Colian Sp. z o.o.

Opinie o Colian Sp. z o.o.

Czy to prawda że przedstawiciele do hurtu pracują na własnej działalności? Nie ma innej możliwości zatrudnienia w tej firmie?

Ktoś

W napojach/przyprawach to prawda. Zero stabilizacji

Na jaką kasę może liczyć mistrz zmianowy ?

Julita
@Andrzej

Widzę, że chciałbyś podjąć pracę w firmie Jutrzenka Colian z Opatówka. Co skłania Cię do tego, aby brać pod uwagę tego pracodawcę? Jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Trzymam kciuki, aby ktoś odpowiedział na Twoje pytanie. Daj później znać, czy zdecydujesz się aplikować!

Ollie

Mistrz zmianowy na produkcji 3500 - 4000 netto

Pati
@Ollie

A do pensji mistrza dają jakieś premie?Jestem zainteresowana ofertą mistrza zmianowanego w tej firmie.

@Andrzej

Uciekaj inaczej (usunięte przez administratora) jak najdalej od tej firmy młodzi nie chcą robić za psie grosze a ci co robią już wiedzą byle do końca umowy i (usunięte przez administratora) mało kto z nich widząc różnice w kasie chce zostać. Np. ty dostaniesz tu 1800 a ci starsi 2700 lub 3000 rozumiem lata przepracowane lecz przy takim podejściu niech nie dziwią się że nowy przychodzi na 3 mieś i idzie dalej w Tesco teraz pracuje na rozładowywaniu towaru mam 18zlna rękę za godzinę kolega robi jeszcze w colianie na produkcji i on ma ledwie 11 zł sam mi oznajmił jak dobije do końca umowy odchodzi bo zarobki stoją mimo podwyżki najniższej krajowej nic się dodali nadal to robisz to co starzy pracownicy za psie pieniądze

RKS

Cześć, jest ogłoszenie na RKS -podkarpackie, czego mozna się spodziewać( jakie warunki płacowe i pozapłacowe) ilu jest PH na tym terenie. będę wdzięczny za informacje

Colina
@RKS

Chyba około 10 osób PH w tym osoba od hurtu. Auto plus ubezpieczenie medyczne plus karta msport plus telefon i komp. Pensja plus spora premia możliwa do wyrobienia. Dyrekcja Słodyczy spoko goście - Szef Dywizji ciągnie wszystko i wszystkich do góry. Da się żyć.

Julian
@Colina

Jedyny normalny w tej firmie

Nikodem
@Julian

Większość to beton

Byłem
@Colina

Kolega zapomniał dodać że zatrudnienie na działalność gospodarczą... Ubezpieczenie i karta multi owszem jak sobie ją sam co miesiąc zapłacisz Premia nie do wyrobienia zabrali hurty i podhurty a plany zostały

Robcio
@Byłem

W słodyczach jest umowa o prace :) wiem na 100%. plany jak plany - jedni robią a inni nie - w sumie jak wszędzie. W słodyczach ostatnie 2 lata większość wyrabia. Ubezpieczenie maja wszyscy w Colian a kartę Ci dopłaca przy Twoim udziale - jest Ok, jak korzystasz to się opłaca.

Czy to prawda?

Witam. Ostatnio pojawiały się fałszywe ogłoszenia o pracę. Wczoraj pojawiły się kolejne czy one już są prawdziwe? Na stronie Colianu nie ma informacji, że poszukują do Bydgoszczy pracowników produkcji więc wolę tutaj zapytać czy to nie kolejny przekręt. Podane były zarobki zaczynające się od 4200 brutto do ok 6500 czyli podobnie jak w tych fałszywych ogłoszeniach

Jaro
@Czy to prawda?

To są fałszywe ogłoszenia na 100%. Dzwoniłem w sprawie do głuwnej siedziby Coliana.. Poinformoeano mnie że oni nie dają ogłoszeń przez olx tylko na ich stronie można złorzyć CV. A tych oszustów namierza policja

Przedstawiciel Handlowy

tragedia

nie związane ze stanowiskiem takie pitu pitu - dla zabicia czasu i odbebnienia spotkania zero konkretów

Janek

Witam mam pytanko . Ile zarobi magazynier netto na rękę w normalnych godzinach bez nadgodzin???

