Opinie o 'Dworek Parkowy' w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 'Dworek Parkowy'. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 'Dworek Parkowy' o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 'Dworek Parkowy' w Chorzów

Gabi mamusia Nowy wpis

Moja opinia jest baedzo pozytywna jedzenie bardzo dobre obsługa uprzejma i usmiechnieta.polecam kazdemu ...

Kamil M

Niestety ale z wielkim żalem wystawiam taką a nie inna opinie aby przestrzec inne Pary Młode aby omijali Dworek parkowy szerokim łukiem. Napisze w skrócie gdyż mój przedmówca wystarczająco wyczerpał temat. Do samego czasu wesela wszystko wydawałoby się być w porządku. Na kilka dni przed weselem z Panią Menager Zofią rozmawialiśmy i jak stwierdziła - "proszę się nie martwić, będzie pięknie" i na tym skończyła się cała magia wesela gdyż Pani Zofia zamiast dopilnować ceremonii jak na Mengerem przystało - wyjechała na urlop nie informując nas o tym fakcie a co więcej, nie przekazała z kim dalej mamy się kontaktować w sprawach organizacyjnych co finalnie w dniu przed weselnym jak i samego wesela wprowadziło niemały chaos. Na sali brak przystrojonych krzeseł dla pary młodej, brak koszów z owocami które miały być na stołach, porcje mięsa pokrojone na kilka części ? 1 rolada pokrojona na trzy kawałki ? . Sam smak potraw zostawia wiele do życzenia. Wszystko zrobione niechlujnie, na szybko i bez dbałości o szczegóły. Jako Pan Młody wielokrotnie musiałem upominać obsługę aby dołożyli "nielimitowanych" napoi do stolików, aby donieśli wódkę itp. Na każdą moją prośbę obsługa kręciła nosem jakby robili to za kare. NIE WSPOMNE O ICH UBIORZE - jedna z kelnerek miała krótkie spodenki i t shirt. Reszta , same t shirty jakby pracowali w barze szybkiej obsługi. Nie będę wypisywać tu wszystkich wpadek obsługi bo komentarz zajął by kilka kartek. Mój niesmak do Dworku parkowego jak i Pani menager Zofii zostanie zapewne bardzo długo. Dodam jeszcze, że Pani menager umówiła się z nami na płatność w niedziele ( wesele było w piątek ). Po czym przyjeżdżamy się rozliczyć a Pani menager nie ma i telefonu nie odbiera. Rozliczyła nas Pani Kelnerka która sama była zmieszana całą tą sytuacją. Dodam, że od wesela minął tydzień a Pani Zofia nie raczyła nawet skontaktować się z nami telefonicznie i zapytać czy wszystko było okej. Ale to i bardzo dobrze - ponieważ nie mamy o czym rozmawiać. Proszę zatem omijać szerokim łukiem tę restauracje bo w kwestii organizacji imprez można najeść się jedynie wstydu przed rodziną i znajomymi

Irena Nowy wpis
@Kamil M

To przykre. A zjechali Wam chociaż z ceny czy coś? No bo jak rozumiem nie tego dotyczyła umowa, co otrzymaliście....

Kamil M Nowy wpis
@Irena

Menager nawet nie skontaktował sie z nami po weselu. Od wesela mineło 14 dni :) Cena została powiększona o 10% niż na umowie. Za dzien "piątek" na umowie mial zostać udzielony rabat 10% . Nowy menager p.Zofia stwieridzła - że skoro jest infoacja to znizki nie ma. Niestety było już za późno na szukanie innego lokalu więc finalnie brak zniżki zaakceptowałem. Teraz załuje

