Opinie o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aesculap Chifa Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aesculap Chifa Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aesculap Chifa Sp. z o.o w Nowy Tomyśl

Lekko spocony

Jak co roku kochany nasz kochany zakład daje się pracownikom dobrze wypocic:) pracownicy fizyczni wam dziękują za ten przywilej a wam w tych biurach to współczujęmy bo w tych klimatyzowanych biurach nie wiecie naprawdę co to "lato"...

baba z jajami
@Lekko spocony

nie potrzebna insynuacja. Trzeba było się uczyć a nie teraz narzekać a po drugie my w biurach mamy gorzej bo to nic zdrowego tak wychodzić z przyjemnego biura na duszne hale.. Można zachorować od tego a po trzecie my was czujemy i to nie są mile doznania zapachowe.

Prawdziwy pracownik
@baba z jajami

Po twojej wypowiedzi sądzę iż jesteś osobą wykształconą niewątpliwie ponieważ potrafisz pisac, lecz wykształcenie powinno iść w parze z rozumem co u Ciebie jednak nie występuje. Dobrze ze się uczyłaś bo masz teraz możliwość korzystania w pracy z klimatyzacji i zarabiasz 2 tyś. Ja zarabiam na produkcji 3 razy tyle i siedzę sobie w klimatyzacji we własnym domu.

baba z jajami
@Prawdziwy pracownik

no to moje gratulacje wychodzi na to że jesteś królem życia :) szkoda że tylko w internecie bo w realu to pewnie jedyna klimatyzację która widziałeś ta tą którą pokazał Ci znajomy w aucie który sobie kupił a Ty jedyne co w życiu osiągnąłes to choinka o zapachu kokosowym w swoim maluchu..

Poyeb
@baba z jajami

Po Pani wypowiedzi stwierdzam iż wykształcenie to nic, ważny jest iloraz inteligencji którego u Pani jest ewidentny brak. Wypowiadając się w ten sposób potwierdza Pani iż ma Pani "buracki" charakter i jest Pani zapatrzona w siebie gwiazdą. I nie wiem z czego się tu cieszyć skoro pracuje Pani w firmie ktora nie dba o pracowników mimo iż ma Pani klimatyzacje w biurze to pewnie nie jest sukcesywnie odgrzybiana i dezynfekowana. A więc na zakończenie życzę Pani aby od wdychania tego klimatyzowanego powietrza zagrzybila sobie Pani cały układ oddechowy.

Psyho

Jeżeli bowiem w pomieszczeniach pracy będzie wysoka temperatura, to nie będzie odpowiednia do danego rodzaju wykonywanej pracy. W związku z tym specjaliści bhp uznają, że w pomieszczeniach biurowych temperatura nie powinna przekraczać 30°C, przy ciężkiej pracy fizycznej w hali 28°C, a w warunkach szczególnych 26°C. A WIĘC CZAS ZLECIC KONTROLĘ I ZAKOŃCZYĆ TRAKTOWANIE LUDZI JAK BYDŁO!!!!!

Uważam że pracownicy fizyczni powinni bardziej się szanować, a niestety dla 100 zł więcej ludzie robią nadgodziny gdy temperatura przekracza 35° a to tylko pokazuje pracodawcą że mogą z nami robić wszystko. Nasza “władza” uważa się za bogów i póki ludzie się nie zbuntuja np strajk nic się nie zmieni.

Jaaa

To w końcu kogo te CBA złapało, bo chodzą różne informacje ? Pan Buczek i spółka czy ktoś inny?

antypis

No i kataniarz z dużego kościoła. Przedstawiciel czarnej mafii.

@antypis

Też o nim mówią o tym chudym co mówią na niego sparag

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Fryer

Ja tam się nie dziwię, że chodzą jakieś przekręty.. w koncu to zarząd peło.

Marzena
@Fryer

Dobrze byłoby, jakbyś miał na uwadze, że na forum są również nowo osoby. A takim właśnie użytkownikom Twoja wypowiedź niewiele powie. Jeśli jesteś pracownikiem firmy Aesculap ChifA to bylibyśmy Ci niezmiernie wdzięczni, jakbyś powiedział nam coś o aktualnych warunkach pracy, jakie są tam Wam oferowane. Interesuje mnie kwestia atmosfery między pracownikami tej firmy. Czy jest na tyle dobra, iż nie wpływa jakoś znacząco na jakość wykonywanych obowiązków?

Jo

W necie napisali, że "cała czwórka biznesmenów" posiedzi 3 miesiące w areszcie. Czyli co - pewnie już nie wróci do roboty ?

Gerard

Liverpool!!!!

