"TRUCK-WIS-DZIK" SP. Z O.O.

Rusocin

Opinie o "TRUCK-WIS-DZIK" SP. Z O.O.

anonim 2011-05-14 00:13:00
witam.pracujesz jeszcze w tej firmie bo widze ze poszukuja jeszcze kierowcow??
anno 2012-05-30 21:31:11
jarus_33 - 2010-12-20 10:22:55

Hej, jestem pracownikiem w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o. tylko kilka tygodni ale od razu mogę stwierdzić że bardzo mi się tu podoba. Długo poszukiwałem pracy i nie miałem pojęcia że będę mógł pracować w Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o.. Obecnie jestem zadowolony z pracy w tej firmie i mogę polecić każdemu tą firmę. Piszcie co sądzicie o Truck-Wis-Dzik Sp. z o.o.. Pozdrawiam Jarus.
( usunięte przez administratora )
abc 2012-08-03 22:26:02
robota jak kazda inna czasem maja [usunięte przez moderatora] pomysly i zasady a skoro juz tam nie pracujesz to znaczy ze sie nienadawales do tej roboty
pracownik 2014-06-26 14:11:37
Ta firma WIS to pomyłka
Pracownik_stary 2015-08-25 18:35:06
Pracuję w tej firmie od 8 lat. Nie ma tu nikogo zatrudnionego na najniższą krajową. Na działalności jest ten, kto chce - ja chciałem i nie wyobrażam sobie teraz pracować na etacie. Normy są adekwatne - ja mam co miesiąc premię za spalanie ponad 300 zł. Za uszkodzenie samochody z winy kierowcy owszem są obciążenia - ale jak coś zniszczysz to przecież musisz ponieść odpowiedzialność. Mam kolegów, którzy tu pracują po 17 lat. Normalna praca - tyle, że trzeba naprawdę pracować a nie lawirować.
yury 2015-10-30 08:32:41
Pracodawca może kierowcę obciążyć za przepal tylko w przypadku jak przekroczył normę ustaloną przez producenta pojazdu.
zahus 2015-11-03 23:06:57
Normy spalania ustala szef firmy.Czy mieścisz się w normie dowiesz się przy pierwszej wypłacie. Ale zazwyczaj jesteś za wiedziony.
zahus 2015-11-19 15:33:06
Na porządku dziennym jest wyciąganie karty kierowcy z tachografu, bo nie mieścisz się w czasie pracy kierowcy jak musisz czekać pod rampa na rozładunek
Tomasz Susz 2016-01-25 23:51:51
Ładny czas temu jeździłem w tej firmie . Był zapierdziel była kasa . Widzę ze zasada za uszkodzenie nie zmieniła się do dziś ( pozdro dla Mleczarza :) ) Jakich kierowców szukała firma napewno większość pomyśli bardo dobrych ,dobrych,słabych raczej nie , fakt jest taki nadajesz się albo nie becz jak dostaniesz zjebki .Wynagrodzenie zawsze na czas i o przepale dowiadujesz się przy rozliczeniu trasy , osobiście nigdy nie miałem z tym problemu jest przeliczane według przewiezionego tonażu , jeżeli liczysz na to ze coś możesz pociągnąć ze zbiornika to nie jest firma dla Ciebie.
Tomasz 2016-01-26 00:03:53
Możesz to jakoś rozwinąć ?
Pomyśle że jesteś jak jeden koleś co wysiadł na pierwszych światłach w Warszawie starzy kierowcy tej firmy wiedzą o co chodzi .
Wiki 2016-05-23 14:12:00
Najlepiej zadzwoń i się umów na konkretną godzinę z Panem Tomaszem. Albo po prostu weź CV i jedź. Pracowałam tam jako logistyk, firma jak to firma ma swoje problemy organizacyjne, ale ogólnie nie jest źle. Kierowcy jak pilnowali spalania i nie tłukli aut, to też raczej nie narzekali. Płatne wszystko zawsze na czas, jak masz w trasie jakiś problem z dojazdem, wiesz, że się spóźnisz (awaria, korki, wypadki), problem z kontaktem z odbiorcą/załadowcą to dzwonisz do biura i ktoś zawsze znajduje kontakt albo dzwoni po innych kierowcach i odbiorcach żeby jakoś to zgrać w czasie lub przeładować auto :) Ogólnie mi się podobało w firmie :)
kurka 2016-08-31 00:55:31
a mi jest dobrze płaca wporzo
tg 2016-09-04 19:48:11
No to ważne jak się jest zadowolonym z pracy przeciez
Zostaw swoją opinię o "TRUCK-WIS-DZIK" SP. Z O.O. - Rusocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "TRUCK-WIS-DZIK" SP. Z O.O.