Opinie o Gawrońscy Sp. z o.o. w Józefinka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gawrońscy Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gawrońscy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gawrońscy Sp. z o.o. w Józefinka

Operator

Firma nie godna polecenia. (usunięte przez administratora)praca z detalami wystającymi poza stół roboczy(usunięte przez administratora)to jedne z nielicznych . Dźwiganie ciężkich detali na frezarkę odbywa się recznie do tego "panie uważaj pan by ślad nie został " . Ogólnie bardzo niemiła atmosfera panująca w firmie (usunięte przez administratora) NIE POLECAM NIKOMU.

Incognito
@Mańka

Pracuje w tej firmie wiele lat i mam dostęp do pewnych danych. Zarobki są niskie jak na obrót 4.59M. Uważam że robia nas w konia. Mam nadzieję że w przyszłości przemyśla swoje działania.

Jola Nowy wpis

Hej. zauważyłam, że doświadczenie w ogłoszeniu dla Programisty robotów spawalniczych nie zostało oznaczone jako wymagane. możecie przy tym napisać na co w praktyce zwracana jest w takim razie uwaga na rozmowie?

Wojtek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Witam czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat jak się pracuje w firmie ? Interesuje mnie stanowisko programisty

Chce się dowiedzieć ile doświadczenia zawodowego potrzeba by móc pracować jako mechanik na utrzymaniu ruchu. Nie piszą o tym wprost w ofercie a rozrzut widełek mnie zainteresował – 4,5 – 10 tys. skoro tak to na jaki próg może liczyć ktoś z 3-letnim doświadczeniem?

@Operator

pracowałem w tej firmie ... i to jest wrzozec prawdziwej firmy !!! oby każda firma była taka jak ta to byśmy mieli aż za dobrze! !!

@Operator

(usunięte przez administratora) jakiś jesteś. ...reasumując moje odczucia. ... zero prawdy i zero umiejętności w twoim przypadku. .i chodzi o cb. ..osoę która na siłę próbuje z normalnych i uczciwych pracodawców zrobić nic. ,.. a prawda jest inna panie "x " miej świadomość że IT działa a twoje ID i numer IP jest na wyciągnięciu ręki. ..więc zaprzęatan krytykować i zrzędzić. ..

Barbara
@Marek P.

A czemu już nie pracujesz? Tak czy siak, daj znać, czy to było dawno temu. Potrzebne mi jakieś aktualne informacje właśnie o tym, jak tam płacą, zwłaszcza na tle innych firm w okolicy.

@Marek P.

Panie mądry kilka słów: Aby sprawdzić adres IP danej osoby, najpierw musisz skierować sprawę na policję. GoWork udostępnia dane IP tylko i wyłącznie na wyraźny wniosek organów ścigania. W ten sposób portal chroni dane użytkowników. Zanim coś w twojej małej głowie zaświeci przeanalizuj temat...

Magdalena

No w sumie to możesz mieć rację choć pewna nie jestem. A mógłbyś w końcu powiedzieć jakie te zarobki tutaj są? Jeśli nie dokładnie to chociaż jakieś widełki.. ?

@Magdalena

Jak jesteś pupilem i tyrasz 12h bez żadnego oporu to masz pozytywna opinię od zarządu. Wtedy można skosić ładną kasę, a jak jesteś osobą która chce pracować 8h to będą Cie traktować jak trendowatego. Jeżeli będziesz strzelał z ucha to będziesz plusował i przymkną oko na te 8h????

Operator

Nikt w tej firmie nie pracuje 12 h, co ty za człowiek jesteś i kłamiesz lepiej się tobie z tym żyje?? Jak ci się nie podoba to zmień pracę i nie zatruwaj atmosfery i życia innym. Zajmij się sobą to wskazane.

Marzena
@Operator

To faktycznie pracuje się te 8h? A jakieś nadgodziny są? Dla całej zmiany jeśli już czy dla ochotników?

@Operator

Na temat 12h zapytaj Andrzeja. Przecież cały czas pracuje 6-18. Koleś nie zamydlaj oczu na forum bo ta szara strefa o której piszą inni na temat tej cyrkowo-rodzinnej firmy wszyscy piszą to prawda. Pudrowanie firmy kłamstwami jak to jest pięknie i super dobre było w latach 90's. Firma rodzina z cholerykiem jako głową rodziny (M). Gościu wylewa swoje żale krzykiem na innych.

Marzena

Czyli atmosferę oceniasz słabo? Ta "głowa rodziny" to często pojawia się w firmie? Czy można liczyć na jakieś spokojniejsze dni?

