Opinie o Compin Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Compin Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Compin Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Compin Sp. z o.o. w Łódź

otto

Jak wyglądają godziny pracy? Zatrudniają przez agencje?

zeglarz

Opinia (usunięte przez administratora) prawdziwa, lecz zbyt uładzona. Techniczna indolencja rządzi. Atmosfera fatalna. Dyrektor-prokurent (usunięte przez administratora) nie panuje nad poczynaniami podległych mu ludzi - może nawet nie zdaje sobie sprawy z kalekiego zarządzania przez polski personel. (prawie nie mówi po polsku) Zbliża się chyba upadek tej firmy.

młody

Czy kierownicy słyszeli? DO BANANÓW!!!!!!!!!

anty-compin

Brawo dla przedmówców,wpisujcie sie ludzie!!!!!!!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Compin Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Leszno
smuteczek666

W pełni zgadzam się z opinia Edmunda. Ta firma to porażka przez duże P ! Na czele działuw stoja ludzie bez zadnych kompetencji, któzy nadaja się jedynie do obierania bananów, chociaz i tego nie jestem pewien. A tak w ogole to wszystko ociera się o[usunięte przez moderatora]. Radze omijać te norę szerokim łukiem.

Compin Sp. z o.o. To praca w bardzo szkodliwych zdrowotnie warunkach (mówię o laminatach), a zatrudnienie odbywa się przez Agencje Pracy z wynagrodzeniem 1500 PLN netto gdzie pensja na tym stanowisku wynosi 2700 PLN netto. W krajach rozwiniętych jest to 10000-22000 EURO/b

Bhp
@123

To dobrze, że o tym piszesz. Rada dla osób, które planują założenie rodziny : nie idźcie tam -niestety laminaty (opary) działają mutagennie na płód. Poza tym często boli głowa, ludzie przez te substancje są bardziej nerwowi - co by tłumaczyło negatywne opinie o atmosferze wewnątrz.

Edmund

Moja opinia o Compin Łódź. Stan z: 2012 rok Krótko - zarząd tej firmy jest mało kompetentny ale zatrudniony, bo zna język francuski - a firma jest francuska. Francuzom zależało na ludziach na tyle[usunięte przez moderatora]by nie byli w stanie forsować własnych poglądów i decyzji. W efekcie powstał zespół osób zupełnie ubezwłasnowolnionych i zależnych od decyzji Francuzów. Nikt nic nie wie, wieczny bałagan. Absurdalność wielu decyzji wręcz zaskakuje swoją głupotą. Generalnie jest to podmiot który ma podtrzymywać produkcję przy jak najniższym nakładzie kosztów. Firma istnieje dzięki pracownikom najniższego szczebla, który wszak nie uczestniczy w zarządzaniu ale tworzy produkt eksportowy, natomiast celem Firmy jest obniżanie kosztów na tym pionie pracowniczym. Klimat nie jest przyjazny osobom z potencjałem i zaangażowaniem. Brak etyki zawodowej i świadomości osób decyzyjnych o jej istnieniu. Firma bezwzględnie zasługuje na bardzo niską ocenę i negatywną opinię. Tylko trudno jest określić czy winę za to ponoszą Francuzi czy zwerbowani przez nich Polacy. Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że firmą bezpośrednio zarządzają rodacy, tylko skąd u nich ten brak inteligencji?

mobi
@Edmund

Witam wszystkich nowych i starszych stażem pracowników. W tym roku mija mi 9 lat pracy w Compin Polska. Reasumując dotychczasowe wasze wypowiedzi chcę powiedzieć, że pracownicy z najdłuższym stażem pracy zasługują na naprawdę wielkie uznanie wykazując się wielką cierpliwością za długość pracy w takim bagnie jak Compin Polska S.A. pozdrawiam

sprawiedliwa
@mobi

to po co gnijesz w tym bagnie?!

Katarzyna
@sprawiedliwa

Już nie gnije od kilku lat ...ale utrzymuje kontakty z ludźmi z firmy i chętnie udzielę odp. jak wyglada praca w Compin. Po co inni mają trafić do tego bagna

Katarzyna
@Katarzyna

Doczytałam że nie do mnie było pytanie...z rozpędu odp ☺

Zostaw merytoryczną opinię o Compin Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Compin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Compin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Compin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Compin Sp. z o.o.