Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Czy leci z nami pilot?

Chętnie poczytam na temat braku miejsc na parkingu firmowym. (usunięte przez administratora) burza czas start ????

@Czy leci z nami pilot?

Nikt się nie spodziewał że tylu pracowników będzie chciało pracować dla tej firmy. Ludzie dojeżdżają po 30 km więc to chyba dobra firma. Zakład nie był na to przygotowany.

Nikt
@Adam

Bo nikt z NT nie chce tu pracować

Bedzie_zabawa
@Nikt

Raczej Chifa nie chce pracowników z Tomyśla, znam wiele przykładów, zamiast lokalni ludzie to wybierani są z Trzciela, Miedzichowa, Opalenicy itd.

Wy

Drodzy pracownicy... Jakieś komentarze, sugestie na temat grzybowa?

Co
@Wy

A o co chodzi?

@Wy

Niestety już po grzybach

Puk
@Co

Chodzi oto że Chifa to najlepsza firma w powiecie NT A co niektórzy próbują,że są lepesze mówić ale tylkomówić bo nikt tego jeszcze nie wykazał

@Puk

Zależy jaki dział w Chifie. Co Wy się tak tego Tomyśla trzymacie? jak się cenisz i szanujesz to zrozumiesz, że są inne lepsze firmy.

Nt5

Operatorzy cnc pilnie potrzebni. Ha ha ha ło ha ha ha. Kur...wa.

HA ha

Ha Ha Ha Ha Ha HA HA Buuuuuu Ha HA Ha Ha Ha

ahahahahahah

ahahahahahahahaha

Majlo
@Nt5

To po jakiego grzyba kupili nową maszynę, jak nie będzie miał na niej kto robić, hah

Buchacha nt5
@Majlo

Nowotarski potrzebuje nowych operatorów cnc? Buuuuuuchahchachahcha chachachacha.

Realista nt5
@Buchacha nt5

jeżeli chodzi o szlifowanie nożyczek to Pan Kierownik miał najlepszych operatorów w Polsce. Tak , tak to trzeba nazwać. Żaden inżynierek czy profesor po politechnice nie jest w stanie z ulicy czy nawet po roku wyszlifować poprawnie nożyczek. To są lata praktyki. Lata! Pozbywając sie takich operatorów w ''normalnym'' zakładzie już dawno by wyleciał z hukiem bo ie pozwala sie odejśc kurze która znosi złote jaja.

Mozg
@Realista nt5

Przeciez jest operator i lider Sid, on pociagnie ten wozek.Ha ha , wiem wiem glupi zart.

@Nt5

Brawo drodzy pracownicy za rozpieprzenie tego działu, dzięki waszej ignorancji stało się to co się stało. Nie dawaliście rady wyrobić się z zamówieniami, to teraz płaczcie, Radzyń i Malezja się cieszą a was kuźnia wita z otwartymi rękoma. Hehehe P.S. Operatorzy CNC, którzy odeszli wcale nie byli tacy zajebiści jak wam się wydaje

Edek
@do niby pracowników

Nie Adaś! To ty i twoje dwa pieski rozpindoliłeś ten dział w drobny mak i nikt inny. Dzieki twojej niekompetencji i braku poszanowania ludzi dział nożyczek przestaje istnieć. Dziekujemy!

Edek 2
@do niby pracowników

Ty za to jestes zajeb..isty! Przez ostatnie kilka lat odeszło chyba około 20 operatorów z czego 10 w ostatnich 10 miesiącach bo mieli cie dosyć i twoich metod sprawowania władzy absolutnej. i co? Operatorzy są be czy może cos z tobą jest nie tak? Zastanawiajace co? Palant!

Rudolfina
@Edek 2

Ponad dwa lata temu pisałem, że jak tak dalej bedzie gośc kierował działem zostanie conajwyzej kupka gruzu. I sprawdziło się. Zmieńcie trenerow personalnych bo źle wami kierują. Do ludzi trzeba mieć podejście i dawać przedewszystkim dobry przyklad ale co może o tym wiedzieć gośc, który skończył szkołę leśną ....

