Colian Sp. z o.o.

Opinie o Colian Sp. z o.o.

Paweł Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Praca jako kierownik sprzedaży detal Pojawiło się ogłoszenie na Lublin. Na jakie warunki można liczyć? Podstawa i jakie premie? Ilu PH pod sobą? Duże tereny? Jakie auto służbowe?

Lila Nowy wpis

Witam czy jest ktoś kto pracuje na produkcji przypraw w Wykrotach. Jeśli jest proszę odezwać się chce się podpytać różne rzeczy. Dzięki

Czy w Colian Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

O.C. Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego ludzie wystawiają od razu 1 gwiazdkę za to że były jakieś problemy z załadunkiem szczególnie ci truckerzy.Rozumiem że nie jest najlepiej ale to nie powód żeby zostawiać negatywną ocenę z 1 powodu.Największym błędem ludzi jest szukanie minusów a nie plusów by zepsuć opinię w necie.W rl. odwalają dobrą robotę bo działają także za granicą a najlepiej im idzie w przyprawach.Skąd wiem: nie bedę mówił.

Przedstawiciel Handlowy

tragedia

nie związane ze stanowiskiem takie pitu pitu - dla zabicia czasu i odbebnienia spotkania zero konkretów

Obecny pracownik

Ludzi, którym nie chce się nic robić to powinno się z pracy zwalniać.

Obecny pracownik

Aktualnie jestem pracownikiem w tej firmie i nie narzekam. Dobrze się w niej pracuje.Firma z przyszłością.

Kinga

Pojawiło się ogłoszenie do kadr i płac w bydgoszczy. Warto aplikować? Jakie są widełki? Firma duża i nie wiem czego oczekiwać. Teraz mam 4300 netto

Toyota full

Dzień dobry Pozwolę sobie dodać opinie jestem pracownikiem od wielu lat PH słodkie. Ja osobiście jestem zadowolony z pracy mam szefa który zawsze pomaga. Nie ma problemu z budżetami plany nie raz nie dostosowane ale można nadrobić w kolejnych miesiącach Jak się angażujesz i robisz plany to starszy pH zarabia w okolicy 5 tys netto. Mamy dużo świadczeń socjalnych. Co dwa lata spore dofinansowanie do wczasów. Tak jak wspomniałem 5 k na rękę ja robisz wszystko czyli taki stanard w wielu firmach z topki fmcg. Faktem jest ze firma nie podnosi wynagrodzeń proporcjonalnie do inflacji. Mankamenty to napewno samochód pan K zakupił ford Transit tzw więźniarki. Patrząc na konkurencję i dzisiejsze standardy w podobnych firmach minimum to opel Astra ford Focus toyota Corolla w kombi w średniej wersji lub w mondolez volkswagen Touran a i proszenie się o zwiększenie limitu paliwowego to też Mega słabe. Praca z dobrymi markami. Marketing trochę słabo działa co miesiąc to samo brak gadżetów dawno jeszcze było to trochę urozmaicone były bony sodexo karty paliwowe gratisowy alkohol dla klijenta. A i taka podpowiedź dla managerów wprowadźcie jakieś programy motywacyjne dla pracowników bo ludzie jak zrobią swoje to dalej nie sprzedają bo nic więcej z tego nie mają... O nawet się z rymowało. Pozdrawiam

@Toyota full

Ale wiesz przyjacielu, że istnieje coś takiego w języku polskim jak znaki interpunkcyjne? To jest wiedza na poziomie szkoły podstawowej. Kogo oni tu zatrudniają? Ręce opadają i wstyd przed ludźmi.

@Obecny

Ty tak poważnie oceniasz człowieka po tym, że ma wywalone w przecinki? Ale ogólnie co do jego opinii to się z nią na luzie zgadzasz?

@Alicja

Ta jego wypowiedź to jest ściema. To nie jest żaden PH, ale ktoś z biura, albo marketingu. I dodam, że ludzie obyci z podstawową wiedzą nie mają wywalone na przecinki, ale piszą poprawnie odruchowo.

Ściema

@Obecny

To jaka jest prawda skoro to jest według Ciebie ściema?

@Obecny

Aaa, że niby celowo przecinków brak? No a czemu podejrzewasz kogoś albo z biura albo z marketingu? Oni mocno tutaj współpracują ze sobą?

Tom

5 tys za wyrobienie planów to śmiech na sali

Marzena
@Tom

A to w takim razie o ile mniej? :P Bo rozumiem że 5 tyś to za duża kwota

@Marzena

Tyś, tyś. Wróć na lekcje języka polskiego.

Magda
@Toyota full

Problemem są nie tylko przecinki, przypuszczam, że ma Pan wyższe wykształcenie więc zapis słowa ,,klijenta" wypada blado. Pozdrawiam.

