Opinie o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Jeden z największych producentów napojów energetycznych w Polsce. Firma okrzyknięta mianem „Odkrycia roku 2011”. Od 2014 roku oficjalny partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Miro

Pracownik podpisz się imieniem i nazwiskiem jak uważasz, swoje słowa za prawdę

Raf
@Miro

Zgadzam się z Mirem.Co do nazywania kogo (usunięte przez administratora) to bym się zastanowił.Na jakiej podstawie tego typu oskarżenia.Nie wypłacanie należnych pieniędzy to jest złodziejstwo .Więc radzę przemyśleć sobie następnym razem kogo nazywasz (usunięte przez administratora) I sugeruję żeby zaczerpnąć opinii kto kogo wywalił.Ludzie poodchodzili sami.

Firma ma się ok, dobrze mają nieliczni bo reszta to (usunięte przez administratora) i Pani Prezes stopniowo wywala tych gadów :)

Rozczarowany

I po Las Vegasie...tak to jest jak puś..i ludzie sie za handel zabierają powinni zostać lepiej w tej swojej dziupli z maszyn...i

kotek

Rzeczywiście jeden z Kiero odchodzi ?

Admin2

Przyzwolenie, nie bądź śmieszny. Wystarczy popytać u dystrybutorów, sprzedaż spadła o 50%. Rekrutacja hahahaha, ilu już z tej rekrutacji rozgląda się za nową pracą ? Spotkałem jednego z tej dużej rekrutacji, pracuje m-c i ma dość Tekli, systemu pracy(raczej brak jakiegokolwiek oprócz kontroli), o wynagrodzeniu nie wspomnę. Lecicie w dół aż dudni niestety. Niedługo pomysły na nowe Nicki Ci się skończą Komar

admin2

Następny RKS się zwalnia bo pani prezes nerwowa jest. Firma idzie na dno na polskim rynku bay, bay

Admin

To nie jest portal do waszych wewnętrznych rozgrywek. Wypad z baru!

Drink
@Admin

Tekla...Tekla...Tekla...

Ktos
@Admin

Drogi Admin,udający Administratora.?Prawda boli,czy Ci kazano???.Jakie rozgrywki,ludzie podają fakty i wydarzenia związane z Twoją ulubioną firmą..Swoją drogą ciekawe jak długo jeszcze? Ps Polecam jednak aby nie używać zwrotów typu.."Wypad z baru" w komunikacji oraz wykrzykników.Dobre maniery to podstawa .No i bez nerwów:)

andi

Zarobki 1300zł + 200zł w kopercie. Razem 1500zł do ręki. Pracują tu 2-3 m-c i spiepszają z tej firmy. Atmosfera tragedia, traktują ludzi jak potencjalnych złodziei i oszustów. Widać oceniają według swoich kryteriów.

Były
@andi

Też prawda...Ja miałem szczęście w takim razie.Moje miało 200 tyś dwa lata temu,ale potem spotkałem PH (dwa lata pózniej) to jeździł dalej tym samochodem....

Son

Dobre narzędzi pracy!:)))))He,he...A co to przedstawiciel ma jeździć na rowerze?To są narzędzia standardowe w pracy PH.Poza tym panda z przebiegiem20tys km ,bez klimy to jest dobre narzędzie,A skąd wiesz jakie są prowizje???????

Son
@Son

Miało być panda z przebiegiem 200 tys oczywiscie

Bob
@Son

Tam jeździ sie autami z przebiegiem 400000 tys. ,200 tys. to dla nich nowe auto...

kiki

Ilu jest PH. No coraz mniej.....

Hurtownia

Moze mi ktos podac cennik na las vegasa 250 ml puszke.

PH

Kolego ilu PH ds detalu obecnie jest w firmie LVD w Polsce?

