Opinie o McDonald's Leszno Galeria w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie McDonald's Leszno Galeria, a także Klientów firmy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald's Leszno Galeria o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's Leszno Galeria w Leszno

Pytanie Nowy wpis

Jakie godziny pracy obowiązują w McDonald's Leszno Galeria?

Pytanie Nowy wpis

Jakie wartości są cenione w McDonald's Leszno Galeria?

Mona. Nowy wpis
@Pytanie

Przede wszystkim silne nerwy i umiejetnosc zachowania tak zwanej poker face - trzeba bez mrugniecia okiem i z ogromna powaga znosic krzyki i obelgi wlasciciela. Nawet, a zwlaszcza wtedy, kiedy sa niesluszne :) Trzeba byc gotowym na poswiecenia dla firmy, wypadaloby poswiecic zycie prywatne i pracowac tyle godzin ile pan wlasciciel sobie zazyczy oczywiscie godziny musza byc dogodne dla niego. Zycie prywatne pracownika jest nawet nie na drugim ani trzecim planie :) Sciany, sufity, zmywarki i frytkownica maja uszy xD Wszystko, co powiesz w pracy moze byc wykorzystane przeciwko Tobie xD Wiele by wymieniac ale juz sie zmeczylam. Mc w Lesznie to po prostu czeski film, nie polecam.

Bożena

@Ryszard, czy masz jakieś informacje odnośnie firmy? Kto jeszcze wypowie się o Lepus 2? Pomóżmy innym użytkownikom w podjęciu decyzji odnośnie tego pracodawcy. @PM, a jak w firmie wyglądały relacje między pracownikami? Czy była możliwość rozwoju przez szkolenia albo awansu?

PM
@Bożena

Szkolenia, awanse i rozwój jak najbardziej. Najważniejsza cecha to mocne nerwy. Jak już wytrzymałes nie jedno, i głupi też nie jesteś to masz szansę na rozwój w obrębie tego baru szybkiej obsługi. Na wybicie sie do centrali nie ma szans. Znam przypadki gdy kilka lat temu właściciel wyrażał sie z pogardą o pewnych pracownikach że sie nie nadają do twórczego myślenia, a dzisiaj mają poważne stanowiska w strukturach. Relacje miedzyludzkie. Pracowałem w czasach przed żółto niebieskich. I wyglądało to tak iż był podział na: Mańka któremu donosi Pani co to ma 150 w kapeluszu. Starą gwardie która większości trzymała sie razem. Pracowników którzy jakimś cudem wytrwali pierwszą selekcję, ale nie uzyskiwali akceptacji starej gwardii i trzymali sie miedzy sobą ( najczęściej był to osoby mające wysokie mniemanie o sobie co nie przekładało się na umiejętności). I nowych. Z nowymi to było tak, że jak pokazał że ogarnia pracę, trzyma tempo i nie jest dziwny życiowo szybko zyskiwał uznanie starej gwardii, jak wymyślał i tworzył a nic nie potrafił to miał ciężko, nikt nie chciał za niego pracować, dlatego dostawał pracę w której miał najmniejszą szanse by komuś przeszkadzać w robocie. Było takie okreslenie, gra słów jak Moping, czyli całodzienne sprzątanie. Jak to dzisiaj wygląda niestety nie wiem, ale pewnie się wiele nie zmieniło, pozatym że teraz są jeszcze Ukry. Najfajniejsze były imprezy do rana. Kończyło sie zmianę o 00:30 a później szło na piwo i siedziało do 5-6 rana na Lukoilu.

Stara gwardia Nowy wpis
@PM

Pamietam posiadówy na Lukoilu ????

