Colian Sp. z o.o.

Opinie o Colian Sp. z o.o.

Phh

Ktoś komuś zazdrości umiejętności oszukiwania?:)

lol

A KRS Z.J porażka myśli, że jest "Bogiem" a jest zwykłym zerem

PH
@lol

Najlepiej kogoś nazwać zerem,a samemu jest się mistrzem oszustw

Yy

Czy może być jeszcze gorzej? Dlaczego tak się porobiło?

byly PH

Jak chcesz malo zarabiac, a duzo sie denerwowac to skorzystaj z oferty Coliana. Dobrze ze mnie tu juz nie ma.

Przedstawiciel Handlowy

tragedia

nie związane ze stanowiskiem takie pitu pitu - dla zabicia czasu i odbebnienia spotkania zero konkretów

2 letni pracownik

Firma porazka. Pensja nieadekwatna do pracy jaka wykonuje PH. Ciezka komunikacja z przelozonymi(uwazaja sie za nadludzi). Poza tym budzety na wsparcie ph czy na produkty przeterminowane sa smieszne.,Nie polecam.

K

Dziś czesto lepiej jest się traktowanym w małej firmie niż w koncernie... A z kasa się porobilo we wszystkich firmach. 4- 5 tys kiedyś było do zabrania a teraz marzenie... Frito to porażka. Colian cuda wymyśla i w zamian zamiast dawać to zabiera. Każda nowa miotla zamiata po swojemu. Ja się cieszę że już nie pracuje w colianie. Może mniejsza firma teraz ale i luźnej a kasa podobna...

Orzech

Poczytajcie opinie na temat innych koncernów z fmcg. Gwarantuję, że nie znajdziecie ani jednej pochlebnej opini. Pracowałem 9 lat we Frito Lay, 2 lata w Pepsico. Na forach psy na nich wieszają ... a ja byłem zadowolony.

kuturalny
@Orzech

Orzech tez pracowalem we Frito i mozna powiedziec ze jestes Murzynem przez duze M. Praca nie moze polegac na zapier..... od switu do nocy. Natomiast Colian jest po prostu nieprofesjonalny. Moj brat siedzi w Szkocjii i tam rekrutujacy potrafi zadzwonic z ubolewaniem do kandydata ze nie bedzie z nim pracowal bo go przenosza na inne stanowisko. Szacunek w Polsce jest slaby.

Orzech
@kuturalny

Ja woziłem syna do przedszkola na 8:00 i odbierałem koło 15:30. O jakim murzynie ty mówisz. Jak nie potrafiłeś pracy rozplanować to sorry.

kulturalny
@Orzech

To powiem ci ze nie znam takiego pracownika we Frito ktory pracowal krocej niz 8 godzin. Raczej ludzie wygrywaja pieniiadze w sadach za nadgodziny.

były PH
@Orzech

Popieram,wystarczy dobrze zaplanować dzień pracy

Julita

Słuchajcie, w ofercie na stanowisko przedstawiciela handlowego, wyraźnie jest napisane, że stanowisko zostaje w wyposażone narzędzia do pracy, wiec laptop to jest narzędzie pracy handlowca, większość z was potwierdziła, że je posiada, ewentualnie zapytać możemy czy auta służbowe również każdy PH dostaje?

Ona

A ja dostałam wypowiedzenie :)

jeżśliwek

ja już dostałem panel holograficzny wyświetlany z 3 wideo diod nad zegarkiem dzieki temu moge jednocześnie układać towar i porównywać z zamówieniem. bo nie musze trzymać urządzenia w reku.

Jarosław_PL_zbaw

Szukają KAM'a. Czy ktoś może coś więcej napisać ? z góry dziękuje.

Gymi

Tablet czy ipad to nie laptop wiec bądź precyzyjny . Swoją drogą po co ci 2 takiej samej funkcjonalności urządzenia? :) zgadzam się z tabelkami... w przeliczeniu na przepracowana godzinę wynagrodzenie wychodzić mogłoby lepiej i na dodatek działalność to nieciekawie wg mnie.

bywalec

to normalne że handlowiec ma laptopa. no chyba że tam u Was taka bieda....

Gymi

A ze niby która firma daje laptopy przedstawicielom ? Żart bo i po co? Do gier;)? Komórka wystarczy w zupelnosci. Pokaż mi firmę gdzie się nie robi tabelek? Im więcej produktów tym więcej biurokracji... pozdrawiam niewybitne jednostki. Takie też muszą być :)

Jarek

A jak wyglądają następujące sprawy dla technika utrzymnia ruchu ,tj: 1. Wynagrodzenie 2.Wymagania 3.System zmian 4. Możliwość rozwoju

turbo

tylko i wyłącznie praca na działalności gosp. auta szroty skody fabie po 300tys km na liczniku ,starym wygom ph powymieniali na nowe czeske auta nowy ph dostaje złom , jezeli chcesz pracowac i robić po godzinach tabelki na Swoim kompie to Kalisz Welcome /

kandydatka

Jest też ogłoszenie na Kierownika ds hurtu na Bydgoszcz Toruń - proszę o info jakie zarobki , jakie auta i czy faktycznie w Colian trzeba tylko na własnej działalnosci pracować.

Gonzo
@kandydatka

Praca 24 na dobę w rozjazdach dyrektorzy sie bawia a łosie robią za marne grosze ,robiąc robotę za nich.Choć w umowie 8 godzin pracy masakra zwykłe .Nic i nikt się nie liczy a nie daj bóg jak masz rodzinę wcale jej nie widzisz to kwalifikuje sie do sadu pracy .

Vvvvv

Podbijać pytanie tylko o inny region trójmiasto jak jest?

PH ds detalu na Koszalin ktoś coś mógłby napisać? Ile kasy? Jak się pracuje? Mam prace i nie wiem czy warto... z innego regionu slyszalem ze ludzie poodchodzili bo juz nie było po co pracować a Czy to prawda?

buyer

Za ile można kupić Kaliszankę?

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Sp. z o.o. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colian Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colian Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colian Sp. z o.o.