Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

X

Kiedy kolejne mandaty za parkowanie? (usunięte przez administratora) z niebieskiego Passata z P30, sobota 3/4 parkingu wolne a ten w wjeździe w bramę.. powinni za to parkowanie ładować x10 te mandaty skoro tyle jest miejsc.

Zrobią nam ta imprezę firmowa w tym roku czy raczej będą szukac oszczędności….

Cytat

Jeśli wchodzisz do pokoju i podnosi się w nim poziom stresu, to znaczy, że źle prowadzisz swój biznes - Mark Cuban.

@Cytat

Co masz na myśli... ?

klej

Fajne te temperatury na działach. Takie nie za niskie. 32° i duchota to idealne warunki

@klej

A zimą będzie przeciąg i 12°

Mateo7
@klej

35 stopni przy maszynach

@Mateo7

Kurcze, a macie jakiś dodatek do wypłaty za prace w takich warunkach?

PP
@Karolina

Żadnych dodatkow. Smieszne wiatraczki i to wszystko. U nas na produkcji było 35° gdzie nawet w TV mówili że na halach produkcyjnych temperatura nie powinna przekraczać 28° także w pompie nas mają od a do z. Z góry jak i biur się śmieją i ich bezczelnie narzekanie "jak my tam mamy gorąco"...

@PP

Było jest I będzie tak dopóki pracownicy coś z tym nie zrobią albo zaczną padać przy tych maszynach .

Knak
@Olo

Jedna osoba podczas upałów zasłabła i co zrobili? Nic haha nawet kierownik nie zainteresował się...

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Hieronim

Na BV zwiększono ilość pracowników i zmniejszono ilość produkcji. Pracownicy dalej robią nadgodziny - niesamowite.

Renata
@Hieronim

płatne chociaz ?

Renata
@Renata

Płatne,minus tego jest taki że trzeba być w pracy z naciskiem na być.

Aleksandra
@Renata

Może ci nowi pracownicy dopiero się uczą i stąd potrzeba nadgodzin aby wyrobi to co trzeba? Kiedy konkretnie zwiekszyli zatrudnienie?

@Hieronim

Ciesz się że masz robotę inne działy mogą o tym pomarzyć

@Renata

Nic nie trzeba ale konsekwencje zostaną wyciągnięte haha

Łucja
@Renata

Szkoda, że to jest nacisk by być... Ale płatne te nadgodziny są jakoś lepiej niż normalna godzina pracy?

rVed

Nikt ci nie odpowie. Zastraszenie na poziomie art. 94(3)& 2 KP. Brygadzistka chodzi po działach i grozi konsekwencjami dla tych co podpisali lub podpiszą listę o przywrócenie godzin pracy, które mają w umowie. A kierowniczka powie ze jeśli nie odpowiada ci 5:00 rano to zmień pracę na taką od 6:00. Większość to wycofane, proste kobiety często z małych wsi, które poza Chifą świata nie widziały, którym nakazuje się pracować jak najwydajniej a one w podziękowaniu robią więcej i więcej i ręce całują, boją się głośno mówić o swoich prawach, bo większość ich nie zna. Między sobą w rozmowach powiedzą ze zmęczenie jest ogromne ale nic nie zrobią by to zmienić. Taką grupą wyśmienicie się steruje. I wdraża rozwiązania nie do końca zgodne z Kodeksem Pracy.

Kobieta z Miasta
@rVed

Wolę iść na 5 I wyjść jak człowiek o 13 . Przyjeżdżając na 14 mam gdzie zaparkować no i na pewno bezpieczniej jest wyjechać z parkingu o 13 niż o 14. Tyle w temacie..Nikt nas nie straszy przestańcie rozsiewac takie bzdury!!!!

To my chodzimy na 5 A nie ty.Nam większości to pasuje. Nasza sprawa!!

@rVed

Nikt nas nie zastrasza

Urszula

A to można sobie wybierać kiedy przychodzicie? Nie ma grafiku?

