Kompania Piwowarska S.A..

Pruszcz Gdański

Opinie o Kompania Piwowarska S.A..

zorro 2013-02-23 18:28
dlaczego w Centrum Dysrtybucji w Pruszczu Gdańskim tak długo szukaja kontrolera magazynu? ciągle pojawia sie ich ogłoszenie, co tam sie dzieje? wie ktos?

jak siepracuje w pruszczu ?
jurek 2013-02-23 18:41
moze ktos napisac jak sie pracuje w centrum dystrybucyjnym w pruszczu gdanskim, z tego co wiem pracuje tam 100osób, jak sie robi w magazynie a jak w biurze, jaka kasa ?
gfd 2016-04-27 20:50
wiesz co powiem Ci ze sam rpzegladalem ta oferte na stanowsiko magazyniera- operatora wozka oferuja możliwości pracy w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,dodatki zmianowe za 2 i 3 zmianę
Karol 2017-05-19 03:25
Witam, kompania potrzebuje pracowników na operatora wózka widłowego niby na okres sezonu z możliwością zatrudnienia po sezonie. Czy warto aplikować? jeździć na wózku potrafię ale mistrzem kierownicy nie jestem.
Zostaw swoją opinię o Kompania Piwowarska S.A.. - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompania Piwowarska S.A..