Opinie o Pro Produkcja Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro Produkcja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pro Produkcja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro Produkcja Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Słabo tu coś z komentarzami przynajmniej tymi aktualnymi. Od polowy lutego wystawiona jest oferta dla lakiernika proszkowego. Mam doświadczenie więc chce aplikować, tylko piszą o systemie 3-zmianowym. Nigdy w takim nie robiłem, ciężko jest się przestawić?

Marcin Nowy wpis

Totalny PGR kierowniczyna produkcji rodem z Żywieckiego Hutchinsona któremu nawet w dzień dobry nie można wieżyć stosujący (usunięte przez administratora)na każdym kroku. Jeśli chcesz pracować w tej firmie licz się z brązowym noskiem bo chcąc tam zarabiać to musisz to robić bo praca na akord jest bardzo wymierna.

Zofia Nowy wpis

składki ze swojej premii? wyjaśni mi ktoś tę poprzednią opinię? jakie konkretnie są tu warunki zatrudnienia i na co człowiek się godzi po podpisaniu umowy? jaka stawka?

Ekshibicjonists Nowy wpis

Jeśli lubisz markę Porsche i chcesz co miesiąc dawać.skladki ze swojej premii to zapraszamy wszystkich ty co najwyżej pojeździsz paleciakiem.????

Firma Pro Produkcja Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Widzę parę opinii wypowiadających się bardzo negatywnie o kierownictwie, że nie ogarniają, ale czego konkretnie nie ogarniają?

Jak naprawdę wygląda praca na produkcji? A zarobki i nadgodziny?

Jakie są mocne strony pracodawcy Pro Produkcja Sp. z o.o.?

Hopsasa

Raczej nie ma żadnych

Nieznajomy

Nie ma mocnych stron!

Nieznajomy

Zdecydowanie nie polecam! Pierwsze wrażenie dobre ale z każdym dniem czar coraz bardziej pryska… omijać szerokim łukiem! Kierownictwo masakra! Kierownik produkcji to (usunięte przez administratora) z zadartym nosem który uważa się za niewiadomo kogo! Czasem mam wrażenie ze góra jest całkowicie oderwana od rzeczywistości. Stawki może i nie najgorsze ale bajzel taki ze szok! Jeśli ktoś ma jakakolwiek inna alternatywę to na Pro nawet nie patrzeć. Z reszta to widać ilu pracowników w ostatnim czasie ucieka z Pro i Pro Produkcji! Całkowite (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu!

Jak wyglądają realne średnie zarobki jako pakowacz magazynier? Jaka jest atmosfera na magazynie?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tryb

Tak

Tak ale nie polecam... kierownictwo nie ogarnia przez co cierpią wszyscy Ci którzy są „niżej”

Firma pro daje fajne pieniądze 4500-6000 to jest fajna kasa czego narzekacie jak tak źle to wypad do innego zakładu za 2tys na reke

Nie ważne
@Nowy

Kwota tych zarobków to na dwa miesiące czy na trzy miesiące?

Były
@Nowy

Popracujesz tam trochę, to spadniesz na ziemię. Jesteś młody, to i nie dziwne, że i zdziwiony....

XYZ

jak to teraz tam wyglada?

Iwona

Jakie są możliwości zatrudnienia? Jakie są wymagania?

Marcelina

Witam. Jestem zainteresowana praca w tej firmie, czy ktoś powie coś więcej o zarobkach?

Podejście kierowników zmiany do swoich ludzi to porażka! Wysmieja Cię jak tylko się obrocisz.. Jak chcesz coś załatwić to najlepiej pazyc kawki o nosić buleczki to wtedy się jest ulubieńcem i wszystko idzie załatwić. Chamskie traktowanie to norma. Nadgodziny płacone 3,50 do normalnej stawki i zakaz wpisywania ich, żeby się PIP nie doczepil..przed ostatnia kontrola na szybko podpisywanie bhp i nagle wszystko się dało załatwić zarówno ochronne ubrania jak i maski itp...cyrk na kółkach!!

Ta Firma to porażka. Dla osób bez jakichkolwiek perspektyw życiowych. Dla ludzi bez ambicji, którzy za miskę ryżu będą pracować od rana do nocy. Kierownictwo WYMUSZA zostawać na nadgodziny, które są płatne ok 3.40zl do godziny. Śmiech na sali. Kierownictwo gubi się i nie daje sobie rady. Szczególnie jeden z kierowników zmiany, który jest niedoświadczony i nieogarnięty. Pracowałem tam, na szczęście teraz w weekend wydaje tyle co tam zarobiłem za cały miesiąc. Nie polecam. Omijać z daleka.

Kamil

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie można napisać, wszędzie zdarzają się gorsze momenty!

Bąbel

Warunki pracy tragedia, aż dziwne że taka duża firma może tak funkcjonować zero narzędzi do pracy, chyba że wyciągniesz sobie coś z kosza na śmieci. Brak przestrzegania prawa pracy i BHP.

Malujeta

Zakład porażka Państwowa Inspekcja Pracy powinna się tym zakładem zająć w szczególności chodzi mi o nad godziny płatne jako normalne godziny (usunięte przez administratora) kiła

Nie ważne...

Jedyny socjal tej firmy to śmierdzące mydło do rąk i papier taletowy...

Zostaw merytoryczną opinię o Pro Produkcja Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Pro Produkcja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pro Produkcja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pro Produkcja Sp. z o.o.?

Pro Produkcja Sp. z o.o.
  • Księdza Józefa Londzina 29A