Stiff

Serio wiecej przypier. Dal .aj to nic nie bedziesz wiedziec co sie w firmie dzieje porażka

Cooo

A tak normalniej ?

Marzena
@Stiff

Posty o takim charakterze nie powinny tu występować. Przypominam Ci, że na forum GoWork.pl nigdy nie uzywamy wulgarnego słownictwa - nie jest to bowiem zgodne z regulaminem tego serwisu, do którego Cię teraz odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Co więcej, w ogóle nie jest jasne to, co właściwie chciałeś nam przekazać poprzez swój wpis. Nie wiemy nawet, czy wypowiadasz się z perspektywy pracownika Aesculap ChifA, czy z osoby, która dopiero chciałaby tam aplikować. Możesz nam to wobec tego wyjaśnić? Później będziemy mogli przejść do innych kwestii.

Koko

Zamkniemy go do celi z Kudłatym :-)

Serio
@Koko

To prawda ? Kiedy ?(usunięte przez administratora)?

Nick nack

Co się stało,że tu takie wielkie poruszenie?

Edzio z fredziem
@Nick nack

Mam nadzieje ze gośc bozo wyleci z firmy na zbity łeb. Wkońcu jakies standardy etyczne firma toleruje.

welon
@Nick nack

Posadzic , skonfiskowac majątek cały i do pierdla na kilka lat. I w koncu zrobić porządek we firmie bo przydałby sie . Firma mogla by duzo lepiej dzialac i jeszcze lepiej zarabiać. Wszyscy co są u wladzy zbyt dlugo robia wałki po paru latach dlatego powino im sie baczniej patrzeć na ręce. Dotyczy to takrze kierownikow. Oni też robia wałki na całego.

Stiff

Musimy otworzyć zrzutke na kaucje dla Boga zeby znow mogl chodzic po zakladzie i sie wszystkim klaniac a takTy apropo trzymam kciuki zeby mu przeorali ta waska (usunięte przez administratora) w celi bedzie mial branie przystojniaczek :)pozdrawiam anonimowi;)

fred
@Stiff

A takiego świętego udawał.... masakra. Typowy katol fałszywizna.

fred
@fred

w końcu będzie okazja tych jego nieruszalnych przydupasów pousuwać co z ponad 30 tys instrumentów teraz nawet połowa nie jest produkowana. ps. czesc Adaś.

toolmaker
@Stiff

A co? Zamknęli Wam vice prezesa? Za co?

Yerba
@Stiff

Masz może linka do strony gdzie to opisano, wiem że RMF.24 i Onet pisał ale nie mogę znaleźć.

patryk
@Stiff

Czy to prawda ,ze go wyrzucili ?

welon
@toolmaker

Forsy ma jak lodu węc na papuge mu wystarczy by sie wyłgać. Mam tylko nadzieje że troche posiedzi a firma pozbedzie sie takiego oszusta i matacza. Dobrze by poszperac to nie jedna afera by sie pewnie jeszcze znalazła. i to we firmie. Okna skad wziął w swoim przedszkolu?

Stiff

Co z tym Bogiem bedzie siedzial?

pleban
@Stiff

Bądźmy dobrej myśli. Bóg tak chciał. Pomódlmy się za ...

Zmartwiony
@Stiff

Pycha to najcięższy z grzechów... Dlatego kara też będzie sroga

Karmagedon
@Stiff

Całe szczęście że PRZ-ty nie zastrajkowaly bo i tak by nic im to nie dało a on musiał by przenieść dział do Chin a tak po odbyciu kary dzięki znajomością znajdzie tam zatrudnienie...

ten co pali i zapycha kible
@Stiff

A ja nie wierzę w te pomówienia "bo to dobry chłopak był, zawsze mówił dzień dobry"

edek
@ten co pali i zapycha kible

nigdy nie mówił dziendobry. To burak

Kojak

A co się stało?

szukam_roboty

Jaka stawka na stanowisku: MONTER INSTRUMENTÓW PRECYZYJNYCH RHC ? Wie ktoś?

@szukam_roboty

Zapewne akord, którego nie wyrobisz. Jednak firma dopłaci do najniższej krajowej.

Bartosz
@szukam_roboty

Jesteś zainteresowany pracą w Aesculap ChifA? Na stanowisku, o którym piszesz pracodawca oferuje benefity: - dodatkowe świadczenia socjalne na wakacje i święta, paczki dla dzieci i imprezy Mikołajkowe, dofinansowanie do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce i kart Multisport. Stawki godzinowej niestety nie znam, ale firma zapewnia umowę na pełen etat, początkowo na 3 miesięczny okres próbny, następnie na czas określony i nieokreślony. Co sądzisz o tych warunkach zatrudnienia? Daj znać jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

szukam_roboty
@Bartosz

Nie potrzebuję imprez mikołajkowych, dofinansowania do organizowanych przez zakład wycieczek, do obiadów w zakładowej stołówce ani karty Multisport. Chcę godnie zarabiać a obiad i wycieczkę kupię sobie sam. Czy jako międzynarodowy koncern w Unii Europejskiej zapewniacie godne wynagrodzenie? Obawiam się że nie...

