Opinie o Import Export Onka Sebastian w Włocławek 13

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Import Export Onka Sebastian. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Import Export Onka Sebastian na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Import Export Onka Sebastian w Włocławek 13

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Import Export Onka Sebastian? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pieniądze to Pikuś, ludziom nie ma kto wydać świadectw pracy,jakich kolejek dokumentów.Nikomu nie płacą więc kadrowej też nie ma..Danielek nie odbiera telefonów i ludzi w krzaki wprowadził i oszukiwał....Z Panią J.H nie ma kontaktu jak by była z kosmosu...

pracownik Nowy wpis

zamiast ludziom papiery to popieprzone odeslaly do archiwum i szukaj w toruniu i bydgoszczy

kiedy dostaniemy zarobione pieniadze

Witold
@pracownik

Są jakieś problemy z otrzymaniem należnych wynagrodzeń? Opowiedz coś więcej o tym, bo przyznam szczerze, że Twój wpis mnie zaniepokoił.

pracownik Nowy wpis
@Witold

tak za wrzesien i dalej nie ma pieniedzy i odpowiedzi kiedy beda

Miro

Wiecie może czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę, czy warto starać się o pracę?

Alicja
@Miro

Jak chcesz pracować jako wolontariusz, to idź pracować.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Import Export Onka Sebastian.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Stasiu6

Witam Poszukuje byłych pracowników Gpoiw Natura sp. z o.o w Włocławku. Proszę o kontakt telefoniczny +48 886779408

de

Teraz coś nowego Gujo Food

Robol

Ja osobiście się dziwię że taka firma istnieje. W świetle prawa taka firma juz powinna być zamknięta ale ręka ręke myje. To jedno wielkie (usunięte przez administratora) i kiedyś musi wybić

Bartosz
@Robol

Z jakiego powodu firma według Ciebie powinna być zamknięta? Mógłbyś proszę wyjaśnić, co konkretnie miałeś na myśli pisząc swoja opinię? Krytyka - jeżeli jest konstruktywna - wnosi nowe informacje do wątku i pozwala zapoznać się z działalnością firmy oraz warunkami zatrudnienia w niej. Jeśli możesz dodać obiektywny komentarz, zrób to.

Agata

@Aaa, czy możesz nam zdradzić, jaka liczba osób zdecydowała się przyjąć nową formę umowy? Czy finansowe propozycje były na poziomie dotychczasowych zarobków, czy może jednak korzystniejsze? Poza tym, ciekawa jestem, czy spowodowało to jakieś zmiany w relacjach między pracownikami Import Export Onka Sebastian?

@Agata

dostali nowe umowy, sami nie wiedza jakie....hahaha i dalej pracuja jako wolontariusze co miesiac proszac o jalmuzna....swieta sie zblizaja a Szef znow powie ,,coz w tym roku zamiast karpia bedzie ogonek"....po czym sam ze swoja piekna dama pojedzie na Majorke ☺

Filipek

Teraz niektórzy zajmują się sobą a za chwilę będzie narzekanie, że firma kontroluje i obcina premie bez powodu?

Nie idźcie tam pracować. Tam jest jeden wielki brud i smród. To jest zakład plotkarski powiecie im coś a plotkary rozpowiadają to na cały zakład. Największe plotkary to : Dzidka, Honorata i Anka Mistera. A Ewa Pakulska (ŻABA) to najgorsza awanturnica. Jeżeli chcecie wykończyć się przez nią psychicznie to nie radze tam pracować.

Ryszard

Może wiecie coś o ewentualnej pracy w firmie? Jaka umowę daje firma na początek, jak zarobki?

Agata

No właśnie, ciekawe czym spowodowana jest ta dosyć długa cisza na forum? Czy ktoś z zatrudnionych obecnie w Import Export Onka Sebastian spróbuje napisać kilka słów o aktualnej sytuacji w firmie i perspektywach na najbliższe miesiące? Czy w sferze płacowej nastąpiły w firmie oczekiwane zmiany?

Aaa
@Agata

A no dostali wypowiedzenia i zaproponował im umowe zlecenie ;]

Czarek

Konkurencja tak zainspirowała do pisania?

Polecam.

Polecam RUN Chłodnie! Połowa pracowników od onki przeniosła się do RUNU.

andrzej

....ludzie dlaczego tylko same negatywy? to jak tam aplikować? nikt nic dobrego nie napisze..............

makabra

Cały ten zakład to jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) wszędzie grzyb, brud i smród z Danielkiem na czele oszustem nr 2 w tym zakładzie bo nr 1 to cały szef. Pracowałem tam dość długo i nigdy jeszcze z takim zakładem się nie stykłem. KUPA GÓWNA NIC WIĘCEJ!!!!!!Ludzie tam pracują i wynagrodzenia całego nie dostają, dali umowy za 500 zł a głupie ludzie je podpisują a co do czego dojdzie reszty pieniędzy nie odzyskają a Danielek tylko im oczy mydli bo to a to tamto. OSZUST!!!!!! tyle co tam była PIP i że jeszcze tam porządku zrobić nikt nie może. Szok

cfghj

@ marcelo - raczej za 300 zł to na niewiele stracza

marcelo

wypłaty jak z opieki 300zł widocznie na wszystko starcza pracownikom

Ok

Maja, tylko problem żeby płacili

okradziony

teraz pewnie buduje firmę PATON , SKRÓT OD WIADOMO KOGO, i innych będzię okradał tym razem z innej firmy

Beata
@okradziony

Czy mogę prosić o więcej info na temat jego nowej firmy

Okra
@Beata

Wpisz w wyszukiwarkę PATON jest w krs to firma córki , druga to ROLPAT Jest w CEDIG

Zostaw merytoryczną opinię o Import Export Onka Sebastian - Włocławek

Import Export Onka Sebastian