Opinie o Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski w Łódź

Lara Nowy wpis

Witam, czy możecie mi opisać jak aktualnie wygląda praca pracownika montażu? na stronie wypatrzyliśmy z chłopakiem ofertę, że której wynika, że w teorii nie potrzebuje on doświadczenia. piszą jednak o umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu. Czy często jest ostre ciśnienie?

Czym w Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Kinats Nowy wpis

Dokładają Ci pracy czy to nie wystarczy? ???? Wyświadczysz przysługę, zrobisz cos więcej...I cyk staje się to Twoim obowiązkiem za którym nic nie idzie. Pozdrawiam

@Greg Nowy wpis

Nie polecam tego pracodawcy chyba że lub ktoś pracować dużo za mniejszą stawkę niż najniższą krajowa to tam takich lubią.

Wiki

„nie ma tam nic”? w zasadzie ja to jak na razie widzę brak opinii. gdzie podziały się jakiekolwiek z ubiegłego roku? proszę o opinie dotycząca pracy jako technik jakości. oferta jest jeszcze dostępna, zamierzam aplikować. czy są może jakieś przedziały płacowe?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
BoSo

Witam, jestem zainteresowana pracą w charakterze szwaczki tapicerki, jak obecnie wyglądają zarobki netto, czy są jakieś premie, jak wygląda socjal. Proszę o informacje.

Prymus
@BoSo

Netto około 7000 zł Premia roczna w wysokości pensji. Socjal : owoce i darmowy parking

@Prymus

To chyba spóźniony prima aprilis,

@BoSo

Ok, jednak faktycznie trochę "przeżartował" chyba. A tak na oko jaką stawkę byś przewidywała i jakich socjali oczekiwała w takim miejscu?

@Zuzanna

Witaj, moje oczekiwania to 35-40zł brutto/h, jeżeli chodzi o socjal, to karta multi sport, prywatne leczenie np. Posiadam wymagane umiejętności, które zdobylam pracując 4 lata w Londynie.

@BoSo

4 lata doświadczenia w Anglii brzmi dobrze akurat. Ciekawe tylko kiedy jakaś rekrutacja będzie czy coś. Orientowałaś się może?

@Zuzanna

Witam, niestety nie wiem kiedy będzie rekrutacja, napisalam maila i nikt mi nie odpisał, takze daje to do myślenia. Pozdrawiam

@BoSo

I do teraz nic nie odpowiedzieli? Na pewno dobry adres email masz? Skąd go brałaś

@Zuzanna

Zuzanna, wyslalam wiadomość na email podany na stronie firmy. Dla mnie jest to niepoważne, że nikt do tej pory nie odpisał. Nie rozpaczam z tego powodu, poniewaz wykwalifikowany pracownik w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Pozdrawiam serdecznie. Ps. A tak z ciekawości, jesteś Zuzanna pracownikiem tej firmy, że tak dopytujesz?

@BoSo

Jeszcze nie i teraz to już nie wiem skoro wychodzi, że tak olewają ludzi. Czyli co, nie pozostaje nic innego jak szukać czegoś gdzieś indziej?

Nie ma tam nic!!

xyz

Czemu jest taka rotacja pracowników?

@xyz

A jesteś już po lekturze wszystkich opinii? Ja z tego co się dowiedziałam to podobno mają olewczy stosunek do ludzi. :( A ogólnie, to którym stanowiskiem się interesujesz?

Xyz
@Zuzanna

Produkcja , znajomy pracuje, i ponoć jest potężna rotacja ludzi na produkcji, zastanwiam się czym jest to spowodowane

Jerzy
@Xyz

No ja też. Widzę, że zarobki są bardzo w porządku. Ciekawe o co chodzi w takim razie. Ktoś coś wie na ten temat?

jaśwędrowniczek

Niestety mają w zwyczaju a możliwe taka polityka firmy że nie dzwonią po rekrutacji z informacją jaka by ona nie była.Strata czasu,nie polecam

Izabela
@jaśwędrowniczek

Nawet jakby chcieli zatrudnić daną osobę to nie dzwonią? To przecież absurdalne... W jakiś inny sposób informują czy jak?

@jaśwędrowniczek

Jeszcze sie nie spotkalem z firma.ktora by to zrobila i poinformowala ,ze sie nie dostales bo...

a ja sie z taką spotkałam ktora pisala np. maila z feedbackiem nad czym można popracowac by sie przy kolejnej rekrutacji dostać, szkoda ze tutaj jest inaczej. Ciekawe z czego to wynika, braku czasu, braku chęci, jak myślicie?

