Opinie o Lumesse w Kraków

Lumesse (formerly MrTed Polska) provides Talent Management solutions in SaaS model

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumesse w Kraków

Czy w Lumesse jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Łukasz Nowy wpis

Bardzo niskie zarobki tak po za tym to wszystko jest w porządku, niby nie można mieć wszystkiego ale akurat ta kwestia jest ważna. Szkoda

Stefan Nowy wpis

Większość poleca prace. A jak jest z umowami? Ktoś mi powie czy dostane na czas określony? Bo staram się unikać zlecenia.

profesor Nowy wpis
@Stefan

Różnie z tym jest jak się postarasz to dostaniesz normalną.

Bolesław

Firma dobra przed kryzysem a jak teraz nastroje się przedstawiają?

jA
@Bolesław

Wszystko gra i buczy, zadnych zwolnien, polecam, to juz czesc duzo wiekszej machiny...

@jA

Czyli firma wychodzi na to, że dobrze stoi na rynku. Skoro tak jest to może zechcesz napisać, czy warto ubiegać się tam o zatrudnienie chcąc znaleźć firmę, która nie zwalnia z byle powodu pracowników? Można liczyć na duży kredyt zaufania otrzymując tam pracę? Proszę o informację.

@Andrzej

Mysle, ze warto sprobowac, polecam

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pytanie o oferty pracy

Proszę o informację czy są jakieś oferty pracy z niemieckim. Dzięki.

Czy można w Lumesse liczyć na jakieś dodatki?

Dodatki tzn. benefity czy bonusy czy coś jeszcze innego masz na myśli?

Zależy jakie warunki sobie wynegocjujesz. Podstawy takie jak prywatna opieka, Multisport ma raczej każdy.

Zibi

Liczyłem na więcej informacji o pracy i atmosferze w pracy. Jest dobrze i stąd tak małe zainteresowanie tym wątkiem?

Czy Lumesse ma ściśle ustalone godziny pracy?

Nie, dzien pracy jest elastyczny. Do ustalenia.

zainteresowany

Jak wygląda sprawa okresu próbnego? Jest/nie ma/jest się czego obawiać, że zwalniają po okresie próbnym bo tak?

@zainteresowany

Biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku pracy wątpię, żeby wiele firm decydowało się na tak dużą rotację pracowników. Szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim przypadkiem od dawna i bardzo by mnie to zdziwiło. W szczególności jeżeli pracownik na okresie próbnym się wykaże i widać, że ma potencjał. A jak z warunkami pracy i wynagrodzeniem? Będę wdzięczna za info.

maryjolla
@zainteresowany

W 2018 był, ale taki normalny, uczciwy, na sprawdzenie czy wszystkim wszystko pasuje, a nie dla bezsensownej rotacji pracowników. Nowszych danych nie mam.

KUP

Czy w firmie stosuje się KUP?

Jan
@KUP

Nie dla każdego Twoje pytanie jest jasne. Ja np. nie rozumiem co kryje się pod skrótem "KUP" mógłbyś mnie oświecić i wyjaśnić dokładnie, o co zapytałeś?

ap

Czy jest jakaś szansa, na "dogadanie się" na prace na 2/4 etatu? Zostałam zaproszona na rozmowę i dowiedziałam się, że praca jest na cały etat ale studiuję i nie wiem czy uda mi się te dwie rzeczy pogodzić.

ap

3/4* etatu, pomyłka :D

@ap

Pogadaj z HR szczerze jak sprawy wygladaja, proste. :)

Marzena
@ap

Daj nam proszę znać jak przebiegła rozmowa z działem HR. Myślę, że nie tylko Ciebie nurtuje takie pytanie. Wielu osobą może przydać się taka informacja w przyszłej decyzji o aplikacji do firmy. Może znajdzie się na forum osoba, która pomoże @ap uzyskać taką informację. Na jakie stanowisko chcesz aplikować?

