatnia deska ratunku po tym jak nie zalapali sie na etat ciecia gdzie indziej:) i wlasnie tacy nie powinni zabierac tu głosu.

ANTY CIEĆ
@były agencjusz

DOKŁADNIE! BRAWO! BRAWO! BRAWO! A TERAZ CWANIACZKI POKAŻCIE JAJA I ZNAJDŻCIE SOBIE TĄ LEPSZĄ WYMARZONĄ PRACĘ A NIE TYLKO UŻALAĆ SIĘ NA FORUM.

x
@nieznajomy

gdyby nie ci starzy pracownicy to i ty byś guzik zrobił specjalisto za 2100 .

admin

bez nazwisk imion etc. -IP

stolarz

W firmie niby rządzi Prezes Kryjak stary komuch o słabej wiedzy i dużym tupecie chodzący po zakładzie miesiąc w tych samych ciuchach .Ludzie kupcie mu nowe ubranie bo źle pachnie .

ZDIAGNOZOWANY SHIZOFREMIK

zibi (ograniczony umysłowo) kolego mam jak na polskie warunki niezłą pracę (śr.4300 na ręke fizycznie) pracuje tam już 13 lat (nie podam ci nazwy bo takiego barana ze zdiagnozowaną shizofremią jak ty to bym nie chciał tam widzieć ) tylko tam wszyscy razem tworzyliśmy i tworzymy nadal zgraną załogę nie jeden przygłub młody się przewiną i to za niezłe pieniądze (ok.2800zł na start) ale takich YNTELIGENTNYCH CWANIACZKÓW szybko kierownictwo się pozbywało bo nikt na nich robić nie będzie a ty kociaczku pisz dalej swoją książkę i nabieraj doświadczenia od starszych i mądrzejszych i nie napinaj się tak bo osiwiejesz ŻYCZĘ TOBIE MISIACZKU KOLOROWY (JUŻ PEWNIE SZARPIE CI BRODZIĄ ALE OTO CHODZI) ABYŚ ZNALAZŁ TĄ WYMARZONĄ PRACĘ BEZ STARUCHÓW, KIEROWNICTWA ,MAJSTRÓW ŻEBY SAMO SIĘ WSZYSTKO ROBIŁO LUB INNI SPRYTNIEJSI JAK TY ZROBILI ZA CIEBIE ,ŻEBYŚ MIAŁ TAM JAK W RAJU!!!! Z CAŁEGO SERCA TOBIE MÓJ TY PRACUSIU KOCHANY ŻYCZĘ TWÓJ ZESHIZOWANY PRZYJACIUL POWODZENIA TYLKO SIĘ NIE ZESR.J PYSIACZKU p.s DALEJ CI ŻYCZĘ 5000 PLN ALBO NIE JUŻ 6000PLN NA RĄSIUNIE BUHAHAHAHA

gosc
@ZDIAGNOZOWANY SHIZOFREMIK

Tak,tak debilu.Jak bym miał 4.30 zl na reke po 13 latach jak ty,to tez bym szukal pracy w Polsporcie.

JoteN
@ZDIAGNOZOWANY SHIZOFREMIK

wiesz twoje wypowiedzi sa mało wiarygodne ,strasznie sie spinasz z powodu wyimaginowanych zarobków idz juz do łózeczka mamusia da cycusia... ;)

Sad But True
@gosc

SYMPATYCZNY KOLEGO (zwany dalej TĘPY JONEK)! TERAZ JUŻ WIESZ DLACZEGO PRACUJESZ W POLSPORCIE I NIGDY DO NICZEGO NIE DOJDZIESZ W ŻYCIU. TĘPY JONKU POKAŻ MI CHOCIAŻ JEDNO ZDANIE ,ŻE CHCĘ SIĘ TU PRZYJĄĆ. TYLKO SIĘ ROZGLĄDAM , BO W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE TĘPY JONKU MAM AMBICJE I CHCĘ SIĘ ROZWIJAĆ I ZDOBYWAĆ NOWE DOŚWIADCZENIA, ALE JESTEŚ ZA DEBILOWATY ŻEBY TO ZROZUMIEĆ. WCHODZĘ POPROSTU NA OPINIE RÓŻNYCH FIRM I CZYTAM CO W DANEJ FIRMIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ KMIOCIE. A TERAZ IDŻ POBAWIĆ SIĘ PYRTUSIEM (BO PEWNIE NA TYLE CIĘ STAĆ) I DO SPANIA BO JUTRO ZAŚ OSIEM GODZIN ŚCIEMY. PAPAPAPAPA BUZIACZKÓW STO DWA!!!! P.S. MELISĘ WYPIJ !!! BUHAHAHAHAHA AMBITNY INACZEJ YNTELIGENCIE Sad But True

