RAGZ

Łódź

Opinie o RAGZ

a 2013-04-01 18:20:18
mi tez sie wydaje ze nikt na silę nie trzyma, tym bardziej ze takie pensje to zarabiaja ekipy sprzatajace... dziwne jest to ze ludzie sie nie zwalniaja ale po tym widac tylko poziom intelektualny pracowników. Zamiast nazekac to odejdzcie bo w pierwszej lepszej pracy dostaniecie wiecej i w terminie.(usunięte przez administratora)takze podtrzymuje słowa przedówcy że nikt na sile nikogo w ragzie nie trzyma.
xxx 2013-05-24 13:01:51
mam parę pytań niech mi ktoś odpowie (pracownik bądź zacni szefowie a może mr.szef)
- wy jeszcze istniejecie?
- czy nadal tam gdzie kiedyś?
i co wam jeszcze za autoryzacje pozostały?
macie appla jeszcze?
co z budynkiem na sprzedaż?
jak i z ludźmi?
Obserwator 2013-05-24 13:28:25
Niech tam otworzą Biedronkę lub skup złomu bo serwis to kpina !!!!!!!!
obserwator 2013-05-24 13:36:32
Najlepiej otworzyć utylizację starych telewizorów lub samochodów,miejsca jest dosyć,haaaaaaa
Czytelnik 2014-01-05 22:31:50
Witaj! Znajdujesz się na internetowej wizytówce firmy "Ragz" Sp.j. (usunięte przez administratora), która przedstawi Ci jej ofertę.

Już niedługo na tej podstronie znajdą się obszerne informacje na temat oferty firmy "Ragz" Sp z oo (usunięte przez administratora) A. Zasada, która znajduje się w kategorii Drób i jaja.

Właściciel wizytówki nie udostępnił jeszcze na tej podstronie danych o swojej ofercie.
Zosia 2014-01-21 19:41:53
Przeciezv sprzedaja serwis za 5500000 w tym recepcje wyremontowana przez Samsungaa
Scieme Sciema Sciema to taka polityka prezesa R,G
dominique 2014-03-26 20:09:53
A moja stara wieże Philipsa naprawili niezłe i w miarę niedrogo. 150 zł i hulaja płytki jak nowe :-). Serwisok - sszybko i w miarę niedrogo.
niki2004 2014-05-14 15:57:22
niestety panowie nie popisali sie wiedza na temat telewizora LG,po drugie jeden z serwisantow byl bardzo bezczelny.Moim zdaniem to znaja sie na telewizorach starej generacji
niki2004 2014-05-14 16:07:54
ja tej firmy NIE POLECAM panowie nie maja zielonego pojecia o tv LG 3D i próbują wmówic czlowiekowi że tak musi być,moze potrafia naprawic telewizor ale kineskopowy,jednym słowem PORAŻKA!!!
jackline 2014-05-17 22:45:01
AutoRider naprawia teraz w RAGZ a że trochę osiołek ten drugi????? Wybierz .......inny złoty róg,lub zmieńokulary
1961 2014-10-18 23:05:18
Amber Gold również miał piękny szyld, a pod podszewką pralnia,ciemne interesy,
Zastanów się, nie płacą ZUS za pracowników.
gość 2014-11-03 12:47:39
a nie uwzięła ? pracownicy niejednokrotnie odchodzili z kwitkiem od lekarza bo nie było zusu opłaconego ,takie są fakty .
gość 2014-11-25 19:21:43
zus nie był opłacany bo cała rodzinka prezesa domy musiała sobie wybudować
1987 2014-12-26 16:36:29
oj wiele zlego tej firmie zrobil prezes G i jego rodzina
Oszukany 2015-02-23 21:06:00
Firma a w szczególnosci pracownicy robą wały na naprawianych sprzetach z czesci zamiennych dla klienta robi się telefony sprzedawane potem na alledrogo. Ogólnie panuje tam balagan i rozluznienie. Ragz to firma o wielu "patentach" jakprzyjezdzaja z samsunga to nie szczedza kasy na sponsorowanie.