Reload

Witam, znalazłem ogłoszenie pracy w Colianie na jednym z portali, po przesłaniu Cv dostałem odpowiedź zwrotną, iż przeszedłem pierwszy etap rekrutacji i aby dostać się do drugiego muszę wypełnić ankietę online. Tak też zrobiłem. Po dwóch dniach dostałem kolejnego maila z gratulacjami dostania się do etapu drugiego, który będzie już na terenie zakładu. Poproszono mnie o wysłanie skanu dowodu osobistego z jednej i z drugiej strony, aby zrobić dla mnie identyfikator(bez niego podobno nie da się wejść na zakład), który będzie do odebrania u ochroniarza po podaniu imienia i nazwiska. Tu moje pytanie - czy to normalne? Wydaje mi się, że nikt nie powinien prosić o skan dowodu osobistego, tym bardziej że nie znam tych ludzi i nie wiem czy ktoś po prostu nie chce mnie oszukać i nie narobić mi problemów. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

@Reload

Trochę dałeś z siebie zrobić bałwana, nie sądzisz? A numer majtek też przesłałeś?

Działa HR, Colian Sp. z o.o.
@Reload

Szanowny Panie, Bardzo dziękujemy za czujność i zgłoszenie powyższego problemu. Pana wątpliwości są w pełni uzasadnione. W imieniu spółki Colian informujemy, że w procesie rekrutacji nasza firma nie wymaga wypełniania ankiet on-line i przekazywania skanów odwodu osobistego. Ogłoszenie, na które Pan się powołuje, jest nieuprawnionym działaniem osoby trzeciej i nie należy do firmy Colian. Podjęliśmy już stosowne kroki, zmierzające do zatrzymania opisanego procederu. Ogłoszenia zostały usunięte z serwisu, a konto ich autora zablokowane i zabezpieczone przez portal OLX. Wszystkie otwarte procesy rekrutacyjne naszej firmy są na bieżąco publikowane w zakładce „kariera” na stronie http://colian.com. Zachęcamy także do przesyłania aplikacji i CV bezpośrednio na adres praca@colian.com. W przypadku wszelkich wątpliwości, prosimy o kontakt na podany wcześniej e-mail. Z poważaniem, Działa HR, Colian Sp. z o.o.

Stary pracownik

Pracowałem przez jakiś czas w spedycji oddział Kostrzyn. Niestety z przykrością muszę przyznać, ze planuje tam (usunięte przez administratora) stosowany przez przełożonego. Nie polecam nawet na staż.

@Stary pracownik

Też tam pracowałem i tak uważam

Dokładnie - i nikt z tym nic nie robi. Brak jakiejkolwiek kultury , brak prawdziwych HR - Kadry unikają problemów jak ognia - chowaja się. Generalnie słabo. Nigdy więcej Colian.

Były
@Stary pracownik

Słabiutki pracodawca bez zasad. Wyzysk i brak czegokolwiek poza podstawami które od dawna są u innych. Nic ta firma nie robi aby się zmieniać i dbać o ludzi - szkoda bo ma potencjał .

Damian
@Były

Kierujesz w stronę firmy Jutrzenka Colian dosyć poważne oskarżenie, jakim niewątpliwie jest rzekomy wyzysk, który tam panuje. Mógłbyś podać konkretne przykłady, które potwierdzą Twój wpis? Na chwilę obecną nie bardzo wiadomo, czego dotyczy Twoja wypowiedź, dlatego chciałbym dowiedzieć się, w jaki sposób według Ciebie on się objawia?

Były 2
@Damian

Minimalne płace, uznaniowe awanse, brak jakiejkolwiek polityki personalnej, brak HR, obarczanie odpowiedzialnością za sprawy na które nie masz wpływu, proby obarczania Cię wina za wszystkie błędy firmy, procedury i biurokracja, procedury procedury , cele z kosmosu aby nie wypłacać premii , mało?

