Opinie o RAGZ w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RAGZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RAGZ o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT
Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RAGZ w Łódź

ble

System sie wali a pracownicy poraz kolejny nie otrzymali zapracowanej pensji..........Najważniejsze to mieć ładnie i górnolotnie brzmiące wyjaśnienia.

ciekawy

Dlaczego osoby związane z kierownictwem RAGZ nie podpisują się pod swoimi wypowiedziami na tym forum?? Wstydzą się swoich wypowiedzi czy tego gdzie pracują ??

bolączka

ble - 2011-11-20 20:44:38 Najlepszym komentarzem do sytuacji finansowej firmy i atmosfery tam panującej niech będzie fakt , że najlepsza koleżanka córki prezesa po pół roku pracy na kierowniczym stanowisku z niezłą pensją rzuciłą to w czorty i odeszła.......... A przyszło ci do głowy, że ta osoba po prostu się nie sprawdziła? Jak zatrudniają swoich to źle, jak nie zatrudniają to też źle. Pokątnie wiem, że i tak ją wszyscy obchodzili, bo z nią tylko wydłużało się czas napraw. Mam kumpla co pracuje tam na miejscu. Ponoć zostało to przegłosowane. Jeszcze raz powtarzam, system się wali. A kto jest w oczach ludzi zły? Wg pracowników prezesi, wg klientów ten, co ma z nimi kontakt czyli infolinia, serwisant lub serwis. Producent za to jest cacy, bo przecież niektórym klientom nie przychodzi do głowy, że to produkt, bo musieliby się przed samym sobą przyznać, że dokonali złego wyboru (pomylili się). Zresztą część z nich w sumie wierzy producentom, ale często udaje, że nie bo chce naciągnąć producenta, a tak naprawdę naciągają jeśli jakiś serwis się daje, to właśnie ten serwis. To serwis odpowie jak niesłusznie wymieni coś. Nieistotne jakby serwis się nazywał i w jakiej części Polski by istniał. Psiocząc na serwisy pogrążacie tylko rodaków i Polskę, zamiast weprzeć serwisy wstawiając się u producentów choćby na infoliniach. W końcu dojdzie do tego, że serwisów i serwisantów będzie jak na lekarstwo, a czas oczekiwania na naprawdę czy wymianę zbyt długi aby być zadowolonym klientem.

Finansowa sytuacja wynika przez to, że to producenci nie potrafią płacić w dobie kryzysu i chcą, aby naprawiał serwis za darmo. Pracuję w innym serwisie (konkurencja). Ostatnio bardzo znana i szanowana marka telewizorów nie zapłaciła żadnemu serwisowi przynajmniej w Łodzi. Jak potem serwisy mają dobrze działać? Bez kasy działają jak działają. Wszędzie szuka się oszczędności, a korporacje i podobne żerują na klientach, sprzedawcach i serwisach. To nie tylko bolączka RAGZ. System się wali.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RAGZ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
ble

*****

Widzę ,że ostatnie posty są pisane pod dyktando prezesów .Jak chcesz sobie poprawic PR to sam piszesz opinie o sobie. Żenujące , nie tak to sie robi.Inna sprawa , że inaczej RAGZ już sobie opinii nie poprawi . Wierzyciele , pracownicy i firmy domagajace się zapłaty za wykonane usługi to dzień powszedni .Kiedys byli firmą rządzącą rynkiem serwisów gwarancyjnych w polsce dziś czekają na tego który zgasi światło i moze to byc dosłownie .

wszyscy biadolą jak im źle i nie dobrze, jacy źli ci serwisanci-technicy A czy ktoś pomyślał że nie wszystko jest od nich zalerzne- wielokrotnie. Że to producenci tna w przysłowiowego (usunięte przez moderatora) wielokrotnie i na czas nie realizują dostaw zamówionych części bądź przekładają terminy po 3tyg alboi dłużej. A z resztą i tak każdy baran powie źle bo tak naj prościej. Czemu ci który są zadowoleni, tak żadko piszą bo im już nie zalerzy. Dostali co swoje i działa w poprawnie.

zadowolony_maciek

Oddałem niedawno sprzęt do Centrum RAGZ. Spotkałem się z miłą obsługą i profesjonalnym podejściem do problemu. Jak najbardziej polecam!

