Opinie o Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. w Warszawa

milena

Guzik prawda, CSA to dno. Szefowie to osoby które zdzierają. Nie łudźcie się zaliczkami, z tego tylko powodu chyba są dobrzy. Chociaż dostałam dodatkową stówkę za to, że zdałam prawko. Miły gest na święta. Gdy podupadał NOM, pół grupy dostało wypłaty max. 500 zł w tym osoby jak ja po 50 zł, a robiłam w tym okresie dość dużo. Prosząc o jakieś potwierdzenie ile mam umów nie mogłam jej zobaczyć. To dziwne prawda? Oszustwo. Dodatkowo w starym, rozpadającym się budynku który ma zostać zburzony. Teraz jest projekt RWE gdzie umawiasz spotkania, sama prowizja. Pochwalcie się swoimi satysfakcjonującymi zarobkami. Jest wiele ofert bardziej uczciwych niż właśnie tej.

anonim 5

Pracowałam w tej firmie bardzo długo i co to za gadanie że nie da się zarobić,da się ,a wypłaty zawsze były regularnie wypłacane.Szefowie też ludzie,jak ktoś miał problem z gotówką,dawali zaliczki.Jeśli ktoś wystawia,takie negatywne opinie,to albo się faktycznie nie nadawał do tej pracy,albo siedział i nic nie robił...Na prowizji,można i da się zarobić,wiec zamiast pisać,takie bzdury,może warto wsiąść się do pracy.

Anonim2

Trzy lata temu to byłą zupełnie inna sytuacja, teraz jest tragedia. Tutaj to dno totalne - muliste w dodatku a innych firmach troszkę lepiej ale też szału nie ma. Tylko na infolinii dziś można coś zarobić na callcenter to tragedia, pracowałam więc wiem.....

?

no stawka prowizyjna to wiadomo różnie bywa. mam znajomych, którzy tam pracowali nawet po 3 lata i oni mówią, że jak ktoś jest słaby to narzeka, a oni są zadowoleni

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
?

System prowizyjny, więc różnie. Mniej niż tysiaka trudno zarobić pracując cały miesiąc. Jeżeli masz możliwości to ze 2 można wyciągnąć

Mika
@

Pracuję tam od jakiegoś czasu i zgadzam się z Tobą. Nie ma podstawy ale za jedną umowę dostalam ponad 500zł plus kasa za umówione spotkania. Warto.

ktoś

anonim - 2013-08-31 10:39:29 qwers ile można miesięcznie zarobić pracując w centrum sprzedaży aktywnej? czy oprócz podstawy jest prowizja?Anonim, ja byłam tam na rozmowie i nie dają w ogóle podstawy. Wynagrodzenie jest naliczane tylko z prowizji...

Anon22

A ile dzis na telemarketingu mozna zarobic - to juz upada a dwa to tylko wykorzystywanie ludzi przeciez, kruczki w umowach, niskie place, mnostwo warunkow - ludzie czytajcie rozne fora - wskazcie mi jakakolwiek mniejsza firma jak nie wiem ORANGE, PLUS itd. ktora jako Telemarketer da zarobic - to juz przeszlosc.....

?

Jak 2, na stonie głownej są, a podobno jeszcze PLAy robią i chyba coś z prądem bo znajoma moja byłą i mówiła ????? A na czas nic nie było podobno wypłacana i strasznie mało (dużo niżej) niż powinno za usługi które rzekomo nie weszły. Ściema.

qwers

Przez cały czas istnienia firmy (a jest od paru lat) były tylko dwa projekty.

byly_pracownik

Wydaje mi ze lada dzień to wszystko upadnie, brak poszanowania pracowników i ciągłe zmienianie projektów i duże długi chyba. Moim zdaniem nie ma się co tam pakować jak to zaraz upadnie....

paulina

Króciutko ścięty blondyn, no ale chyba już go poznałeś skoro miałeś rozmowe kwalifikacyjną w ubiegłym tygodniu. Już wiesz jak nie powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna? :)

xx

ja mam iść w tym tygodniu, a jak wyglądal ten kierownik?

jljljljlj

Czyli nie warto tracić czasu ? Czy Ty też byłaś na rozmowie dotyczacej ogłoszenia którego tresc brzmiała konsultant do umawia spotkań?

cytryna

Wchodze na rozmowe rekrutacyjna a tam [usunięte przez moderatora]... 3 osoby ! CO TO MA BYC JA SIE PYTAM...

kamila

... tak? a co powiedzieli?

zażenowana

Ludzie omijajcie te firme szerokim łukiem, można pracować cały miesiąc i dostać 100-150 zł. ŻENADA niektórzy odebrali po 20 zł wypłaty, smiech na sali, a panowie "prezesi" .... niewychowane gbury.

prawda

[usunięte przez moderatora] a prawda jest okrutna, lepiej puszki zbierac niż na nich robić , prawda 20zł takie są wynagrodzenia OSTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ

rocky

Hmnn, nie rozumiem tego wpisu?

Pozytywna

Ile ludzi, tyle opinii, pracuję w CSA ponad 2 lata i nigdy nie mam problemów z wynagrodzeniem oraz jego wysokością. Sierota, która piszę że zarabia 20zł, to właśnie tyle zarobiła...

zadowolony

pracuję w tej firmie 2 lata i jakoś nie narzekam.tym co pracować się nie chce i myślą że za samo siedzenie na D... należą się kokosy to proponuję do Tesco na kasę.

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o. - Warszawa

Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 57 ocen.

Ogólnopolskie Centrum Sprzedaży Aktywnej Sp. z o.o.