Emilia

Czytałam, że McDonald's Leszno Galeria zapewnia możliwość awansu swoim pracownikom. Chciałabym się więc dowiedzieć w jaki sposób trzeba się wykazać aby mieć szansę na takowy? Czy przełożeni patrzą na całokształt starań czy może trzeba spełnić określone wymagania? Podpowiedzcie proszę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Legendarny MCDonald w Lesznie nie słynie z dobrej spławy. Zatrudniając się tam kierowała mną opinia, że właściciel zmienił swoje nastawienie do swoich pracowników. Niestety, jakże błędne było to złudzenie... Owszem początkowo Pan Z. troszczy się o nowych pracowników, natomiast bardzo szybko się zapomina i zaczyna się robić nerwowo. Dziwne umowy i podejrzane podatki oraz niejasny system premiowy. To co jest w ofercie pracy a w rzeczywistości to porażka. Nie ważne jak, ale ma się zgadzać, jak to mówią będzie pan zadowolony, szkoda, że wszystko kosztem nadgodzin i dziwnych dodatków- bo nikt całego etatu nie ma... względnie jest, dopóki się coś nie stanie. Otóż nie istnieje tam coś takiego jak choroba. Można ledwo stać na nogach i pracować z bólem, zarazić grypą pół załogi ale trzeba pracować. Wolnego lepiej nie brać bo pracę się od razu traci i to w jakże spektakularny sposób. Ogromna rotacja to chleb powszedni tego miejsca ale nie ma się co dziwić. Nie polecam pracodawcy, ogrom stresu, nie bójmy się użyć tego słowa - mobbing, oraz brak poszanowania pracowników. Mam szczerą nadzieję, że kiedyś właściciel zrozumie co znaczy szacunek dla innych osób i zostanie chociaż raz potraktowany w taki sposób jak pracownicy. Jeśli ktoś chociaż trochę zna prawo pracy niech tam nie wchodzi, bo i po co się denerwować.

Aktualność
Informujemy że po okresie dwóch miesięcy McDonald's w Galerii jest już czynny.

Godzinny otwarcia:

10:00 - 21:00 do soboty włącznie

12:00 - 20:00 w niedzielę

Wiecie czy Lepus 2 Marian Zając udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kam
@Pytanie

nie

Robert

Czy są zniżki dla pracowników albo darmowe obiady ?

@Robert

Tak. Pracownicy mają możliwość zakupu produktów po bardzo korzystnych cenach. McDonald's Leszno Galeria jako pracodawca stawia na osoby zorientowane na samodzielność, rozwój oraz niezależność materialną. Nowo zatrudnieni przechodzą kompleksowe szkolenia od podstaw produkcji na kuchni po kasę fiskalną i budowanie profesjonalnych relacji z Gośćmi. Praca nie jest trudna, ale wymagamy dokładności oraz pozytywnej energii w działaniu. Za to oferujemy już na początku doskonałe wynagrodzenie wysokości 3000 złoty w okresie przyuczenia, dofinansowujemy dojazdy do pracy, 3 dni wolne w tygodniu, możliwość zakwaterowania. Stawiamy na osoby dynamiczne. Dla najlepszych możliwość awansu. Zapraszamy do składania aplikacji.

Grzesiek

Czy firma normalnie funkcjonuje? Taki spokój a mnie interesuje praca.

Alek

Jeśli chodzi o prace na wakacje (jest ogłoszenie na okres wakacyjny) jest możliwość podjęcia od lipca do końca sierpnia? W ogłoszeniu jest czerwiec- wrzesień... zastanawiam się na ile elastyczna jest propozycja. Ktoś coś może powiedzieć czy idzie się dogadać?

@Alek

Na wakacje przyjmowane są osoby z trzech przedziałów wiekowych : - niepełnoletni - pełnoletni - studenci Rozpoczęcie pracy po wykonaniu badań koniec czerwca początek lipca. Zakończenie 25 sierpnia dla dwóch pierwszych przedziałów. Studenci do 25 września. W czasie zatrudnienia firma udziela tygodniowego płatnego urlopu. Poza osobami niepełnoletnimi po wakacjach jest możliwość dalszej pracy w wybrane weekendy. Czekamy na dalsze pytania. Pozdrawiamy!

Kama18
@Lepus 2 Marian Zając

Jak jest w przypadku osób niepełnoletnich, podpisują jakaś umowę? Czy są jeszcze przyjęcia?

@Kama18

W tym roku już nie przyjmujemy osób niepełnoletnich. Zapraszamy w przyszłym . Pozdrawiam

Praca w gastronomii!!

Poszukujemy pracowników do restauracji McDonald's w Jarocinie i w Lesznie.

Szczegóły znajdziecie w zakładce - Oferty Pracy

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Lawenda

Wynajmujace pracownice ukraiński u Pana w budynku /not/ bardzo głośno wręcz chalasliwie się zachowują ludzie w blokach obok nie mogą spać siedzą na placu zabaw gdzie dzieci się bawią piją piwo palą fajki i bardzo chalasuja o godz 24 gd, jest już cisza nocna A nawet siedzą na dachu budynku w którym mieszkają widocznie się im nudzi potrzebują więcej godzin pracy

@Lawenda

dziękujemy za informację. Posiadamy określone standardy zachowania, jakie obowiązują pracowników w miejscu pracy i są one nienagannie przestrzegane. Z przykrością dowiadujemy się, że po za nim, dochodzi do jakichkolwiek incydentów. Przypominamy, że wszystkich mieszkańców osiedla obowiązują te same prawa i obowiązki, mają Państwo zatem prawo do zgłaszania niedozwolonych zachowań odpowiednim służbom. Jeśli natomiast zauważą Państwo kwestię, na które powinniśmy reagować jako pracodawca, prosimy o ich zgłaszanie pod adres mzajac@mcd.net.pl Pozdrawiamy!

