Colian Sp. z o.o.

Opinie o Colian Sp. z o.o.

Julita

@Mariola, niepotwierdzone informacje dotyczące życia prywatnego konkretnych osób, nie jest tematem tego forum. W tym wątku rację bytu mają tylko merytoryczne opinie bezpośrednio odnoszące się do Jutrzenka Colian jako pracodawcy. Ważne, żeby użytkownicy forum przestrzegali przeznaczenia tego miejsca, żeby było ono rzetelnym źródłem informacji dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w tej firmie.

eryk
@Julita

nie prywatnego a zachowań w pracy na wyjazdach i w pokojach Warszawa to juz nie prywatna sprawa, skoro jest to kosztem kogoś to sa realne warunki na które muszą patrzeć pracownicy

Niskopensjowiec

Czytamy o nagrodach, kolejnych przejęciach marek zagranicą tylko szkoda, że w każdym z polskich miast to właśnie Colian, tak duża polska firma posiada najniższe w każdym regionie zarobki spośród lokalnych firm. A ich poziom jest nieporównywalnie niższy i uwłaczający na dzisiejsze czasy godności człowieka i pełnionym stanowiskom i mają się nijak do zawyżonych wymagań wobec kandydata. To są realne warunki i sytuacja więc nie usuwajcie tego komentarza.

najlepiej pracujmy za darmo
@Niskopensjowiec

Zgadzam się z Tobą. Kilka miesięcy temu uczestniczyłem w rekrutacji do biura w Warszawie. Wszystko fajnie do momentu, gdy zaczęliśmy rozmawiać o pieniądzach. Ich budżet jest około 25% mniejszy niż w innych firmach na tym samym stanowisku. Brak opieki medycznej, karty sportowej, nie mówię już o ubezpieczeniu itp., ale za to w mediach regularnie słyszymy o sukcesach firmy, akwizycjach i nowych SKU. Rekrutację do tej firmy traktowałem jako zabezpieczenie, jeśli nie uda mi się znaleźć nic porządnego.

Maro
@najlepiej pracujmy za darmo

masz rację w Warszawie i nie tylko Colian wykorzystuje ludzi są tylko układy komu nie pasuje do widzenia jeden drugiego podkłada żenada chcesz miec posadę właz w (usunięte przez administratora) tylko to tu sie liczy zero człowieka

Julita

@Niskopensjowiec, jeżeli Jutrzenka Colian nie zapewnia Ci premii, to czy występuje jakiś inny sposób w jaki docenia Twoje zaangażowanie w wykonywane przez Ciebie obowiązki, za które jesteś odpowiedzialny w tej firmie? Mógłbyś się wypowiedzieć na ten temat?

Kika

Firma jak firma z tego co wiadomo mi pozbywają się niewygodnych pracowników albo zmuszają ich do odejścia i z tego co wiadomo mi część z nich idzie do sądu albo już poszła,mobinng jest duży, wykorzystywanie ,praca ponad godziny ustawowe oczywiscie nie w karzdej strukturze ,zmuszanie do licznych wyjazdow za ktore niema nadgodzin ,duzo by pisać popytajcie najlepiej osoby zwolnione jesli sie tam wybieracie niestety nie polecam

@Kika

Mowa tutaj o zakładzie w opatowku czy w Kaliszu bo z tego co słyszałem jest Ruznica pomiędzy obiema zakładami proszę o szybka Odpowiedz

Maro
@Kika

i dobrze niech w końcu ktoś się nimi zajmie ,zero empatii do ludzi sami karierowicze jeden drugiego by zjadł atmosfera marna nie polecam tam pracy ale sami się przekonajcie

Przedstawiciel Handlowy

tragedia

nie związane ze stanowiskiem takie pitu pitu - dla zabicia czasu i odbebnienia spotkania zero konkretów

Julita

@Niskopensjowiec, nie jesteś usatysfakcjonowany wynagrodzeniem jakie w tym momencie proponuje Ci Jutrzenka Colian Sp.Z o.o. Czy do podstawowego wynagrodzenia możesz liczyć na jakieś dodatki, w postaci premii? Jeżeli pracodawca zapewnia system premiowy, to jakie warunki należy spełnić, żeby z niego korzystać?

Niskopensjowiec

tu premii nie zobaczysz

Kaśka

O czym tu mówić, Prezes niewiele wie o prawdziwej sytuacji w firmie. Wierzy w to, w co chce wierzyć. Coraz więcej pracowników z Ukrainy ( niczym u ogrodników). Wieloletni pracownicy mają uposażenia na poziomie najniższego wynagrodzenia, podczas, gdy firma "kwitnie", a Boss startuje w rankingu najbogatszych Polaków. Szkoda słów.

Julita

@pracownik, każda opinia jest cenna. Usuwane są jedynie te wpisy, które łamią zasady regulaminu, tzn. są obraźliwe, zawierają niecenzuralne słownictwo itd. Posty pozostawiane przez użytkowników powinne w merytoryczny sposób opisywać firmy jako pracodawców. Korzystając z okazji chciałabym Was prosić, żebyście nie zamieszczali wpisów dotyczących konkretnych osób, tylko takie, które mówią dużo np. o warunkach pracy w Jutrzenka Colian Sp.Z o.o. i np.

bob
@Julita

dane osób uprawiąjących mobing czy to fizyczny czy psychiczny powinny być ściśle napiętnowane, ale tak się nie dzieje, osoby mobingujące nie dość że brylują dalej, to wciaż pozostają na stanowiskach. - i to za wiedzą "góry" często

@bob

Właśnie to przecież są warunki pracy i jak ją zdobywać w danej firmie czy danym przełożonym i piwinno się o tym pisać

Renata
@Julita

Warunki nie mogą być dobre skoro mobbing kwitnie i kolesiostwo

@Renata

Kwitnie kwitnie nic oni z tym nie zrobią niestety szkoda pisać o tym co u nas się dzieje a może spotkanie opłatkowe coś wyjasni w końcu kilka dni będzie

Mario
@Anonim

I jak spotkanie oplatkowe coś przyniosło? Coś wyplynelo?

Batman

Kiedyś pracowali tu Ludzie aktualnie Marsjanie - zero znajomości mechanizmów rynkowych, Kolesiostwo, brak szacunku dla Kadry Pracowniczej.Wyniosłość, wszechwiedza i rysowanie fikcji... EXCELencja na każdym kroku do znudzenia nawet po zmroku.Zero Drużyny...Dramat.Najlepsi już dawno są poza strukturami... O HR nie ma co pisać bo to zewnętrzny twór nie pomocny w niczym... Ot takie krajowe realia... A miało być tak pięknie :)

@Batman

Pięknie to będzie jak przestanie się załatwiać pracę swoim kumplom czy kochankom ,tylko postawi się na jakość i wiedzę i doświadczenie niestety Colian woli inaczej

as

Fachowiec magazynowy :(

KOLEGA

Dobrze znasz szefa. Byłeś tam?

@KOLEGA

Jak szef to to ty go dobrze znasz

Mariola

Nigdy słowa dziękuję nie usłyszałam gdy naprawdę było można podziękować. To teraz ja DZIĘKUJĘ!

@Mariola

Taka prawda nie dziękują coś za coś nic za darmo ludzie pracują po 24na dobę proszę sprawdzić niby delegacje a gdzie papiery na to a kasa za 8 godzin zmuszają do pracy w domu i wyjazdy po kilka dni hotele święta prawda jak ci się nie podoba to znajdą haka i zwolnią zastraszają by pracownicy do sądu nie szli zeznawać masakra a (usunięte przez administratora) kwitnie a Warszawa to już porażka

@Mariola

nikt nie moze napisać prawdy co tam sie dzieje bo usuwaja od razu

grasza

Straszne (usunięte przez administratora), nie polecam a wręcz odradza. Biorą obiecują, potem zwalniają za byle co. Mydlą oczy młodym a potem zostają z ręką w nocniku.

