Opinie o PSI SPS w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PSI SPS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PSI SPS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PSI SPS w Siedlce

R.

Pracy jest dużo, często są dokładane nowe obowiązki za to samo wynagrodzenie. Zarząd nie dostał absolutorium i dalej gra sobie z załoga w ciula. Wszystko jedna wielka klika. Prezesi obstawiają się rodziną i kolegami jak mogą tylko po to by na nich głosowali. Zarządowi nie zależy na załodze i dobrej atmosferze tylko na pchaniu kasy we własne kieszenie. Związki zawodowe nie mają nic do powiedzenia, normy są ciągle podnoszone a zarobki systematycznie maleją. Masowe odchodzenie doświadczonych pracowników z produkcji ze względu na niskie zarobki to już norma. Najgorzej sytuacja wygląda na wydziale siedzeń.

R.

Zalamany

Tak jak powiedzial kolega worker, wydział siedzeń totalna porażka, dzień dnia poprawki

WorkerBJ

Wydział sedzeń radze omijać szerokim łukiem, (usunięte przez administratora) praca na akord, gdzie wiekszosc detali trzeba 100% przegladac! na rozmowach obiecuja min 2.5 tys, cieszysz sie jak wyrobisz na minimalna krajowa.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PSI SPS? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Agata

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Posiadacie jakieś nowe informacje z życia firmy? Zachęcam do podzielania się opinią na temat warunków pracy w firmie PSI SPS. Czy pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych, możliwość rozwoju i szkoleń? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na wątek firmy i myślą o zaaplikowaniu do niej.

kam

Napiszcie proszę, czy osoba z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności może podjąć tam pracę? czy są tam stanowiska pracy dla osób wykonujących pracę na siedząco? czy tylko produkcja na stojąco?

Agata

@Filip, możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń, premii? Możliwość rozwoju i szkoleń? Czy firma aktualnie poszukuje pracowników? Jakie warunki trzeba spełnić, by dołączyć do zespołu? Co możesz doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Filip

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stad te problemy!!

Pik

Odradzam,byłem na rozmowie ale później jak się dowiedziałem o prawdziwych zarobkach to zrezygnowałem

Zenek

Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Romek
@Zenek

Rozmawiać w sprawie czego?

Romek

To co aktualnie się dzieje w PSI to jest istna masakra. Zamiast dać ludziom normalnie zarobić to prezesiki pchają żeby jak najwięcej wziąć udzialów. Na dziale siedzeń ludzie zarabiają po 2000 zł i nikt z tym nic nie robi. Dopóki Góra się nie zmieni, to sądzę że będzie tylko gorzej.

Remik

Dlaczego tak długo nikt nie pisał na forum? Jest wam tak dobrze? Może wiecie coś o nowych ofertach pracy?

edf

hmm no ale chyba nie maja teraz zadnych ofert prawda?

Lenka

Jak sie tam zatrudnic moze mi ktos pomoze.

Jakie są zarobki w tej firmie?Jak sie tam pracuje jak atmosfera,prosze o jakas odpowiedz.

a praca?

a jest tam tam TADO praca jakas moze dla kogos kto nie za bardzo ma doswiadczenie ale ma wielkie checi do rpacy? no bo powiem szczerze, ze nie usmiecha sie mi za bardzo pracowac w jakims sklepie wole juz pracowac w zakladzie albno jakims magazynie a nie siedziec na kasie w biedronce czy innym podobnym miesjcu.

praca

raffsoon@wp.pl

Firma niesie za sobą famę firmy stabilnej, dbającej o pracownika i zapewniającej znakomite warunki socjalne i zgadzam się w 100% z tym (jeśli chodzi o warunki socjalne)! Ale skoro bierze się kosmiczne dofinansowania na pracujących w zakładzie "niepełnosprawnych" to nie ma się co dziwić. Firma stabilna jest ale system jest tak samo chory jak w naszym państwie, dochody firmy idą głównie na utrzymanie stanowisk zarządczych. Zarobki są odwrotnie proporcjonalne do wartości wykonywanej pracy przez pracownika, tzn pracownik który pracując daje coś z siebie co za tym idzie wykonuje robotę która przynosi realne zyski dla firmy zarabia najmniej. Nie ma się co dziwić skoro nic nie robiący (podkreślam NIC NIEROBIĄCY) kierownicy łupią 3-krotne pensje to średnia wypłata w zakładzie wychodzi całkiem na poiomie (szkoda tylko, że to wszystko kosztem najniższego pracownika). Ogólnie to niskie zarobki są główną i największą barierą dla nowych pracowników. Starzy, którzy są członkami spółdzielni i mają spore udziały mają od paru stówek do paru tysięcy podejrzewam dopłaty co miesiąc. Świeżak z góry jest skazany na bardzo niskie zarobki. Ogólnie atmosfera bardzo przyjazna (chociaż bardzo dużo jest też konfidentów [usunięte przez moderatora]). P.S. o miśku to wszystko to prawda! :D

GAL ANONIM

WSZYSTKO CO PISZECIE O KIEROWNIKU WYDZ. SIEDZEŃ niejakim ,, MIŚKU " [usunięte przez moderatora] to szczera prawda. Wiem bo kilka lat tam przepracowałem. Ale w końcu nerwy odmówiły mi posłuszeństwa i musiałem się zwolnić. Swoje braki w wykształceniu oraz brak umiejętności kierowania zespołem ludzkim ,,uzupełnia'' codziennymi dzikimi wrzaskami na swych podwładnych. Robi się przy tym czerwony jak indyk. A jak sobie upatrzy jakiegoś ,, nieszczęśnika'' żeby poćwiczyć na nim swoje kierownicze kompetencje- to ten ma już przerąbane każdego dnia (nawet gdy nie zasłuży- oj tak profilaktycznie). Uważam że kierownicy powinni przechodzić stres testy bo nie wszyscy nadają się na te stanowiska -zwłaszcza w SPÓŁDZIELNI INWALIDÓW gdzie są ludzie pokrzywdzeni przez LOS. Poza tym praca w PSI jest OK!!!!

Iwanow

Ludzie znam tą firmę od wielu lat dla młodych to strata czasu zarobki marne. Więcej zarobi pani sprzątaczka na PKP niż pracownik w PSI. Kierownicy i prezesi po średnim więcej ludzi pracuje z wyższym na produkcji. Chyba że do tej pory pokupowali sobie jakieś licencjaty lub dyplomy na bazarze Różyckiego. Kultura i podejście kierownictwa do pracowników na poziomie rynsztoku. Kierownik Misiek jak nie [usunięte przez moderatora] ze cztery osoby z rana to uważa się za dniówkę niezaliczoną. Stary lawirant manewruje tylko między ludźmi a prezesami i tak utrzymuje się przez x lat.

Zostaw merytoryczną opinię o PSI SPS - Siedlce

• Jak się pracuje w PSI SPS?

Zobacz opinie na temat firmy PSI SPS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PSI SPS?

PSI SPS