Aktualność

Nasze szeregi zasila spore grono pracowników z wieloletnim stażem. Ich zawodowe historie potwierdzają realną możliwość awansu i rozwoju w naszych Restauracjach! Postanowiliśmy przybliżyć Wam ich sylwetki, w tym tygodniu pod lupę wzięliśmy Martę, naszą specjalistkę ds. rekrutacji.

Poznajcie historię kariery zawodowej Marty oraz jej opinię dot. miejsca pracy :)

W McDonald's pracuję ponad 3 lata. Trafiłam tu z ogłoszenia i pracę dostałam z dnia na dzień w oparciu o umowę o pracę. Początkowo byłam asystentką pani Małgorzaty i stopniowo wdrażałam się w sprawy restauracji. Awansowałam w szybkim tempie i w tej chwili jestem odpowiedzialna za rekrutację pracowników z Ukrainy. W firmie jest tak, że jak ktoś wywiązuje się sumiennie ze swoich obowiązków to szybko awansuje i zarabia godziwe pieniądze. Ja na przykład mogłam kupić sobie mieszkanie.

Kiedy mówię znajomym gdzie pracuję to wszyscy są przerażeni: przecież praca tam to horror! Nieprawda, jest tak, jak w każdej firmie! Przyznaje, że szef jest wymagający, ale taka jest jego rola. Przede wszystkim nie jest pamiętliwy, daje szanse na naukę i rozwój – wymaga i wspiera. Musimy pamiętać, że wszyscy wspólnie tworzymy atmosferę pracy, niestety coraz częściej, odnoszę wrażenie, że złe świadectwo wystawiają zwykle, Ci co są sami nie w porządku.
Monika

Nie, szef nie jest wymagający :) Upokarzanie pracownika na oczach gosci krzyczac na niego nie ma w sobie niczego z bycia wymagajacym... To jest po prostu chamskie. Dlaczego szef krzyczal na pracownika? Bo wydal reszte - 2zl - dwiema monetkami jednozlotowymi. Szefowi nie zmiescilo sie to w glowie bo pracownik powinien wydac reszte jedna monetka a nie dwiema :) Niewazne skad sobie ta monetke wyciagnie :D Szef wybucha bez powodu, stosuje przemoc psychiczna - wymaga, zeby po 11stu godzinach nocnego sprzatania restauracji szorowac podjazc na Mc'Drive :) Szorowac... Beton... Nigdy nie wiadomo o ktorej skonczy sie prace i jakie absurdalne zajecie szef wymysli. Szef komentuje przy gosciach jesli ktos zle - w jego mniemaniu - wyciera podloge... Ingerowanie w zycie prywatne - standard. Znam osoby zwolnione z pracy bo ktos doniosl, ze spotykaja sie po godzinach w pubie. Nazwijmy to po imieniu - mobing jest na porzadku dziennym. Urzekla mnie historia Marty, ale nie jest to po prostu prawda :) Jesli ktos lubi byc ponizany i traktowany jak smiec to jest to miejsce dla niego. Gratuluje umiejetnosci przystosowawczych Marta, mnie osobiscie zadna kasa nie wynagrodzilaby tego, co musisz znosic.

@Monika

Jesteśmy poruszeni gorzkimi słowami Twojej wypowiedzi, obok których nie możemy przejść obojętnie. Staramy się wypracować, jak najwyższe standardy obsługi i utrzymać nienaganne warunki higieniczno-sanitarne, by zapewnić bezpieczeństwo żywności i komfort naszym gościom. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zadania są wymagające, ale wynikają przede wszystkim z obowiązku zachowania określonych dla lokalu gastronomicznego standardów. (usunięte przez administratora) i ingerencja w życie pracowników to bardzo poważne zarzuty, niedopuszczalne w miejscu zatrudnienia. Nie o wszystkich sprawach możemy rozmawiać na forum, a przy tak poważnych zarzutach łatwo o pomówienia, dlatego celem wyjaśnienia kwestii spornych prosimy o kontakt bezpośredni na adres: mzajac@mcd.net.pl Tylko w tedy będziemy mogli dokładnie zbadać te kwestię i wyciągnąć konsekwencję. Pozdrawiamy.