Wiejski wsad

Hej, praca spoko, jak by się sprzedawało to bo nie we wszystkich województwach ludzie to piją. U mnie np. Wola blacha albo tigera tylko dlatego ze takie maja przyzwyczajenie.Syropy Zagłoba to totalna klapa, soczki tak samo się grzeją. Powinni promować wszędzie a nie tylko u siebie. najgorzej jak dali mi samochód zastępczy bo wcześniejszy miał kolizje nie z mojej winy jak mi dali zastępczy to robiłem go 3 razy na fakturę bo flota nie chciała przyjechać bo za daleko i jak dotąd za jedna fakturke nie dostałem kasy. Telefony do dupy raz mi spadł i już nie chciał działać. Z tym 50% więcej ciekawy pomysł. Bo i zobaczymy jak nowy dyro i pani kierownik bedą działać. A te gps to niezłe jaja i tłumaczenia ze nie było miejsca gdzie stanąć pod sklepem i pózniej płaca 250zl w końcu oddali, a w biurze w Tomaszowie ogólnie fajny klimat młodzi ludzie. Ogólnie życzę dobrze tej firmie teraz przeszedłem do koncernu bo miałem dość ściemnionych wizyt i tu jest dopiero zapierdol jak jeździcie w woj. Gdzie się to sprzedaje i macie wszystko poustawiane to się tego trzymajcie tylko żeby nie dowalili pi 30 wizyt pozdro

PH
@Wiejski wsad

Kolego ilu PH ds detalu obecnie jest w firmie LVD w Polsce?

Boni

To nie rozdawnictwo tylko szybka sprzedaż. Gdyby PH nie dostał narzędzi to by tego nie mógł zrobić. Trzeba gonić palety z magazynu - koszt nie gra roli.

PH pracujący

Najniższą cenę za jaką sprzedałem do sklepu to 0,45 netto. Musiałem dodać gratisy od hurtowni pobrać z magazynu w Tomaszowie i zapłacić fakturą. Teraz za AF mamy dużo więcej gratisów itp. praktycznie na każde żądanie.

Dawny ph
@PH pracujący

Z punktu widzenia firmy dziwie sie ,ze jeszcze taki przedstawiciel pracuje.To nic innego jak rozdawnictwo.To dlatego potem nie ma na pensje dla pracownikow,skoro energetyk sprzedajesz za niecałe 50 groszy do tego dopłacasz gratisami i fv.To ja sie pytam jaki jest koszt ostateczny produktu I jaki z tego jest zysk netto dla firmy?????

Kierownik-przewoźnik

Zostaw namiary, a kierownik przewoźnik odezwie sie. Cena dobra za gotówkę tylko o fakt bedzie mu trudno.

Hirtownia

Czy moze mi ktos powiedziec w jakich cenach mozna kupic ich energy drinka. Czy dostane palete w cenie 0,63 netto ? Platnosc gotowka? Nie chce przeplacac a nie wiem jakie sa ceny Dziekuje

kolo

Jestem byłym Ph, i tak z ciekawości sprawdzam u dystrybutorów jak to wygląda teraz. Wtedy gdy pracowałem do Grudnia mieli około 30-40 tys zakupów. Od stycznia nie kupują wcale lub na poziomie 5 tys zł. Chcieli to mają, jeśli w firmie najważniejszy jest facet od GPS to tak się to kończy. Podobno teraz mają po 25 wizyt dziennie, coca cola przy nich nawet wysiada. Przyjeżdżają pod sklep otwierają wizytę, wypalają papierosa, zamykają i jadą pod następny sklep pohandlować hahahahahahaaahahaha....

hurt
@kolo

kiki
@hurt

A czy tu ktoś pisze nieprawdę ?

Lolo

Nie napinajcie się tak bardzo. Ta Firma nie zasługuje na poświęcenie się pracowników.

dawny pracownik

Kulturysta, widać mięśnie, o kim mowa jeśli można wiedzieć ?

Zostaw merytoryczną opinię o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.