Lajkujcie znów
@Mozg

Wielu bezmózgów w chifie widziałem ale rok 2017 i 2018 nalezy bezapelacyjnie do Sida. To jest najwiekszy bezmózg bez cienia wątpliwości. Ha ha Ha.

makaroniarz
@do niby pracowników

Ha ha ha -pracownicy(robole) winni a nie ten co działem kieruje. Ło kurcze bo pękne ze śmiechu...

Pizgajacy w matryce
@Lajkujcie znów

Własnie- stary takich głąbów jak Sid potrzebuje. Każdy choc troche bardziej rozgarnięty juz jest niedobry i najlepiej sie go pozbyc albo go zgno..ic. Co sie z tym swiatem dzieje? ja nie mogę.

@Edek 2

Wy chyba mózgi w kiblu spuściliście, myślicie że kierownik by się tu wypowiadał ? Banda (usunięte przez administratora) Nic dziwnego że ten dział upada. hehehe. Powodzenia na kuźni partacze.

Pustak z folwarka
@do niby pracowników

Uderz w stół a nożyce sie odezwą ha ha ha... takiego prostaka jak ty wyczuwam na kilometr lub więcej.

NT5 bis

Jaki Pan taki kram.

@Pustak z folwarka

Może i prostak za to z kasą. Ha ha ha

Mietek
@do niby pracowników

Z kasą, a w garażu Zafira sprzed 2000 r.

Mieeeeteeek
@Mietek

Dobre.ha ha. Po przygodach z szajstkiem i obrzuceniu mu jajami pasata już wie, że zarządzając w ten sposób ludzmi nie warto mieć nic lepszego. On dobrze wie że źle robi i to jest najgorsze. Wyrachowany kapeć.

Prawdziwy
@Mieeeeteeek

Tak było -potwierdzam.

Myślący
@Prawdziwy

Adaś niecierpi ludzi niepokornych, krnąbrnych, mających swoje zdanie ec. Na przestrzeni kilku lat właśnie tacy ludzie odeszli z działu lub zostali zmuszeni do odejścia czy przeniesienia. W większośąci przypadków tacy właśnie ludzie mają największe umiejętności i dlatego z nimi trzeba inaczej rozmawiać, bo choć są uparci i trudni w kontaktach są bardzo potrzebni i wartościowi. Odpowiedzialny kierownik bedzie umiał do takich ludzi dotrzeć i ich wykorzystać dla dobra zakładu. Niestety niekompetentny, zakompleksiony kierownik zrobi wszystko by takich ludzi sie pozbyć ze stratą dla zakładu. Wnioski sami sobie wyciąkcie. Takie sytuacje w Chifie są na porządku dziennych, dlatego ktoś powinien się tym zająć i na ten proplem spojrzeć poważnie. NT5 tonie i chyba już jest za pózno ale jest jeszcze szansa by inne działy ratować.

@Myślący

Pan Prezes Lukaszyk powinien przeczytać wypowiedz i zaradzić w tej sprawie dział Nożyczek jest przykładem złego zarządzania i odchodzenia z pracy pracowników co znali się na obsłudze obrabiarek CNC z przejęcia fachowców cieszą się tylko zakłady np. Wielkopolska na koniec zaznaczam ,takiej złej atmosfery w pracy nie było w 5o letniej historii fabryki . Teraz poza małą grupą zadowolonych cała reszta pracują bo muszą pracować żeby żyć czy na tym ma polegać praca.

Fallus
@anonymous

Gośc jest niemozliwy. Rozpie..olil wielu ludziom życie i nie ma na niego mocnych?! Kurna co jest grane?! Ruszcie tyłki bo niepotrzebnie firma traci dobrych pracowników. Za kolnierz i za bramę.

jestem z phoenixia
@Fallus

Jeżeli chodzi o standardy to chifa jest daleko za murzynami. U nas wielu kierowników wyleciało za złe traktowanie podwładnych. Wielu zostało przez prezesa sprowadzonych szybko na ziemię. Jeżeli chodzi o te kwestie to u nas jest z tym naprawdę dobrze.

