'Dworek Parkowy'

Chorzów

Opinie o 'Dworek Parkowy'

Gość 2011-06-25 09:11:46
Korzystaliśmy z mężem z oferty GROUPON w tejże restauracji. Oprócz pięknego otoczenia tego lokalu cała reszta okazała się totalną klapą. Właściciel nieprzyjemny buc, nie krył się ze swoim nastawieniem do klienteli z grupowych zakupów-był arogancki, nieuprzejmy, traktował nas jak plebs. Niedyskretnie podpytywał pracownice którzy klienci są z grouponu, po czym podchodził do stolików i pytał o zamówienie. Pan z szelmowskim uśmiechem poinformował nas, że 3/4 oferty z karty menu jest nie dostępne (pewnie tylko dla nas grupowiczów). Jak już dostaliśmy z raptem 4 pozycji do wyboru to co zamówiliśmy okazało się, że mój kotlet to jakaś stara podeszwa niedoprawiona, nieświeży zestaw surówek, a puree ziemniaczane w żaden sposób go nie przypominało-zrobione ze starych chyba kilkudniowych ziemniaków, które nie zeszły w kuchni. Mąż otrzymał placka po węgiersku-również nie świeży jak i sos z resztkami jakiegoś zdechłego mięsa. Porcje jak na kwotę "60 zł" jak dla wróbla. Nie polecam nikomu tejże restauracji kto chce dobrze i smacznie zjeść. Od teraz z mężem omijamy ją szerokim łukiem. Gratulujemy właścicielom takiej żenady...
rici 2014-06-15 23:08:34
a czy ktoś może wypowiedzieć się na temat organizacji wesela w chorzowskim "Dworku Parkowym" Może organizowaliście wesele lub byliście gośćmi tej restauracji w ostatnim czasie?
Chcę zorganizować tam własne wesele w przyszłym roku i chciałabym żeby nie było przy tym przykrych niespodzianek.. Pytam głównie o to czy jedzenie jest dobre i czy jest go dużo, tak jak zapewnia właściciel i moi goście nie będą siedzieć przy pustych stołach? Bardzo proszę o odpowiedź!
jolka 2016-04-23 12:10:37
iza, to jest restauracja, oni nie maja oferty noclegowej. Za to jedzenie bardzo dobre, chociaz ceny średnie.
Zostaw swoją opinię o 'Dworek Parkowy' - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 'Dworek Parkowy'