Grafik pracy mamy od 5 do 13 i od 14 do 22 i tak pracujemy

@Kobieta z Miasta

Chyba nie do końca z miasta jesteś kobieto. Co ma wspólnego godzina wyjazdu z bezpieczeństwem? Na wsi się jeździ inaczej wiem- mniejszy ruch. Poza tym widzę ze dostęp do kompa był tylko między 10:48 a 10:54 ???????????? a jednak coś jest na rzeczy bo odezwały się tylko obrończynie zastraszania. Nas czyli piszesz za całą produkcje? Wydaje ci się czy masz takie prawo?

rVed

Podać ci dzień, godzinę i miejsce? Są kamery i ludzie którzy to usłyszeli i nawet się nie wystraszyli. Czytanie ze zrozumieniem się kłania: nie ma przesłanek do chodzenia od 5 większość ma umowy na 6:00. A parking miejsca są tylko że nie pod samym kołowrotki

Aktotam

A kto tam teraz rządzi?

Milf

Też mnie to wkurza. Do pracy chodzę z buta. A muszę chodzić permanentnie niewyspana. To jest chore...

@Milf

Nie tylko to tam jest chore......

@Kobieta z Miasta

Prawda prawda

Ktośtam
@Milf

Panie prezesie prosimy o przyjrzenie się problemowi powrotu do naszych godzin pracy zagwarantowanych umową. Narracja naszego kierownictwa jest taka że większość chce. A prawda taka że chce tego kierownictwo. Listy chętnych ginęły lub pojawiały się manipulacje. Gdyby ankieta była anonimowa- wtedy wynik byłby całkiem inny. Dlatego jej nie przeprowadzają, bo ludzie już są zbyt zmęczeni i wynik byłby nie korzystny dla nich. Prosimy o przeprowadzenie eksperymentu polegającemu na pozwoleniu nam pracować w godz. 6:00-14.00 na jakiś czas i ocenić ilu chętnych będzie przychodziło na 5:00. Wynik jestem w stanie przewidzieć już teraz. Szanowne panie dojeżdżające- nikt wam nie broni przyjeżdżać na 5:00- dajcie innym ludziom wybór!!!

Skromny

Na Kuźni co raz lepiej się dzieje. Sytuację z nowym Niebieskim to jedno a co robi Stary Niebieski majster Gościowi coś się odkleiło robi takie rzeczy nienormalne że aż wstyd pisać. Co ty na to Kierowniczku przecież wiesz o wszystkim a co z tym Robisz.

@Skromny

Proszę się odczepić od Majstrów na kuzni .Takich Majstrów że świecą szukać zawsze idzie się dogadać nawet urlop zalatwic choć gorzej z przepustką w piątek. Pozdrawiam ekipę rządząca

@Andrzej

Gowno prawda

Mateo7

Praca na CNC za "Psi grosz - czyli wiadomo za ile" + łaskawie po jakimś czasie dadzą dodatek za który nie zatankuje nawet auta. Te same pieniądze zarobi się w byle jakiej robocie a się człowiek chociaż nie orobi fizycznie i nie musi się użerać z wyższymi stanowiskami. Brak możliwości rozwoju. Dobrze mają tylko osoby nie pracujące na produkcji. Jedyne plusy tej pracy to dodatek na wakacje i na święta. Pozdrawiam i nie polecam :)

Kierownik

Szkoda ze w pracy nie jesteście tak aktywni jak na forum... Ale to się niebawem zmieni

Czarus
@Kierownik

Szanowny Panie Kier. Czy to brzmi jak zastaszanie? Wydaje nam się ze jesteś na tyle Inteligentny ze wiesz jakie mogą być konsekwencje zastraszania pracowników.! Chociaż nie raz już próbowałeś to zrobić. Czasami warto się dokładnie zastanowić nad tym co się powie.

@Czarus

Serio myślisz że to jakiś wasz kierownik pisał? Przecież każdy mógł napisać ten komentarz

Kika.
@Urszula

Gwarantuje że,to jeden z tych na "K". priorerytowy

@Kika.

Tak? To może podasz jakiś dowód na to? Czekam!