Sad But True
@JoteN

WYIMAGINOWANY TO MASZ ,ALE MÓZG . CO TO JEST W DZISIEJSZYCH CZASACH ,JEŚLI SIĘ COŚ UMIE ,JEST SIĘ MŁODYM ,PEŁNYM ENERGII ,DĄŻĄCYM DO WYBRANEGO CELU ZARABIAĆ MIN. 4000PLN. PEWNIE NIE MASZ W SWOIM KRĘGU KOGOŚ TAKIEGO(JAKOŚ MNIE TO NIE DZIWI) I DLATEGO MYŚLISZ ŻE JEST TO NIE MOŻLIWE. UWIERZ ,JEST DUŻO FIRM CO TYLE "FIZOLE" ZARABIAJĄ TYLKO ONI W PRZECIWIEŃSTWIE DO CIEBIE COŚ UMIEJĄ . JEST TERAZ TYLE MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA PRZERÓŻNYCH KURSÓW,SZKOLENIE,ZROBIENIA SPECJALIZACJI W DANEJ DZIEDZINIE , TYLKO DO TEGO TRZEBA MIEĆ AMBICJE, "JAJA" I CHARAKTER Sad But True

JoteN
@Sad But True

Twój sposób pisania mówi wiele o tobie... ps. przestan sie człowieku osmieszac forum równiez czytaja ludzie którzy skonczyli wiecej niz szkołe podstawowa!

gosc
@Sad But True

Urzekła mnie twoja historia Einstainie.Widze ze szczytem twoich ambicji jest pisanie bajeczek na necie niedorozwoju.Jedyne miejsce gdzie probujesz zabłysnąć.Tak sie sklada ze nie pracuje w tej firmie od dawna i nie jestem fizolem jak ty,wiec nie podniecaj sie za bardzo lemingu .To jasne ze szukasz pracy gdzie popadnie bo przeciez tobie wszedzie daja 5 tys.Jak chcesz sie rozwijac to wroc sie do szkoly matole zamiast pisac brednie na forach.

user

smutne ale prawdziwe

user

Szanowni Państwo z przykrością stwierdzam że opinie na temat Polsportu są prawdziwe.Jak mówi stare przysłowie ryba psuje się od głowy i dokładnie tak jest w tej firmie . Prezes dusigrosz który jak najniższym nakładem kosztów chce osiągnąć najwyższy zysk .Kadra kierownicza średniego i niższego szczebla słabo przygotowana merytorycznie do pełnienia swoich funkcji zawodowych.Brak komunikacji miedzy różnymi działami firmy powoduje chaos i dezorganizację produkcji i zamówień .Co do pracowników próbują improwizować i ratować sytuację w zakładzie ale nie zawsze się to udaje .Jeżeli chodzi o wyposażenie techniczne firmy to zakonserwowany skansen postkomunistyczny z lat 70 tych i 80 tych .Czyli jak ktoś napisał kabaret starszych Panów i Alicji z krainy czarów .Mimo tych uwag krytycznych są w tej firmie działy które pracują doskonale np .Krajalnia ( pracownicy pełen profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę ), spawalnia ,lakiernia ( doskonali młodzi lakiernicy z agencji ) itd.

lakierniczek
@user

ojtam ojtam "użytkowniku" bo się zarumienie ;) jutro jak chcesz to autko Ci przemaluje ;)

KADRA

Witam ,szukam pracy i czytam różne opinie na temat firm ale to co tu piszą (myślę że góra trzy osoby pod różnymi nickami) są to osoby bardzo zakompleksione nie umiejące sobie w życiu poradzić , które żyją tylko emocjami w pracy, nie mających życia rodzinnego. LUDZIE po co robić sobie takie "ciśnienie" i się stresować -NIE PODOBA SIĘ TO WYPAD jak jesteś takim BOCHATEREM przez "CH" pokaż że stać Cię na lepszą prace, a nie anonimowo na forum jaki to ja zaje....y jestem , jak jest ch....o ,jaki syf (widocznie sami nie umiecie zadbać o swoje stanowisko pracy) etc. Odpowiedzcie sobie sami na te pytania a póżniej krytykujcie bo N I K T was tam nie trzymie. A co do starszych pracowników to zastanówcie się kto prędzej znajdzie pracę Ty ( np. 30-sto latek)czy "prawie że emeryt"?. W poprzedniej mojej firmie Było identyczni też było kilku "inteligentnych inaczej" co przychodzili "odbębnić" 8 godzin (porozmawiać, kawkę,petko,jakiś żarcik) tak samo narzekali a bo ten stary ch.j tylko się czepia bo na żartach się nie zna - ale gdyby nie oni naprawdę (teraz to widzę) to produkcja by tak spadła że pewnie by zakład zamknęli. Ci "starzy" ludzie mają doświadczenie zdobywane latami i tylko WY powinniście brać przykład (ale to zrozumiecie pewnie za kilkadziesiąt lat) . POWODZENIA PODCZAS SZUKANIE NOWEJ LEPSZEJ PRACY!!! WIERZĘ W WAS ZE DACIE SOBIE RADĘ, BO TU NA FORUM ANONIMOWO TO ŚWIETNIE SOBIE RADZICIE. TERAZ CZAS ZEJŚĆ Z WIRTUALNEGO ŚWITA NA ZIEMIĘ I POKAZAĆ WSZYSTKIM ŻE "JA YNTELIGENTNY INACZEJ" DAM RADĘ!!!!! BUHAHA BUHAHA BUHAHA!!!! Z CAŁGO SERCA WAM ŻYCZĘ ZNALEZIENIA TEJ LEPSZEJ (najlepiej żeby tam nic nie trzeba było robić) PRACY ZA min. 5000zł!!!!! P O W O D Z E N I A !!!!!!