Ja nie wiem

pleban
@szukam_roboty

Tego nie wiem... Uzależniona od różnych czynników wewnętrznych... Ogólnie to pewnie słabo bedzie na początek. Uciekaj jak najdalej. U szparaga zarobisz więcej.

Ciekawa

A jak wygląda sytuacja w biurach ?

Zadowolony

Widzę że internetowe trolle w końcu dały sobie spokój. Brawo Wy. Tyle się dzieje w Chifie a tutaj cisza, cieszy mnie to niezmiernie.

Lala
@Zadowolony

A co sie dzieje takiego?

Był
@Zadowolony

Witam nie pracuje w chifie już pawie rok czy chifa dorosła do tego żeby pracownik po stażu pracy około 12 lat zarobił wiecej jak 4tyse.zł.Czy dalej traktują pracowników jak mało rozumnych.poz dla kierownika kuźni!

Edmundo
@Zadowolony

Sid pajacu. Każdy wie co z ciebie za (usunięte przez administratora) Ło ha ha ha .

hama
@Był

Proszę Ciebie,Ciebie (usunięte przez administratora)

Bartosz
@Edmundo

Pisząc swoją opinię zaakceptowałeś regulamin https://www.gowork.pl/regulamin który łamiesz obrażając innych forumowiczów. Opinie niezgodne z regulaminem Gowork.pl mogą zostać usunięte. Na stronie http://chifa.com.pl/kariera można znaleźć aktualne oferty pracy. Pracodawca oferuje nowoczesny system wynagrodzeń, innowacyjne programy rozwoju pracowników oraz różnego rodzaju formy wsparcia i bogaty program socjalny. Czy ktoś z Was jest zainteresowany rekrutacją i będzie aplikował do firmy Aesculap Chifa?

NieKowal

A ile można zarobić na stanowisku: MONTER URZĄDZEŃ PRECYZYJNYCH DZIAŁ VASCULAR SYSTEMS

XYZ
@NieKowal

Złóż CV, pójdź na rozmowę to się dowiesz

precyzyjny
@NieKowal

Nie trzeba iść na rozmowę. Pan który rekrutuje na wstępie rozmowy telefonicznej uprzedza ze oferuje NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ! I bardzo dobrze, przynajmniej czas zaoszczędzony na wycieczkę do Chify. A swoją drogą to ale będziecie mieć fachowców za taką kasę, kto tam przyjdzie za takie grosze? Absolwenci zawodówki, murarz, piekarz, stolarz? Chyba nie bo na budowie i w stolarni więcej zarobi.

george
@precyzyjny

Licza na Ukraine juz tylko .

????????
@NieKowal

Na początku najniższa. Potem może po roku, półtora wywalczysz nieznaczna podwyżkę. Będziesz musiał chodzić mnóstwo razy się prosić. Praca nie jest zła. Strasznie nudna. Kierownik też znośny. Ale wyżej nie ma co liczyć na ludzkie odruchy i empatię

Majster wichajster
@????????

No z tymi Ukrajeńcami to sprawa nie wygląda za ciekawie, bo już wyniuchali zachodni piniondz i lecą do niego jak pszczoła do miodu.....

Zainteresowany221

Witam. Znalazłem ofertę pracy na st. KOWAL. Możecie coś powiedzieć na temat w/w stanowiska?

@Zainteresowany221

2300 na rękę i być może premia. Oprócz tego zapierdal, ciężka praca i zero poszanowania u kierownictwa.

@John

Byłeś? Widziałeś? Pracowałeś? Że taki znawca tematu jesteś?

Byłem. Widziałem. Wiem.

Zainteresowany 221
@Zainteresowany221

Yyhmmm.... A jakim stanowiskiem warto się zainteresować?

Psychol
@Zainteresowany 221

Żadnym. Uciekaj jak najdalej od tego zakładu. Wyzysk, poniżanie i coraz gorsza atmosfera.

@Psychol

Zgadzam się jak najdalej od chify ale teraz mają przyjąć obcokrajowców

Jin
@Anonim

Nie stać firmy na nich. Trzeba dodatkowo płacić za mieszkanie, posiłki oraz dać zarobić Axcellowi.