Doris
@ap

Na jakie stanowisko aplikowalas? Jakie masz wrażenia z rozmowy?

Sławomir
@Doris

Zainteresowała Cię praca w firmie Lumesse? Widzę, że chciałabyś dowiedzieć się czegoś o rozmowie kwalifikacyjnej, dlatego zastanawia mnie, czy znalazłaś jakieś ogłoszenie, nad którym poważnie się zastanawiasz? Zanim otrzymasz odpowiedź na zadane pytania, mam nadzieję, że zechcesz napisać coś o swoich preferencjach zawodowych.

Lidia

Większość ostatnio dodawanych opinii o firmie Lumesse jest bardzo pozytywna i myślę, że spowoduje to zwiększone zainteresowanie nią na rynku pracy. Dzięki @koleżance wiemy, że firma oferuje szeroki wachlarz korzyści pozapłacowych, ale czy moglibyście napisać jeszcze kilka słów na temat samej atmosfery w miejscu pracy i relacjach między pracownikami różnych szczebli.

Jack
@Lidia

Atmosfera w firmie jest świetna, mówię to jako obecny pracownik. Dobrze nam się tu pracuje :)

Polecam.

PrawdziwaOpinia
@Lidia

Widzę, że za odpowiednią opłatą zniknęły negatywne opinie i pojawiają się sztuczne jak ta. Lumesse to najgorsza firma w jakiej pracowałem. Decyzje managementu pozbawione logiki, nerwowa atmosfera, przestarzałe technologie i zwolnienia z dnia na dzień. Tak wygląda lumesse.

@PrawdziwaOpinia

Dlaczego przypuszczasz, że negatywne komentarze zostały usunięte "za odpowiednią opłatą"? A nie sądzisz, że mogły one łamać regulamin, który obowiązuje na forum gowork.pl? Niestety często zapominamy o tym, że należy stosować się do regulaminu, który obowiązuje nas wszystkich tym bardziej w momencie, kiedy dodajemy opinię negatywną. Opinie negatywne często pisane są pod wpływem emocji i przez co swoją treścią są niezgodne z regulaminem, więc administrator z tego względu ma prawo je usunąć. Chciałbym, jednak bliżej poznać Twoje doświadczenia z pracy w firmie Lumesse. Jak wyglądało wynagrodzenie, które otrzymywałeś za pracę w tym miejscu? Można było odpowiednio zarobić? Chętnie poznam Twoje informacje na ten temat.

OdszedlemNieZaluje
@Jack

Hahahaha kłamiesz :) Nigdzie nie ma takiej zbieraniny niefajnych ludzi i tak złej atmosfery jak w lumesse. Nigdzie.

@OdszedlemNieZaluje

Mógłbyś odpowiedzieć, co dokładnie wpływa na takie postrzeganie przez Ciebie atmosfery pracy w firmie Lumesse? Jeżeli miałbyś możliwość decydowania to, jakie decyzje byś podjął, które mogłyby oczyścić i polepszyć atmosferę? Chętnie poznam, jakie masz pomysły na poprawienie tego aspektu pracy.

m
@OdszedlemNieZaluje

Ludzie, jak w każdej firmie znajdzie się kiepski dział i świetny dział. Mi się akurat udało trafić do tego drugiego, pracuję tu już 3 lata i póki co nie zamierzam zmienić pracodawcy. Atmosfera jest luźna, zero korpo-spinki, można się tu rozwijać w obranym przez siebie kierunku. Ci co piszą złe opinie pewnie sami sobą prezentowali niski poziom, widocznie to nie było miejsce dla was :) pozdrawiam!

@m

W Twojej ocenie, który z działów w firmie Lumesse jest bardziej przyjazny pracownikowi? Czy na postrzeganie przez Ciebie tych działów mają wpływ osoby, które tam pracują, czy może w jednym z działów zakres obowiązków jest większy, przez co praca jest bardziej stresująca? Chciałbym, abyś przedstawił szczegółowo, jak to wygląda.