Operator

Tylko nie koleś i jak już to Pan (usunięte przez administratora), który pracuje od 6 do 14 lub 15. Jest to osoba , która pracuje w tej firmie jak ty jeszcze w pieluchy robiłeś. Dlaczego tak obrzydliwie obrażasz pracowników i właścicieli tej firmy. Skrzywdzili Cię? czy sam się skrzywdziłeś? Czy nie masz pomysłu na swoje życie? Przypudruj swoje życie i gościu wylewaj żale na swoja rodzinę. Kłamca i (usunięte przez administratora) = (usunięte przez administratora).

@Operator

na żywo też się zdarza by taka atmosfera u was występowała? nie ma może osoby od zarządzania relacjami albo czy nikt wcześniej o tym nie myślał? u pozostałych jak to od strony integracyjnej się przedstawia? są jakieś inicjatywy?

@Operator

Uderz w stół a buc wyjdzie z człowieka. Słoma ci zawsze w butach wychodziła, widać to w wypowiedzi i w jadzie jakim atakujesz innych. Kłamcą, kłamcą i kłamcą tyle tylko mogę powiedzieć. Oświadczenie do osób które chcą tam pracować. Jestem uczciwym pracownikiem a zobaczcie jak klika się trzyma przy korycie żeby tylko pięknie mówić o firmie. Ale prawda jest taka że kto tam się zatrudni będzie krótko pracowal bo atmosfera jest taka jak na tym forum.

OBECNY PRACOWNIK

Pracuje tu już kilka lat, a są pracownicy którzy pracują kilkanaście i nie ma rotacji, jest za to stała ekipa, miła atmosfera wszyscy się szanują bo nie ma wśród nas takich kanolii jak Ty. Ci którzy już nie pracują do których Ty się zaliczasz nie nadawali się do grona uczciwych ludzi. Ty jesteś kłamcą i jeszcze raz kłamcą któremu zależy na krzywdzeniu uczciwie pracujących ludzi. Ty nie jesteś uczciwym pracownikiem a raczej przebiegłą (usunięte przez administratora) która nic nie potrafi i chce pieniądze za oszukiwanie pracodawców.

Mańka
@OBECNY PRACOWNIK

To o jakich średnich zarobkach może być mowa przy tych wspomnianych uczciwych osobach? Ludzie są jednak doceniani? Czy istnieje też szansa na przytoczenie aktualnego zakresu obowiązków względem tych poprzednich opinii? jakie są w końcu te wspomniane godziny pracy?

Incognito Nowy wpis
@Mańka

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gawrońscy Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Operator

Firma godna polecenia. Praca na obrabiarkach z detalami zgodnie z zasadami, we wszystkich obrabiarkach na drzwiach są zabezpieczenia i nie tylko na drzwiach . Ciężkie detale na maszyny są zakładane przy udziale sprzętu do tego przystosowanego. Ogólnie bardzo miła atmosfera panująca w firmie gdzie pracę na obrabiarce zaczyna się i kończy w wyznaczonych godzinach. POLECAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM.

@Operator

i tylko na nich pracę byś mógł polecić czy o innych stanowiskach tutaj także masz jakieś info? Na których pracują obecnie kobiety i jakie warunki mają?

Marek P.

Żegnam ozięble wszystkich, którzy chcą zaszkodzić tej firmie w jakikolwiek sposób. .. dla tych szkodników mowie (usunięte przez administratora)

Marek P.

pracowałem w tej firmie parę miesięcy i szczerze każdemu powiem , że jest naprawdę warto .... mega mili pracownicy, (usunięte przez administratora) góra czyli Szefostwo - do rany przyłożyć. .. pracowałem w wielu firmach. .. w Polsce i za granicami. .. takich pracodawców to na rękach nosić! !!! nie wiem kto stoi za tymi negatywnymi komentarzami - pewnie konkurencja , ale mimo to że już tam nie pracuje to mogę śmiało powiedzieć, iż zarówno pracownicy jak i całe szefostwo zasługują na ocenę 6+/6 to tyle

Czy pracownicy w Gawrońscy Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jak najbardziej się dogadują. Panuje bardzo dobra atmosfera :)

Mariusz

Właściciel jak zwykle na posterunku.

@Mariusz

A co, jeszcze rok temu tu pracowałeś i nie dogadywałeś się z kimś? w czym bym problem?

CNC

Znikające opinie i usuwanie części wypowiedzi dotyczących wynagrodzenia . Tak wygląda wolność słowa na tej stronie bo o naruszeniu regulaminu nie ma mowy .

Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Gawrońscy Sp. z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Operator?