JJ

Trzecia - priorytetowa Ulka ? :D

Świadomy

Co tam się dzieje na kuźni podobno wybrali nowego majstra który po paru miesiącach obrósł tak w piórka że każdemu daje cięte riposty co dziennie moim zdaniem jeśli ktoś jest na tyle elokwentny i ma parcie na wyższy stopień to powinien się umiec zachować i być inteligentna osobą chyba że nie o to chodzi na tym dziale ale panie niebieski ogarnij się bo jak tak będzie ludzie Cię zjedzą żywcem nawet nie będziesz wiedział kiedy się stanie kiedy spadniesz na poziom pracownika fizycznego jak byłeś wcześniej na każdego kozaka znajdzie się większy kozak a jeśli ktoś myśli że dostał niebieska koszulkę i może więcej i może obrażać ludzi bez konsekwencji to się myli można z tym bardzo dużo zrobić szkoda że ta osoba jest na tyle mało inteligenta że tego nie wie,dużo osób za duża ma wyobraźnię a za krótkie rączki. Panie kierowniku kuźni zainteresuj się jak niebiescy się zachowują wobec pracowników fizycznych można wymagać dużo ale trzeba najpierw też dać coś od siebie żeby to się zwróciło z nawiązką .

@Świadomy

Zgadzam się dużo osób się z tym zgadza i dużo osob boi się o tym mówic bo się boją żeby nie mieć z tego powodu konsekwencji dużo więcej było ludzi ważniejszych i byli wywiezieni taczką z chify więc spokojnie przyjdzie na każdego czas

Niebieski
@Świadomy

A to niejest jeszcze pełna moc

Jest moc
@Niebieski

I takich ludzi właśnie potrzeba w tym zakładzie Brawo oby tak dalej ????

Regeneracja
@Jest moc

Majster wez się zdecyduj ile tych matryc na x588 bo my już dłużej nie wytrzymamy

coś nie tak?

Co jest nie tak z tą firmą że ponownie jest szukany technik serwisu urządzeń medycznych? Ile można go szukać? Sam uczestniczyłem w tej rekrutacji w ubiegłym roku i po rozmowie nikt się już nie odezwał. Trudno już policzyć ile razy to ogłoszenie się pojawiło. To już źle świadczy o firmie raczej. Jeżeli ludzie z tego stanowiska rezygnują to znaczy że są słabo opłacani albo oczekiwania wobec nich są zbyt wygórowane. Jeżeli to firma się ich pozbywa, bo się wg niej do tej pracy nie nadają, to gdzie był HR i sito podczas zatrudnienia?

Iza
@coś nie tak?

Faktycznie dwa warianty tego mogą być. Aż sama ciekawa jestem, który bardziej prawdopodobny. A powiedz szczerze czy uważasz, że zostałeś słusznie odrzucony? Bo na bazie tego można się zastanawiać czy faktycznie są aż tak wybredni jeśli chodzi o kandydatów

Witam. Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie czy dyplom studiów wyższych jest zaliczany do stażu pracy w chifa aesculap?

KTO
@Nowy

Jesteś pewny że ukończyłeś ta szkolę????matko....ręce opadają

Purysta językowy
@KTO

TĘ szkołę.

@Purysta językowy

Jaki dział najgorszy a jaki najlepszy ? Gdzie warto się zatrudnić?

Blok
@Lala

Odradzam działy pod kierownictwem małego.

Jako dział?
@Lala

Myślisz o biurowcach, produkcji czy magazynie?

@Jako dział?

Może najpierw produkcja a potem biurowce zobaczymy co da się zrobić.

@Blok

Jaki to dział? Słynne nożyczyki czy kleszczyki ?

Laleczka
@Lala

A co tam jest nie tak na tym dziale? Ze słynne nożyczki?

Laleczka

Czy na ślusarni są dobre zarobki? Jak atmosfera?Da się pracować?

X

Kiedyś mówili że w chifie chociaż mamy "ciepło".. w lato 30° na działach a zimną po 17° i przeciąg.. ale "wszystko jest dobrze!"

Co myślicie? Znów nas oszukają na inflacji jak w zeszłym roku?

NewYear

Można się u Was zatrudnić na produkcję lub montaż? Bo ogłoszenia tylko dla biurowych Chifa wypuszcza...