Fred
@Zainteresowany221

Idz na nożyczki to najlepszy dział. Ha ha ha ha ha ha

@Jin

Czytałeś ogłoszenie w dzień po dniu przyjmiemy nawet obcokrajowców a z tego co słyszę to Ukraińcy mają być zatrudnieni

NieKowal
@Zainteresowany221

Kuźnia to bardzo prymitywny dział i bardzo słabo opłacany

Obiektywny
@Psychol

na pewno niewiele potrafisz

Mam pytanie czy na nożyczkach można coś zrobić z takimi osobami jak Jolka N i Roksi W?? Jedna tygodnia nie przepracuje bez przepustki a druga tylko łazi całymi dniami...

Bartek

Jak żeś taki mądry to odezwij się na zebraniu przy wszystkich a nie ferment potrafisz tylko siać w necie dzbanie

Prawda w oczy
@Bartek

O co Ci chodzi? Że ktoś prawdę napisał?(usunięte przez administratora)

Bartek
@Prawda w oczy

To mi to powiedz prosto w oczy a nie udajesz kozaka w necie czekam do poniedziałku

Fallus koło Trzciela
@Bartek

99% to na goworku nożyczki i to głównie w złym świetle. Wytłumaczy mi ktoś ten fenomen! Kto jest temu winien?

Nikt
@Fallus koło Trzciela

Ludzie którzy zamiast powiedzieć co myślą drugiej osobie potrafią tylko pisać na tej stronie i nic więcej

uczciwyy
@Bartek

Popieram, jak to mówią "kozak w necie, p$i$z$d$a w świecie"

do niby pracownika

Pierwsza jakby nie patrzeć zawsze odpracuje te przepustki a u drugiej jakoś nie zauważyłam żeby łaziła więcej niż szanowni "koledzy" z ślusarni.

Bora bora
@Fallus koło Trzciela

Jaki pan taki kram.

Ramzes
@Bora bora

Czyli chciałeś powiedzieć że jaki Adam taki dział? zgadzam się. Najpierw zrobił dział który był przykładem a potem wszystko zniszczył i zostało jedynie pośmiewisko na cały zakład. Pewnie jak wchodzi do samochodu to za każdym razem wali się włeb o listwe bo zbyt duze Ego mu przeszkadza jak wchodzi.

Racjonalista

Pracowniku, wiesz czym jest RODO? Jeśli nie wiesz, to odsyłam Ciebie do google. To co napisałaś podlega o ochronę danych osobowych i częste pisanie w ten sposób podlega karze więzienia, jeśli sąd uzna to za nękanie. Na miejscu tych osób, to poprosiłbym o udostępnienie danych osoby oczerniające w/w osoby. A następnie założyłbym sprawę i niech płaci za głupotę. W końcu podała wystarczająco ilość danych osobowych do identyfikacji osoby.

pytanie

Tak wszyscy narzekają, niech może wypowiedzą się osoby z KAŻDEGO działu, a nie tylko nożyczki, ile średnio ludzie u was zarabiają.

Domator Edgoran blady Sid
@pytanie

Nożyczki to taki specyficzny dzial. Nazwałbym go Puls Chify. Odzwierciedla to co dzieje sie w zakładzie. Po głebokiej analizie moge tylko doradzic tobie bys spier....alał jak najdalej i znalazł sobie inny zakład.

Twój obserwator
@Domator Edgoran blady Sid

Szymon, wyluzuj... A tak na marginesie to wiele działów Chify nie wypowiada się z prostej przyczyny - praca jest dobra, a płaca godna. Gdyby było inaczej, to byście tu nie pracowali.

Robert N
@Twój obserwator

Czyli tylko na nożyczkach jest cienko? Czy jak? Nie ukrywajmy, chifa dla wielu to cud , miód i orzeszki. U każdego innego prywaciaża juz dawno wielu z was by wylecialo z hukiem. chifa ma dobry socjal, nie czepia sie tych co choruja, płaci dośc dobrze, daje poczucie stabilnosci .Mozna tez cos wynies do domu. wykapac sie za darmo .Wyprane ciuchy . Mydło czy papier toaletowy a nawet zarówke idze wynieś. Tak to są rzeczy ktore was tam trzymają.! Ja to wiem.

nowyyy

gdzie znajde behapowców,,gdzie mają swoje biuro.

Job.n
@nowyyy

Biurowiec administracyjny, po wejściu na parterze w lewo do końca

Zostaw merytoryczną opinię o Aesculap Chifa Sp. z o.o - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aesculap Chifa Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Aesculap Chifa Sp. z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aesculap Chifa Sp. z o.o