Damian
@Były 2

A dodatki do wynagrodzenia? W obecnie dodanych ogłoszeniach o pracę przez pracodawcę widnieje informacja o tym, że pracownik może liczyć na pensję podstawową plus dodatki w postaci premii. Mógłbyś napisać, czy jest to zgodne z prawdą? Chciałbym zweryfikować informacje na ten temat.

Były 2
@Damian

Tak, to prawda. Istnieją dodatki w postaci premii. Jest tez karta multisport i ubezpieczenie medyczne dla każdego.

Ola
@Były 2

Nie jest tak zle, da się żyć.

Ktosik

Aż trudno mi uwierzyć, że ludzie mają w sobie tyle żółci. Pracuję tu jakiś czas i nie narzekam. Plany, wymagania jak wszędzie.

ewqdkw;ld

dlka lkwd

Aga

Nowi pracownicy są wykorzystywani przez starych ,jeśli nie dostosuje się do grupek ,czyli nie da się wykorzystać ,skarżą że człowiek nie pracuje ,opowiadają kłamstwa ,jednym słowem mobinng , pracownik z agencji pracy na salon jest obrażany wulgarnym slownictwem

nick

Kilka słów. Pracuję w tej firmie kilka dobrych lat jako ph. Wspominając jak było kiedyś- to były piękne czasy. Człowiek pracował, dawał dużo od siebie ,ale przekładało się to na zadowolenie w zasadzie pod każdym względem.Była odczuwalna wspólnota i wspólny sukces. Niestety czasy się zmieniły. Obecnie są dwa światy.Świat marketingu, analiz, danych i tu chyba jest ok, ponieważ są wzrosty, tabelki idą do góry ( chodziarz sami wiedzą że to fikcja)i ten świat prawdziwy- dział ph, który nie wiele ma wspólnego z tym pierwszym. Nie wiem kiedy i dlaczego tak to się rozjechało.- sorry wiem . zupełny brak komunikacji miedzy górą a dołem Nierealne plany,praktycznie zerowe wsparcie dla ph (chyba że mówimy o pos-ach których nie brakuje ,dostaniesz czy chcesz czy nie, ba nawet więcej niż masz sklepów, ale ktoś musi na tym zarobić- pewnie jakiś ziom zlecającego), ankiety, zdjęcia, raporty itd Budżet przecen,-kiedyś był. Obecnie wystarczy wizyta w jakimkolwiek sklepie .Na pytanie kto ma największe zaległości odpowiedz jest jedna.COLIAN Tu mamy naprawdę realny, ten prawdziwy niepowtarzalny, wypracowany sukces.JESTEŚMY LIDEREM. Ludzie odchodzą i to ci z długoletnim stażem.Począwszy od regionalnych,kierowników, hurtowych, łącznie z ph. Przychodzą nowi nie zdając sobie sprawy w co wdepneli Sytuacja jest na tyle nie zdrowa, że znaczna większość szuka po cichu innej pracy a jak znajdzie to się nie zastanawia i odchodzi. Czy się zastanawia nad tym góra.Myślę że ma to w ......U nich jest ok.A jak nie halo to kontrola, telefony, tłumaczenie przyczyn ,10 razy tych samych - prawdziwe problemy i tak są zamiatane pod dywan.A może same się rozwiążą.Takie jest podejście dyrekcji. Kiedyś odpowiedzialny byłem za sprzedaż.Obecnie ważniejszy jest wygląd sklepu i dobrze wyglądająca półka i ankiety, tabelki i najważniejsze PODESTY, STENDY ,PODESTY,STENDY..które gniją na hurtowniach, są rozpakowywane czy znikają w ten czy inny sposób.Z magazynu centralnego zeszły,góra zadowolona,jest sukces , robimy następne.Poszło tyle to dajmy więcej a reszta ....... Od kiedy się zatrudniłem podwyżek zero.Oczywiście zmiany umów były aż za często, ale tylko po to aby przedstawić pracownikom nowe możliwości. Dla uściśnienia możliwości na papierze bo generalnie ph. poprzez nierealność zadań i wymagań nie są w stanie tego wyrobić i zarobić.(zostaje podstawa + coś tam czasem kapnie,- a kiedyś był deszcz) Będąc obiektywnym chcę powiedzieć że z pewnością są osoby zadowolone z pracy. Niemniej jednak wcześniej z kilkudziesięciu przedstawicieli na Polskę kilka osób nie robiło planu czy zadań z różnych przyczyn .Wiadomo życie. Obecnie sytuacja jest odwrotna i z miesiąca na miesiąc się pogarsza. Sprzedaż przedstawiciela w tej firmie odbywa się obecnie TYLKO I WYŁĄCZNIE NA WYPRACOWANYCH RELACJACH. Nowa osoba będzie miała ciężki temat ze względu na ogrom przecen w sklepach.Co prawda dostaje na starcie parę tysi na wymianę jako pakiet startowy ale można to wsadzić sobie w ..... bo to kropelka morzu potrzeb. Reasumując Jeśli myślisz o pracy dłuższej niż parę miesięcy ,pracujesz i szukasz czegoś lepszego - nie polecam.Popytaj kierowniczki na sklepach ,to wystarczy. Jeżeli zaczynasz to startuj,zatrudniaj się i szukaj dalej Pozdro

