logo Jutrzenka Colian Sp.Z o.o.

Jutrzenka Colian Sp.Z o.o.

Opatówek

Opinie o Jutrzenka Colian Sp.Z o.o.

helcia 2015-03-11 10:18
Zadaniowka do ogarniecia (zalezy jakiego masz kierownika)ale to tylko 1000zl . Plany sprzedazowe , moze raz na kwartal. Ostatnio dali podwy na tradycji dlatego ze non stop byla rotacja ludzi. Poprostu sami odchodzili.
Colian moze i dobrze stoi na rynku ale kosztem ludzi. A ,zapomnijcie o jakis bonach lub paczkach na swieta.
zyta 2015-04-16 12:54
co wy piszecie - nie wszyscy sa na dzialalnosciach i majo 2000 netto podstawy + premie i pudelka GRATISY - w trojmiescie w dobrej cenie pudeleczka... wnioski wyciągnijcie sami...
Buła 2015-05-27 10:43
Napiszcie jak tam na pomorskim PH detal hula. Jaka kasa, targety, czym się jeździ i po ile h/dziennie?
Łapka 2015-06-22 20:30
Sama prawda zadaniówki i jak tylko mogą trzepią ludzi na kasę.Nie polecam pracy w tym kołchozie.
anty 2015-06-23 22:00
I przez takich baranów co pracują po 12 godzin takie kołchozy istnieją w Polsce. Niemiec pracuje 7 godzin, w Skandynawii chcą zrobić już tylko 6 a polaczki po 12 za 5 razy mniej niż reszta cywilizowanego świata.
Przemek były pracownik 2015-07-13 22:44
Jak widzę takie głupoty jak niektórzy opisują to ręce opadają.Jakie zarobki wielkie skoro świeży pracownik tylko dzięki nockom bo jest dodatek dostanie 1300-1450 na rękę za pracę gdzie nieraz ludzie nawet przerwy na śniadanie nie mają bo majster/majstrowa nie pozwalają bo nie mają zastępstwa.A kierownicy z tego co wiem od znajomych to poprost Boż chroń przed takim kierownictwemjak można nie szanować pracownika tylk najważniejsze są normy i to,że majstrowie każą zasówać aby jak najwięcej zrobić.Kierownik powinien dopilnować tego aby pracownik zgodnie z prawem pracy miał przerwę.Ja się pytam czemu Państwowa Inspekcja Pracy z automatu kontroli nie wszczyna tylko czeka,czeka ciekawe na co aż komuś coś się stanie.Żenada
Były pracownik 2015-10-31 23:56
Dwa lata w tej "firmie" kanał nowoczesny .Dramat ,zupełny brak profesjonalizmu traktują Ciebie jak i twoich kontrahentów jak ścierwo .Wieczny mobbing i straszenie pomimo tego że wykonujesz swoje obowiązki perfekcyjnie ,plany na sieciach nierealne przyrost 60% rok do roku . Nawet Rockefeller nie jest tego w stanie osiągnąć.Kamowie mało co robią spychając plan na Ciebie nie dając Ci żadnego budżetu ,albo ochłap na poziomie 10% tego co daje konkurencja.Stanowczo odradzam pracy w tej "Firmie"chyba że chcecie zupełnie się zdołować .
minionek 2015-12-10 20:01
Kosztem pracownikow Pan Kolański sie dorabia. Na swieta troche firmowych slodyczy i miał byc poczestunek wigilijny ale cóż... przeniesiony na nowy rok!! ZA BAGATELA 30 POLSKICH ZŁOTYCH!!!! nIE WIEM CZY ŚMIAĆ SIE CZY PŁAKAĆ....
agnes 2015-12-18 16:57
Czytam to wszystko i zastanawiam się czy pracujemy w tej samej firmie. Ja dostałam paczkę świąteczną i odbyła się wigilia dla pracowników, poza tym były spotkania wigilijne w terenie dla handlowców i każdy dostał paczkę. Ludzie bądźcie fair i piszcie prawdę a nie wyssane z palca komentarze. Jak Wam się nie podoba to nikt Was nie zmusi, ale czas pokaże czy w innej firmie to będziecie mieli takie kokosy...
minionek 2015-12-18 20:11
Ja jestem pracownikiem na produkcji dostalem tylko paczke właśnie wczoraj. A żadnego wigilijnego poczęstunku nie było. Wiec jestem z tej niższej belki. Jestem FAIR!!!!!!!!wv
ehhh 2015-12-22 16:53
Minionek ma racje. Pracownicy produkcji dostali tylko paczki, a wigilijnego poczęstunku nie było. Nikt też nie mówi o zarabianiu kokosów, ale o przyzwoitym wynagrodzeniu dla ludzi, którzy zasuwają cały rok po 6 dni w tygodniu. Pracownicy to ludzie, którzy mają rodziny, jakieś życie prywatne o którym tu nie ma mowy, bo każdą sobotę praktycznie jest się w pracy. Tak więc agnes nie pisz, że są to komentarze wyssane z palca, i że ktoś nie jest fair.
ja 2015-12-29 11:39
Oczywiście, że nie musi być. Jakoś do tej pory nie było i nikomu krzywda się nie działa. Ale jak już(usunięte przez administratora) chce coś takiego robić to niech sam opłaci taki poczęstunek.
lolek 2016-01-06 20:30
w kilargo daja lody na święta w grudniu więc nie narzekajcie - tu jest gorzej
minionek 2016-01-06 22:53
Ale dla pracownika na kontrakcie 11 zl z groszami to jest coś chyba nie tak. A praca nie jest lekka.... Myśle że to za mało
minionek 2016-01-06 22:56
nie chodzi o poczęstunek ale jakas gratyfikacja mogłaby być.W głupiej Biedronce potrafią ludzi jakoś nagrodzić na świeta...
rere 2016-02-03 12:28
bonc warto spróbować i zobaczyć co się bedzie działo dalej. majstrowa jest za niebieskimi.a z tą rekrutacją to blew.
rerere 2016-02-04 09:28
ja też mam nadzieję ze się poprawi i te stałe pracownice nie będą nami świeżymi pomiatały przecież my nic gorzej nie pracujemy tak jak one i to za dużo niższą stawkę
rere 2016-02-04 09:54
a ta umowa może być na melavi to całkiem inna firma niz jutrzenka colan a od kiedy zaczynasz