Monika
@Lepus 2 Marian Zając

Najlepiej sie dziwic i udawac, ze nic sie nie dzieje :) Mama uczyla mnie dobrego wychowania i traktowania z szacunkiem innych. To cos, czego wlascicielowi restauracji najwyrazniej zabraklo. Mama nauczyla mnie jeszcze czegos - zeby nie dotykac odchodow bo sie ubrudze... Dziekuje za adres email. Nie zamierzam skorzystac. Nie chce miec z tym czlowiekiem nic wspolnego .

@Monika

wręcz przeciwnie! pojawiliśmy się na wątku gowork.pl by, móc na bieżąco śledzić pojawiające się komentarze i móc wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Nie wykluczamy, że są aspekty w zarządzaniu naszymi restauracjami, które wymagają poprawy. Wierzymy, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, praca u nas może być bardziej satysfakcjonująca. Jednocześnie widząc zarzuty, które budzą nasz niepokój lub dotykają bezpośrednio konkretnej osoby, czujemy się w obowiązku, by się z nich wytłumaczyć, bądź dokładnie wyjaśnić ich podłoże. Szanujemy Twoją decyzję, by nie korzystać z tej możliwości, jeśli zmienisz zdanie, jesteśmy otwarci na rozmowę i wówczas prosimy o przesłanie szczegółowych informacji na adres mzajac@mcd.net.pl Pozdrawiamy!

Aktualność

Rodzinna atmosfera w pracy? Czy to w ogóle możliwe?... jeśli pracujesz z najbliższymi z pewnością! :)

Alina i Kamil to małżeństwo, które wspólnie zasila szeregi naszych restauracji. Duet, który sprytnie organizuje swoje życie, znajdując balans pomiędzy pracą, a rodziną. Do tego stale emanując pozytywnym nastrojem, dostarczają rodzinnej atmosfery wszystkim współpracownikom!

O tym, jak to się zaczęło i jak się mogą rozwijać zawodowo, opowiedzieli osobiście:

Kamil: pracuję tu już 12 lat. Zaczynałem jako szeregowy pracownik. Stopniowo awansowałem: byłem kolejno instruktorem, menadżerem a obecnie jestem I asystentem.Mój staż w firmie jest najlepszym świadectwem tego, że zarówno atmosfera w pracy jak i zarobki są na wysokim poziomie. Wypłata jest zawsze na czas, a co ważne nikt nie pyta jakie masz wykształcenie i staż. Wyznacznikiem jest sumienność w wykonywaniu obowiązków. Tu też poznałem moją żonę. Mamy obecnie trójkę dzieci i nigdy nie było problemów aby pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Szef jest bardzo wyrozumiały i nie spotkałem się z jego strony z odmową. Zawsze docenia sumienność.

Alina: ja pracuję od 4 lat. Zaczynałam pracę na kuchni, potem awansowałam na instruktora teraz jestem menadżerem. Mąż pracuje w restauracji przy Al. Konstytucji 3 Maja 3A, a ja w Galerii Leszno. Ponieważ mamy trójkę dzieci niezbędna była taka organizacja pracy, aby zawsze ktoś mógł zostać z dziećmi. Nigdy nie spotkałam się z odmową jeśli chodziło o dostosowanie naszych zmian. Teraz jestem na urlopie macierzyńskim, ale po jego zakończeniu z pewnością wrócę do pracy w McDonalds.
Iwonka

W Jarocinie do maka są teraz jakieś przyjęcia?

@Iwonka

Firma prowadzi nabór właściwych osób na następujące stanowiska: pracownik restauracji kierownik zmiany pracownik weekendowy - praca w piątek, sobota, niedziela do uzgodnienia Wynagrodzenie za pełny etat 168 h 2600 zł - 3000 zł netto miesięcznie. Czas pracy 4 x w tygodniu 10 h dziennie. Umowa o pracę.

....