NieWartoTamIsc
@Lidia

Jaka większość opinii ? Nie oszukujmy się - lumesse to dno. Tak nie-fajnych ludzi, beznadziejnego managementu i nerwowej atmosfery nie widziałem nigdzie. Do tego przestarzałe technologie, mało ambitne zadania i miałem dość po miesiącu. Pracę zmieniłem, niesmak pozostał. Zdecydowanie nie polecam.

Byłem Tam

@Jack

Gdzie ? W mordorze na 4 piętrze, czy u sztywniaków z piątego ? I tu i tam dno i wodorosty. Zarówno ludzie, jak i atmosfera fatalna, o projektach z 10 letnim długiem technologicznym nie wspomnę.

bylemtam
@Jack

Świetna atmosfera ? Gdzie ? W mordorze na 4 pięrtrze, czy o przemądrowatych sztywniaków na 5 piętrze ? W życiu gorszej firmy nie widziałem.

ChybaKpisz
@Lidia

Czy to pisze bot ? Jaka większość opinii jest bardzo pozytywna ? Chyba na odwrot. Lumesse to definicja toksycznej firmy, która ma talent do zatrudniania toksycznych ludzi. Atmosfera jest fatalna, nerwowa. Dodatkowego stresu dodają zwolnienia z dnia na dzień. Do tego 20 letnie przestarzałe projekty i fatalny management. Oto definicja lumesse.

Obserwator
@ChybaKpisz

Chciałbym napisać, ze firma jest dosyć mała. Przez to mniej lub bardziej większość ludzi się po prostu zna. Nie jest prawdą to co napisałeś, że pracują w niej toksyczni ludzie. Zły charakter zawszę się trafi ale nie stanowi to o całości. Twoja opinia też nie jest do końca miarodajna bo od razu widać, ze co najmniej nasiąknięta negatywnymi emocjami. Masz oczywiście do tego prawo, ale nie wydawaj opinii pochopnie. Z resztą popatrz też na siebie, czy jesteś krystalicznie czysty? Nigdzie nie ma ideałów, każdy kto pracował w więcej niż jednej firmie coś o tym wie. Ja polecam Lumesse/Saba ale wierze, że są miejsca, które ktoś określi jako lepsze. Peace.

@Obserwator

Masz rację, pracownicy są różni, ale należy się starać utrzymywać w pracy dobrą atmosferę, tak żeby zatrudnienie przebiegało w przyjaznym otoczeniu. Skoro jesteś doświadczonym pracownikiem napisz proszę, czy pracodawca oferuje szkolenia i dotyczą one pracowników z dłuższym stażem, czy też nowo przyjęci mogą się o nie starać? Dodawajcie swoje opinie o pracodawcy, te informację pomogą innym użytkownikom forum poszukującym pracy.

Ela
@Stefan

Każdy może się starać o szkolenie, ale nie każdy je dostanie, szkolenia raczej wewnętrzne mało interesujące.

@Ela

Czy możliwość uczestniczenia w szkoleniach zależy od stażu i doświadczenia lub są formą nagrody dla pracowników osiągających dobre wyniki? Interesują mnie także benefity innego rodzaju. Fajnie byłoby gdybyś napisała co zawiera pakiet socjalny oraz na jakiej zasadzie są przyznawane premie.

Lidia

Zachęcam osoby, które w swoich opiniach podkreślały bardzo dobrą atmosferę pracy w firmie Lumessem, aby zechciały dodać jeszcze kilka slów uzasadnienia. Z punktu widzenia kandydatów do pracy w tej firmie jest to bardzo ważne, za co jej pracownicy cenią ją najbardziej. Taka otwartość i jawność anonimowych opinii osób zatrudnionych obecnie w tej firmie jest jej najlepszą reklamą.