Ja Grab 1
@Myślący

Patrząc na to z boku to wydaje mi się że wszystko się zaczęło je... jak planista Piotr K. odszedł. Do tego czasu P52 było stawiane za wzór, a po tym wszystko się zaczęło rozpadac - nerwowa atmosfera odejścia pracowników, sobie-państwo mistrzów, coraz większe problemy z robotą i wyrobieniem no i ogólny chaos... Swoją drogą nie dziwię się frustracji kierownika. Naprawdę patrząc z perspektywy innego działu to jest zauważalne ja nożyczki upadły a co dopiero z Waszej perspektywy. Ktoś naprawdę powinien coś z tym zrobić - nie jest możliwe żeby dyrektor ani prezes nic nie wiedzieli. Pytanie dlaczego tak to zostawiają?

Pozdrowienia z Galapagos
@Ja Grab 1

A wystarczyło trzymać poziom, dobrze życ z ludzmi, nie obstawiać sie głupimi klakierami, od czasu do czasu słuchać pracowników co mają do powiedzenia a nie wydawać jedynie słuszne rozkazy i nakazy. Nie zabierać pracownikom kasy, nie robić ich w balona , cieszyc sie z tego co było a było dobrze. Robiliśmy ponad 30 tys i wciąż było mało. Wcale nie żałuje kierasa bo sam sobie na to zasłuzył. Amen.

Nostradamus w mordę jeża
@Pozdrowienia z Galapagos

Wiedziałem że to padnie na ry...j ale, że tak szybko to sam jestem w małym szoku. Setki głupich decyzji, nieprzemyslanych posunięć, traktowanie ludzi jak zera, robienie pracowników w balona, zastraszanie, mobbing, nieodpowiedni ludzie na pewnych stanowiskach, odejscie wielu dobrych pracowników i mamy efekty. Chce się rzec-a nie mówiłem bu ha ha ha ha. Yes Yes Yes. A ja ostrzegałem. Żeby nie było bu ha ha ha.

Gej

Chciałbyś....

Starszy operator
@Nt5

Panowie pamiętajcie o przerwie na zakładkę

Jurek
@Starszy operator

Hu ha ha ha... Się ty krety. Tanie.

Jack
@Jurek

Sid ty debaty.. Ilu.

olaf
@Jurek

Widać że na nożyczkach pracuje banda d e b i l i, bo jak inaczej nazwać tych k r e t y n ó w się tu wypowiadających.

Edek
@olaf

Na nożyczkach pracują fajni ludzie. Jest tam tylko jeden de. bil. Sid się nazywa. Ga ha ha...

Obserwator
@Nt5

Taki wpis jak powyżej kwalifikuje się pod czynność prawną - obrażasz i to z nazwiska inną osobę z wiadomego tylko Tobie powodu. Jeśli takie rzeczy będą się tu odbywały bezkarnie to za chwilę tego typu zjawisko się tu nasili. A przecież to forum ma zupełnie inne przeznaczenie niż krytyka i wyśmiewanie znajomych z pracy....

Czepiam się debili

Bu bu bu ha ha ha ale się boję.

Zuza

Obrońca i doradca się znalazł ha ha ha ha.

konkretny
@Zuza

Ludzi przyzwoitych nikt sie nie czepia na forum. Głupków zawsze.

Robert
@konkretny

Dobrze gadasz.Nalać mu.

Edzio
@Nt5

Operatorów było wielu ale trzeba było ich szanować i szkolić. W każdym innym zakładzie kierownik który pozwolił na zwolnienie się 70 % operatorów i to w zaledwie kilku miesiącach, pojechał by dawno na bruk bo straty dla firmy wynikające z jego bierności są policzalne i są to wielkie sumy. A tu proszę! Nic się nie stało!

Kleszczykopodobny
@Edzio

Kazdy kierownik po kilku latach powinien byc przeniesiony na inny dział. Inaczej tylko wałki i matactwo. Nie widzicie tego dyrektory i prezesy bo macie kotary na oczach.

peter
@Nt5

Przedewszystkim pokazcie środkowy palec temu pseudo zwiazkowi zawodowemu co organizuje głównie wycieczki.

Nt8

Tak

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aesculap ChifA?