Gustaw
@nick

Cały colian i Góra Dyrektorzy którzy posługują się pionkami by zrobić swoje a się nie narobić, zatrudniają młode niunie albo rozwódki do zabawy w takich delegacjach ,choś naprawde nigdzie nie jest to wpisane wyjazdy w plener tygodniowe i za hotele płaci firma a pioneczki tyraja tyrają i zwalniają ich gdy maja kogoś na ich miejsce jak się stawiają Inspekcja pracy powinna tam wejść i zobaczyć jak pracują i co tam się dzieje Warszawa ,Kalisz,Kołobrzeg ,Opatówek gdzie się wszyscy bawią a sory pracują za kasę firmową tygodniami co tam się dzieje w hotelach a jak mniemam mają Ci Panowie rodziny.....Masakra Panie Prezesie pora oczy otworzyć i firme ogarnąć

lol
@Gustaw

Zgadzam się z Tobą firma płaci za hotele, w których urzędują KRS z PH (częścią damską) kombinują oszukują sami mało robią zawsze kozłem ofiarnym jest PH i wtedy poświęca się kogoś, żeby móc powiedzieć to nie ja, a zawsze jak się chce to coś na kogoś się znajdzie syf jakich mało Niech ktoś się obudzi

fabianerro
@lol

plus ukryty mobing bo gdyby wyszło na wierzch głowy by leciały nawet pupilkom - ale widać tak wygodniej

Umbrella
@nick

Czyli jeśli planuje zmienić prace a mam obecnie inna to nie ma sensu? Jak to mniej więcej wygląda z zarobkami? Jakiś przedział realny do osiągnięcia?

Znajoma
@Gustaw

Wymieniają pracowników w trzy minuty z nikim się nie liczą niestety

PH
@nick

Pracuje w tej firmie od 8 lat i ze smutkiem potwierdzam , ze wszystko co kolega napisał jest prawdą;(

Ja myśle ze chyba prezes ma gdzieś co robią dyrektorzy i jak byle kasa sie zgadzała a to ze dobrzy ludzie odchodzą,gnoja wszystkich ,muszą pracować nawet w nocy by sprostać oczekiwaniom ciągły mobing w pracy .Zamiast sprawdzić jak z godnie z prawem powinna wygladać praca.

zainteresowany

czy przyjmuja do pracy i na jakie stanowiska

Xxx

Uwazajcie, szukają nowego PH do warszawy, byłem na rozmowie, gowniane zarobki, a wymagania z kosmosu . Przelozeni z którymi rozmawiałem aż za mili, widać, że mają parcie na znalezienie osoby ,jak widać nikt z nimi nie chce pracować.

Pan
@Xxx

Jak masz wymagania by robić a sie nie narobić i zarobić 5 tyś idz na tirowca

Zbuch

Zmień prace i nie narzekaj .