gość 2015-02-25 11:48:12
jaki prezes taka firma, dorabia się wykorzystując ludzi, zatrudnia rodzinkę i znajomków, w 4 literach ma uczciwość i profesjonalizm więc niech się później nie dziwi i nie biadoli,że ma taką a nie inną opinię
klient 2015-02-27 18:14:37
RAGZ jest bardzo słabym servisem. Nie potrafią skutecznie naprawić telewizora bo nie radzą sobie z tym zwłaszcza ze smartami Toshiba w szczególności). Po cichu na ucho udzielają informacji, że sprzęt jest słaby bo producent ma kiepski sprzęt ze smartem ale napisać to tego nie potrafią. Oddają sprzęt brudny - upaprany.
Pedancik 2015-03-01 20:36:01
Dajesz uflejany sprzęt,to sam sobie go wypierz, jaki Pan taki Kram, za służbę trzeba zapłacić
Rafał Dębica 2015-03-02 17:16:18
Serwis dziadostwo oddany tv samsung 32" :usterka włączało się logo samsunga i reset. Po naprawie gwarancyjnej u Nich wymiana płyty głównej już nic się nie załącza ,a tylko dioda miga.Samsung w końcu zabierze im autoryzacje mam taką nadzieje.Podpisałem się w loginie, by wiedzieli o jakim TV mowa ,nadaremna moja jazda do sklepu po 14 dniach i tak zepsuty jeszcze gorzej TV, teraz czekam na serwis w 2 dni mają podjechać naprawić i rozliczyć wcześniejszy serwis. Niby 7 dni pracowali nad moim TV i tak naprawili.
Nick 2015-03-02 23:04:12
Następny maniak z upośledzeniem, który kupił Toshibe i nie wie co to jest ICMP. Trochę techniki i wiedzy już nie starcza. Potem na forach widzi się takich nieuków, którzy przelewają swoje żale. Trzeba było do szkoły chodzić a nie w nią kamieniami rzucać.
gość 2015-03-23 16:34:22
administrator usuwa treści niekorzystne ale mówiące prawdę o zięciu prezesa,który jest zatrudniony w firmie Ragz,
gość 2015-03-27 15:13:14
ciekawe kiedy tylko samsung sie zorientuje jak jest okradany przez ten niby serwis - a to bedzie koniec tego serwisu
Zombi 2015-03-27 15:36:30
Mój Tv naprawili szybko i sprawnie, fakt faktem serwisant nie był zbyt miły.
gość 2015-07-21 19:34:16
w serwisie panuje nepotyzm, niekompetencja, ignorancja; rodzinka prezeska aby chronić własny tyłek jest zdolna zniszczyć człowieka
gość 2015-08-04 20:17:18
Panie C. ile Pan dostał od Z., O. i K. za te kłamstwa w sądzie? Ile Pan dostał za stanie i patrzenie jak biją kobietę? Ile Pan dostał za przypisanie sobie cudzego bohaterstwa? Warto było płacić się w rynsztoku aby chronić własne 4 litery i zrzucać swoje chamstwo i grzechy na inną osobę?
Niezadowolona 2015-09-18 17:15:55
Kupiłam telefon bezprzewodowy firmy Filips i kiedy się zepsuł, oddałam do serwisu RAGZ z prośbą o szybkie załatwienie reklamacji, ponieważ jest to moje narzędzie pracy. W ciągu tygodnia dostałam kilka sms-ów informujących, co się dzieje. Telefon zaniosłam w poniedziałek rano, a zaproszenie po odbiór nowego sprzętu w piątek o godz. 16:30. Firma jest czynna do godz. 17:00. W soboty tutaj się nie pracuje. Gdyby chociaż godzinę wcześniej napisali, zdążyłabym do nich dojechać. A tak, pozostaję bez możliwości pracy przez kolejny piątek, sobotę i niedzielę. Aż do poniedziałku. Uważam, że jest to wyjątkowe lekceważenie!!! Nie sądzę, żebym jeszcze kiedykolwiek chciała skorzystać z usług tego serwisu, a i zakup telefonu Filips również nie wchodzi w rachubę. Jestem bardzo niezadowolona i dziwię się, jak taka firma jak RAGZ funkcjonuje jeszcze na rynku przy takiej konkurencji. Nie polecam!