Kiepy w toalecie

Bez doświadczenia, bez nogi, ręki... Bierzemy wszystko co się rusza

X

Maja szanse a co lepsze to osoby świeżo zatrudnione dostają nawet lepsza stawkę niż osoby które pracują np. 10lat..

Gdzie
@X

Ciekawe na jakim dziale ?

@Gdzie

Podam ci przykład. Pracownik ma (powiedzmy) 16zl/h + premia.. a uczeń po szkole dostaje 16-16,50 + premia + 0% podatku więc przykładowo pracownik z 10letnim doświadczeniem dostanie 3500zl a uczeń 3600 i każdy bez nadgodzin więc odpowiedz sobie sam.

A inne

To produkcja a biura ?

@X

Ciekawe gdzie mają takie stawki u nas pracownik z kilkuletnim stażem nie ma nawet 14zl/h i mimo że robią równie dobrze jak starzy pracownicy co mają stawki ponad 20zl/h to nie mają szans na podwyżkę. Taka polityka zakładu... Wydoić młodego ile się da bo później przyjdą następni (do czasu)

Bubba sparxxx
@X

Najprawdziwsza prawda,stary pracownik absolutnie niedoceniany.Podwyżka w tym zakładzie to nieosiągalne marzenie.Porażka.

Ja.
@Kiepy w toalecie

Róbcie więcej nadgodzin to podwyżkę podstawy dostaniecie na emeryturze hahahaha. Brawo wy.

Baba z jajami
@Ja.

Stul japę. Najlepiej nie robić nadgodzin zarabiać mniej żeby dostać 30gr podwyżki raz na 10 lat. Brawo Ty.

bajlando
@X

Potwierdzam, znam przykład z innej firmy gdzie 25 latkowie zarabiają więcej niż pracownik z 15 letnim stażem bo nie płacą podatków. (usunięte przez administratora)

Baba z jajami

Zabolała mnie Twoja głupot@ i (usunięte przez administratora) Ale chociaż podświadomie przyznałeś się co Ci robią w pracy i już anus Cię nawet nie boli.

beniu

Nie ważne doświadczenie, ważne czy byłeś w policji albo tata, mama, wujek, ciocia byli. No ewentualnie jakieś koneksje w urzędzie.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Cygan

02.09.2021 kierownik działu transportu sprzedawał swoje prywatne auto i to już nie pierwszy raz na terenie zakładu. Kupujący przez dłuższy czas testowali auto. Może zróbcie auto komis na terenie Chify przy dziale transportu. Czy nie można sprzedawać prywatnie auta poza zakładem pracy ?

Obserwator
@Cygan

A w warsztacie więcej jego samochodów naprawianych niż służbowych. Z drugiej strony po co warsztat jak jest wynajem aut, gdzie flota obsługiwana jest przez inną firmę. To pokazuje stopień patologii firmy.

Miś

Czy ktos mi odpowie po co sa związki zawodowe we firmie? Czy związek nie powinien walczyć o lepsze płace i warunki pracy? Słodycze i wycieczki potrzebne są jak koszula w (usunięte przez administratora)

Hose
@Miś

A z czym kolego masz problem?

@Miś

Po to żebyś dostał wczasy pod grusza, bony na święta, premie, co rok jakiś tam inflacyjny dodatek... , miał warunki pracy lepsze niż w innych zakładach, wypłatę na czas, To mało? Nie wspomnę o czystych kiblach , prysznicach, ręcznikach itd. Następnym razem pomyśl trochę zanim zaczniesz pisać bzdury. Chyba że jesteś niewyuczonym pionkiem i na więcej nie możesz już w tej firmie liczyć. Proponuję dlatego ,, jedz na zachód,, tam będziesz zadowolony.

Miś
@Czyściciel

Tak! i to dzieki związkom zawodowym.Napewno! Nie rozsmieszaj mnie dzwonie.

+_+
@Miś

Czyste kible i prysznice bo w firmie są związki zawodowe?

