Lepus 2 Marian Zając

Leszno

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 9 ocen.

Opinie o Lepus 2 Marian Zając

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepus 2 Marian Zając

eddie
użytkownik zarejestrowany

Czy w ogóle firma Lepus 2 Marian Zając jeszcze funkcjonuje, bo w internecie na jednej ze stron krajowego rejestru sądowego nie mają rejestru i mnie to zaniepokoiło.

Niezadowolona

Nie polecam! Mobbing i wyzysk. Do roboty musisz przyjść nawet jak jesteś chory. A jeżeli jesteś tak chory, że nie możesz wstać z łóżka to i tak musisz wstać i przyjść się pokazać, że naprawdę jesteś umierający i wtedy Marzena zdecyduje czy łaskawie da ci bezpłatny urlop, czy jednak jesteś w stanie stać 8h lub więcej nad rozgrzanym grillem z gorączką, katarem, kaszlem, bólem głowy i mięśni. A jeżeli zdecydujesz się na wzięcie L4 to równie dobrze możesz od razu złożyć wniosek o rozwiązanie umowy. Jeżeli takiego wniosku nie złożysz to i tak cię zwolnią z twojej winy za choćby źle nasypane frytki. Czasem dadzą ci szansę, żeby wycofać L4 i zamiast tego wziąć bezpłatny urlop. O urlopach okolicznościowych zapomnij. Umarł Ci ojciec? Przecież pogrzeb trwa tylko godzinę, a potem możesz przyjść do pracy. Święta? A co to takiego? Ludzie muszą jeść nawet w święta więc ty musisz przyjść do pracy. Ogólnie beznadziejna atmosfera. Po PIT wniosek trzeba złożyć, bo inaczej ci nie wyślą. Ogólnie masakra. Naprawdę nie polecam.

Niezadowolony

NIE POLECAM! Mniejsza o Mariano, bo on wpada tam raz na jakiś czas. Ale kierownictwo? Marzeny i inne tego typu w białych koszulach? Straszne! Na rozmowie miła i obiecuje nie wiadomo co, a jak już przyjdziecie do pracy to zmiana o 180 stopni. Praca tylko dla bardzo zdesperowanych. Ktoś kto pracuje ponad 4 lata musi nie mieć życia. Zarobki śmieszne i w dodatku dając wam kartkę z informacjami co składa się na waszą wypłate, wszystko jest tak zagmatwane, że nie wiecie ile faktycznie zarabiacie. Mi raz urwali kilka dyszek z wypłaty. STRASZNE!

zadowolony

Ja pracuję ponad cztery lata i jestem zadowolony ,a kasa jak na Leszno jest spoko.

SilverZ0r

Nie polecam!!! Jeden wielki wyzysk. Nie miła atmosfera. Braki w kadrze, przez co trzeba było wielokrotnie zostawa po godzinach w pracy.Pracownicy nie otrzymują bonifikart, a jak chcą zamówić coś po pracy traktowani są jako goście drugiej kategorii, którzy czekać mogą nie wiadomo ile. Szef jak i koordynatorka nie szczędzili przykrych słów pracownikom. Nie można nawet było przynieść L4, bo wiadomo było, że można się z pracą pożegnać. Katar czy gorączka w pracy trzeba być.Jedna wielka katastrofa. Teraz tam praktycznie nikt nie chcę pracować i sprowadza pracowników spoza kraju. Pracuja tam po 11h i są jeszcze gorzej traktowani niż My.

AmandaB

Szef furiat, krzyczy z byle powodu, upokarza pracowników przy klientach... Bardzo nieprofesjonalne. Po 11stu godzinach nocnego sprzątania restauracji byłam zmuszona do wyszorowania podjazdu McDrive. Szorowałam, beton, szczotką. Nonsens. Zamordyzm. W życie prywatne również ten pan wnika. Można było stracić pracę za spotykanie się z innymi pracownikami poza godzinami. Ogólnie najgorsze doświadczenie zawodowe jakie miałam w życiu, serdecznie odradzam.

Zostaw opinię o Lepus 2 Marian Zając - Leszno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lepus 2 Marian Zając