@Wacuś Pracuś Wynagrodzenie na czas to absolutna podstawa. Fajnie, że postanowiłeś podzielić się z użytkownikami forum swoimi spostrzeżeniami o SZTK TAPS. Ale szkoda, że nie organizują Wam żadnych szkoleń, które przyczyniłyby się przecież do jakości wykonywanej pracy. Piszesz o pracujących sobotach - a czy macie za nie jakieś dodatkowe wynagrodzenie?

Wacuś
@Michał

Za soboty płacili dodatkowe 50%.Zeby cos ugrac trzeba sie kłócić..Lepiej od razu starowac do ABB przynajmniej ze względu na możliwość podwyższania swoich kwalifikacji

@Wacuś

Ale doceńmy firmę SZTK TAPS za to, że ostatecznie wypłaca swoim pracownikom należne wynagrodzenie. Ty akurat nie cenisz tego pracodawcy, a innym z kolei może pasować praca w tym przedsiębiorstwie. Może zatem wiesz, czy przyjmują tam osoby, które dopiero zdobywają swoje pierwsze doświadczenia zawodowe?

@Aneta

"a innym z kolei może pasować praca w tym przedsiębiorstwie." - jeżeli faktycznie tak jest to oznacza tylko tyle że ta osoba jest niezrównoważona. Słowo "przedsiębiorstwo" jako określenie tego miejsca chyba jednak na wyrost.

@Mecenas

Na tym, jak określiłam firmę SZTK TAPS, nie powinieneś się raczej skupiać, bowiem nie jest to odpowiednie miejsce do tego typu uwag. Ponadto proszę, żebyś nie rozpatrywał pewnych kwestii w sposób tak bardzo jednostronny. Byłeś kiedyś tam zatrudniony? Jeśli tak, to podziel się z Nami - w sposób kulturalny i merytoryczny - swoimi doświadczeniami.

@Aneta

Tak bylem zatrudniony, a ty? Rozumiem ze skoro prosisz o to zebym nie był jednostronny to widzisz jakies dobre strony tego miejsca i bylas tam zatrudniona? Moze podzielisz sie z nami opinią?

aster
@Aneta

No rzeczywiście wypłacanie za wykonaną pracę i umowa o pracę opisujesz w kategoriach sukcesu no niebywałe naprawdę

Ogólnie dobre opinie można znaleźć w internecie, szkoda, że tu nie ma żadnych aktualnych wpisów.

Były

Szukam majstrów kierowników do pracy trzeba u mnie po psie sprzątnąć

Bolo

A co aktualnie słychać w firmie? Przestaliście tu zaglądać bo dobrze się pracuje jak się domyślam?

Damian

Nie wiem jak to jest ,ze jesCze spawaczy tam mają. Robisz za 2300 netto przy 160h 2900 netto przy 220h. Gdybym pokazał teraz swój pasek to by kierownikom D..A pękła

Szczeniak
@Damian

Napisz do mnie na adres litar140@onet.eu bo potrzebuje kontakt do kogoś z taps ? skasował mi się książka tel .

Damian
@Szczeniak

Nie spełnisz oczekiwań wykwalifikowanych ludzi (znam tylko takich). Wystarczy na gratke rzucić coś. No i RODO

@Damian

Łatwo można zauważyć, że sporo wiesz na temat zarówno samego funkcjonowania firmy SZTK TAPS, jak i tamtejszych warunków pracy. Chyba zatem sam przyznasz, iż warto podzielić się z innymi informacjami o tym pracodawcy. Ale może zacznij od tego, czy planują po okresie świątecznym zatrudnić nowych pracowników?

Wacuś Pracuś

Pracowałem tam niezbyt długo bo non stop było (usunięte przez administratora) ze strony przełozonego.Co do wypłaty to zawsze na czas ale trzeba sobie liczyc godziny bo lubią obcinac a potem mowia ze sie pomylili.Jak nie przyjdziesz w sobote to jestes wrog numer 1.Podwyzki po ok 50groszy brutto!!.moze raz w roku dostaniesz jak bedziesz ciagle sie prosił.Awans czy szkolenia? Zapomnij w tej firmie nadal panuje 20 wiek.Nie polecam

Firma trzyma się typowo polskich standardów tzn. jeśli gdzieś można nie wydać złotówki, to się jej nie wydaje. Pracowałem tam 2 miesiące. Informację o nieprzedłużeniu umowy otrzymałem w dniu jej wygaśnięcia. Pieniędzy miało być 2160 n (18 br/h tj 13.50 n/h, ale na umowie 13.50 br/h + "premia uznaniowa"). Ostatecznie pierwsza wypłata różniła się o około 30zł, kolejna o 80, bo kto za późno przychodzi i za wcześnie wychodzi, temu obcinają dniówki o jakieś grosze na podstawie listy u ochroniarzy z godzinami wejścia/wyjścia. Jak ciecia nie ma (polazł do kibla/na fajkę), trzeba czekać. Na głupią szafkę czekałem cały miesiąc, kompletnego stroju nie mam do dzisiaj. Nie przedłużają umów z tymi, którzy nie zostają po 9-10h w tygodniu i nie przychodzą w weekendy.