kirk 2016-02-09 14:53
Gadasz głupoty,auto mam roczne i zarobki są ok pomimo własnej działalości.Po opłaceniu wszystkiego co muszę zostaje mi na wygodne zycie.
ale zależy czy chce się pracować.
czarek 2016-03-01 12:43
witam .chcialbym zlozyc podanie do firmy colian jutrzenka opatówek na stanowisko produkci lub na wuzek widlowy.ktos muglby mi podac wskazówki na temat czy tu sie robi codziennie czy co drugi dzien ?i jak atmosfera ogólnie wyglada z tego co wiem to z koment to na start 1500 tak?
stan 2016-04-03 17:26
ehhhh........ a co wy ludziska byscie chcieli ?????????? od razu 5 koła zarobić ??
takitaki 2016-05-17 19:29
"ccc" mylisz firmy Colian jest z Opatówka, a ty mówisz o Jutrzenka Dobre Miasto
dziki092 2016-06-01 08:04
"takitaki" jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Czy Jutrzenka, Colian, Solidarność, Goplana, Hellena...Wszystko podpada pod Koliańskiego.
Bob 2016-06-03 05:33
No tak, ale "Jutrzenka Dobre Miasto" NIE NALEŻY do Coliana. To tylko zbieżność nazw.
takitaki 2016-06-17 21:03
"dziki092" umiesz czytać? To wszystko jest JK ale nie firma Jutrzenka Dobre Miasto pracowałem u JK 10 lat więc wiem co ma w portfolio.
malaga 2016-07-14 11:38
to dlaczego z tej cudownej firmy poodchodzili jedni z najlepszych pracowników.
obsługa handlowców przez centralę jest po prostu mierna. kompetencje lasek których praca polega jedynie na wypełnianiu tabelek i tego nawet nie potrafią zrobić poprawnie. wieczne błędy w zamówieniach i dostawach. panuje tam jedno wielkie kolesiostwo i zwalanie winy za własne błędy na innych. po za tym. jakość produktów coraz niższa, a Solidarność to kupiona tylko po to aby wyniszczyć markę.
Pracowałem tam dość długo, więc doskonale wiem co tam się dzieje. na górze walka o wpływy i własne wizje. Kolański nawet nie ma zielonego pojęcia jaki syf jest na dole.
aaa 2016-07-23 20:13
a widzieliscie ta oferte? "Specjalista ds Szkoleń i Kontroli Sprzedaży" ktos wie o co kaman ?tzn czy ktos pelnil juz taka funkcje z was? chyba nowa komorke tworza
aaa 2016-08-12 21:57
i juz po rozmowie. Pracy raczej na tym stanowisku nie dostane aczkolwiek Pan Paweł,(11 lat w Colianie) z którym miałem rozmowe rekrutacyjną w Czeladzi w Hotelu Szafran zrobił na mnie ogromne wrażenie. Niesamowicie sympatyczny człowiek, aż żałuje ze nie wypadłem na rozmowie tak jak chciałem.
Kasiarzyna 2016-08-14 13:38
Jeśli chodzi o firmę Colian to warunki wynagrodzeniowe jak na taką dużą firmę raczej mierne. Brak dodatkowych benefitów za pracę. Na umowie o pracę wpisana jest premia procentowa uzależniona od wypracowanych wyników, które zawsze kwartalnie są zbyt niskie - brak premii.
Brak umiejętności zarządzania w wielu działach wynika z tego, że są to pracownicy, którzy kiedyś pracowali na produkcji, a dzięki znajomościom uzyskali awans. Nigdy nie pracowali w innych firmach, co powoduje takie sytuacje. W firmie panuje duża rotacja, w szczególności w dziale marketingu.
Kolsaaj 2016-08-30 12:13
Wie ktoś może czy praca na produkcji odbywa się od pon do pt, czy od pon do soboty? I czy są dwie zmiany czy trzy?
minionek 2016-08-30 22:58
3 zmiany od poniedzialku do soboty
janvankes 2016-09-09 10:01
Witam. Czy ktoś może udzielić mi informacji? Chcę sie dowiedziec ile zarabia pracownik produkcji miesięcznie na okresie próbnym i po próbnym. Będe wdzięczna za pomoc.
minionek 2016-09-09 15:42
12.50 na godzine
Nowy 1 2016-09-26 23:00
Witam,
Jak obecnie wygląda praca w Colian na detalu? Jaka kasa, ile wizyt, jakie auto, i ogólnie jak atmosfera? Z góry dzięki za info?
Gufi 2016-09-28 19:15
a jakie auto dostaje ph ?
Boss 2016-10-03 12:44
Koledzy napiszcie jakimi autami jeżdżą pH i jaka zasadnicza kasę można otrzymać (oczywiście na działalności g.)
Kolansky 2016-10-03 13:59
Star 266
marek 2016-10-03 14:03
hej widze ze tutaj dla ksiegowej jest oferta tylko trzeba znac jezyk angielski..a powiedziece jakie zarobki?
Maria 2016-11-13 17:54
Kasa dla ph coraz mniejsza a plany coraz większe nieadekwatne do realiow kanalu tradycyjnego. Zresztą jak wszędzie teraz to słychać w każdej firmie tyle ze tu cisną bardzo mocno z góry i presja zwolnienia ciągle nad głową wisi
Maria 2016-11-13 17:56
Kasa dla ph coraz mniejsza a plany coraz większe nieadekwatne do realiow kanalu tradycyjnego. Zresztą jak wszędzie teraz to słychać w każdej firmie tyle ze bardzo mocno z góry naciskaja i presja zwolnienia ciągle nad głową wisi
Tom 2016-11-30 21:42
Ostatnio odszedł dyrektor kanału tradycyjnego wraz z zastępcą. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jest ono najniższe wśród firm w okolicy wiec jest zawsze problem ze znalezieniem pracowników. Dzieje się coraz gorzej...
alternatywa 2016-12-01 20:54
Trwa rekrutacja na KAM-a w Wa-wie lub Kaliszu. Dla podsumowania:
- jaka kasa jest możliwa do wyciągnięcia: podstawia osobno, premia osobno
- czy dostanę umowę czy tylko na działalność własną