Mateusz M Nowy wpis

Piszę jako ojciec Pana Młodego. Nigdy ale to nigdy nie poleciłbym nikomu organizacji wesela w Dworku Parkowym w Chorzowie. Zacznijmy od tego, że organizacji w ogóle nie było. Menager na urlopie i zostawiona załoga sama sobie. Na moje uwagi jako ojca reagowali bezczelnie i z niechęcią do ich wykonania. Jeden z kelnerów miał problem z ustrojeniem krzeseł w białe nakrycia dla młodej pary. Usłyszałem od niego, że nie przekazano mu takiej informacji – nie rozumiem tego, nawet dzieci komunijne siedzą na udekorowanych krzesłach, to chyba oczywistość, że para młoda też powinna. Na zwrócenie uwagi, że należy uprzątnąć w namiocie plenerowym liście przed ceremonia ślubu, usłyszałem od tego samego kelnera, że przecież jesteśmy w parku i za pięć minut z powrotem liści nawieje. Tutaj wspomnę , że była słoneczna bezwietrzna upalna pogoda. Jednak z trudem kolejna osoba z miotłą zaczęła zamiatać niechlujnie liście. Efektu po zamiataniu nie było. W trakcie imprezy weselnej porażką było wydanie obiadu. 2 osoby obsługi na prawie 60 gości. Po rosole zebranie talerzy i do wydania pierwszych potraw 2 dania zajęło prawie pół godziny. Sam obiad na średnim poziomie jakościowym. Nie wiem nie liczyłem zamówionych porcji mięsa ale jak zauważyłem wszystkie rolady były przekrojone ma pół. ( czyżby to jedna porcja ) no i kotlet w sporadycznych ilościach. Po obiedzie też nie było lepiej fatalna obsługa, ciągłe braki na stołach i upominanie się o donoszenie i tak przez cały czas. Kolejny ciepły posiłek niejadalny nie smaczny nie doprawiony zarówno mięso jak i puree ziemniaczane. Zimna płyta taka sobie nawet jakaś zwykła szynkowa kiełbasa się trafiła i sztuczny pasztet, nie zauważyłem też owoców, które były zamawiane. Ciasto smaczne ale też obsługa korzystała z niego ( spostrzeżenia od gościa ) no i nocny ciepły posiłek o którym nikt w zasadzie nie wiedział, bo był to żurek w garnku postawiony przy stoliku kawowym. Musieliśmy sami reagować . Nie wspomnę, że z konieczności zajrzałem na zaplecze kuchenne i tam wolę nie opisywać. To tyle aby przestrzec inne osoby przed wydaniem mnóstwa pieniędzy za marną jakość. Uważam że jako ojciec Pana młodego że poniosłem stratę moralną w postaci wstydu przed rodzina i gośćmi a syn wydał pieniądze na „coś” co chyba nie przyniesie renomy tej restauracji. ...

Danuta

Szczerze polecam Restaurację "Dworek Parkowy" ! Ostatnio mieliśmy tam imprezę rodzinną i byliśmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobre i różnorodne jedzenie, przemiła obsługa, super kontakt z Panią menager. Nic dodać nic ująć.

Irena
@Danuta

A ile czasu przed umawialiście termin i na ile mniej więcej osób to było?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 'Dworek Parkowy'.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Brygadzista lakierni
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Chorzów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zaskoczona

Zapoznałam się z opiniami z 2021 i zastanawiam się czy ta sama Pani menadżer restauracji, z którą spotkałam się w ubiegłym tygodniu. Sama jestem doświadczonym menadżerem restauracji i takiego braku zainteresowania gościem nie widziałam już dawno. Na każde zadane przeze mnie pytanie dotyczące organizacji przyjęcia padała odpowiedź "to zależy" Na maila do dzisiaj nie otrzymałam odpowiedzi, 2 dni przed spotkaniem wysłałam smsa - nie dostałam żadnej odpowiedzi, w dzień spotkania również się odezwałam (że mam poślizg czasowy) - nie dostałam odpowiedzi (byłam przekonana, że jadę na darmo), następnie na miejscu jak poprosiłam o rozmowę przy stoliku na zewnątrz pani Zofia powiedziała, ze słońce świeci na jej laptop... Samo spotkanie trwało ok 10 minut (to bo ostatecznie "to zależy" co wybierzemy) Nie dostaliśmy propozycji nawet szklanki wody. Na koniec poprosiłam o przesłanie 2 ofert - otrzymałam na maila 1 - i to nie w formie oferty, tylko treści maila wypunktowane, niesformatowane, byle jakie. Jak na restaurację w parku chorzowskim gdzie jest duża konkurencja to naprawdę jestem mocno zaskoczona. Nadal szukam miejsca na imprezę. Zapytam po sąsiedzku - w Łani :) Szkoda bo miejsca ma swój urok i ogromny potencjał.