@+_+

To koło mojego wydziału chyba związki nie działają bo w ubikacji najarane, toalety obsr@ne i pozapychane... I broń Boże to nie wina sprzątaczek bo są codziennie i chwilę po ich wyjściu jest okey nawet pachnie. Ale później wpada bydło i czar pryska

metalowiec
@Czyściciel

Ty jesteś niepełnosprawny umysłowo? To straszne, powinieneś być na rencie a nie pracować. Czysty kibel to zasługa raczej sprzątaczki a nie zz. A wycieczki, paczki dla dzieci i inne pierdoły to z ZFŚS na który każdy się dokłada a nie zasługa zz. Odpis w tym roku na ZFŚS wynosi 1550zł na jednego pracownika.

+_+

Dokładnie

@metalowiec

Umysłu to tobie brakuje, szkoda że w biedrze niema zapasowych bo bym ci sam kupił. Myślisz że firma ot tak sobie wydaje socjal hahahaha. Właśnie widzę jaką masz wiedzę. Żadnej. Coś gdzieś przeczytałeś albo uslyszales nie do końca wiedząc co i myślisz że wszystko wiesz ..

Stefan
@Czyściciel

Pracujesz w Aesculap ChifA? Zastanawiam się ile tu dają na start, możesz mi coś powiedzieć na ten temat? Wiesz może, co ma wpływ na stawkę, czy wszyscy otrzymują tyle samo na start?

@Stefan

Umów się. Przyjdź. I podziel się opinią. Nie liczę na jakąś pozytywną opinię od ciebie po rozmowie. Czekam.... Pozdro.

metalowiec
@Czyściciel

Biedny i obłąkany człowieku, zrób nam przysługę i idź się lecz, tylko prywatnie, nie marnuj naszych pieniędzy z NFZ. A zz to powinno się zdelegalizować.

@metalowiec

Takich oblakanych jak ty ta firma potrzebuje. Takich w sieć łapie się bez żadnego wysiłku. Słaby jesteś... Ale mimo wszystko zdrowia życzę...

Roza

Dzień dobry.Sa osoby bardzo toksyczne..Mowa o magazynie.PZK.Jedna wielką konspira.Dwie osoby na czele.. (usunięte przez administratora) wysokie mniemanie o sobie.szok .Jak tacy ludzie mogą pracować z innymi .

Ile płacą na start? Warto iść na rozmowę?

Gdzie
@Zainteresowany

Na jakie stanowisko ?

@Zainteresowany

Warto. Na kuźni jest właśnie zapotrzebowanie. Zarobki dobre.

@Kuźnia

Jaja se robisz? Stawka jak na pół etatu a warunki koszmarne...

Kowal
@Kuźnia

Buhahaha... Tyle można powiedziec tym dziale. Kiero ma wszystko w nosie, panie i panowie z biura nie ogarniają, wszystko na naszych głowach. Za dużo tego. Można się rozchorować o tej biurowej porażki. Ot...już mnie coś bierze...

Kowal
@Kuźnia

O pieniądzach już pisali. Kasa jak za pół etatu. Wystarczy poczytać niżej NIE WARTO.

Irena
@Kuźnia

Hej, Ty wspomniałeś, że warto i, że zarobki są dobre a inni piszą, że jednak nie warto... To jak to w końcu jest z tym wynagrodzeniem w Aesculap Chifa? Ktoś napisze mi dokładnie ile one wynoszą? Chodzi mi o całościową pensję na rękę, wraz z wszystkimi dodatkami, jeśli takowe są.

kandydat

Ile zarobi TECHNIK SERWISU - SERWIS URZĄDZEŃ AAG? Jakie auto dostanie? Ile dni w tygodniu jest w trasie? Czy firma oferuje szkolenia na tym stanowisku? Proszę o merytoryczne odpowiedzi.

Kubuś

No kasa jest za pół etatu kierownik udaje ze nie wie ile inni pracodawcy placa zadowolony jak zawsze chodzi zadowolony ze ludzie odchodzą ze narzekaja na Kuźnie ze robią taka renomę działu Kuźnia do chify kiedyś kazdy chciał przyjść było ciężko się dostać tylko rodzina rodzina lub znajomości a teraz pierwszych lepszych z ulicy przyjmują recydywę a brygadziści są tacy wybierani ze powinni być na ostatnim miejscu w kolejce zeby nimi zostać.

