Opinie o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek w Płock

Magda Nowy wpis

Czy na rozmowie o prace można spodziewać się testów sprawdzających wiedzę ?

deszczyk Nowy wpis

a czy to ma być stanowisko typowo na pracę fizyczną, czy jakiś masz fach w ręku typu no nie wiem, elektryk itp? bo to robi różnicę jeśli mowa o zarobkach, na pewno zdajesz sobie z tego sprawę :) jest szansa na awans, jeśli szkolisz swoje umiejętności

Marcin Nowy wpis

Jeśli pracujesz w tej firmie to chociaż ty badz normalny i podaj oszusta do PIP-u i sądu pracy, może wtedy się [usunięte przez moderatora] obudzi i zacznie być normalny dla ludzi bo wątpię żeby i Ciebie nie wyrolował na kase...

Marcin Nowy wpis

Witam serdecznie. Firma pana Krzyśka B [usunięte przez moderatora] nie wypłaca wypłat problemy są nawet z zaliczkami po wykonanej pracy, pracowałem w tej firmie i powiem tylko tyle... SZKODA ŻE NIE MOGE SPODKAĆ PANA KRZYŚKA B OSOBIŚCIE BO TERAZ INACZEJ BYM Z NIM SIĘ ROZLICZYŁ ZALEGŁOŚĆ W WYPŁACIE mi 3700Zł koledze 3200zł zaległości się nie zapomina panie Krzysztofie z WP Aż jestem zaskoczony że jeszcze ta firma jeszcze funkcjonuje i nie została jeszcze podana do PIP-u. Tam jak ktoś pracuje 3miesiące to już sukces i jeszcze do tego tylko z 5os. z zarejestrowaniem a reszta 20os bez zarejestrowania.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kelner/kelnerka
Bartłomiej Białaszek Jbm Turystyka
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Płock
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
face

Dodam również iż na budowie poginął sprzęt,narzędzia do pracy, ubrania pracowników itp.\" Byłem pracownikiem Julobudu i jestem bardzo ciekawy co Ci zginęło skoro był magazyn zaopatrzony we wszystko. Najwidoczniej masz duże problemy z pamięcią albo tam nie pracowałeś. Chyba że sobie odłożyłeś sprzęt właściciela żeby go potem sprzedać w komisie tam koło \"żabki\" gdzie aż się uginało od sprzętu właściciela. Ja dostałem normalną wypłatę a wy zostaliście obciążeni za wynoszenie całego sprzętu, przychodzenie pod wpływem alkoholu itp. Byliście fachowcami ??? ale w wynoszeniu sprzętu do lombardu.

Prawda

Byłem pracownikiem tej firmy , opinie ludzi którzy nie zostali wypłaceni ? Ja dostałem normalnie pieniądze ponieważ byłem normalny , przychodziłem na czas do pracy itp itd. A wy przychodziliście sobie w kratkę i do tego pijani. Jaka praca taka płaca pseudo fachowcy.

pelllle

Na obiekcie Cadburry było to samo to są poprostu oszuści .Ucinają wypłatę z byle powodu Ale kara boska ich spotka- w piekle się bedziecie bracia Biłki smażyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1To wszystko prawda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Taki opis widnieje na ich stronie: Nasza Firma posiada potencjał umożliwiający realizację przedsięwzięć w krótkim czasie. Powierzane naszej firmie zadania wykonujemy rzetelnie, terminowo, sprawnie organizacyjnie, w oparciu o duże doświadczenie i wiedzę techniczno-budowlaną. W rezultacie są marni. W sierpniu 2011 świadczyli usługi we WROCŁAWIU BUDOWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH i ku zdziwieniu pracowników zatrudnionych nie z Płocka rano o 7 już firmy Julobud i Pana [usunięte przez moderatora] nie było.Okradli około 30 osób nie płacąc im należnego wynagrodzenia za przepracowane prawie 2 miesiące. Zachowanie firmy ,właściciela i tzw wielkich KIEROWNIKÓW pozostawia wiele do życzenia. Oczywiście o fakcie zostały zawiadomione odpowiednie jednostki aby w przyszłości w ich kartotece był zapis o owym zdarzeniu. Dodam również iż na budowie poginął sprzęt,narzędzia do pracy, ubrania pracowników itp. Ku przestrodze wszystkim Panu Krzysztofowi B. nie będzie łatwo uzyskać dokumentu o niezaleganiu ze składkami jest to przestroga dla wszystkich firm które chcą aby firma JULOBUD była dla nich podwykonawcą. Swoją drogą nie mieści mi się w głowie takie zachowanie przecież inni ludzie mają rodziny,kredyty. Strzeżonego Pan Bóg strzeże więc ja strzegę innych przed [usunięte przez moderatora] z Płocka firmą F.H.U. JULOBUD Krzysztof B. Nie wspominając o rzekomej terminowości i rzetelnym wykonaniu.. Firma była podwykonawcą firmy Hohtief

Przestrzegam wszystkich , którzy chcą pracować u tego oszusta. Pracowaliśmy u niego we Wrocławiu na budowie ASP, oczywiście większość z nas miała umowy na najniższą krajową lub na czarno. Pracowaliśmy po 10, 12, a niektórzy po 16 godzin dziennie. Wszystkie soboty....za lipiec mieliśmy dostać wypłatę 10 sierpnia. Ci którzy mieli umowę na najniższą krajową dostali tyle co na papierze, a reszta miała być w piątek( 11.sierpnia). przychodzimy do pracy 11 sierpnia, a na budowie ani śladu po firmie JULOBUD. W nocy wywieźli cały sprzęt, zerwali nagle umowę z generalnym wykonawcą, a my zwykli robotnicy-zostaliśmy na lodzie. Co mamy powiedzieć naszym żonom, dzieciom?!! Dlaczego jest przyzwolenie społeczne na takie wykozrystywanie ludzi?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek - Płock

F.H.U. Julobud Krzysztof Biłek
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bielska 51/3 lok. 70
    09-400 Płock