zibi
@KADRA

widac ze jestes ograniczonym człowiekiem skoro bronisz tego zakładu albo siedzisz za biurkiem i w zyciu nie pracowałes rekami na rodzine za 1300...ps. po gubiłes sie w swojej bajce niby szuka pracy a tu wyrzuca ze nikt nie trzyma-sam nie wie czego chce czy moze shizofremia nie zdiagnozowana...i pisz dalej hejty sam jestes anonimowy wiec z czym do ludzi...???? Masz racje na dniach uciekam z tego syfu nie trzeba mi 5000 wystarczy 2000zł

Prawda
@KADRA

Po pierwsze nikt sie tutaj nie stresuje tylko sie smieje z tego zakladu.Po drugie ta strona sluzy do wyrazania opinii na temat firmy a nie na odwrot a ty zapewne jestes jakims przydupasem Polsportu i powyzsze wpisy pojechały ci po garbie bo skowyczysz jak zraniony kundel.

Magister Blokers

Polsport to skansen maszyn i ludzi zabytkowych dziw ze jeszcze wszyscy maja wszystkie palce. Rozwiazania technologiczne i transportowe jak u niewolników budujacych piramidy, brak podstawowych narzedzi magazyn pod nogami lub chmurka .Kadra chyba z domu spokojnej starosci (2 lata do smierci)całe zycie w jednej firmie za najnizsza krajowa a zucaja sie jak by w polsporcie pana Boga za nogi załapali (pan G), duzy przemiał ludzi z agencji niektóre osobistosci to swiete krowy-tego nie zrobie bo sie pobrudze.Kierownictwo unika ludzi i trudnych pytan chodzi po placu zbiera kasztany. Własciciel-dusigrosz,zarobki marne ogółem obraz nedzy i rozpaczy... ale jak chcesz miec co opowiadać przy piwie to zapraszam ;)

Odnosnik

Jak dla ciebie 1300 zł jest spoko to chyba musisz miec problem z postrzeganiem rzeczywistosci i twojej wypowiedzi nie nalezy traktowac powaznie albo siedzisz w Staff Service i probujesz zwerbowac kolejnych jeleni do pracy w tej Spoldzielni Pracy bo ludzie rezygnują z dnia na dzien-tak jest zaj....iscie.

pracownik agencji

Polsport to fajna firma ,zarobki spoko ,atmosfera w pracy OK ,współpraca ze starszymi pracownikami dobra .Polecam pracę w tej firmie .I w odniesieniu do wypowiedzi poprzednika nie jestem debilem tylko człowiekiem .

Pracownik z kilkuletnim stażem

Panowie firma Polsport to trup któremu jeszcze lekarz nie wystawił aktu zgonu. A diagnoza brzmi : właściciel chciwy ,głupi i bez wizji przyszłości firmy / kadra kierownicza słabe kwalifikacje i bojaźń przed szefem /pracownicy :kupa starych dziadków ,trochę młodych i debile z agencji / jednym słowem musi się to skończyć katastrofą Titanica .

NOWY 2
@Pracownik z kilkuletnim stażem

Ludzie ja sobie chwalę .Pracuję w Pol-sporcie niedługo ,ale wypłata na czas !! (w poprzedniej firmie płacili co trzy miechy i na raty)! !!Może przedłużą jeszcze byle do wiosny a potem Holandia ,Teraz ,co godzina przerwa w kibelku na petka kumple fajne ,staruchy niektóre też, robota prymitywnie prosta da się wytrzymać ,jedna zmiana i soboty wolne!!!!!!!! Co jeszcze chcecie za te pieniądze ???? Jak się komuś nie podoba ,to rowy kopać za 5 zeta ,albo do gnoja z widłami....pozdrawiam wszystkich opierdalaczy i pracujących uczciwie! I do roboty biegiem....Hey!! A TY " PRACOWNIKU Z DŁUGOLETNIM STAŻEM" UWAŻAJ; DEBIL TO TY JESTEŚ NAJWIĘKSZY !!! (napisz sobie to na czole matole to ci mordę rozpie....le)

@NOWY 2

No,No,faktycznie niezły wypas tam masz.Rozumiem że twoje sugestie o widłach i łopacie wynikają z autopsji co tlumaczy twój zachwyt polsportem.Musisz być człowiekiem bez ambicji jeżeli sobie chwalisz pracę w tej żałosnej firmie.Stukaj sobie dalej petki w kibelku z kumplami i pocieszaj sie ze jest (usunięte przez administratora) i nie zapomnij pucowac sie staruchom bo wiosny nie doczekasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego - Bielsko

• Jak się pracuje w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Zobacz opinie na temat firmy Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego
2.5/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Wyzwolenia 59
    43-300 Bielsko