Opinie o For5 Jan Kulig w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie For5 Jan Kulig. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w For5 Jan Kulig na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o For5 Jan Kulig w Katowice

dzik

niektórzy menegerowie czują się Panami świata bo płacą im 4zł więcej /h niż pracownikom, ostry (usunięte przez administratora)przez cały czas, niewielkie wynagrodzenie. przy pracy 8h 15min przerwy często po 2, 2,5h, dramat. kierownicy restauracji, asystenci i koordynatorzy z kijami w (usunięte przez administratora).

Nick692

Ogólnie o firmie. Na początku podatek dla młodych którego nigdy nie zobaczycie. Porównując dochód rzeczywisty do podstawy godzinowej robi się spora różnica, gdzie młodzi nie powinni mieć jej praktycznie wcale. Kwota na koncie powinna pokrywać się praktycznie z kwotą brutto. Po telefonie do kadr padło wytłumaczenie, że skoro mamy podatek zerowy to wynosi zero czyli go nie odprowadzamy więc nasz dochód jak najbardziej jest ok. Przy rozliczeniu pitu widnieją pieniądze które rzekomo dostałam przez cały czas w ramach podatku dla młodych. Gdybym dłużej została w firmie sprawa na pewno zostałaby zgłoszona do Państwowej inspekcji pracy. Teraz o konkretnym miejscu pracy. Sosnowiec Plaza. Mobbing względem pracowników ze strony jednej z managerek, w dodatku tej układającej grafik. Jakikolwiek sprzeciw skutkował np. bardzo nieprzyjemnym grafikiem w kolejnym miesiącu. W efekcie pracownicy wolą siedzieć cicho. Kierownik kompletnie nie będący po stronie pracownika, bardzo wspierający metody wyżej opisanej managerki. Reszta managerów bardzo w porządku. Ogólnie praca dla ludzi o mocnych nerwach, gdyż bardziej męczy tam batalia z własnymi nerwami niżeli wysiłek fizyczny.

Ghański

Super wypłaty xddd ciekawe gdzie ta premia świąteczna za frekwencję haha nie polecam tej firmy

@Ghański

Jesteś pracownikiem tej firmy? Może opowiesz bardziej szczegółowo o warunkach w For5 Jan Kulig, Twoja opinia na pewno przyda się osobom chcącym się tam zatrudnić.

Anatol

To nie jest właściwe miejsce na uwagi klientów dla firmy ponieważ to forum pracownicze!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie For5 Jan Kulig.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Anonimowy

Byłem wczoraj z żoną na kolacji,miny pracowników ponure,wręcz odpychające. Do tego pani w czarnych włosach bardzo krzyczała na pracowników,może warto przemyśleć kogo zatrudnia się w roli menagera(usunięte przez administratora)

Xxxxx

Moje sugestie dla FOR 5 - JAN KULIG / Restauracje McDonald's: Byłam dziś. Przy kasie nikogo z obsługi nie było więc presolnel zawołał jednego z pracowników "Śliwa trzeba podejsc do kasy a na to p.Śliwa z kpina na twarzy odpowiedzial : Są kasy samoobslugowe " i po dłuższym oczekiwaniu w końcu się zjawił łaskawie. Już tutaj nie przyjdziemy . NIE POLECAMY ! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wprowadzic większa dyscyplinę dla pracowników

RageMuffin
@Xxxxx

To (usunięte przez administratora) podejdź do kasy samoobsługowej, akurat zdarza mi się odwiedzać restaurację w mysłowicach i powiem, że pracowników to nie mają dużo, łaski nikomu nie robisz że wydasz tam te 6 czy 12 zł :)

Mariusz
@RageMuffin

Twoja opinia jako klienta restauracji jest istotna, bo wpływa na wizerunek firmy. Zależałoby mi także, żeby przeczytać wypowiedzi pracowników firmy o tym, czy jesteście zadowoleni z zatrudnienia, a co chcielibyście zmienić lub poprawić. Bądźcie proszę bardziej aktywni.