Frezer

Warto jak najbardziej. Bardzo dobra kadra pracownicza, szefostwo z którym zawsze się idzie dogadać. Ogólna atmosfera też bardzo dobra.

Barbara
@Frezer

A kasa? Atmosfera to wiesz, rachunków za wynajem nie opłaci :)

@Barbara

Kasa średnia, bo za dużo zadań dostajesz w sumie mała kasa za taką robotę. właściciel do obiektywnych i spokojnych też nie należy. Ale w tej okolicy nic lepszego nie znajdziesz. Warto się u nich podszkolić i uciekać do lepszej firmy tyle mojej opinii

PRACOWNIK

Czy obsługa maszyny to dużo zadań, na pewno nie, a jeżeli się już podszkolisz i potrafisz wykonywać to co robisz to zarabiasz bardzo dobrze, chyba ze jesteś kiepski to musisz szukać i uciekać do innej firmy.

Jan
@PRACOWNIK

Bardzo dobrze to znaczy ile? Są podwyżki jak się podszkolisz i dają więcej niż na początku? Podasz widełki żebym miał mniej więcej rozeznanie?

Ilona

I myślisz, że to co napisałeś da komukolwiek coś do myślenia?

Jakie są mocne strony pracodawcy Gawrońscy Sp. z o.o.?

Frezer

Mocne strony to : - stałe zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji - ciekawa praca z możliwością rozwoju - bardzo przyjemna atmosfera w pracy, bardzo mili i pomocni pracownicy jak i wyrozumiałe szefostwo - bardzo dobre wypłaty, zawsze na czas, Jednym słowem można polecić z czystym sumieniem.

Właściciel

Firma nie poszukuje nowych pracowników, gdyż posiada stałą kadrę wykwalifikowanych fachowców. Rotacja pracowników oscyluje na poziomie "0". Zatrudniamy nowych pracowników tylko w sytuacjach rozszerzania parku maszyn i zapotrzebowania na obsługę nowego sprzętu. Pytanie po co portal gowork się wysila i prowokuje do opluwania polskich pracodawców? Należy zastanowić się nad drogą sądową i ukrócić ten proceder, który negatywnie wpływa na wizerunek naszej jak i innych firm. Proszę nie odpowiadać na ten komentarz, gdyż jest to moja pierwsza i ostania opinia przed sądowna. Życzę wszystkim miłego dnia i mniej jadu w stosunku do innych, ciężko pracujących ludzi. Pozdrawiam właściciel.

Kamil

@Andrzej A jaki jest dresscode? Typowy ubiór BHP? Można liczyć na bezproblemową wymianę zużytych ubrań roboczych?

Janusz

Jak wyglądają warunki w tej firmie? Niech ktoś napisze prawdę Mam informację od znajomych że nie jest tak kolorowo Proszę o opinię

Maniek

@PLEBAN Zawsze można zmienić prace jeśli jest tak źle. Trudno zrozumieć taką opinię w sytuacji kiedy firma jest oceniana jako bardzo dobry pracodawca.

haha
@Maniek

trudno raczej zrozumieć że negatywne opinie są usuwane przez administratora na gwizdek właściciela i jego żony... nie będę pisał negatywów bo nigdy ten komentarz nie zostanie wyświetlony. firma jest super i wszystko jest ok (oczywiście mówię odwrotnie do sytuacji)

Kazimierz
@haha

Dlaczego masz takie zdanie o firmie Gawrońscy? Napisz więcej szczegółów o Twoich relacjach z firmą. Dzięki za info.

Krzychu

Pracuję w tej firmie od niedana. Nie zgadzam się z opinią poprzednika Remka. Pracowałem wcześniej w firmie pod Bydgoszczą nie dosyć ze dojazdy mnie rujnowały to wynagrodzenie miałem o wiele niższe niż mam tutaj. Poziom pracy także jest wyższy niż we wcześniejszych firmach. Osobiście polecam, jestem młody i zadowolony z tego, że wreszcie znalazłem pracę w firmie, która daje mi satysfakcje z tego co robię i z zarobków.

Remek

Nie polecam tam pracować. Warunki płacowe jak na wieś ok lecz wymagania jak w dużej firmie, a firma do Corp. Raczej się nie zalicza. W skrócie odradzam młodym lepiej szukać pracy w Żninie lub Bydgoszczy. Kilkanaście kilometrów dalej a inny poziom pracy...

Gregor

Zdania mogą być różne ale jedno jest pewne firma jest bardzo dobrym pracodawcą chociaż idelanie nie jest!!