Obserwator 2015-09-24 21:44:22
Jakaś Ojszczynoga ,nawet nie zna poprawnej pisowni urządzenia,które oddała do naprawy
Zadowolony 2015-09-27 20:31:26
@niezadowolona: a czy wpadlas na to, że może RAGZ dostał nowy telefon "Filipsa" w piątek o 16:20? Czy to już za dużo jak na Twoje "myślenie"???
gośc 2015-09-28 11:53:10
obserwator, zadowolony i 4rtg to pewnie zarząd firmy + zięć, idą w zaparte i do żadnego błędu nigdy się nie przyznają, lepiej zgnoić i zniszczyć niż powiedzieć przepraszam i przyznać się do błędu. Prezes z zięciem nigdy się nie zmienią.
gość 2015-10-10 12:20:12
Niezadowolona dlaczego pozwalasz się tak obrażać? Jest jasne kto to robi - właściciele firmy Ragz. Jest kilka osób, które wiedzą o nich co nieco, co te osoby mają na sumieniu i do czego są zdolne, wiedzą jak są niewychowane i chamskie. Obrażanie innych i ich gnojenie mają we krwi.
gość 2015-10-29 20:34:34
Skoro z pracy u nich zrezygnowała przyjaciółka córeczki prezesa to jaka może być tam atmosfera? Jaka może być atmosfera skoro, jak tu pisano wyżej, pracownicy nie mają opłacanego ZUS o czym dowiadują się dopiero podczas zapisu do lekarza? O innych przekrętach opisanych powyżej już nie wspomnę.
Gosc1 2015-10-30 07:29:59
Gosciu - po co jątrzysz?? Nie prościej to sprawdzić czy płacą ZUS i później się wymądrzać ? A sprawdzić jest prosto....
gość 2015-11-05 13:58:10
gościu1 - nie wiesz ale atakujesz, przeczytaj sobie dużo wcześniejsze wypowiedzi pracowników tej firmy i przeproś, wątpię jednak aby było Cię stać na takie zachowanie, łatwiej atakować niż przyznać się do błędu
gość 2015-12-01 13:29:52
a ty reset kim jesteś dla prezesa G?
gość11 2015-12-11 21:49:13
romek prima aprilis dopiero przed nami ale pośmiać się z żartów zawsze można, nawet tak żałosnych
niezadowolony 2015-12-19 13:46:32
yolakk, kolejny krewny prezeska się odezwał
szczęscie, że nie odebrali 2015-12-21 09:42:51
Przez 2 dni próbowałem się dodzwonić w sprawie popsutego tv Sony. Z tego co tutaj czytam miałem szczęście, że nie odbierali. Z czytanych wpisów wynika, że to marny serwis. Najgorsze jednak jest to, że nie można ani jednego słowa nieprzychylnego napisać na ich temat. Od razu poniżają i obrażają jak np. niezadowoloną. Mądry będzie się trzymał od nich z daleka.
bullshit 2016-01-07 01:46:42
niby jakie szkolenia??!! firma NIC nie inwestuje w pracownikow..... a ofert pracy nie ma bo tam kazdy jest po znajomosci....
gosc1 2016-01-11 11:09:15
Ludzie - skad u Was tyle jadu? Jestem pracownikiem tej firmy i moge powiedziec, ze wszystko jest na najwyzszym poziomie, wlacznie z wynagrodzeniem - nawet nagrody byly na koniec roku. ZUS tez jest oplacany, bo korzystamy.