AnAlityk
@Magda

ej serio TO hyba bylo inne przeSlanie Tego wPIsu ale macie propremy czy cos jest NapiSane Malymi Czy wIELKIMI literami wznE ze zrozumieliscie

Antoni
@Tom

Ale, że co? 5 tyś. to za mało za wyrobienie planów? To ile uważasz, że byłoby okay? Powiesz jak wygląda wyrobienie tych planów?

Były
@Toyota full

Ha ha ha 5 tys standard w top FMCG. Kolego 5 tys w top FMCG to podctawa.

Hanna

Cześć, na ich stronie internetowej jest aktualna oferta na magazyniera. Podali, że dwie zmiany po 8h, a nadgodziny się zdarzają w ogóle? Nocek nie ma nigdy? Upewniam się, bo ja już miałam taką pracę, że niby na dwie, ale w okresie wyjątkowym trzeba było i na trzecią przyjść.

Chciałbym prosić o opinie na temat stanowiska specjalisty ds. Spedycji ? Jak wynagrodzenie? oddział Pruszków.

Magda

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. logistyki? Jak atmosfera w biurze i czy można pracować zdalnie?

Czy rotacja pracowników w Colian Sp. z o.o. na Automatyk jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 stycznia na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

E

Pracownicy odchodzą. Jest duża rotacja albo przychodzą zdobyć doświadczenie. Czego więcej chcieć przy najniższej krajowej...

@E

Najniższa krajowa piszesz a jest możliwość dorobienia sobie do takiej wypłatami np nadgodzinami? Są one jakoś lepiej płatne o ile faktycznie są?

Witam. Proszę o opinie na temat stanowiska specjalisty ds. Spedycji ? Jak praca ? Jakie wynagrodzenie ?

@czarny3458
@Anonim

zalezy ktory oddzial ....

@@czarny3458

To zależnie od oddziału pracuje się lepiej lub gorzej ?

czarny3458
@Anonim

zdecydowanie rożnie jest w różnych oddziałach. Zależy jakie masz cele odporność ale ja bym niektóre oddziały polecil inne zdecydowanie odradzal. myslisz ze to kfc gdzie wszędzie jest ta sama buła smakuje tak samo?

Alicja

Jak napiszesz ile wyszło to pomożemy Ci w wyborze reakcji... Patrząc pozytywnie mogliby wcale jej nie dać? Jaka wysokość?

Alicja

no przy tej inflacji to na pewno zbyt motywujące by nie było... a kiedyś ile dawali?

Hanna

A tak się zapytam, co ile są u was takie podwyżki? Trzeba samemu wnioskować, czy firma robi to sama z siebie?

Witam. Na jednym z portali jest ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. Marketingu w Kaliszu. Jak warunki pracy? Jakie oferują wynagrodzenie? Warto aplikować?

Nie polecam. Poszukiwane są tam mało ambitne osoby, więc jeśli chcesz robić coś więcej niż tylko skanować i drukować dokumenty to nie jest miejsce dla Ciebie. Płaca adekwatna do wyżej wymienionych obowiązków.

Joanna

Serio nic innego się nie robi na tym stanowisku? Trochę nie chce mi się w to wierzyć

Aika
@Joanna

Serio, w Kaliszu tragedia …..udajesz ze pracujesz a firma udaje ze płaci ..

@Aika

Ojej to słabo... A nie można z nikim porozmawiać i powiedzieć że nie tak wygląda to stanowisko?

@Joanna

Jeśli nadal nie zmieniła się osoba zarządzającą tą dywizją stanowczo odradzam.

Potwierdzam w 100%. Można oczywiście rozmawiać, ale w tej firmie jest podejście takie, że Twoje doświadczenie z innej pracy się nie liczy. Tutaj dopiero się uczysz "prawdziwej" pracy, a musisz uczyć się od zera... ;)

Szukający pracy

Witam jaka stawka na magazynie wysokiego składowania ?

Ciekawski

Witam. Jakiś czas temu wygasło ogłoszenie o pracę dot. stanowiska Kierownika Sprzedaży ds. Detalu (m.in. warmińsko - mazurskie). Czy ktoś z Was wie, czy rekrutacja ruszyła dalej/zakończyła sie, a jeśli tak, to z jakim skutkiem? Z góry dzięki.

Otto

Praca na w1 to coś strasznego szczególni jezyki. Kobiety tam jak roboty.I ta śmieszna wyplata

Bartosz

A czy ktoś z pracowników zgłaszał to właśnie do wspomnianego PiPu?

Adrianoo

Hej mam udt szukam pracy, ile moge zarobić w colian Logistic? jakaś premia do podstawy jest ? Jak atmosfera? dzięki za odpowiedzi

Urszula
@Adrianoo

Pewnie pytasz o produkcję? Ja bym też się dowiedziała. I jeszcze czy mają socjal, cz n p. były paczki dzieciom teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Sp. z o.o. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colian Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colian Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colian Sp. z o.o.