Opinie o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PATELEC Elpena Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PATELEC Elpena Sp. z o.o. w Legnica

oszukany

Dawid Ś. ze zmiany Kryśki uwielbia zgrywać typa z pod ciemnej gwiazdy, a tak naprawdę wystarczy lekko podnieść głos i już ucieka z podwiniętym ogonem;) Pozdro dla pozostałych pracowników Elpeny:)

axa

patologia smród brud (usunięte przez administratora) dziękuje aco do siana tez padaka

pracownica
@oszukany

A co Tobie nasz Dawidek zrobił bajki to on opowiada ale zły nie jest

@pracownica

hmm... może tak na forum nie będę o tym pisał... ale tak jak piszesz, bajarz z niego niesamowity... poza tym lubi d... obrabiać za plecami.

@axa

Kasa? najniższa krajowa rzecz jasna jesli chodzi o stanowisko operatora maszyn

SDHC

BZDURY PISZESZ KOLEŚ SKĄD SIĘ URWAŁEŚ JAK NIE CHCE SIĘ PRACOWAĆ TO 10-TY MARNY

pracownica
@oszukany

To ze bajki opowiada to wiem ze rwie panienki na lewo i prawo to chyba każdy wie a ze obrabia? W tej firmie 90% osób to robi :-/ fałszywy zakład wiem co mówię

trado

nowy kierownik jak poprzedni zaczyna od pracowników a powinien od maszyn maszyn maszyn maszyn maszyn chyba darmo piszę

jona

jak wam sie podoba nowy kierownik PZ?

Rep
@jona

Jeszcze nie miał okazji sie spodobać bo ledwo go widać :p Wystraszony czy co ;) ??

SHREK

DZIEŃ DOBRY MAM MAŁE PYTANIE JAK TERAZ JEST W ELPENIE CZY SĄ 3 ZMIANY I KAŻDA SOBOTA I NIEDZIELA JEST WOLNA I JAK Z ZAROBKAMI,JAK CZYTAM WCZASY POD GRUSZĄ I ZASIŁEK JESIENNY CZY TO JEST CO ROKU A CZY SĄ PACZKI POD CHOINKE DLA DZIECI I CZY DALEJ SĄ PRZYJĘCIA DO ELPENY BO JESTEM ZAINTERESOWANY.PROSZE O ODPOWIEDŹ.POZDRAWIAM.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
była

Właśnie praca za biurkiem (czasem) męcząca bo trzeba troszkę posiedzieć to proszę spróbować wystać to przy maszynach a nowy kiero ponoć miał podciągnąć maszyny a nie ludzi

Gdyby nie ten nowy kiero to bym został dłużej ale on chyba wrócił z Korei Północnej... Miał sie zając w pierwszej kolejności maszynami aby lepiej chodziły, lecz tego nie robi woli zacząć od pracowników. A z tego co mi wiadomo zanim przyszedł dużo lepiej było z produkcją... ogólnie ludzie są spoko, gorzej z paniami za biurkami. Ciągle wielce zmęczone i narzekające na ciężką prace :D Tak w ogóle to je pozdrawiam :D

niestety tak nawet opieke trzeba zglosic wczesniej hym.. jakies poł roku wczesniej. Nowy szeryf ma problemy z głową.

nina

Maju, mniej wiecej zarabia się tam 1500-1600 zł nie licząc nadgodzin. Oczywiście jeśli tylko masz ochotę, możesz przyjść na tzw świętówkę, czyli dodatkowy dzień pracy, za który masz placony ok 90zł. Nadgodziny również są dobrowolne i wypłacane crazem z wypłatą. Ogólnie nie jest źle. Tylko ta 4-brygadówka trochę przeszkadza. No i nowy kierownik który wprowadza swoje rządy. Wg niego m.in. powinno zglaszac się ok pol roku wczesniej jesli chcialabys wziac opieke na dziecko...

Maja73

Witam, chciałam się dowiedzieć jak się zarabia na stanowisku kierowniczym w Patelec Elpena Legnica. Mniej więcej jakie to są kwoty? z góry dziękuje i pozdrawiam. Maja

hmm

Chciałaś wiedzieć co nieco o socjalu wynagrodzeniach itp . a więc wypłata do 10 (zawsze na czas) oprócz tego kartki żywieniowe do kiosku (nie pamietam ile za dzień ale w skali miesiaca jest to ko 100), wczasy pod gruszą (po przepracowaniu roku w zaleznosci od wielkosci funduszu socjalego plus minus 1000zł w czerwcu) no i zasiłek jesienny w sierpniu ok 300zł do wypłaty . Co do zarobków szału nie ma ale nie jest tez tak najgorzej.