Koks

Wydział Kuźni to jak inny Świat. Zero poszanowania do pracownika. Kierownik z uśmiechem chodzi po wydziale no bo wykresy wyrobienia w górę teraz smieszne podwyżki, niewiadomo ile a ludzie jak barany szarpią no bo coś tam będzie. Żenada

PI3 ta sytuacja na tym dziale porażka, są lizusie którzy mogą chodzić i gadać, a tego brygadzista nie widzi ponieważ? Myśli ze jest jakiś fajny ten brygadzista a to porażka na sali, się meczy siedzeniem tylko i szuka osoby do której może się (usunięte przez administratora) o byle (usunięte przez administratora) to ma być rozsądne myślenie? Niech się zajmą praca te lizusie, a gadaniem albo chodzeniem zajmą się po pracy albo na przerwie, bo tylko innym się odechciewa robić. Pozdrawiam

Róża
@Anonim

Nie tylko na tym dziale są osoby co lubią gadać lizać ......Żyją życiem innych a nie swoim.

Wczasy pod gruszą

Czy nie zbliża się czas aby były wnioski na wczasy pod gruszą?

@Wczasy pod gruszą

W tym roku nie będzie bo p. ,,I. M,, jak zwykle bardzo zajęta. A z drugiej strony skoro się nie wyrabia to niech idzie na emeryturę przecież już dawno wiek osiągnęła. Niech da trochę innym, młodszym się wykazać.

A

A dlaczego miałoby nie być? skąd te info? pewne? w tamtym roku były pod koniec czerwca/początek lipca o ile dobrze pamiętam.

@A

Żartowałem. Pewnie że będą.

Kris

Kuźnia to Kuźnia nie ma co drążyć tematu zarobki są mniejsze niż w żabce na kasie pozniej sie dziwia ze ludzie słyszą stawkę i robią odwrót na pięcie wola siedzieć w domu na zasiłku niż tyrać za 2400 tam się nigdy nic nie zmieni dopóki się nie zmienia wyżej postawini oni blokują podwyrzszki na pracowników z chęcią bym się zamienił i dal tym wyżej 2400 a oni niech mi dadzą przez tak 3 miesiace swoje wypłaty za te 2400 to nawet by nie mieli tyle zeby zalać swoje fury a co dalej ciągła wegetacja i myślenie czy zapłacić rachunki czy kupic sobie buty jakies lepsze jednyna taką firma a ludzi traktują tak że coś Ci nie pasuje to nara mowia ze jest 10 innych na Twoje stanowisko ok moze jest tylko z tych 10 jak chociaz 2 się zgodzi na takie warunki płacowe to będzie dobrze oni zamiast mieć paru doświadczonych ludzi którzy znają się na robocie wola im dać odejść i brac głupków którzy porobią 2,3 miesiace I sie zwalniają jakie to myślenie jaka taktyka ? Ale jeśli kierownicy nie są dla ludzi tylko przeciwko nim i nie stoją za nimi tylko patrza na siebie to nigdy tam nie będzie dobrze pozdrawiam.

@Kris

Kolego.. Nie pisz proszę, że ktoś jest głupkiem bo przyszedł do pracy na 2 miesiące i się zwolnił. Ten Ktoś miał na tyle rozumu, że po dwóch miesiącach po prostu sobie odpuścił pracę za takie pieniądze. W końcu kuźnia to zsyłka. Niżej już nie upadniemy.

@Kuźnia

Moze źle to napisalem nie chciałem obrażać nikogo chodziło o to ze szukają głupków za te pieniądze i mysla ze znajdą i masz racje Ci rozumni odejdą bo widza ze tam nie ma przyszłości do rozwoju a napewno nie zeby się czegoś dorobić inne działy maja chociaz nadgodziny i soboty a na Kuźni nie ma nic o ile mi wiadomo a roboty jest podobno ful ludzi nie ma więc o co tu chodzi ktos chyba niechce dać ludzia zarobic a z boku się śmieje z ludzi którzy pracują za te pieniądze ale niestety kazdy ma swoje mieszkania rachunki ale żeby pracowac tylko na to ? Nie o to chyba chodzi i zgadzam się mądrzi ludzie odejdą z tamtad ktos sie obudzi niedlugo z ręką w nocniku jak już będzie za późno a jak Kuźnia nie pójdzie to cała chifa stanie nieraz mam wrażenie że tam im nie zależy na ludziach jak by mieli zasnąć tą chife tez by machli reka i dobrą zamykamy xD tak to wygląda.