@Szczeniak Do czego odnosi się Twoja wypowiedź? Jakie kontakty straciłeś? Bardzo proszę, jeśli posiadasz aktualną, a także sprawdzoną wiedzę dotyczącą pracodawcy, jakim jest SZTK TAPS, to śmiało się nią z nami podziel. Wiele osób czeka na to, aż ktoś zabierze głos w sposób merytoryczny - a zatem zachęcam Cię do aktywności na forum.

Moon

Witam.Dziś zamknąłem za sobą drzwi tego kurnika,pogrążonego we wszechobecnym (usunięte przez administratora) i totalnym chaosie ,brrr.Pracowałem w KJ , jednak nie odzwierciedlało to moich obowiązków - ja nazwałbym to jako - "brakarz".Setki detali do sprawdzenia w 100% ,gdzie normalnie kontroler sprawdza jakąś część i na tej podstawie zatwierdza lub odrzuca resztę.Tu kontroler sprawdza jak pisałem wyżej 100% ,czy spawacz wyspawał wszystkie spoiny i jak one wyglądają .Jak coś jest spaprane to biegasz człowieku po bur....lu do spawacza na poprawki,zamiast odseparować np.dobre/złe i złe poprawia spawacz .W tym momencie dosłownie wszystko jest na twojej głowie ,łapach,nogach i kręgosłupie .Zgadnij za ile.... 2100pln.Mogę pokazać pasek z "wypłaczy". Ludzie ambitni - omijajcie ten bur...el na całej szerokości. Właściciel i wspólnik a jakże po skorupach widać mają się gruuubo.Paru naganiaczy pilnuje ciepłych stołków - reszta załogi to tylko numer na liście .Bez wpływu na cokolwiek. Mój epizod trwał 1,5 roku i o tyle za długo .

Szczeniak
@Moon

możesz napisać do mnie straciłem kontakty w tel potrzebuje się skontaktować z pracownikiem litar140@onet.eu

@Damian Dziękuję za Twój wkład w ciągłość dyskusji o SZTK TAPS. Twój zarzut względem tego pracodawcy, to, Twoim zdaniem, niskie wynagrodzenie. Trzeba jednak pamiętać, że to raczej sprawa uzależniona od potrzeb danego pracownika. Długo tam pracowałeś? SZTK TAPS prowadzi aktualnie rekrutacje http://taps.com.pl/rekrutacja Można ubiegać się o pracę na stanowisku młodszego konstruktora, frezera, spawacza, szlifierza oraz pracownika montażu. Byłby ktoś chętny?

@Mecenas dzięki za informacje. A możesz jeszcze powiedzieć, na jakim stanowisku w SZTK TAPS pracowałeś? Czy wysokość wynagrodzenia, o której mówisz, dotyczyła wszystkich pracowników firmy? Obecnie można wziąć udział w rekrutacji na stanowisko referenta w dziale zaopatrzenia i logistyki.

Mecenas

Z czystym sumieniem muszę przyznać że praca w tym miejscu to najgorsze co mnie spotkało w karierze zawodowej, na szczęście nie trwało to długo. W zasadzie podpisuje się pod tym co napisał moon. Wynagrodzenie 2100 netto to fakt przy czym na umowie zapisana jest najniższa krajowa tj 2000brutto, reszta wyrównywana jest w ramach premii uznaniowej, takze żadnej gwarancji na umówione się wynagrodzenie nie ma. W ramach premii świątecznych zamiast premii pieniężnej czy bonów sodexo można otrzymać kiełbasę od zaprzyjaźnionego rzeznika właściciela tego grajdołu. Nie polecam nikomu, chyba że ktoś chce się sam przekonać jak się pracuje w firmie taps, gwarantuje że doceni wtedy swojego poprzedniego i przyszłego pracodawcę

A

rozmowa kwalifikacyjna- sprawdzają umiejętnośc czytania rysunku technicznego, brak premii, nagród, laptopa, komórki , na okresie próbnym zadnych benefitów , na stałej umowie "istnieje możliwośc dopłaty do sport karty". Nie oddzwaniają z informacją zwrotną po rozmowie rekrutacyjnej. Zaplecze socjalno-biurowe - kiepskie.

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski - Łódź

• Jak się pracuje w Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego Taps Maciej Kowalski