Ci co pisza te brednie powyzej to jacys frustraci, ktorzy nie maja pojecia o tej firmie badz zostali z tej firmy zwolnieni i teraz sie mszcza.
gosc1 2016-01-12 09:54:40
Witam - najlepiej zadzwonic do firmy i umowic sie na spotkanie
gosc2 2016-01-18 16:53:03
w tej firmie nikt spoza znajomych-znajomego dluzej miejsca nie zagrzal miejsca,nie ma tam juz zadnych prawie szanujacych sie technikow,ci co zostali to nie maja odwagi sie ruszyc i sobie dzioba ziarnko do ziarnka bo im jaj brak ,ci co odeszli maja duzo lepiej ,nic dziwnego ,ze jest zus i pensje na czas - tyle spraw w sadzie co bylo i donosow do PUP to ciezko w innej firmie szukac
Dominik 2016-01-18 20:09:25
(usunięte przez administratora)a tam nie jestem znajomym znajomego, a pracuje, zarobki nie najgorsze. Mam takie wrażenie, ze pisze to wszystko czlowiek, ktory zostal wywalony za wzorcowe leserstwo, ktorego dopatrzyli sie nawet prezesi....
gosc1 2016-01-21 08:21:07
Widze Gosc2, ze doskonale znasz historie - pewnie wczesniej to pracowales i , jak wynika z Twojego wpisu, pewnie tez przyczyniles sie do tych donosow. Jestes zalosny - bardzo sie ciesze, ze znalazles lepsze warunki pracy i nie plujesz jadem tutaj. Tacy ludzie nie sa do niczego potrzebni - pewnie wyleciales z tej firmy i teraz gryziesz. Od technikow tez sie odczep - sa to swietni fachowcy i bardzo przyjacielscy ludzie. Wiele wody musi uplynac, aby w kazdej firmie wyodrebnic taki ferment jak Ty. Jak masz tyle zlej energii to moze zatrudnij sie w kamieniolomie - raz, dwa nauczysz sie szacunku.
Jesem zadowolony z pracy w tej firmie.
patryczek 2016-01-29 13:19:13
a kim jest dla prezesa kierownik serwisu, jak długo pracowały córeczki prezesa i ich koleżanki, a ty ile dostałaś za wypisywanie tych bzdur, pewnie w ramch tej "nagrody na koniec roku"
Dominik 2016-04-17 21:18:40
Tylko szkoda, że teraz jest taka "moda", że jak się coś zepsuje, to trzeba kupić nowe.... Te wszechobecne reklamy... Tymczasem wiele sprzętów, do których jesteśmy przyzwyczajeni można przywrócić do powtórnego życia :-).
111 2016-06-25 11:45:09
dno
emalia 2016-08-02 11:35:03
Wie ktoś czy Pan C. znalazł sobie nową ofiarę (np. samotną, zaszczutą kobietę), na którą zrzuca swoje chamskie, prostackie zachowanie, swoje libacje, nocne pijackie wrzaski, walenia w ściany, podłogi, kaloryfery dniem i nocą, chodzenie w butach (także nocą ) po mieszkaniu, trzaskanie drzwiami (także nocą), niemiłosierne walenie kopytami jak młotami dniem i nocą, remonty nocą lub w święta, pozbawianie ludzi snu przez całą noc lub pobudki o 5 rano w dni wolne ? Czy znalazł sobie ofiarę, którą może nieustannie oczerniać, rozpuszczać na jej temat obrzydliwości, wstrętne plotki, kłamstwa, przejmować jej przesyłki bez upoważnienia, interesować się jej zamkami w drzwiach, wyśmiewać się publicznie, obrażać, wycierać sobie tyłek jej osobą? i wszystko wyłącznie dlatego aby nie ponosić konsekwencji swoich prymitywnych zachowań, chronić swój tyłek.
Marta 2016-08-23 10:46:10
jak to mozliwe ze ten badziew jeszcze prosperuje ?
NICK 2016-09-22 19:08:04
To mają do Ciebie zapukać do domu i zapytać, czy nie raczyłbyś u nich pracować ?
Może warto się zgłosić albo chociaż podesłać CV ?
friendzone 2016-09-24 12:05:47
najlepiej to proponuję wejść sobie na ich stronę internetową i tam jest zakładka z pracą i są podane na bieżąco wszystkie rekrutacje i ogłoszenia o pracę, polecam jako najlepsze źródło info w tym temacie
Zostaw swoją opinię o RAGZ - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAGZ