Telepizza Włocławek

Włocławek

Opinie o Telepizza Włocławek

użytkownik zarejestrowany

wiesz produkty nie są takie złe, ale trzeba jeść na miejscu a nie zamawiać najlepiej, czas gra niekorzyść dla ich ciasta niestety. ja na ich miejscu to gbym uiprościła systemy promocji co za duże tego 2 za 1 jeśli 3 w cenie czterech itd. sami wiecie.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Telepizza Włocławek (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Telepizza Włocławek: Najbardziej nie podobało mi się w Telepizza Włocławek:

Zostaw opinię o Telepizza Włocławek - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telepizza Włocławek