Praca w Chifie jest idealna dla dwóch typów ludzi: 1. Młoda osoba bez doświadczenia - nauczy się jak robić za trzech za śmieszne pieniądze - nabierze pewnej odporności na ludzką głupotę i bezmyślność - pozna super świat KORPO (nowotomyskiego KORPO) - będzie mieć możliwość doszkolenia się z Excela, Worda czy podszkolenia się z j. angielskiego (niewątpliwy plus zatrudnienia, być może jedyny) - przy odrobienie szczęścia pozna wspaniałych i kompetentnych ludzi - nauczy się być uprzejmym dla osób z wyższej rangi nawet jak nie mają racji (w sumie rzadko kiedy mają) koniec. 2. Osoba mająca dzieci: - praca w przeróżnych godzinach na HO, - może narzekać, marudzić jak jest jej ciężko przez co otrzymuje wdzięczność kierownictwa oraz dobrą premie przy dużo mniejszym nakładzie pracy koniec. Praca w Aesculapie, ma plusy: doświadczenie, poznanie różnych programów komputerowych - ale to nie są plusy, które wyróżniały by tego pracodawcę na tle innych. W każdej firmie zdobywamy doświadczenie i poznajemy nowe oprogramowania. W Chifie nie istnieje ścieżka kariery. Przejście do innych działów? block! Udaje się to nielicznym i tylko po tym jak tatuś pomoże, albo szybciej zasugerują wypowiedzenie. Podwyżki? dla niektórych kilka groszy brutto (wyrównanie inflacyjne) to podwyżka. Pieniądze są śmieszne, nawet osoby z wieloletnim stażem nie otrzymują podwyżek, mimo że ich praca wykonywana jest bez zarzutów. Nowe pomysły na usprawnienia i pozbycie się papirologii - block! Super teksty z poradnika "jak być super kierownikiem" można zapisywać i rozpowszechniać kiedy w Tobie gotuje się kocioł frustracji, a od przełożonych otrzymujesz tekst motywacyjny, który kładzie się na łopatki. Rotacje w dziale sprzedaży jak i w terenie - przedstawicieli medycznych - to plaga tego zakładu. Na produkcji nowozatrudniona osoba otrzymuję większą stawkę niż 30-letni pracownik tylko dlatego, że jest mężczyzną - absurd. O braku wiedzy Kierownika na temat z zakresu obowiązków pracowników nie wspominam. Podsumowując w NT są lepsze zakłady.

Pnt
@były pracownik

Chifa jest najlepsza!!!!!A które są te lepsze?????

Prawda

100 % prawdy w tym wpisie

Jagoda
@były pracownik

Napisane w punkt. Szkoda tylko, że władze przymykają na wszystko oczy. Młodzi i ambitni mogą nabawić się tu depresji. Pracuj dobrze, a dołożą Ci roboty.

wwrrr
@Jagoda

Nie trzeba daleko szukac przy samym wejsciu na zakład PI4. Co tam się odwala.Darek z galwaniki tam pracuje to jakaś paranoja.

XD

Godnych zarobków, to coś dziwnego?

Stefan
@Jagoda

A rozmowy z szefostwem nie przynoszą żadnych rezultatów? Ktoś w ogóle próbował? ;d

Nie
@Stefan

Nie przynoszą, możesz mieć po rozmowie tylko gorzej...

Stefan
@Nie

Kurczę, no to źle to wygląda... ;/ Macie jeszcze jakieś pomysły co z tym zrobić? Czy to raczej sytuacja bez wyjścia?

Nic
@Stefan

Nic nie zrobisz, tylko uciekać stąd jak możesz

Ostatni
@były pracownik

Na niektórych działach panuje teror psychiczny, brak kompetencji kierownictwa, awans nie wiem skąd, chyba tylko dzięki znajomości. Wysługiwanie się innymi, praca ponad normy i ciągłe problemy, nadgodziny...

To ja

Najlepsza firma. Pozdrawiam

Ciekawy
@To ja

Podaj powód. Albo to żart...

Kandydatka

Znowu ogłoszenie do marketingu? Jestem chętna ale czy warto?

Serwis

Ile można szukać serwisantów? Rekrutacja trwa od maja i teraz przerzucili się na olx. Płacicie za mało po prostu.

Bubba sparxxx
@Serwis

Pewnie zarobki sprzed 20 lat i pół miesiąca w trasie.

Kojak
@Serwis

Zarobki raczej sprzed epoki dinozaurów.

Serwis
@Serwis

Ponowna rekrutacja na serwisantów. To już zakrawa o komedię! Albo dramat...

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o