Taaa... cztery brygady i zmieniający sie grafik z dnia na dzień... nie liczą się z nami niestety... pracuje tu kilka lat i tak zle jeszcze nie było. No ale liczę na to że ten system zniknie wraz z końcem tego roku.

RS

dzisiaj byłem oblukać wasz zakład [usunięte przez moderatora] to macie ale atmosfera widać fajna

ReP

Wyplata jest zawsze na czas. do 10 każdego miesiąca. Zarobki bez szalu. Zależy od stanowiska. A jeśli pytasz o zmiany to jest obecnie czterobrygadowka. świątek piątek itp :D

Nowa

Witam:) napiszcie proszę coś o zarobkach i świadczeniach socjalnych. Ile jest zmian, czy nadgodziny są płacone. A wypłata jest kiedy? I czy na czas. Proszę pilnie o informacje. :) :) :)

młot(d)szy operator

Związki heh gdyby nie one to [usunięte przez moderatora] już by tam nie pracował :))))))

Zakład jak zakład to ludzie go tworzą .Pieniążki mogły by być większe ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Pracować gdzieś trzeba.Piszecie o atmosferze w firmie ,czynie uważacie ,że za dobrą odpowiada większość a nie poszczególne osoby.Wytykać każdy potrafi. Jeśli nie ma jedności wśród załogi to zawsze Pracodawca przeforsuje swoje pomysły czego mamy przykład teraz ,pisze o czterobrygadówce.Jedyne co tak naprawde mogę skomentować na nie to działalność związków .Po co one są w elpenie to nie wiem ,chyba tylko dla składek ściąganych od pracowników bo jak widzę to nic innego nie robią,albo inaczej przyklaskują [usunięte przez moderatora].Pracuje tam kilka lat i w tym czasie jak dla mnie związki nie wykazały się niczym.Pozdrawiam

WITAM.Pozdrawiam wszystkich pracowników Elpeny.Kilka lat temu pracowałem na kierowniczym stanowisku w Waszej firmie.Była to najcięższa praca w mojej długiej karierze zawodowej.Bardzo duża presja i niezrozumiałe dla mnie do dzisiaj rola pana z Włoch,który tylko przeszkadzał w nowoczesnym zarzadzaniu produkcją.Udało mi się postawić mój wydział na dobrym poziomie,dobrze dogadywałem sie z moim operatorami,zwłaszcza z mistrzem.Wszyscy,operatorzy,operator wózka,brygadziści zapracowaliśmy na sukces.Ciężko pracowaliśmy ale udało się.Była produkcja i podwyżki.W Elpenie poznałem wielu kompetentnych,pracowitych ludzi[[usunięte przez moderatora]] także w dziale utrzymania ruchu pracowało wielu profesjonalistów,z którymi zawsze się dogadywałem.To prawda,że Elpena to bardzo specyficzny zakład pracy.Dla mnie nieporównywalny i ciężki do zrozumienia.Moim zdaniem załoga jest OK ale nie ma szczęścia do zarządu.Jeszcze nigdy nie byłem świadkiem tak kuriozalnych zachowań,,wręcz głupich na pograniczu sabotażu dokonywanych przez Włochów.Ciężko było mi się rozstawać z moją załogą ale trudno tak chcieli właściciele....Pozdrawiam wszystkich pracowników Elpeny.Szczególnie [usunięte przez moderatora] P.S To ludzie tworzą firmę a nie mury i maszyny.

młot(d)szy operator

Hehehe miło się to czyta. Barany było się uczyć !!!!!!!!!!!!!!!! i kierownik murowany, co do zarobków to jaka praca taka płaca (za te umiejętności i chęci to bym nic nie zapłacił)-oczywiście nie tyczy się to wszystkich. Pozdrawiam elpenowskich magistrów i doktorów. :)

blllllllleeeeeeeeeeeeee

to wróć są przyjęcia : to jaki masz problem co tydzień porcja nowych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zasila szeregi elpeny ;///////

SHREK

A JA BYM WSZYSTKO ZROBIŁ ŻEBY WRÓCIĆ DO ELPENY.POZDRAWIAM WASZYSTKICH.

Zostaw merytoryczną opinię o PATELEC Elpena Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PATELEC Elpena Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PATELEC Elpena Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 124 ocen.

PATELEC Elpena Sp. z o.o.