@grasza

Najlepiej niech popytaja tych zwolnionych dla miejsca

czy w firmach nie pracuje się 8 godzin więcej to chyba nadgodziny się należą i to duże skoro zahaczają o hotel to i premia widać firma bogata i płacąca nadgodziny bo jeśli nie to sąd pracy murowany i pozew zbiorowy ,za mobing również a że w tych hotelach zdrady się odbywają to i żony i mężowie powinny wystąpić do sądu o straty wynikające ze stosunku pracy , w końcu firma odpowiada za pracownika w godzinach pracy a że nakazują im pracować w nocy to koszta sę trzykrotne większości firm od razu zwalnia takiego gościa który zabawia się w pracy by dobre imię zachować masakra co za czasy

lol
@Marek

a co się dzieje na tzw. konferencjach, głowa puchnie nie mają zahamowań a czym starszy lowelas tym bardziej namolny bo wydaje mu się, że jest atrakcyjny z brzuchem i łysiną śmiech na sali

maro
@Marek

tak pracuje u nas tylko hotele balety i tabelki to jest praca w colian nic za darmo jak chcesz zarabiać musisz się podkładać niestety a panny to masakra prezes wie i oczy przymyka płaci za hotele balety wyjazdy byle liczba sie zgadzała

Mariola
@maro

Spa po kilka dni w Lichenu, Kołobrzegu,Hotele w Warszawie Poznaniu Kaliszu licho wie gdzie jeszcze wszystko za hajs firmowy i nie pokoiki apartamenty biorą co niektórzy i co góra nie wie wie tylko oczy przymyka

do debili

3. Czy Opinie o pracodawcach są w 100% miarodajne? Niestety nie. Anonimowość wypowiadających się użytkowników ma pewną cenę, płaconą w wiarygodności. W związku z czym musisz zawsze pamiętać, żeby do umieszczonych na naszym forum opinii podchodzić z odpowiednią dozą ostrożności i zdrowego rozsądku. Zważ na to, że ludzie zwolnieni z pracy mogą mieć skłonności do przesady czy nawet konfabulacji, w związku z czym nigdy nie traktuj informacji – zwłaszcza negatywnych – znalezionych na naszym forum jako stuprocentowo potwierdzonej. W ramach możliwości czy chęci dopytuj i proś o dodatkowe dane, ale miej na uwadze fakt, że GoWork.pl nie ma możliwości weryfikacji zgromadzonych informacji, a forum Opinie o pracodawcach ma jedynie charakter zbioru prywatnych opinii.

@do debili

każda firma ma lepszych i gorszych pracowników i z tym trzeba się liczyć , ze jedni wykorzystują swoje stanowiska a inni tyrają za nich ale tak jest nie tylko w Colianie

@do debili

Naprawdę nic niema prawdy a do (usunięte przez administratora) to chyba pracodawcy super nie piszą i co miby szkoły macie tak tak jak piszecie tak jest w pracy do (usunięte przez administratora)....nieźle firmo colian tylko chwalić władze

Obserwator

Inspekcja Pracy się kłania i z tego co mi wiadomo zajmują sie juz temate zastraszania w firmie ,nadgodzin nie płaconych,wyjazdów bez delegacji i szeregiem innych skarg ,weryfikują pracowników ,zwolnienia ,zatrudnienia i godziny pracy zgodne z kodeksem pracy ,jak również pracę na urlopie czy zwolnieniu lekarskim

Natalia
@Obserwator

Ja pracuję w biurze w Colianie i na parkingu o 16.10 nie ma już żadnego samochodu. Piszecie o nadgodzinach? Gdzie wy pracujecie?

@Natalia

Z tego co wiem Warszawa pracuje do 18 a nawet do 20 tak samo jak przyjedzie się do biura gdzie indziej może fakturzystki tylko tak pracują inni niestety nie

Iv
@Marta

W Kostrzyniu fakturzystki mają busa o 15.15. dojazd do miasta for free

@Iv

Pracuję w Colianie i pracowałam w innych firmach,wszędzie jest tak samo, trzeba zrobić swoje i po 16 zając się domem. 14 sklepów, replikacja i do domu.

