LPG Polonia Sp. z o.o.

Police

Opinie o LPG Polonia Sp. z o.o.

admin 2015-08-02 11:36
Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie LPG Polonia Sp. z o.o.? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.
Gość 2015-08-02 22:48
Słyszałem ze to tonący okręt.
gosc 2015-10-28 22:15
a ja słyszałem ze lecą w kosmos.
DEDD 2016-02-19 19:58
NAJGORSZA FIRMA JAKA ROBIŁEM
sławek 2016-08-29 20:21
pan Walasek obiecuje 5000zł i składki od rzeczywistych zarobków, a tak naprawdę zarabia się 2200zł i oczywiście składki od najniższej krajowej przelew a reszta pod stołem, tak się tutaj pracuje, nie dajcie się nabrać!!! i co chwile kontrole cysterny, śledzą kierowców jakby byli złodziejami.
paliwowiec 2017-05-23 18:20
ja mam to co się umówiłem na rozmowie. fakt ze śledza (zresztą Lotos tez) ale mnie to nie rusza.
Michael 2017-09-08 14:43
Witajcie.
LPG POLONIA to firma z którą wg mnie nie warto wiązac przyszłości. Pracowałem tam i oto kilka faktów o pracy w tej firmie. Nie są to żale byłego pracownika którego zwolnił uczciwy szef ba z firmy nikt nie zostaje zwolniony po prostu ludzie sami odchodzą po przepracowaniu jakiegoś krótkiego okresu czasu(ja sam odszedłem) a jest to zazwyczaj pierwsza wypłata. Podczas rozmowy złote góry a po pierwszym przelewie brutalna żeczywistość o realiach firmy. Sprzęt stary brak napraw na czas tylko wio i pedał w podłogę. Wypłata na raty za urlopy kasy nie ma tylko dni w pracy się liczą (nie pracujesz nie zarabiasz) itd. W kadrach ciężka coś załatwić trzeba sie prosić o załatwienie jakiejś sprawy. Zresztą duża rotacja w firmie świadczy o czym? Że ludzie się nie nadają czy z szefem jest coś nie tak? Ale to pozostawiam wam do oceny. Pozdrawiam i życzę powodzenia przy wyborze pracodawcy.
Zostaw swoją opinię o LPG Polonia Sp. z o.o. - Police
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LPG Polonia Sp. z o.o.