Opinie o TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. w Rusocin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. w Rusocin

Wiki

Najlepiej zadzwoń i się umów na konkretną godzinę z Panem Tomaszem. Albo po prostu weź CV i jedź. Pracowałam tam jako logistyk, firma jak to firma ma swoje problemy organizacyjne, ale ogólnie nie jest źle. Kierowcy jak pilnowali spalania i nie tłukli aut, to też raczej nie narzekali. Płatne wszystko zawsze na czas, jak masz w trasie jakiś problem z dojazdem, wiesz, że się spóźnisz (awaria, korki, wypadki), problem z kontaktem z odbiorcą/załadowcą to dzwonisz do biura i ktoś zawsze znajduje kontakt albo dzwoni po innych kierowcach i odbiorcach żeby jakoś to zgrać w czasie lub przeładować auto :) Ogólnie mi się podobało w firmie :)

ktos
@Wiki

To chyba musiałobyc dawno temu....

Firma TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. obecnie poszukuje kierowców. Jak osoby, które obecnie pracują na tym stanowisku u tego pracodawcy, mogą ocenić warunki zatrudnienia? @Kll @jero możecie uargumentować swoje wypowiedzi? Wasze uwagi będą pomocne osobom, które chciałyby aplikować do tej firmy.

tg

No to ważne jak się jest zadowolonym z pracy przeciez

kurka

a mi jest dobrze płaca wporzo

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Tomasz Susz

Ładny czas temu jeździłem w tej firmie . Był zapierdziel była kasa . Widzę ze zasada za uszkodzenie nie zmieniła się do dziś ( pozdro dla Mleczarza :) ) Jakich kierowców szukała firma napewno większość pomyśli bardo dobrych ,dobrych,słabych raczej nie , fakt jest taki nadajesz się albo nie becz jak dostaniesz zjebki .Wynagrodzenie zawsze na czas i o przepale dowiadujesz się przy rozliczeniu trasy , osobiście nigdy nie miałem z tym problemu jest przeliczane według przewiezionego tonażu , jeżeli liczysz na to ze coś możesz pociągnąć ze zbiornika to nie jest firma dla Ciebie.

yury

Pracodawca może kierowcę obciążyć za przepal tylko w przypadku jak przekroczył normę ustaloną przez producenta pojazdu.

zahus
@yury

Normy spalania ustala szef firmy.Czy mieścisz się w normie dowiesz się przy pierwszej wypłacie. Ale zazwyczaj jesteś za wiedziony.

zahus
@yury

Na porządku dziennym jest wyciąganie karty kierowcy z tachografu, bo nie mieścisz się w czasie pracy kierowcy jak musisz czekać pod rampa na rozładunek

Pracownik_stary

Pracuję w tej firmie od 8 lat. Nie ma tu nikogo zatrudnionego na najniższą krajową. Na działalności jest ten, kto chce - ja chciałem i nie wyobrażam sobie teraz pracować na etacie. Normy są adekwatne - ja mam co miesiąc premię za spalanie ponad 300 zł. Za uszkodzenie samochody z winy kierowcy owszem są obciążenia - ale jak coś zniszczysz to przecież musisz ponieść odpowiedzialność. Mam kolegów, którzy tu pracują po 17 lat. Normalna praca - tyle, że trzeba naprawdę pracować a nie lawirować.

Ta firma WIS to pomyłka

anno

jarus_33 - 2010-12-20 10:22:55 Hej, jestem pracownikiem w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o. tylko kilka tygodni ale od razu mogę stwierdzić że bardzo mi się tu podoba. Długo poszukiwałem pracy i nie miałem pojęcia że będę mógł pracować w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o.. Obecnie jestem zadowolony z pracy w tej firmie i mogę polecić każdemu tą firmę. Piszcie co sądzicie o Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o.. Pozdrawiam Jarus.(usunięte przez administratora)

TW
@anno

taaa jasne

Zostaw merytoryczną opinię o TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. - Rusocin

• Jak się pracuje w TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 24 ocen.

TRUCK-WIS-DZIK SP. Z O.O.