Prawda jest taka
@Marta

Droga Marto, jeśli wyraża się opinię we własnym imieniu to warto mieć sprawdzone informacje a nie opierać się na domysłach czy podaniach innych. Pracuje w Colianie 6 lat i z racji współpracy z wieloma działami bywam zarówno w biurze w Opatówku, Kaliszu, Kostrzynie jak i Warszawie. Informacje o konieczności pracy poza standardowym wymiarem są nieprawdziwe. Istnieją dni, sytuacje lub wybrane jednostki, które faktycznie czasami zostają dłużej ale godziny te mogą odebrać i nie jest to codzienność. Po 16 w zasadzie nie zastaniesz pracowników w żadnym z biur, a Kostrzyn z racji, iż zaczyna wcześniej także wcześniej kończy, taka jest rzeczywistość, zweryfikowana wielokrotną obserwacją naoczną sytuacji w biurze. Pozdrawiam

Maria
@Prawda jest taka

I nie prawda znam osoby pracujące w colianie nie fakturzystki oczywiście i pracują bardzo często na wyjazdach w rozjazdach po 4dni w tygodniu a i w domach pracują cały czas pod tel i komputerem. Więc proszę pisać prawdę hotele się same nie rezerwują a biura nie zamykają tylko ktoś to robi .

Olek

Dobra firma też taka chce ????odpoczynek i zabawa coś dla mnie a jak czytam laski chętne

Gonzo
@Maria

Bo oni osoby na działalnościach mają to myślą że tak im wolno

Kazik

jak sie pisze jak naprawdę pracują tam ludzie i jacy to usuwają wpisy może by tak sprawdzić czy tak jest a nie zostawiać wygodniejsze i odbiegające od prawdy

Olek

Od dziś ruszamy z nowym dress code na zimę. Super czerwone kurtki i super reklama w TV. Jestem dumny, że pracuję w takiej firmie.

lizus
@Olek

ha ha ha ;)

ania

no właśnie robia dzieci na boku rozwalaja rodziny a w domu aniołeczki masakra

Niko

Skoro komuś jest bardzo źle i wszystko mu przeszkadza, to dlaczego się meczy w firmie? Tyle teraz ofert pracy i możliwości do zmiany. Od Jakiegoś czasu nie pracuje w Colianie i również miałem nie najlepsze zdanie o firmie, więc postanowiłem sobie poprawić i poprawiłem .... ale nie uciekłem od planów, zadań, standów, półek. Proponuję zmienić firmę, aby się przekonać, że Wszędzie jest tak samo.

Jaki
@Niko

Wszędzie jest dużo do roboty ale nie wszędzie jest takie podejście do ludzi i sprzedaży. Jak komuś nie pasuje zbyt dużo w jednej firmie to idzie do drugiej. Pewne jest ze nigdzie nie jest idealnie ale trzeba znaleźć taką firmę która będzie ci pasować i wtedy jest ok...

Czytam tu samych desperatów, teraz jedna rekrutacja i można zmienić pracę. Jak jest tak źle to dlaczego nie szukacie zatrudnienia w innej firmie. Ja pracowałam już w wielu ale wszędzie jest tak samo. Plan, plan, plan, półka, półka, półka, mało, mało, mało.

Jak tam?

Najgorsze jest ze maja ludzi za... Jeśli jest Ci obojętne jak cie traktują to ci to nie przeszkadza. Mi to nie pasowało. Zero wsparcia a nie wspomnę juz o normalnym podejściu do sprzedaży i czlowieka. Nie polecam.

pre-kursor

a co to jest Melavi w Kaliszu przy zakładzie ?

gonzo

wszedzie tak wyglada daja swoich by móc kontrolować a jak im sie ktoś niepodoba lub sie stawia to zwalniaja

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Sp. z o.o. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colian Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colian Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colian Sp. z o.o.