ARR

Pracuje w tej firmie i chcę wyrazić swoją opinie o wcześniejszych negatywnych wpisach. Dokonywała ich tylko jedna osoba pod rożnymi pseudonimami, były pracownik którego nawet ciężko nazwać kolegą z pracy, ponieważ gardził wszystkimi. Zarozumiały, mściwy, mało umiejący i oporny na wiedzę. Myślę, że mu się nie powiodło i postanowił się zemścić na szefostwie. Mowa nienawiści , hejt teraz są bardzo modne, chęć zniszczenia kogoś za wszelka cenę, a takie portale umożliwiają to takim ludziom. Nie dajcie się zwieść ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie z warunków jakie panują oraz wynagrodzenia i atmosfery. Polecam

Gawron
@ARR

Nie zgodzę się z Tobą kolego ponieważ wiem o kim mówisz i nie do końca jest prawdą to co piszesz. Praca w tej firmie potrafi wyprowadzić z równowagi ponieważ donosicielstwo punktuje u szefostwa najbardziej. Jeżeli chodzi o warunki to jest bardzo słabo mówiąc od warunków na samej hali a kończąc na narzędziach. Jak pracowałem w tej firmie to zawsze czułem oddech na plecach tzn. Ciągle byłem pod obserwacją tak jak w więzieniu. Na 10 pkt. Daje max 3.5

@Gawron

Wiesz o kim mówię bo to ty nim jesteś Bar....., a nawet jeżeli nie ty to ktoś taki jak ty, którego namówiłeś aby pisał te wszystkie kłamstwa . Pilnujesz każdego wpisu na tym profilu i jak się pojawia prawdziwy to od razu podszywasz się pod kolejny pseudonim i wypisujesz bzdury. Co ty z tym donosicielstwem chyba naprawdę miałeś do czynienia z więzieniem i masz jakiś syndrom donosicielstwa. Nikt na nikogo nie donosi , chyba ci się instytucje pomyliły. Atmosfera jest dobra i wszyscy się szanują. Jeszcze raz podkreślam że warunki są dobre, hale, socjalne itp. A na temat narzędzi to radziłbym się nie wypowiadać bo trzeba mieć pojęcie i się znać. Pracowałem kiedyś w firmie gdzie miałem w obowiązkach zakup narzędzi i widzę na jakich pracujemy tutaj, są one z najwyższej półki. Skoro nic nie umiałeś to byłeś pod obserwacją tych którzy próbowali czegoś cie nauczyć ale jak widać spartoliłeś to. Zajmij się już sobą i swoim życiem. Podsumowując firma godna polecenia. Nie mam w tym żadnego interesu mówię porostu jak jest.

Gawron
@ARR

Ostatnie zdanie to jakiś śmiech na sali nie masz żadnego interesu przecież to Ty piszesz (usunięte przez administratora) Kto z nas szeregowych pracowników w tej firmie zamawiał narzędzia hahaha sam sobie gola wbiles tym wpisem. Muszę Cię rozczarować ale nie żyje tylko dla twojej firmy. To jest ogólnopolski portal "opinii" o firmach Może masz klapki na oczach jak koń w kopalni ale twoja firma to nie cud miód Co do jakosci urządzeń w firmie hmmm. W skrócie wozek widlowy, samochód dostawczy, niektóre maszyny o bhp nawet nie pisze bo to się do PIP-u nadaje ale chyba muszę to zgłosić i wtedy się okaże po kontroli kto miał rację na tym forum i czy prawdę wpisywal

@Gawron

Widzę, że nasz kłopot człowieku, to że nie odróżniasz ludzi to już zauważyłem, fakt mało mieliśmy odczynienia z sobą, ale z szefem nie musisz mnie mylić, ale że czytasz bez zrozumienia to dopiero śmiech na sali. Pisałem, że pracowałem wcześniej w firmie w której miałem odczynienia z zamawianiem narzędzi a nie, że tu to robię i na tym polega cały problem ty czytasz to co chcesz przeczytać i piszesz bzdury i kłamstwa. Jak Ci się maszyny czy widlak nie podobają to hale to znowu samochód, dobra rada zastanów się nad sobą. O tym zgłaszaniu to już pisałeś, zgłaszaj gdzie chcesz to nie moja sprawa, a przy okazji zgłoś się ze sobą może ktoś ci pomoże. Szczęście że już z nami nie pracujesz zatruwaj życie innym. I na tym kończę bo to nie mój poziom.

Zostaw merytoryczną opinię o Gawrońscy Sp. z o.o. - Józefinka

• Jak się pracuje w Gawrońscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gawrońscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gawrońscy Sp. z o.o.?

Gawrońscy Sp. z o.o.
  • 29