Będę wdzięczna za odpowiedź.
sisi 2016-12-07 14:30
szukam pracy na produkcji, jakie mają stawki?
Ann 2016-12-08 14:19
Nowi pracownicy produkcyjni zatrudniani są przez agencję pracy. Stawki to 12,5 - 13 zł/brutto na umowy krótkoterminowe.
Zajacz 2016-12-15 00:44
12.50 brutto na godz , dodatek nocny do godz 3.60 brutto
PAPA 2017-01-18 13:12
hEJ IDE TAM NA ROZMOWĘ NA PH MOŻESZ COŚ WIECEJ NAPISAC
Ania 2017-01-21 17:22
Porównując kaliskich pracodawców wychodzi na to, że firma oferująca takie stawki za godzinę pracy jest jedną z najgorszych firm w regionie, gdzie nie chcą pracować nawet pracownicy z Ukrainy. Świadczy to o tym jak pracodawca traktuje swoich pracowników.
ona 2017-01-24 09:24
Dyrektorzy zawsze tam wymieniali się z prędkością światła i to chyba o czymś śwaidczy
Artur 2017-02-16 18:44
Zastanawiam się nad wysłaniem cv na ph ds.detalu. Co myślicie? Czy naprawdę jest tam dużo wyjazdów na bzdetne spotkania? Umowa o pracę czy działalność? Jaka kasa realna realna? Dużo papierów i zdjęć? Jaki klimat? Dzięki za pomoc
Gufi 2017-02-20 18:06
Czy dużo papierów ?!! hehe całe weckendy siedzisz przed kompem, oczywiście przed swoim bo firma nie wyposaża..to trzeba zobaczyć bo normalnie jest to nie do uwierzenia..zdjęcia na sklepie hmmm około 15-20 , dramat firma
Zostaw swoją opinię o Jutrzenka Colian Sp.Z o.o. - Opatówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jutrzenka Colian Sp.Z o.o.