@Kris

A dlaczego miałoby Górze zależeć na ludziach z Kuźni? Przecież tam nie ma problemów? Robią za grosze a słupki się zgadzają. Trochę narzekania. Kierownik zrobi zebranie, trochę poczaruje, poobiecuje i wszystko kula się dalej.

z_zagranicy
@Kuźnia

Czy kierownikiem kuźni jest ten sam facet co powiedzmy w 2018 roku? Miałem z nim wtedy korespondencję email w sprawie stanowiska "kontroler oprzyrządowania". Miał też chyba nadzór nad narzędziownią, bo tam w sumie szukałem pracy. Na narzędziowni pracy nie było a to co zaproponował na kuźni to był chyba jakiś żart lub praca na pół etatu.

Xxx
@z_zagranicy

Tak to ten sam miły Pan. Ale przecież to nie jego widzimisię, że zatrudnia ludzi za takie stawki. Wiem że sporo osób dostaje po 2600 za miesiąc. I to po kilku latach. Jak ma się coś zmienić kiedy sami siebie nie szanują?

@Kuźnia

Jasne ze ich to nie interesuje bo narazie tego nie odczuwają ale kropla do kropli i będzie bum bo to Kuźnia robi na kierownika i inne działy i na tych wyżej kiedy ludzie zaczną się zwalniać i już się zwalniają i nie ma nowych na ich miejsce i słupki zaczną jednak spadać prędzej czy później moze sie wtedy zainteresują bo raczej zdają sobie sprawę że z Kuźni wszystko wychodzi dalej do innych działów i zaczyna cala obróbkę jak nie będzie ludzi nie będzie słupków jak nie będzie więcej płacone ludzie będą robić mniej i tyle a jak na Kuźni będzie się źle działo to cała chifa predzej czy później to odczuje.

Z drugiej strony
@Kris

A wy żyjcie dalej marzeniami że coś się zmieni. Kuźnia zawsze będzie najsłabiej opłacana. Nie robicie nic żeby uczciwie wam płacić to dalej będziecie narzekać i robić za te grosze. Żaden tyłka pewnie nie ruszy, produkcja idzie pełną parą. Ponoć jeden goni drugiego. Sami siebie nie szanujecie więc nie oczekujcie tego od Góry. Ludzie do pracy i tak się znajdą. Im dadzą więcej jak wam i dalej będziecie w tym samym miejscu. Pozdrawiamy z drugiej strony.

Kowalka
@Xxx

Pan mały to sie zna na tylko na tym jak popsuć prasę... Popsuć prasę kalkulatorem hahahaha... Bo na kierowaniu wydziałem i ludźmi to musi się jeszcze wiele nauczyć. No ale jak się do pracy nie chodziło tylko tata za niego robił robotę to teraz wychodzą błędy... 3maj konia panie mały.

Uciekać
@Kris

Chyba nie tylko na kuźni tak źle, praca na chwilę....kto może lepiej niech zmieni....

@Kazik
@Z drugiej strony

Ludzie nie żyją marzeniami tylko zmieniaja prace i tyle zawsze ktoś się wyłamie jak w każdej firmie kazdy mysli o sobie myslisz ze tak prosto zeby każdy stanął za sobą zeby każdy się zgrał?w jakim świecie zyjesz ?