Helena
@Zaskoczona

czy napisalas pani manager swoje spostrzezenia odnosnie obslugi ?

Aneta

Czy nadal Dworek działa czy ogłosił upadłość ?

Wiola
@Aneta

Działa ale niestety nie polecam jedzenie się bardzo popsuło zimne prosto z lodówki słone albo w ogólne nie doprawione Pani menager nie mila szkoda słów jedyna pozytywną rzeczy w restauracji przemiłe kelnerki

Magdalena
@Wiola

Wiesz to, bo byłaś pracownikiem? Czy pani menager to osoba, która awansowała na to stanowisko z wewnątrz, czy została zatrudniona z zewnątrz?

Leszek

Nie szukają tu teraz nowych kucharzy bo czytałem że jedzenie się popsuło i klienci niezadowoleni. Może zmiana gotujących przyniosłaby poprawę? Pytam bo jestem kucharzem z doświadczeniem :)

Gosc

Witam Miejsce bardzo piękne ,obsługa przemiła ale niestety.... jedzenie weselne średnie. Bardzo mało i bardzo małe porcje, w niektórych miejscach stoły niestety świeciły pustkami.....:(

Ewelina

Na stornie internetowej firmy w zakładce O nas można dowiedzieć się tego, co firma oferuje swoim klientom. Natomiast dużo osób na pewno zadaje sobie pytanie, co Dworek Parkowy oferuje swoim pracownikom? Jakie są warunki oraz atmosfera w pracy? Na te pytania na pewno wiele osób chciałoby poznać odpowiedź, więc zachęcam do wypowiedzi.

jolka

iza, to jest restauracja, oni nie maja oferty noclegowej. Za to jedzenie bardzo dobre, chociaz ceny średnie.

rici

a czy ktoś może wypowiedzieć się na temat organizacji wesela w chorzowskim "Dworku Parkowym" Może organizowaliście wesele lub byliście gośćmi tej restauracji w ostatnim czasie? Chcę zorganizować tam własne wesele w przyszłym roku i chciałabym żeby nie było przy tym przykrych niespodzianek.. Pytam głównie o to czy jedzenie jest dobre i czy jest go dużo, tak jak zapewnia właściciel i moi goście nie będą siedzieć przy pustych stołach? Bardzo proszę o odpowiedź!

Korzystaliśmy z mężem z oferty GROUPON w tejże restauracji. Oprócz pięknego otoczenia tego lokalu cała reszta okazała się totalną klapą. Właściciel nieprzyjemny buc, nie krył się ze swoim nastawieniem do klienteli z grupowych zakupów-był arogancki, nieuprzejmy, traktował nas jak plebs. Niedyskretnie podpytywał pracownice którzy klienci są z grouponu, po czym podchodził do stolików i pytał o zamówienie. Pan z szelmowskim uśmiechem poinformował nas, że 3/4 oferty z karty menu jest nie dostępne (pewnie tylko dla nas grupowiczów). Jak już dostaliśmy z raptem 4 pozycji do wyboru to co zamówiliśmy okazało się, że mój kotlet to jakaś stara podeszwa niedoprawiona, nieświeży zestaw surówek, a puree ziemniaczane w żaden sposób go nie przypominało-zrobione ze starych chyba kilkudniowych ziemniaków, które nie zeszły w kuchni. Mąż otrzymał placka po węgiersku-również nie świeży jak i sos z resztkami jakiegoś zdechłego mięsa. Porcje jak na kwotę "60 zł" jak dla wróbla. Nie polecam nikomu tejże restauracji kto chce dobrze i smacznie zjeść. Od teraz z mężem omijamy ją szerokim łukiem. Gratulujemy właścicielom takiej żenady...

Zostaw merytoryczną opinię o 'Dworek Parkowy' - Chorzów

'Dworek Parkowy'