Colian Holding S.A.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Colian Holding S.A.

Ggg Nowy wpis

Centrala tragikomedia, im dalej tym normalniej, najnormalniej w słodyczach ….prosty drogowskaz gdybys szukał roboty w tej firmie. Największy beton finanse …od lat bez zmian …

Facio Nowy wpis
@Ggg

Dokładnie

W firmie Colian Holding S.A. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko przedstawiciel handlowy. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5200 .

Pola

z premiami wyciagnać mozna, tylko brutto

Honorata
@Pola

A jak oceniasz, łatwo czy ciężko te premie do takiego poziomu tutaj dobić?

PH Nowy wpis
@Honorata

Nie realne cele są wiec premi całej nigdy nie weźmiesz

Honorata Nowy wpis
@PH

EH. :( A to max ile tej premii da radę?

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś aktualne sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Colian Holding S.A. w miejscowości Opatówek, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Marzena

@Sawoj, opowiedz coś więcej o swoich doświadczeniach z Colian Holding S.A. Prowadzą rekrutację na Przedstawiciela handlowego w kilku województwach - na pewno wiele osób będzie aplikowało a konkretów z pierwszej ręki mało. Co powiesz o warunkach finansowych? Czy są akceptowalne w stosunku do obowiązków i wsparcia ze strony pracodawcy? http://www.colian.pl/profil_korporacyjny/pl/kariera/oferty-pracy

Slawoj
@Marzena

Napoje uciekaj, ciagle szukają ciagle zatrudniają - wiadomo dlaczego. Płaca marnie, bez umowy o prace, bez wartosci i bez przyszłości. Słodycze Ok - tam przyszedł gość z zewnątrz Colian i dźwignął dywizje do standardu rynkowego, jest w miarę normalnie. Wprowadza wiele dobrych zmian - inne myślenie o biznesie i człowieku. Oba oddziały działają jak 2 oddzielne biznesy - łączy je tylko osoba właściciela. Krótko - o słodyczach mówi się dobrze, napoje od lat bez zmian czyli słabiutko.ja nie polecam

@Slawoj

A prosiłeś może o rozważenie podwyższenia stawki ze względu na zaangażowanie/doświadczenie? Czy Colian Holding nie są raczej skłonni do takich rozmów? Na jakim poziomie w ogóle są te stawki za godzinę? Ktoś ma z nimi podobne doświadczenia?

Koles
@Slawoj

Coś w tym jest co piszesz, pracuje sporo lat w tej firmie ale szef słodkiej próbuje coś zrobić w tum całym bajorku, tyle tylko ze reszta ma główny cel nie robić nic i innym nie dać wprowadzać zmian …

Maja
@Koles

Tez tak to widzę a szkoda bo to jedyny co potrafi coś zrobić z niczego

Pola
@Maja

dokładnie, kutura i wiedza wyróznia sie ....w Colian

Grześ:)

Dzień Dobry, na 1 portali firma szeroko rekrutuje na stanowisko krajowego kierownika sprzedaży ds. Kluczowych klientów na 16 województw? Proszę osoby pracujące w tej firmie o kilka słów skąd wynika takie działanie, czy jest to nowo stworzone stanowisko czy też już funkcjonuje w tej firmie , jakie warunki pracy, jaki zespół ?

HR
@Grześ:)

Dzień dobry. Jeżeli jest Pan zainteresowany tym stanowiskiem bądź innym w naszej Grupie Colian, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych i kierowanie wszelkich pytań na adres: praca@colian.com. Dziękujemy i pozdrawiamy Dział HR Colian

Grześ
@Grześ:)

O opinie proszeni są pracownicy a nie przedstawiciele firmy, Ci obecni i Ci co pracowali

Czy rekrutacja na stanowisko Elektromechanik/ Elektryk w firmie Colian Holding S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Tadek

@Gogo serio nie dostaliście zdalnej mimo wirusa ?

Gogo
@Tadek

Serio, została skasowana - chyba jako pierwsza firma w kraju. Wiem ze trudno w to uwierzyć ....

Byly PH
@Gogo

A gdzie setki komentarzy ktore tu były?

To znaczy ze firmy już nie ma ?

Gogo

Kilkanaście tysięcy dziennie nowych przypadków Covid, kilkaset osób dziennie w Polsce umiera a colian zakazuje pracy zdalnej i wymusza prace w biurach, czasem w jednym pokoju kilkanaście osób. Zdrowie ludzi i ich rodzin nie ma znaczenia.

Hanna

Mam wrażenie, że niektórzy szukają dziury w całym. Jest spoko ale trzeba pracować.

Spokojna praca od 8 do 15 w zamkniętych pokojach jak za dawnych lat .... po 15 tylko słychać tupot nóżek na korytarzach do wyjścia. Słaba atmosfera, bardzo kiepscy managerowie, bez szans na rozwoj i nauke za to lekko i nudno.

@Marcin

Piszesz, że praca jest spokojna. Na jakim stanowisku pracujesz? Czy różni się to w zależności od działu? Wyjaśnij proszę, dlaczego źle oceniasz atmosferę. W głównej mierze to pracownicy mają na nią wpływ. Wspomniałeś, że w firmie nie można się rozwinąć - pracodawca nie organizuje szkoleń? Jak to wygląda?

@Marzena

Atmosferę i kulturę kreuje firma, my w niej żyjemy. W Colian nie ma jednego a tym bardziej drugiego. Rozwój i szkolenia - co to za porównanie ? Pracujesz w kadrach Colian ?

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Holding S.A. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Holding S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Holding S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Holding S.A.?

Colian Holding S.A.