Zły na fałszywe ploty

To nie wiem gdzie pracowałeś był jeden gosciu na lini co uszkodzil cały piec oraz taśme wciskając łopatke w biernik maszyny dwa razy może to ty i nie chcesz sie przyznać i dałeą fałszywe imie panie Łukaszu lub po ksywach Masakra Knur Gargulec

Pan

Pytanie jak ci zle na (usunięte przez administratora) sie wypowiadasz inna praca i ból (usunięte przez administratora) zniknie a jak nie to kup sobie maść na ból (usunięte przez administratora) firmy Dupex.zo.o. z Allegro

nowa-k

jak przychodzi nowy pracownik do pracy to panie przy liniach produkcyjnych mają mine jak by im sie kupe chciało.

Dobre
@nowa-k

Tak jest zawsze tez tak miałem tyle że ja podszedłem i się zapytałem czy ją zastąpić bo widać że ciśnie ją balasek

Bogna

Może podpowiecie jaką macie atmosferę w pracy? Z opinii na forum to nie za bardzo!!

Taki tam
@Bogna

Pracuję krótko, ale szału nie ma

Emi

Jak pracuje się na sieciach w Colianie w szczególności w napojach? Polecacie?

Waldek
@Emi

Zdecydowanie lepiej w słodyczach, tam nowy Szef wprowadził mnóstwo pozytywnych zmian , napoje są po staremu czyli masakra.

Ola
@Emi

Napoje omijaj z daleka.

Renia
@Waldek

W słodyczach uchowaj boże masakra jakaś korupcja wykorzystywanie tragedia i praca 24/

Olek
@Renia

Ja pracuje i nie narzekam. Mam wrażenie, ze Ktoś z napojów napisał z zazdrości kilka słów :)

Dawid

Mam zamiar aplikować i zastanawiam się dlaczego czytko część firmy przeorganizowano?

Zbych
@Dawid

tylko cześć bo w napojach stara ekipa działa po staremu - wynik się liczy a nie człowiek. Generalnie (usunięte przez administratora) W słodyczach przyszedł ponad rok temu nowy dyrektor i zrobił porządek- jest zdecydowanie normalniej.

Solo
@Zbych

Na slodkiej liczy się człowiek? No no no. Skoro u was tak slodko to czemu praktycznie co rok zmiana dyrektora ?? O kamach nie wspomnę. Pracuję na sieciach w napojach od początku jej powstania. Fakt liczy się wynik , ale za tym idzie kasa. Od początku ten sam dyrektor ( nie chodzi o dyrektora dzialu tylko kanału nowoczesnego) i kierownik . Stała praktycznie ekipa ludzi , którzy Ci noża w plecy nie wbiją. Na slodkiej tylko perfect story , zadania , zadania i dostępność. Ludzie z Wrigleya widzę że już mózgi piorą.

Solo2
@Zbych

Stała ekipa =klika :(

Julita

@eryk, w takim razie, jeżeli zachowanie części pracowników tworzy negatywne warunki pracy, to może w tej sytuacji warto podjąć jakieś kroki? Chociażby zasygnalizowanie problemu przełożonym. Co sądzisz o takim rozwiązaniu tej kwestii?

@Julita

Zdecydowanie prezes powinien sie dowiedziec

sad
@Anonim

o wielu rzeczach nie wie jak romanse, mobing, braki czegokolwiek, narażanie firmy na straty finansowe z powodu nadmiernego ego niektórych działów i braku komunikacji między działowej

Robakowo

Witam pisze z rejonu Poznańskiego ,dokładnie Robakowo gdzie firma Colian otwiera swój magazyn,po rozmowie powiem tak dają na początek (usunięte przez administratora)brutto ,2zmiany ,w sezonie 3,

@Robakowo

Czemu zniknęła kwota???

Misio
@anonymous

Bo w innych miejscowościach na magazynach, produkcji obowiązuje stawka (usunięte przez administratora) brutto !

Zostaw merytoryczną opinię o Colian Sp. z o.o. - Opatówek

• Jak się pracuje w Colian Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colian Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colian Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colian Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colian Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colian Sp. z o.o.