Opinie o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego w Bielsko

Bianka Nowy wpis

Hej, też widziałam ogłoszenie dla specjalisty ds. obsługi klienta, nie było w nim nawet podanych widełek płacowych. Wiadomo jakie w tym roku wychodzą zarobki? zastanawiam się czy nie można wysłać cv na zapas jeśli nie szukają

Kasiagrab... Nowy wpis

naprawcie te Kosze bo się grać nie da jakiś dildo do przymocowaniatam jest i nie da się grac

Patrzyłam sobie za pracą jako specjalista ds. obsługi klienta po Kalwarii i okazuje się, że kiedyś wystawali takie ogłoszenie ale było dość dawne. Teraz jak patrzę po opiniach to one także. tu w ogóle przyjęcia są jeszcze możliwe?

Sasi

Ta firma dała mi bardzo dużo - depresję, nerwicę i myśli samobójcze. P.S. Nie pozdrawiam p. prezesa.

Rafał
@Sasi

Bardzo Ci współczuję :( Mam nadzieję, że poradziłeś/poradziłaś sobie z problemami psychicznymi. Nie warto aż tak się przejmować, na pewno odnajdziesz się gdzie indziej. Jestem tylko ciekaw co spowodowało u Ciebie aż takie emocje, napiszesz coś konkretniej? Chodzi tutaj o relacje z pracownikami czy może o podejście szefostwa?

Pracownik Nowy wpis
@Sasi

Ta firma to porażka a wszystko za sprawą właściciela człowiek bez zasad moralnych nie szanuje pracowników można przepracować ponad 40 lat i co z tego na cztery lata przed emeryturą kopa w (usunięte przez administratora) i nie ma sobie nic do zarzucenia taka jest norma u tego pracodawcy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Wiecie czy Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Czujny

Jeśli prezes dalej wyprowadza na lewo pieniążki z firmy to nie liczył bym na to .

Grzesiek

@nako a dlaczego opuściłeś firmę?

KD

Wszystkim pracownikom firmy Polsport z okazji Nowego Roku najlepsze życzenia przesyła Prezes .

Elmo
@KD

Nie daje się spacji przed kropką.

nako

Wesołych i w dobrym zdrowiu Świąt Bożego Narodzenia wszystkim pracownikom Polsportu ,życzy były pracownik magazynu . P.s. Miło wspominam wspaniałe lata przepracowany w firmie Polsprt oraz załogę wspaniałych kolegów . Nako.

AP

@przemek a jak obecnie sytuacja?

New employee
@AP

JEST OK !!!ATMOSFERA WSPANIAŁA.ZAROBKI NA POZIOMIE ŚREDNIEJ KRAJOWEJ .PRACA W KOMFORTOWYCH WARUNKACH.BHP,SOCJAL DOZÓR TECHNICZNY NA WYSOKIM POZIOMIE, ZAMÓWIEŃ NA KILKA MIESIĘCY.TYLKO PRACOWAĆ.!!! W TAKIEJ FIRMIE.

Jaki dress code obowiązuje w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

New employee

I got good clothes.it is very comfortable.

przemek

Mam wrażenie że firma się zwija tj szykuje się do zawieszenia działalności upadłości lub czegoś podobnego - rotacja ludzi w ostatnim roku olbrzymia , próba kontaktu graniczy z cudem , zdarza się przyjąć zamówienia ale z reguły są jakieś problemy z realizacją współpracowałem z nimi wiele lat i myślę że juz to przeszłość NIE POLECAM

Robert

Tylko, że to jest forum pracownicze i nie wiem jaki związek z opinią o pracy może mieć to narzekanie?

klientka
@Robert

Dzień dobry, czy firma polsport z Bielska Białej prowadzi nadal działalność? Brak kontaktu telefonicznego oraz brak odpowiedzi na maile

PASP Szczecin

Od 18 listopada (data przedpłaty za zamówiony sprzęt) czekamy na dostawę. Pomimo wielokrotnego kontaktu i próśb do dnia dzisiejszego dzieci z naszej szkoły nie otrzymały sprzętu.

as
@PASP Szczecin

Z takimi kompetentnymi ludźmi jak w Polsporcie nie dziwię się. Żenada !!!

Jak się pracuje z ludźmi z Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

as

Tragedia!!! Pani z działu sprzedaży pięć dni udziela informacji i udzielić nie może.

Jan

Jakie są zarobki w Polsport? I jakie są godziny pracy? Jest możliwośc pracy od 6-14?Dzięki za odpowiedz

Agata

@x, napisałeś, że Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego jest firmą rozwojową. Czy, w związku z tym, planowane są nowe zatrudnienia? Rozumiem, że odpowiada Ci ten pracodawca. Mógłbyś opisać obowiązki jakie wykonujesz w tej firmie i w jaki sposób dba on o swoich pracowników?

Agata

Jak w tym momencie wygląda sytuacja wewnętrzna Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego? Na stronie internetowej firmy, w zakładce kariera, znalazłam wiele ofert pracy. Jak myślicie z czego wynika zapotrzebowanie na tak dużą liczbę pracowników? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat, osoby aktualnie zatrudnione w tej firmie.

x
@Agata

Panuje dobra atmosfera. Aktualnie jest sporo zamówień. Firma jest rozwojowa, są kupowane nowe maszyny. Złe wpisy robią głównie ludzie po niektórych kierunkach studiów humanistycznych, którzy nie mogą zrozumieć że dziś cenieni są czeladnicy.

klecha

Chodzenie do pracy a pracowanie to dwie różne rzeczy @oszukany nie wystarczy być trzeba jeszcze coś robić więc nie dziwie się właścicielom jeśli nie wykonywałeś swoich obowiązków

Chińczyk

Pan /Oszukany/ "był w pracy" w firmie Polsport aż 1 dzień, następnie nie zgłosił do pracy i pisze pierdoły na temat sprzętu z Chin. Bumelantom dziękujemy.

Oszukamy
@Chińczyk

I ani dnia dłużej bym tam nie został, pieniądzę odzyskałem w Sądzie. Ciekawe czy wy mądralińscy w pierwszym dniu pracy (usunięte przez administratora) cie że nie powiem co ale czekają mnie jeszcze dwie rozprawy z firmą Polsport na razie 1 wygrana a takie oskarżenia że pozyskiwałem informację handlowe no śmiech na sali. Nie polecam na rozmowie obiecują co innego, a potem wynika, że jest inaczej.

kul

polsport musi zniknAC

Zostaw merytoryczną opinię o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego - Bielsko

• Jak się pracuje w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Zobacz opinie na temat firmy Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego?

Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego
2.5/5 Na podstawie 102 ocen.
  • Wyzwolenia 59
    43-300 Bielsko