@Lidia

- dobra lokalizacja - spoko/mili/fajni ludzie - brak korporacyjnosci i mikrozarzadzania - elastyczne godziny pracy/mozliwosc pracy zdalnej - owoce/soczki/pizza - brak stresu - dobry sprzet do pracy - dobre wynagrodzenie - jakis wypad zespolowy sie zdarzy Zachecam, wdepnijcie jesli jestescie zmeczeni korpo.

Hmm czy to na pewno o tej samej firmie ? W większości z wymienionych punktów jest dokładnie na odwrót. Owoce to jedyne co się zgadza.

@Lidia

moim zdaniem klimat właśnie był korporacyjny, open space, identyfikator na szyi, styczniowe dni firmy w ICE z imprezami i mówcami motywacyjnymi co kto lubi, rzecz jasna, mniejsze firmy niekoniecznie dadzą ci taki pakiet multikafeterii, luxmedu i owoców

@koleżanka

Jesli ktos mowi, ze klimat jest/byl korporacyjny, to znaczy, ze nikt w korporacji nie pracowal to raz. Dwa, impreza firmowa to bylo tez miedzy innymi spotkanie businessowe ludzi z roznych czesci swiata, ktorzy tutaj pracuja. Ciezko przez pryzmat takiej imprezy jednoznacznie wydawac opinie. Tego typu imprezy po prostu takie sa. Open space? Open space to wielka hala gdzie siedzi dziesiatki ludzikow pozaslanianych przegrodami. Tutaj tak nie ma. Identyfikator? Bo drzwi sa na karte, normalna praktyka. Jakos trzeba drzwi otworzyc... ja sobie nosze w kieszeni a inni jak im wygodnie. ;-)

koleżanka

Imprezy takie są, drzwi takie są i cała przestrzeń, gdzie się pracuje bez jednej porządnej ściany i słyszy się te 30 osób wokół Ciebie też taka jest. Tak jak mówię... co kto lubi. Niekorporacyjny klimat wygląda zgoła inaczej :)

m

Tak to ta sama firma w której i ja pracuję :)

LumesseToDno
@Lidia

Dobrą opinię wyrazali tylko "pracownicy", którym kazali tutaj wyrażać dobra opinie. Prawdziwa jest taka, że lumesse to dno. Najgorsza firma na rynku IT w Krakowie. Pozdrowienia dla przemadrowatych sztywniaków i developer opsa, który wyzywa ludzi i płacze jak mu serwer leży :)

ChybaKpisz

To chyba nie o tej samej firmie myślimy. Lumesse to mini korporacji z dużą dawką stresu i przestarzałymi technologiami. Ludzie są wręcz toksyczni.

Bili

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jak przebiega rekrutacja?

@Bili

łatwiejsza ścieżka: 1. wchodzisz na ich stronę, wysyłasz cv 2. jak zadzwonią, to pytasz jak przebiega rekrutacja ludzie raczej nie powiedzą Ci, jak przebiegałaby rekrutacja na stanowisko, które być może masz teraz na myśli ;)))

Romek

Lumesse to bardzo dobry pracodawca. Czy dlatego tak rzadko tu zaglądacie?

@Romek

Dlatego, ze sa inne ciekawsze rzeczy do roboty. Serio, polecam Lumesse jako fajnego pracodawce.

Niki

Jak się wam pracuje? Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

@Niki

Tak, warto. Fajna firma, polecam.

Karolina Niemiec

Witam nazywm się Karolina Niemiec miezkam w Bytomiu jestem kobieta w kwiecie wieku blondynka o krótkich włosach w okularach .Przezyjesz ze mna niezapomniane chwile.Przyjmuje miłych panów.Jestem chetna również na dojazdy do domu.Czesto można mnie spotkać na Webera 1.

Gregor

Czy macie jakieś dodatki do pensji np. premia czy socjal?

