Opinie o Lumesse w Kraków

Lumesse (formerly MrTed Polska) provides Talent Management solutions in SaaS model

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumesse w Kraków

klempa

wyżej ktoś napisał, choć to opinia sprzed jakiegoś już czasu, że zarówno praca jak i atmosfera w Lumesse jest pozytywna

ktosz4pietra
@klempa

Atmosfera zdecydowanie nie jest pozytywna, presja jest coraz większa. Ostatnio zgłosił się do nich były pracownik, który chciał wrócić - tego samego dnia zwolnili testerkę, która od roku zajmowała jego miejsce - tak po prostu, dziękujemy, do widzenia - wypowiedzenie za porozumieniem stron albo sąd pracy. Podobna sytuacja chwilę później w innym projekcie. Tak się właśnie buduje dobrą reputację.

Placa mniej wiecej tyle ile oczekujesz a atmosfera bez cisnienia

jacek

Jakie stawki są dla deweloperów? Czytałem tutaj, że całkiem niezłe ale ile to jest niezłe? Jakieś porównanie do innych firm?

tgv

myślę, że spoko, macierzyńskie wszędzie podobnie wygląda. ;)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
andrzejek

Zgadzam sie. To szitowa firma, ale jak na poczatek to warto zlapac jakies doswiadczenie do cv, bo zeby sie czegos nauczyc nowego albo fajne szkolenia to zapomnijcie, tam nie ma nawet osoby odpowiedzialnej za rozwoj pracownikow :-(Fakt malo ludzi z krk ale da sie przezyc, szkoda tylko ze ciagle premie obcinaja bo niby kryzys...

jannnn

zarobki są w miarę OK jak dla developerów, ale np QA już ciężko, i wogóle nie pewna przyszłość, jest niesamowita rotacja, ciągle ktoś przychodzi, ale dużo też zwalniają z dnia na dzień! Taka firma szit na start nic więcej. I dużo ludzi ze wsi

akhim

A jak z zarobkami ? jakieś widełki ?

developer

Najgorsza firma w której pracowałem. Ciągle kryzys, brak podwyżek, zero rozwoju i management,który po angielsku nie może się dogadać, spędziłem tam trochę czekając aż będzie lepiej, ale szkoda czasu, milion wymagań a i tak klepiesz pierdoły zamiast to co umiesz :(

Zostaw merytoryczną opinię o Lumesse - Kraków

• Jak się pracuje w Lumesse?

Zobacz opinie na temat firmy Lumesse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumesse?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lumesse?

Kandydaci do pracy w Lumesse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lumesse
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Lumesse