Robert

W tym punktcie pracownicy się bawią z klientami , proszilem panią żeby expressso dobre zrobić to tłumaczyła ze ona nie umie zrobić dobre exprrreso , osobiscie oceniam na 0 pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Tylko dyscyplina dla pracowników ,

Jan
@Robert

Mógł by zacząć lepiej płacić a nie najniższa krajowa :) A expresso robi automat klika się guzik i leci to jak zrobić lepsze ? Dodać coś od siebie bo nie rozumiem XD

Martin

Tragedia. Jedyne słowo na ten temat Moje sugestie dla FOR 5 - JAN KULIG / Restauracje McDonald's: Zacznijcie doceniać i dbać o pracowników . Coraz mniej ich wam zostaje

Anka

Wysyanie pracownikow na przerwe po godzinie pracy, po czym wymaganie, aby pracownik biegal i stal 7 godzin bez chwili wytchnienia, jest nie smieszne. Powinno sie zakazac managerom wysylania na przerwe w ten sposob. Skoro przerwa jest tylko jedna niech przypada pomiedzy 4-5 godzine pracy!

Roman

@Pysiaa, może rozwiniesz swoją wypowiedź? Jak ty konkretnie postrzegasz pracę w firmie? Czy jesteś nadal pracownikiem FOR 5 - JAN KULIG / Restauracje McDonald's? Jeśli tak, to jak obecnie prezentują się warunki zatrudnienia?

CzarnaJagoda
@Roman

Prawda jest taka, że większość opinii piszą teraz pracownicy tzw. "młodzieżowi" zatrudnieni na okres wakacji. Bonifikaty są, dostałam po 4 miesiącach- nie zaginęła w nieznanych okolicznościach. Owszem czasem dostaje się przerwę po 2 godzinach pracy, ale to spotyka zarówno nowych pracowników i tych z dłuższym stażem. Kierownik zmiany bardzo często jest na serwisie i pomaga. I tu kilka słów do młodzieży po 16 roku życia- Misie kolorowe spodziewacie się, że wasza pierwsza praca będzie łatwa i przyjemna i że nikt od was nie będzie nic wymagał? Jesteście w błędzie. Tutaj bierzecie odpowiedzialność za swoją pracę.

Vic

Sosnowiec Kresowa - nie polecam, menagerka Magda dopuszcza się mobbingu, gdy prosi się o rozmowę z kierowniczką, twierdzi, iż ta nie ma czasu, że ma ważniejsze rzeczy, jak przychodzi co do czego, to jednak okazuje się, że kierowniczka o niczym nie wie. Mimo skarg gości i pracowników nikt z tą kobietą nic nie robi, czyli jest przyzwolenie pracodawcy na mobbing. Niby są bonifikarty, ale zwykli pracownicy nie dostają ich do rąk, mają tylko kierownicy i menagerowie, reszta, która jest z przydziału dla pracowników znika w niewyjaśnionych okolicznościach... Jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać szerokim łukiem!

Pysiaa
@Vic

Potwierdzam

Nie polecam

Gorąco polecam omijac to miejsce z daleka, pracowników traktuje sie jak woly robocze z menadzerami i kierownikiem nie da sie dogadać. Najpierw jeden menadzer każe sprzatac a za chwile drugi sie drze ze mamy wrocic za lade i nie robic samowolki nieraz jest tak ze wgl nie puszczaja na przerwy, bonifikarty przez pierwsze 3 miesiace sa fikcyjne podobno dlatego ze za krotko ma sie umowę a z niektorymi pracownikami wgl nie da sie dogadać, przerwy na rano sa zawsze po godzinie pracy i nikogo to nie obchodzi ze przez kolejne 7 pracuje sie glodnym, wymagaja cudów i gruszek na wierzbie mimo ze zakres szkolenia i nauczania do pracy jest ubogi to pozniej robia problem ze nie czerpiemy wiedzy nie wiadomo z kąt np( zapytacie o cos kierowniczke zmiany) a ona zacznie sie smiac i nie wytlumaczy nic. I jeszcze pani z rannej zmiany ktorej imienia nie wymowie, o wszystko sie czepia kaze wykozystywac przerwy na uczenie sie nowych promocji patrzy ciagle na rece i poniza przy gosciach restauracji, nie wspominajac o mobingu z jej strony