@Gregor

Premia ponoć jest, ale zmieniłam pracę na własne życzenie, zanim się o tym przekonałam. Jest też budżet na szkolenia. Nie wiem do końca, co masz na myśli pisząc o socjalu - benefity, jakieś dodatki na wczasy czy co?

W dzisiejszych czasach pracownicy coraz częściej oczekują od firmy zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Lumesse ?

koleżanka

Lumesse podaje te informacje w swoich rekrutacjach, a rzeczywistość zgadza się z tą listą: Private medical healthcare for you and your family Group Insurance Program Multisport card or tickets to cinema, theater, open tickets, shopping vouchers Fresh fruit and delicious coffee Flexible working hours Modern and comfortable office in the city center (Lubicz) Chill out zones with football table and Xbox One

Dejmijedzenie
@koleżanka

Nalezy tez pamietac o pizzy na staff mitingu ) Polecam zagladnac do Lumesse!

@Dejmijedzenie

No i codziennie inne food trucki do wyboru, ale to taki bonus biurowcowy :D

Lidia

@Mj na jaki rodzaj umowy w Lumesse można liczyć? W aktualnych ofertach pracy wspominają o umowie o pracę, a to wykluczałoby możliwość zwolnienia z dnia na dzień bez powodu. Mógłbyś dać w takim razie znać jak jest w rzeczywistości?

Mj
@Lidia

Umowa jest normalnie - 3 miesiące a później na czas nieokreślony. Zwalniają z dnia na dzień i umowa im w tym nie przeszkadza - po prostu albo podpiszesz rozwiązanie za porozumieniem stron albo zwolnią dyscyplinarnie z pomocą prawnika. Powodów zawsze znajdą tysiąc.

Xerox
@Mj

@Mj, o jakich zwolnieniach piszesz? Nawet przy likwidacji całego działu wszyscy mieli możliwość zostać w firmie. Można mieć różne zastrzeżenia, ale da się wybrać jakieś bliższe prawdy. Też mam parę lat doświadczenia z różnych firm IT i nie widzę, żeby było gorzej niż gdzie indziej, a przynajmniej nie ma korpo gadki.

KorpoLudek
@Mj

Pracuje tutaj już od jakiegoś czasu i nie wiem o jakim zwolnieniu piszesz. Nie ma tutaj aż tyle osób, żeby taki przypadek przegapić. Trochę więcej rzetelności a mniej jadu.

@KorpoLudek

Dokladnie, nie straszcie innych...Lumesse to nie korporacja, zeby ktos musial takie metody stosowac. To sa zwykle pomowienia.

@Xerox

Najwyraźniej nie wszystko wiecie. Oczywiście, że zwalniają a później oficjalnie info, że ktoś sam odszedł.

Rzetelny
@KorpoLudek

Oj widzę, że pojawili się tutaj mocno niedoinformowani pracownicy. Lumesse to beznadziejna firma - ktoś napisał, że to nie korporacja - jest gorzej. To firma, która nie jest korporacją a bardzo by chciała. Mamy więc ZWOLNIENIA, z dnia nadzień, od groma bezsensownych spotkań i głupot rodem z korporacji i jeszcze wyższy poziom absurdu w managemencie. Jak ktoś chce iść, niech idzie ale żeby nie było - ostrzegałem.

KorpoLudek
@Rzetelny

Twoja wypowiedz jest mało rzetelna. Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie zawodowe w innych "korporacjach" Przykre, że czujesz się skrzywdzony i zwiedzony, ale to nie jest powód, żeby się w ten sposób odgrywać. Firma jak nawet zwalniała, to próbowała zatrzymać pracownika na innym stanowisku lub zagwarantować mu 'parasol ochronny'

Zostaw merytoryczną opinię o Lumesse - Kraków

• Jak się pracuje w Lumesse?

Zobacz opinie na temat firmy Lumesse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumesse?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lumesse?

Kandydaci do pracy w Lumesse napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lumesse
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.

Lumesse