Najlepiej usunąć komentarze, które są prawdziwe. Ustawiony komentarz p. Marty na temat pracodawcy jest zwyczajnie śmieszny. I nie, nie mam nic na sumieniu, po prostu przekonałam się na własnej skórze jakim pracodawcą jest p. Marian. Wykonywałam swoją pracę sumiennie i nie mam sobie nic do zarzucenia. Rozumiem bycie wymagającym, ale to jak zachowuje się w/w Pan przekracza wszelkie normy. Tak sobie myślę, że karma wraca i mam nadzieję, że ten pracodawca kiedyś trafi na równego sobie. Może kiedyś dojdzie do wniosku, że ludzi nie traktuje się w ten sposób. Tymbardziej tych, dzięki którym zarabia się pieniądze. Dziwię się tylko tym, którzy mimo takiego traktowania, nadal pracują dla tego Pana. Może to właśnie dlatego większość pracujących tam to osoby z Ukrainy. Przyjeżdżają tu z nadzieją na coś lepszego, na w miarę godny zarobek i trafiają do McDonald's. Tutaj umowa o pracę i zarobki nienajgorsze, ciężko znaleźć im coś równie dobrego. Może nie mają wyboru i muszą godzić się na takie traktowanie. Nie wiem, prawda jest taka, że Polaków tam coraz mniej. Dla Polaka początek pracy w McDonald's to tragedia. No chyba, że zna ukraiński. W przeciwnym razie w swoim własnym kraju musi się domyślać o co chodzi współpracownikowi, bo ten przyjeżdżając do Polski nie zadał sobie nawet trudu, aby nauczyć się języka kraju, w którym zamierza pracować.

@....

Zachęcamy do przeczytania Regulaminu serwisu GoWork.pl wówczas zawarte w nim zasady publikacji komentarzy (zarówno przez Opiniodawców, jak i przez Pracodawcę) będą bardziej przejrzyste. Wpisy może korygować wyłącznie Administrator forum, jeżeli naruszają one dobra osobiste komentowanych firm i osób oraz łamią Regulamin. Ciężko nam ustosunkować się do tak ogólnych i anonimowych zarzutów, zapewniamy natomiast, że cenimy w naszym miejscu pracy atmosferę wzajemnego szacunku, obowiązującą pracowników między sobą, szefem, jak i szefa do pracowników. Tym bardziej chcielibyśmy wyjaśnić kwestię, które wpłynęły na Twoją opinie, w tym celu prosimy o kontakt pod adres: mzajac@mcd.net.pl Pozdrawiamy.

Artur

Na podstawie jakiej umowy byłaś zatrudniona w firmie Lepus 2 Marian Zając? Był to okres próbny, który miał trwać określony czas, czy może od razu pracodawca zaproponował umowę o prace? Mam jeszcze kilka pytań związanych z tym pracodawcą, ale na początku chciałbym znać podstawowe warunki zatrudnienia, które są oferowane. Pomożesz mi?

....
@Artur

No jasne. Była to umowa o pracę, na 3 miesiące. Miał to być okres próbny. W razie czego pytaj. Jeśli będę miała taką możliwość, to na pewno odpowiem. No chyba, że znów usuną moje komentarze.

Artur
@....

Mogłaś liczyć na premie lub inne dodatki do wynagrodzenia? Rozumiem, że nie byłaś zadowolona z atmosfery i relacji z przełożonym, ale może spokojna rozmowa mogłaby poprawić obopólne stosunki. Atmosfera jest w pracy bardzo ważna i jakiekolwiek konflikty wpływają ma wydajność i motywację.

Aktualność
Miło nam powitać wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl

Wnikliwie zapoznaliśmy się z opiniami pozostawionymi na temat naszego miejsca pracy. Dziękujemy za wszystkie merytoryczne komentarze. Postaramy się wyciągnąć wnioski z konstruktywnej krytyki, bo dzięki niej możemy zadbać o to, by współpraca z nami była bardziej satysfakcjonująca.

Nie możemy natomiast pozostać obojętni na bezpodstawne zarzuty uderzające w dobre imię firmy.  Szanujemy Państwa prawo do anonimowej oceny nas, jako pracodawcy ale bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominamy, że wolność słowa, nie oznacza swobody do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Informujemy, że wpisy, w których nie będzie respektowany regulaminu forum, mogą być usuwane przez Administratora serwisu.

Ze swojej strony postaramy się przybliżyć Państwu, nasze miejsce pracy, wraz z warunkami zatrudnienia, jakie oferujemy, dlatego zachęcamy do odwiedzania naszego profilu.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi aktualnymi ogłoszeniami, które są dostępne w zakładce "Oferty Pracy"

Serdecznie pozdrawiamy,

Lepus 2 Marian Zając

Jacek 70

Po pierwsze Mac to zwykly bar a nie żadna restauracja i ciekawe co na to mac. Polska jeśli nic to chyba coś tu nie tak. Marka traci na takich wpisach.

Walentyn Marczuk

Dzięń dobry To jest Marczuk Walentyn I Marczuk Irena Po powodu wyplaty za prace

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's Leszno Galeria - Leszno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

McDonald's Leszno Galeria