Kresowa Sosnowiec
@Nie polecam

Sosnowiec -kresowa

Api
@Kresowa Sosnowiec

Pewnie pani Magda :) Nie polecam

Pysiaa
@Nie polecam

Czy chodzi o McDonald Sosnowiec. I o Magdę?

Roman

Czy ktoś pracuje obecnie w firmie? Możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? @Ancia, oskarżenie o mobbing to jedno z najbardziej popularnych zarzutów w środowisku pracy. Definicja mobbingu mówi, że jest to powtarzające się stosowanie różnych form przemocy psychicznej w miejscu pracy. Czy właśnie to miałaś na myśli?

Ancia

Odradzam tam pracowac,mobing jest na pierwszym miejscu przez pracownice dla nowych i tych starszych ona nie patrzy na wiek i że ta osoba jest chora

Witam .uwazam ze taka osoba co jest 2 razy w tygodniu nie powinna byc instruktorem na silesi

@Kasia

Tam jest dużo więcej takich przypadków

@Kasia

A szczególnie taka osoba co nic nie wiem co jak się robi i zostaje managerem po 2 miesiącach pracy. I co nie które osoby są mobingowane wyzwanie i traktowane bardzo źle

swiergotek

zgadzam się z opiniami na stanowiska menagera sa przyjmowane znajome kierownika oddzialu lub samego wlasciciela sam pan jan tępiciel ślązaków , sosnowiecka szuja traktuje pracowników jak przymusowe woły robocze , menadzerki klną i wyzywają pracowników od najgorszych , zaplecze socjalne i medyczne ,takie cos nie istnieje ! nie wspominając o szanownej pani marlenie koordynatorce to dopiero wariatka krzyczy pracownikom do ucha ! kierowniczka z sosnowiec plaza wymaga cudow od swoich pracowników , znów na dąbrówce uczynili pyskatą smarkule kierownikiem która jest niewielkiego wzrostu za to ego ma tak ogromne ze bije wszystkich na głowę , sosnowiec milowicka ...nie wiem kto tam panuje teraz wczesniej szanowny pan marek ... dziwny człowiek miewał swoje humory , silesia cc pani kerownik sandra najfajniejsza chyba ze wszystkich no i za wygląd mozna by było zgrzeszyc :) , zagórze hmm pani kierownik z wygladem prof. nauk scisłych ale w sumie w porządku kobieta pracowników traktuje uczciwie przynajmniej takie były odczucia . zapomniłem dodac napoje ala cola itp. za free do woli ,bonusowa karta pracownika na znizki w mc nie zawsze jest oplacalna.

Jedno wielkie kolesiostwo, awanse za cycki albo wódkę z kierownikiem

xxx

Hmmm co mam powiedzieć. ...wyzysk i jeszcze raz wyzysk!! Menedzerki tzn. Głupie panny, nie znają podstaw prawa pracy, nadużywają-władzy i stanowiska, ludzi mają za nic!!! A pan Kulig nie zdaje se sprawy ze te panny wynoszą jedzenie do samochodów! ! Brak kultury, brak zabezpieczenia medycznego np. Po oparzeniach-olejem itd. Brak jakiegokolwiek ubezpieczenia. Socjal-wielkie Zero!!!

Zostaw merytoryczną opinię o For5 Jan Kulig - Katowice

• Jak się pracuje w For5 Jan Kulig?

Zobacz opinie na temat firmy For5 Jan Kulig tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w For5 Jan Kulig?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

For5 Jan Kulig
1.6/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Kresowa 4
    41-200 Katowice