xxx

Jak byś się nie starał i tak zawsze wyjdzie to złe a nie dobre. Ludzie niestety mają skłonność do krytyki a nie do pochwał. Ja złego słowa na nich powiedzieć nie mogę i w sumie też nic nie słyszałem. Zauważyłem również że starają się poprawiać wizerunek zmienili chyba swoją stronę i przez nią można w zasadzie wszystko załatwić. Jeżeli nie ma się ochoty rozmawiać z Panią na infolini to są tam formularze zgłoszeniowe. Jak na ilość napraw które robią, a sądzę że jest tego naprawdę sporo to te kilka słabych komentarzy to kropla w morzu ! Strona mnie zdziwiła idą w stronę wielu firm poprawiają swój PR widzę że jest FaceBook i Allegro też całkiem wygląda i tam nie widać maruderów . Polak Polakowi zawsze podstawi nogę zamiast wspierać to się odgryza za niepowodzenia swoje. Sądzę że większość z tych komentarzy pisane są bezpodstawnie i mają na celu oczernienie. Na szczęście społeczeństwo często odbiera te marne wypociny jako plus a nie jako minus. Nie ma firm idealnych sprzedawców serwisów i osób!!! Co do pracy płacy itd to nie sądzę aby żaden pracodawca zwolnił dobrego pracownika bo wie jak ciężko jest o niego (to akurat wiem z własnego doświadczenia). Każdy popełnia błędy i proponuje aby każdy przemyślał swoją wypowiedź nim cokolwiek naskrobie ja daje 6 gwiazdek a wy piszcie sobie co chcecie :)

Żal mi cię ,biedaku niedługo pasał owce będziesz na połoninach-geniuszu.

mila77

Dopytałam się. Technik jest ale naprawia co innego.

milla77

Mam faceta, który ma kumpele tam pracującą, którą niedawno zwolnili. Mają tylko dwóch solidnych techników, którzy są najlepsi w diagnostyce. Jeden jeździ samochodem LG. Z tego co wiadomo to jest tam źle i nawet oni rezygnują z tej roboty. Są miesiące, w których im wcale nie płacą. Nie wiem czy ona mówi prawdę, ale jeśli tak jest to się nie dziwię. Albo inne firmy im tak słabo płacą, albo prezesura tam kradnie. Nie łatwiej byłoby producentom sprzętu zatrudnić najlepszych u siebie i zrezygnować z takich pożal się serwisów?

Chyba nadal RAGZ nic nie płaci, bo ich infolinia stoi. A może to im nie płacą jak należy?

kkk

Wasze opinie się potwierdziły, szkoda czasu na rozmowy z nimi, szukam dalej. Dzięki i pozdrawiam

mati

Teraz to pozwalniali biednych (usunięte przez moderatora)techników i chcą przyjać młodychych bez doświadczenia zaraz po szkole dzieci-daj im do rąk sprzęt o dużej wartości-nie polecam,zresztą kto tam pójdzie za 1000zł,chociaż by miał pojęcie w temacie.Żenada.Według polityki tej firmy to za takie wynagrodzenie powinno się pracować dwanaście godzin dziennie oraz soboty i wtedy dostaniesz pączka raz wroku jako premię.

nobody

Jeżeli chcesz pracowac w rodzinnym (usunięte przez moderatora) jednego z prezesów to prosze bardzo.Na wysokim poziomie jest tylko (usunięte przez moderatora) Wypłaty nawet pracownicy nie otrzymują w terminie. jeżeli musisz to idz na rozmowę jeżeli masz inne opcje nawet się nie zastanawiaj , każda inna praca może byc tylko lepsza od tej którą Ci proponują.

kkk

Do "anonim" - na jakim stanowisku pracowałeś? Albo jakie miałeś obowiązki?

Potwierdzam co pisze \"Ja\". Nie opłaca się iść nawet na rozmowę, szkoda czasu i stresu. Ja na szczęście uciekłem do innej formy, bo tam po prostu nie dało się wyrobić. Za taką marną pensję to szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego. Najpierw cię omamią jacy to oni są cudowni, mili i w ogóle och i ach a potem wychodzi szydło z worka i potem już się odechciewa iść do pracy, żyjesz w ciągłym stresie i jesteś z każdej strony atakowany za winy i niedopatrzenia innych osób.

kkk

Cześć możesz powiedzieć coś więcej? To dla mnie bardzo ważne, chcę zebrać jak najwięcej informacji przed ewentualną rozmową, a jestem już po wstępnym tel. od nich. jeśli nie chcesz napisać na forum publicznym daj znać. Pozdrawiam

Nie radzę. Praca strasznie stresująca i mało płatna. (usunięte przez moderatora)i jeszcze musisz ponosić winę za innych współpracowników. Tragedia.

Zostaw merytoryczną opinię o RAGZ - Łódź

• Jak się pracuje w RAGZ?

Zobacz opinie na temat firmy RAGZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RAGZ?

RAGZ
2.4/5 Na podstawie 136 ocen.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 143
    92-236 Łódź