Kuźniak
@Kris

Kiero się zdziwił gdy prowadził Casting na Kuźni w Celu zwerbowania 10 osób. Przyszli i ponoć Uciekali bo za dużo Zaproponował????????????. Pozdrawiam Kuźnię

Kasiak

Słyszałam że na Kuźni maja być podwyrzszki ale nie wiadomo czego czy pracy czy pensji dobrze dobrze bo za 2200 w tych czasach to słabo slabo ????dajcie ludzia zyc a nie się śmiejecie z nich bo tak samo oni zaraz się odwrócą przeciwko wam i zaczną się z was śmiać juz tak jest ????gdzie pracujesz?na Kuźni o ja pie... współczuję hahaha tylko Polacy mając 2200 umieją zaplacic za wszystkie rachunki 2300 i jeszcze wyrzyc do końca miesiąca brawo Kuźnia!brawo kiero! Ukłony hahah????????????????

Simon
@Kasiak

Ja na waszym miejscu bym wszystko poplacił rachunki jedzenie za mieszkanie i tak jak by wam zostało z 400 zl isc do kiero I mu na biurko to położyć on ze zdziwieniem by się spytał co to a Ty tyle mi zostało do następnej wyplaty a dzisiaj jest dopiero 12 ????????????????????

Rosół
@Simon

Przecież my tu nie jesteśmy dla pieniędzy. Jak to powiedział prezes Bożek? Praca na młocie to prestiż.

Harcerz
@Kasiak

Jak to kiero kuźni potrafi powiedzieć.... ,,Źle się gospodarzysz,, że nie starcza od wypłaty do wypłaty. Taki typ tej postaci, nie napiszę człowieka bo normalny i wykształcony człowiek by tak nie powiedział pracownikowi.

@Harcerz

Ja usłyszałem, że muszę obniżyć standard życia.

3bit

Zastanawiacie się czy p. Braun zainteresuje się finansami firmy? Ciekawe jak afera ,,szparagów,, ? Pamiętacie ? Wszyscy święci. Ciekawe czy też p. Braun chce sprzedać działkę w Grzybowie czy może znów ktoś z zarządu nie bezpośrednio ale chcę na tym gruncie łapę położyć?

Asia

Od kiedy w zakładzie wraca praca od 6 do 14 ? Wrócą już tylko poranne zmiany pracy?Nie ma już zagrożenia zakażeniem?

@Asia

2 zmiany, a chcą "zlikwidować" aby nie przychodzić prędzej (na 4-5) I zostać dłużej (22- polnocy) bo przecież muszą zapłacić za godziny nocne strasznie ogromne pieniądze (jeśli chodzisz na 5 to wychodzi jakieś 70-75zl) przecież to ogromna strata dla zakłady. Premier powiedział wirus w odwrocie to robic normalnie siedzieć jeden przy drugim byle kasa się zgadzała. Ps. Oczywiście nadgodziny tez wracają.. jeśli masz 2 zmianę to na 10-22 mozesz przyjść

Asia
@X

Może w końcu będzie jakiś oficjalny komunikat na ten temat od szefostwa

Irena
@X

Cześć, wspomniałeś o nadgodzinach więc chciałabym się zorientować - jak nadgodziny w Aesculapie ChifA są rozliczane? Są płatne? I jak często się w ogóle zdarzają? W jakich sytuacjach najczęściej trzeba zostawać dłużej?

Waldek
@Irena

Zależy gdzie ale teraz był zakaz nadgodzin a jeżeli są to raczej możesz sobie wolne odebrać za to

Czy leci z nami pilot?

Chaos to mało powiedziane w tym zakładzie nikt nic nie wie a cała wiedzą pracowników bierze się z plotek i domysłów... Każdy robi co chce nikt nic nie wie ludzi traktują za nic i rzucają z miejsca na miejsce i to wszystko za śmieszne pieniądze. Ewidentnie chifa wygasza produkcję bo widać jak im nie zależy i zostanie tylko tranzytem, magazynem na szlaku...

Prawda
@Czy leci z nami pilot?

Zgadzam sie w 100 % ale skąd pomysł na zamknięcie ? Za dużo ludzi tu pracuje żeby to zrobili

śmierdzącasprawa

Wnioskuję do zarządu o przeprowadzanie testów psychologicznych podczas rekrutacji pracowników i niezatrudnianie ludzi poniżej pewnego poziomu inteligencji, którzy nie potrafią odróżnić toalety od palarni.

Quuuu

Kiedy ruszą szczepienia w zakladzie?

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o